تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 136 از 213 اولاول ... 3686126132133134135136137138139140146186 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,351 به 1,360 از 2121

نام تاپيک: [ Telegram ] / تمام مسائل مربوط به برنامه تلگرام

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من یه خرده درباره تفاوت کانال عمومی و ربات مطالعه کردم. ولی هنوز درست متوجه نشدم که باید عضو کدوم شد.
    مثلاُ mobinیا mobinbot؟
    برای مشترکین مبین نت.

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

شما نسخه موبوگرام تلگرام رو نصب کن هم میشه رفت به پیام های قدیمی هم میشه تمام دانلود ها رو به رم فرستاد. روت هم نمیخاد
    در عوض فاتحه امنیت رو باید خوند!! من به شخصه روی امنیت خود نسخه اصلی تلگرام شک دارم چه برسه نسخه های غیر رسمی که اصلا توصیه نمیشه استفاده ازشون...

3. 2 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

من یه خرده درباره تفاوت کانال عمومی و ربات مطالعه کردم. ولی هنوز درست متوجه نشدم که باید عضو کدوم شد.
    مثلاُ mobinیا mobinbot؟
    برای مشترکین مبین نت.
    تا جایی که می دونم bot همون ربات هست
    فکر کنم آدرس کانال تلگرام مبین نت این باشه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirdiba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

در عوض فاتحه امنیت رو باید خوند!! من به شخصه روی امنیت خود نسخه اصلی تلگرام شک دارم چه برسه نسخه های غیر رسمی که اصلا توصیه نمیشه استفاده ازشون...
    نسخه مشکل داشته باشه تلگرام بهش اجازه کار نمیده. اینا فقط بزک دوزک میشه. تازه خود تلگرام گفته اگه از حالت چت محرمانه استفاده نکنی هیچ چیزی رو تضمین نمیکنه. بعد توایران زیاد نگران امنیت نباش.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

نسخه مشکل داشته باشه تلگرام بهش اجازه کار نمیده. اینا فقط بزک دوزک میشه. تازه خود تلگرام گفته اگه از حالت چت محرمانه استفاده نکنی هیچ چیزی رو تضمین نمیکنه. بعد توایران زیاد نگران امنیت نباش.
    موبو از سرور جانبی هانیستا اگه اشتبا ننوشته باشم استفاده میکنه و تماما یک ابزار شنود هست. با وفوروارد کردن پیام شما، مدیران سرور هانیستا قادرن کلیه مشخصات کاربری شمارا مورد بررسی قرار بدن. و مدیریت این سرور در اختیار سبزجامگان است. این برنامه بر روی گوگل پلی بارگذاری نشده چراکه گوگل آنرا یک برنامه ناامن برای کاربران در نظر داره.

اتفاقا بایستی نگران امنیت در ایران بود. امنیت در ایران به معنای سرقت حسابهای کاربری نیست. چونکه پولی در حسابشون نیست. امنیت برای ایرانی ها معنا و مفهوم دیگر دارد..
    تلگرام به کسی اجازه فعالیت نداده و برنامه موبو دو سروره هستش. یعنی یک سرور اصلی تلگرام که دقیقا کپی سورس خود برنامه تلگرامه و سرور جانبی هانیستا که با دستوراتی به یکدیگر متصل شدن.

تلگرام گفته اگه از حالت چت محرمانه استفاده نکنی هیچ چیزی رو تضمین نمیکنه
    هیچ چیزی تضمین شده نیست اما فقط چت محرمانه هستش که قابلیت پاک کردن محتوا از فضای ابری رو داره. یعنی شما از گوشی خودت میتونی محتوای متنی موجود در چت خصوصیتان را حتی از داخل گوشی طرف مقابل هم پاک کنی.
    Last edited by siava5h; 28-12-2016 at 17:10.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

تا جایی که می دونم bot همون ربات هست
    فکر کنم آدرس کانال تلگرام مبین نت این باشه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    نه Mobinnet هست. ولی اینها هم هست: Mobinbot و Mobin_bot
    البته من کلی گفتم. اینها مثال بود. یعنی نیازی به عضو شدن در ربات هست؟

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

نه Mobinnet هست. ولی اینها هم هست: Mobinbot و Mobin_bot
    البته من کلی گفتم. اینها مثال بود. یعنی نیازی به عضو شدن در ربات هست؟
    اگر ربات خود مبین نت هست و خدماتی میده می تونید استفاده کنید به نظرم
    ولی مطمئن هستید این ربات رسمی خود مبین نت هست ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirdiba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

موبو از سرور جانبی هانیستا اگه اشتبا ننوشته باشم استفاده میکنه و تماما یک ابزار شنود هست. با وفوروارد کردن پیام شما، مدیران سرور هانیستا قادرن کلیه مشخصات کاربری شمارا مورد بررسی قرار بدن. و مدیریت این سرور در اختیار سبزجامگان است. این برنامه بر روی گوگل پلی بارگذاری نشده چراکه گوگل آنرا یک برنامه ناامن برای کاربران در نظر داره.

اتفاقا بایستی نگران امنیت در ایران بود. امنیت در ایران به معنای سرقت حسابهای کاربری نیست. چونکه پولی در حسابشون نیست. امنیت برای ایرانی ها معنا و مفهوم دیگر دارد..
    تلگرام به کسی اجازه فعالیت نداده و برنامه موبو دو سروره هستش. یعنی یک سرور اصلی تلگرام که دقیقا کپی سورس خود برنامه تلگرامه و سرور جانبی هانیستا که با دستوراتی به یکدیگر متصل شدن.

هیچ چیزی تضمین شده نیست اما فقط چت محرمانه هستش که قابلیت پاک کردن محتوا از فضای ابری رو داره. یعنی شما از گوشی خودت میتونی محتوای متنی موجود در چت خصوصیتان را حتی از داخل گوشی طرف مقابل هم پاک کنی.
    میشه مستنداتتون رو ارایه بدین؟ اگه اینطور باشه رو هر برنامه ای که رو ایران وارد بشه باید اینطوری تلقی کنیم.اگه اینه چرا ویچت بی تالک و غیره فیلتره. نمیشه اونا رو دو سروره کرد؟ بیخودی مردمو نترسونید مگه اسنادتون قوی باشه. گوگل پلی به خیلی برنامه ها مجوز نمیده.اینستا و واتس اپ مال فیسبوکه . اینا که بیشتر باید ترسید. این عقیده شماست مگه ثابت کنید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

میشه مستنداتتون رو ارایه بدین؟ اگه اینطور باشه رو هر برنامه ای که رو ایران وارد بشه باید اینطوری تلقی کنیم.اگه اینه چرا ویچت بی تالک و غیره فیلتره. نمیشه اونا رو دو سروره کرد؟ بیخودی مردمو نترسونید مگه اسنادتون قوی باشه. گوگل پلی به خیلی برنامه ها مجوز نمیده.اینستا و واتس اپ مال فیسبوکه . اینا که بیشتر باید ترسید. این عقیده شماست مگه ثابت کنید
    اتفاقا رو هر برنامه ای که وارد ایران میشه باید اینطور تلقی کنی. مگه نوکیا نبود که کد شنود موبایل رو به ایران داده بود.؟ مگه سامسونگ نبود که کد شنود موبایل رو به ایران داده بود.؟ اینها هم به اسناد نیاز دارن؟ دیگه تو کل خبرگذاری ها هم گفته بودن، تعرض به حریم خصوصی افراد.

حتی شنود برنامه تلگرام هم رو سر زبونها افتاده بود. تا اینکه مدیریت تلگرام حاضر نشده بود اینکار رو در ازای پول بسیار هنگفتی که ایران میخواست بهش بده قبول کنه. هرچند این نپذیرفتنه تا حدودی غیرمنطقی بود. شاید واقعا انسان دوست بوده.
    مدیر تلگرام یک فرد روسی هست و همین خواسته رو دولت روس ازش کرد که اون ناچار شد تمام سرورش رو جمع آوری کنه و به یک کشور دیگه بره تا زیر بار این حواسته نره. و حتی عنوان کرده به طور مرتب کشور رو عوض میکنه. این مطلب رو در اینترنت میتونید ببینید و من خودم از طریق سرچ گوگل این مطالب رو عنوان میکنم.

از وقتی که بحث ف یلترینگ تلگرام پیش اومد، ایران مذاکراتی رو با مدیر تلگرام کرد که IP کاربران رو در اختیارش بزاره و به نتیجه نرسید و بحث ف یلترینگ هم بخاطر هم همه شدن تقریبا به ضرر سیاست شد و از اونجا که امنیت این شبکه خیلی بالا بود و همه هم میدونند که تا بحال کسی قادر به هک این شبکه نشده، ایران ناچار شد برنامه موبو رو وارد کافه بازار کنه و از اونجاکه این برنامه قابلیتهای جالبی داشت، و با تبلیغات وسیعی که این برنامه در گروهها و کانالها کرد، این برنامه تقریبا همه گیر شد. در نسخه های اولیه این برنامه در گوگل پلی بارگذاری میشد و طولی نکشید که اون نسخه هم از رو گوگل به دلیل ناامن بودن حذف شد. اینو که دیگه همه میدونن که کافه بازار تا چه حد دست به این خیانتها میزنه. مثل حذف کلش و خیلی از برنامه ها از روی سرور کافه بازار.

به نظر شما چه جور اسنادی میشه برای این مطلب آورد؟ انتظار داری یک سایتی منحصرا بیاد به بحث و آنالیز این مسئله بپردازه؟ وقتی که همه میگن هیچ سروری غیر از گوگل پلی نمیشه به امنیت نرم افزارهاش اعتماد کرد، دیگه جای بحث برای این مسئله وجود نداره...! این مسئله اونقدر با ارزش نیست که کسی بخواد زحمت همچین کاری رو به خودش بده.

حتی در اینترنت صحبتهایی از سرور دوم موبو شده و مدیریت سیستم گفته که کاربران از امنیت این سرور نگران نباشن و همین جمله خودش موجب نگرانیه. یک ماست فروش هیچ وقت نمیاد بگه ماست من ترشه.
    برنامه موبو میتونست بی نیاز از سرور هانیستا باشه ولی اونها آپدیت برنامه رو بهانه کردن...
    ایران به شدت دنبال بدست آوردنه IP کاربران خاص در تلگرامه

من هیچ چیز دیگه ای نمیتونم در مورد موبو بگم و شما هم هیچ دلیلی بر ایمن بودنش نمیتونی عنوان کنی. این فقط یک توصیه هست به کسانی که احیانا فریب قابلیتهای موبو رو میخورن و شما دست کم میتونی به دوستات که داری پیشنهاد این برنامه رو میکنی بگی که امنیت این برنامه تضمین شده نیست و از سرور گوگل پلی حذف شده، با اینکه قبلا بر روی سرور بوده و احتمال چه عواقبی میتونه واسش داشته باشه.

در زمان وی چت مشکلات کشور به حدی نبود که الان تلگرام آبروشو گذاشته رو آفتاب (فیش ها نجومی و کنسرت و زمین خواری و طوسی و سبز و بنفش و و و...) و با خیال راحت ویچت رو فیلتر کرد و دست عموم رو کوتاه کرد. اما الان بحث فرق میکنه. در تلگرام خیلی چیزا گفته میشه.
    بحث فیلترینگ وارد مرحله سختی شده و میبینی که واقعا از هر لحاظ بایستی اینستا فیلتر بشه ولی نمیشه. چونکه دیگه نمیتونن اسب فیلترینگ رو اینطوری تاخت ببرن.
    داستان بیتالک هم که خیلی غم انگیزه، بیتاک رو فقط ایرانیها استفاده میکردن و با وجود اینکه قابلیت شنود داشت باز هم فیلترش کردن. چونکه واقعا یک مهره سوخته بود و هیچ دردی نمیخورد. شما با برنامه های فیک لوکیشن موقعیتتو تغییر بده و ببین کجای دنیا میتونی 10 تا کاربر آنلاین در 12 ساعت گذشته پیدا کنی... !
    بحث فیلتر نیست. بحث امنیته. بحث شنود شدنه. بحث لو رفتن IP هست. بحث رسد کردن صفحه کاربره. بحث برسسی شماره تلفنها و پیامهای SMS هست. دسترسی داره به این محلها دیگه!

امنیت یک مغوله شخصی هست. امنیت به دیگران توصیه میشه. دیگران میتونن رعایت نکنن.
    مثلا من تقریبا 10 ساله از آنتی ویروس استفاده نمیکنم و حتی آنتی ویروس ویندوزدفدر رو هم کلا متوقف کردم. از تمام ویژگیهای خرید اینترنتی ، فلش و هارد اکسترنال استفاده میکنم.
    این درسته که ادعا کنم نصب کردن آنتی ویروس به روز یک عقیده شخصی و احساسیه و دلیلی نداره دیگران رو بترسونیم؟!

من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم
    تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال
    Last edited by siava5h; 30-12-2016 at 04:02.

11. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اگر ربات خود مبین نت هست و خدماتی میده می تونید استفاده کنید به نظرم
    ولی مطمئن هستید این ربات رسمی خود مبین نت هست ؟
    نه دیگه. اگه میدونستم اصلاُ چیه که نمیپرسیدم.
    میخواهم بدونم این bot ها چیه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •