تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 137 از 139 اولاول ... 3787127133134135136137138139 آخرآخر
نمايش نتايج 1,361 به 1,370 از 1386

نام تاپيک: تمامی مسائل و مباحث مربوط به هـک کنسول Play Station 3 (فقط اینجا)

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

فایلهای pkg رو داخل فلش یا هارد میریزد (تو پوشه نباشه ) ، و از install package نصب میکنید
    مولتی من رو اینجوری نصب میکنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلام اینجا کسی کمک نمیکنه؟؟؟

آخر فروم باز virus2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    NormandySR2       نام.گوشی : Samsung Galaxy Note3

پيش فرض

سلام دوستان

من می خوام یک ps3 بگیرم، چندتا بازی انحصاری انجام بدم ردش کنم بره ( شاید هم نگه داشتمش، حداقل تا زمانی که ps4 کرک بشه )
    الان آک ps3 slim 320 قیمتش 830 تومنه
    یک مورد
    دسته دوم کپی خور گیر آوردم با هارد 160 و دوتا دسته میده 1 تومن، به نظرتون میارزه ؟ بعدا میشه تا 900 - 950 فروختش ؟
    مدل fat کپی خور شده با هارد 60 میدن 600
    به نظرتون 400 بیشتر می ارزه اسلیم بگیرم ؟ ( بیشتر بحث ضرر کردن بعد از فروشه، مشکل مالی ندارم )

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

سلام دوستان

من می خوام یک ps3 بگیرم، چندتا بازی انحصاری انجام بدم ردش کنم بره ( شاید هم نگه داشتمش، حداقل تا زمانی که ps4 کرک بشه )
    الان آک ps3 slim 320 قیمتش 830 تومنه
    یک مورد
    دسته دوم کپی خور گیر آوردم با هارد 160 و دوتا دسته میده 1 تومن، به نظرتون میارزه ؟ بعدا میشه تا 900 - 950 فروختش ؟
    مدل fat کپی خور شده با هارد 60 میدن 600
    به نظرتون 400 بیشتر می ارزه اسلیم بگیرم ؟ ( بیشتر بحث ضرر کردن بعد از فروشه، مشکل مالی ندارم )

این نکته رو مد نظر داشته باشید که اگر پلی ۴ کرک بشه دیگه پلی ۳ را مفت نمیخرن چون دیگه کسی نمیره سراغش میشه مثل پلی ۲ همین الانشم اگر کسی پلی ۴ رو ببینه دیگه نمیتونه ۳ بخره

مدل های فت ۲۰۰۶ اومدن تو بازار مدل های اسلیم ۲۰۰۹
    پس فت ها بیشتر کار کرده اند...
    البته چون شما سیستم خفنی داری بنظر من اصلا نگیر چون گرافیک پلی ۳ قایل تحمل نسبت به سیستم شما نیست حتی باز های انحاصاریش ...خودم یک ماه پیش اومدم ۳ بخرم بازی لاست اوف اس رو اورد خیلی گرافیک ضایعی داشت قبلش با پی سی میزدم ...دیگه رفتم پلی ۴ خریدم...به شما پیشنهاد میدم یا پلی ۴ بخر یا هیجی ...قیمت پلی ۴ هم خیلی مناسب شده ۱۴۰۰ تازه دس دو هم گیر میاد

5. 2 کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز titanium_zarin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    خوزستان / شوش دانيال

پيش فرض

سلام .
    این نمونه هک که سخت افزاری هست یعنی چی ؟؟ یعنی باز میکنن و یه برد جدید می زارن ؟؟
    خب اینجوری که ممکنه خیلی زود خراب بشه !!

چیزی که من فهمیدم این بوده که یا نرم افزاریه یا سخت افزاری ... نرم افزاری که معلومه ... اما سخت افزاری چی ؟؟
    اونوقت این قضیه دانگل چیه ؟؟

یه سوال دیگه :
    اگر سخت افزاری هک کنیم ایا هارد غیر قابل استفاده هست ؟؟
    Last edited by titanium_zarin; 12-04-2015 at 19:17.

آخر فروم باز matrix_3s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    IRAN - CKNDHI

پيش فرض

سلام خسته نباشین دوستان
    یه پلی استیشن هست که واسه یکی از دوستامه. روش نه مولتی من هست و ن گزینه install package .
    ورژنش هم 4.70 هست. میخوایم هارد اکسترنال وصل کنیم اما نمیشه مولتی من نصب کرد.
    ممنون میشم راهنمایی کنین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دوستان من یه ps3 دست دو گرفتم ک ب صورت کاستوم فریم ور (cfw) کپی خور شده
    راجع ب مواردی ک میتونه کنسولو خراب کنه میخوندم ی جا گفته بودن چون کنسول جل بریک میشه و امکان دسرسی ب فایلای سیستمی هس ممکنه تصادفا پاک بشن
    و پاک شدنون راه حلی نداره
    این فایلها کجا دقیقا قرار دارن؟ تو همون محیط XMB قابل دسرسین؟ من این کنسولو میدم دست برادر کوچیکم واسه همین میخوام پاک نکنه چیزیو
    یه سوال دیگه این xmb(رابط کاربری اصلی ps3) همون cfwه؟ منظورم اینه ک اگه حس کنم xmb کند شده یا... با نصب دوباره فریم ور اونم درست میشه؟
    دوستان من تا موقعی ک ب صورت تمام وقت با pc کار میکردم خیالم راحت بود هر مشکل بزرگی رو با فرمت و نصب دوباره ویندوز حل میکردم ولی متاسفانه الان فرصت یادگیری ندارم دست کم میخوام بدونم در صورت بروز مشکلات نرم افزاری (با توجه ب کپی خور بودن) راه حل واسه نصب دوباره سیستم عامل و کپی خور کردن دستگام هس؟ مشکل نرم افزاری وجود داره ک غیر قابل حل باشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دوستان من یه ps3 دست دو گرفتم ک ب صورت کاستوم فریم ور (cfw) کپی خور شده
    راجع ب مواردی ک میتونه کنسولو خراب کنه میخوندم ی جا گفته بودن چون کنسول جل بریک میشه و امکان دسرسی ب فایلای سیستمی هس ممکنه تصادفا پاک بشن
    و پاک شدنون راه حلی نداره
    این فایلها کجا دقیقا قرار دارن؟ تو همون محیط XMB قابل دسرسین؟ من این کنسولو میدم دست برادر کوچیکم واسه همین میخوام پاک نکنه چیزیو
    یه سوال دیگه این xmb(رابط کاربری اصلی ps3) همون cfwه؟ منظورم اینه ک اگه حس کنم xmb کند شده یا... با نصب دوباره فریم ور اونم درست میشه؟
    دوستان من تا موقعی ک ب صورت تمام وقت با pc کار میکردم خیالم راحت بود هر مشکل بزرگی رو با فرمت و نصب دوباره ویندوز حل میکردم ولی متاسفانه الان فرصت یادگیری ندارم دست کم میخوام بدونم در صورت بروز مشکلات نرم افزاری (با توجه ب کپی خور بودن) راه حل واسه نصب دوباره سیستم عامل و کپی خور کردن دستگام هس؟ مشکل نرم افزاری وجود داره ک غیر قابل حل باشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام من یک دستگاه ps3 گرفتم که برد کبری اون مشکل داره از ناحیه پشت قسمتی که qsb یا همون قسمت یو اس بی خورش هست جدا شده بخاطر پارگی کابل
    نرم افزارش هم تو منو های کنسول نیس و میگه که دستگاه رو ریست کرده و بهمون خاطره

میخواستم ببینم چطور میشه فهمید برد اصلی سالمه
    چطور دوباره میشه نرم افزارش رو نصب کرد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

ماشاالله این همه مدیر و حرفه ای تو این سایت هستن یک نفر نمیکنه بمن پاسخ بده .
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •