تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: این بازی تا چه اندازه تونسته جای Tribal Wars رو براتون بگیره

راي دهنده
289. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • زیاد

125 43.25%
  • متوسط

53 18.34%
  • کم

20 6.92%
  • تریبال رو ترجیح میدم!

91 31.49%
صفحه 1352 از 1903 اولاول ... 3528521252130213421348134913501351135213531354135513561362140214521852 ... آخرآخر
نمايش نتايج 13,511 به 13,520 از 19021

نام تاپيک: The West ، شاهکاری دیگر از  InnoGames

کاربر فعال انجمن بازیهای آنلاین و شبکه ای vitamin2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

اها...منم دقیقا یه هفته پیش همین رو میگفتم...البته دوستان جواب هم دادن اما قانع نشدم
    اخه یه کسی که کم میخوره زیاد براش فرق نمبکنه که با اپیرنس تعداد هیت ها رو مثلا از 7تا به 4 تا برسونه.(در حالی که این کار هم بدون داج به این آسونی انجام نمیشه)
    کلا چیز قطعی در مورد داد و اپرنس و تاکتیک و ایم نمی شه گفت چون رندوم کار می کنند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Blue_Ray's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

آخه رزیستانس تا یک حد می تونه براتون خوب باشه چون الان به چاقال نگاه کنی نمی تونه درست حسابی هیت بزنه
    کسی هم که داد نداره حداقل باید اگه بخواهد آتاک بده اپرنس داشته باشه تا از قدرت آتاک و ایم طرف کم کنه
    آی دی شما همون MortalWarrior هست ؟؟ در یاهو چیه ؟؟ ادم کنید b1_vitamin_b1
    خوب الان چاقال رو مثال زدی.اون اگه تو هر هیت فقط 10-15 تا بخوره اگه دو سه تا هم کم بشه (که بعید میدونم چون هر چقدر هم از ایم طرف کم کنه بازم چون داج زیادی نداره پس بازم ایم طرف از داج چاقال کمتره و .......)زیار براش فرقی نمیکنه.و اگه این اسکیل ها رو رو رزیستانس بزاره کلی بهتره....

پروفشنال مطلق السلطنه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    -

پيش فرض

خوب پسوردشو عوض کنه دیگه
    ميگه اينترنتم خرابه كار نمي كنه!

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

آخه رزیستانس تا یک حد می تونه براتون خوب باشه چون الان به چاقال نگاه کنی نمی تونه درست حسابی هیت بزنه
    کسی هم که داد نداره حداقل باید اگه بخواهد آتاک بده اپرنس داشته باشه تا از قدرت آتاک و ایم طرف کم کنه
    آی دی شما همون MortalWarrior هست ؟؟ در یاهو چیه ؟؟ ادم کنید b1_vitamin_b1
    ببین واسه رزیستانس کار میزان ضزبه ای که میزنه و تعداد ضربه ای که میخوره مهم نیست
    چون اگه همه ضربه هارم بخوره بازم خیلی نمیشه
    به جاش میتونه رو ایم یا شوتینگ(ویگور) کار کنه
    ضمنا در مورد town hall اگه حساب کنی تا اون پوینتی که برای ساخته town hall مصرف می شه چهار - سه برابرش را تا آخر ساخت کلی شهر می شه در آورد
    الان در هر 2 ساعت حساب کن 30 تا کم می کنه اگه لول 10 باشه
    30 تا الان چیزی به نظر نمی رسه ولی فرض کن 5 تا 2 ساعت کار کنیم در ساخت می شه 300 تا پوینت
    من الان اگه ببینید فورت خیلی خوب پیشرفت داشتیم چون اولش دستور دادم hq را بسازند
    کسی که لیبورش 200 هست با کسی که لیبورش 205 هست خیلی فرقی تو ساخت ندارن
    البته قبول دارم الان چون نیازی به ساختمونهای دیگه نداریم حوب میشه اول تاون هال رو ساخت

خوب الان چاقال رو مثال زدی.اون اگه تو هر هیت فقط 10-15 تا بخوره اگه دو سه تا هم کم بشه (که بعید میدونم چون هر چقدر هم از ایم طرف کم کنه بازم چون داج زیادی نداره پس بازم ایم طرف از داج چاقال کمتره و .......)زیار براش فرقی نمیکنه.و اگه این اسکیل ها رو رو رزیستانس بزاره کلی بهتره....
    کاملا موافقم

ميگه اينترنتم خرابه كار نمي كنه!
    خوب چه جوری به تو گفت اینترنتش خرابه ؟؟؟
    همونجوری بیاد پسشو بگه تو عوضش کن
    الانم که انلاین شده ! خب خودش عوض کنه دیگه

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

اینم حساب کن که کسی که رزیستانش کار می کنه نمی تونه کارای پر تجربه را باز کنه
    و در کل خیلی از کارای پر شانسم نمی تونه باز کنه ( خیلی محدود می تونه باز کنه )

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

الان بزارین من برگردم دوئل فقط اون موقع می فهمیم که رزیستانس خوبه و یا اپرنس
    چون الان همه اینا از روی فرض هستش من یک نمونه برای اپرنس هستم چاقالم یک نمونه برای رزیستانس
    باید من چند تا دوئل با این میدیل ها بکنم ببینم چهقدر هیت می خورم
    اگه دیدیم زیاد می خورم اون موقع می شه گفت که رزیستانس خوبه
    فعلا که هیچ کدوم نسبت به دیگری خوبیتی نداره باید مقایسه بشه بعد
    ولی اپرنس از نظر کار خیلی خوبتر از رزیستانس هست

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

به نظرم فقط به فکر دوئل نباشید چون هر چه قدر لول دوئلتون بره بالا تجربه کمتری از دوئل ها نسیبتون میشه
    همین aslan adam رنک 2 دوئل بود ولی الان بازی را گذاشته کنار من باهاش در یاهو می چتم ( اهل ترکیه هستش ) گفت دیدم دیگه نمی تونم از دوئل تجربه خوبی بگیرم و کرای پر تجربه هم نداشتم تا بتونم لول آپ کنم

آخر فروم باز Soldier Pose's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    هر جا که آزاد باشم

پيش فرض

man omadam
    albate bedone key board berab in 20 30 safe ro bekhonam miam

اگه نباشه جاش خالی می مونه Blue_Ray's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

اینم حساب کن که کسی که رزیستانش کار می کنه نمی تونه کارای پر تجربه را باز کنه
    و در کل خیلی از کارای پر شانسم نمی تونه باز کنه ( خیلی محدود می تونه باز کنه )
    الان بزارین من برگردم دوئل فقط اون موقع می فهمیم که رزیستانس خوبه و یا اپرنس
    چون الان همه اینا از روی فرض هستش من یک نمونه برای اپرنس هستم چاقالم یک نمونه برای رزیستانس
    باید من چند تا دوئل با این میدیل ها بکنم ببینم چهقدر هیت می خورم
    اگه دیدیم زیاد می خورم اون موقع می شه گفت که رزیستانس خوبه
    فعلا که هیچ کدوم نسبت به دیگری خوبیتی نداره باید مقایسه بشه بعد
    ولی اپرنس از نظر کار خیلی خوبتر از رزیستانس هست
    منم اپیرنس رو ترجیح میدم اما به نظرت کسی که اپیرنس کار میکنه بهتر نیست که روی داج کار کنه؟مثلا من اگه روی اپیرنس و رفلکس کار کنم با سلاح سردی ها مشکل دارم و چون داج ندارم اپیرنسم زیاد فایده نداره برام اما اگه بجای رفلکس روی داج بزارم علاوه بر اینکه با سلاح سردها خیلی راحت روبه رو میشم با کمک داج و اپیرنس سلاح گرمی ها رو هم میتونم بزنم.توی دفاع هم اگه 20 تاکتیک با لبس داشته باشم توی دفاع هم هیت نمیخورم. درست میگم یا نه؟

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

منم اپیرنس رو ترجیح میدم اما به نظرت کسی که اپیرنس کار میکنه بهتر نیست که روی داج کار کنه؟مثلا من اگه روی اپیرنس و رفلکس کار کنم با سلاح سردی ها مشکل دارم و چون داج ندارم اپیرنسم زیاد فایده نداره برام اما اگه بجای رفلکس روی داج بزارم علاوه بر اینکه با سلاح سردها خیلی راحت روبه رو میشم با کمک داج و اپیرنس سلاح گرمی ها رو هم میتونم بزنم.توی دفاع هم اگه 20 تاکتیک با لبس داشته باشم توی دفاع هم هیت نمیخورم. درست میگم یا نه؟
    این را از کجا می گی که داج و اپرنس مکمل همدیگه هستند ؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •