تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1330 از 1746 اولاول ... 330830123012801320132613271328132913301331133213331334134013801430 ... آخرآخر
نمايش نتايج 13,291 به 13,300 از 17452

نام تاپيک: League Of Legends

اگه نباشه جاش خالی می مونه R.I.P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    سرزمین آرتا

پيش فرض

اونو فروختم .. اینجا هم از gold 4 به این افتادم .. بازی گروهیه .. همین که اول بازی یکی میگه mid or feed میفهمی یعنی چی // بعدشم یکی میاد لباس cow girl mf رو برمیداره کلا نمیتونی بری تو بازی .. من سر این mf از سیلور 2 به این برونز افتادم

duration بازی رو ببین میفهمی ..

تا حالا solo نرفته بودم اینا مجبورم کردن وگرنه منه بدبخت jung بودم ..
    بعدشم ww باید تو tf بری تو و میمیری و این ایتم رو هم اگه بدونی چرا بستم میگفتم پلاتی چیزی هستی ..

morgana ه کلا afk بود .. تو این بازی کاتا بازی رو داد .. میومد به heim کیل میداد afk میشد .. 4 بار اینجوری شد .. اخرشم تو tf اخری 2 تا afk داشتیم و باختیم .
    میخوای همین الان اسم دو نفر بهت پ.خ کنم که پلاتینوم هستن ولی 1به5 اکانت های برونز ها رو boost میکنن
    یکی دو گیم حالا اگه mf باعث باختت شد هر گیم -15 تا lp

^^^^^^^^^
    بقیش هم دیگه نمیخوام پست تکراری بذارم دوباره این پست رو بخون

WW باید بری تو TF و بمیری؟ آخه چرا؟ مگه مرض داره آدم؟ مگه پاکستانی هستیم که انتحاری بریم؟
    اون آیتمی که شما بستی رو من هرچی فکر می کنم نه به WW ربط داره و نه به اون چیزی که خودت گفتی. با اون آیتم میشه رفت و مُرد؟
    خب من Bronze نیستم لابد اینو نمی فهمم

شما یه چیزی شنیدی که Ulti WW با AP زیاد میشه اومدی اینو بستی. لابد منظورت اینه که ulti بزنی روی Carry حریف بعدشم بمیری
    مطمئنم 1 بار هم نتونستی با این حرکت کسی رو بکشی، از روی آیتم هات معلومه که نه AP داری نه AD و نه On Hit درست حسابی، حتی MR هم نداری واسه تانک کردن Heimer حریف آبت کرده. به خاطر CDR هم نمیان اون آیتم رو واسه WW ببندن.
    اونی که شما شنیدی رو بذار برات توضیح بدم، برای WW میان 2 تا آیتم میبندن که Ulti رو فوق العاده قوی می کنه. 2 تا آیتم که On Hit دارن. یکی Blade of the Ruined King و یکی هم Wit's End که هر Attack که Ulti میده هم BotRK و هم Wit's End روی حریف Proc میشن و هر کدوم جدا Damage میزنن و جمع اینا همه باعث میشه که طرف له بشه. بقیه آیتم های WW رو میان تانکی میبندن که به قول شما نره تو Team Fight و بمیره. کلا هم Mastery هاشو تانک میرن.

آخر فروم باز Crawling In MySkin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    - - - - - - - -

پيش فرض

نه بابا خرافاته
    من به چشم خودم دیدم یکی از دوستان از گلد3 افتاد سیلور3 !
    دوست عزیز انتخاب ADC یا اصلا کلا هر Champion توی Ranked بستگی داره به اینکه حریف شما چی برداشته باشه، اگر Normal میخوای بازی کنی هر ADC که باهاش خوب بازی می کنی بردار،
    اما توی Ranked باید توجه کنی به Counter ها، جدیدا Lucian یه Nerf کوچیک شده که توی بازیش تاثیر گذاشته و جلوی Cait دیگه نمیتونه راحت بازی کنه. اصولا شما باید به خیلی چیزا دقت کنی برای برداشتن ADC، اینکه آیا جلوی ADC حریف میتونی Farm کنی راحت؟ آیا حریفت Poke زیاد داره؟ Early Game چقدر قویه؟ از نظر Mana چقدر متکیه بهش و اگر Mana خالی کنه کلا تعطیل میشه مثل Ezreal؟ اینکه بگی من یه ADC میخرم و تا آخر با همون بازی می کنم توی Ranked غلطه.
    اگر میخوای Cait رو بخری باید بدونی که جلوی Jinx و Tristana به مشکل بر میخوری، به خاطر اینکه اولا این 2 تا Range زیادی دارن مثل Cait بنابراین کم نمیارن ازش، ثانیا Attack Speed بیشتری دارن بنابراین توی 1 به 1 مطمئنا بهتر عمل می کنن، این یعنی Counter کردن.
    اگر میخوای Lucian رو بخری باید بدونی که جلوی Vayne و Draven و حتی خود Caitlyn به مشکل بر میخوری، به خاطر اینکه بعد از Nerf اومدن Range کلی Lucian رو کم کردن، از طرفی Lucian خیلی به Mana متکی هست و برای Poke کردن نیاز به Mana داره، اما با چند بار Poke کردن Mana خالی میشه، بنابراین اینجا حریف هایی که Attack های بالایی دارن مثل Vayne و Draven میتونن راحت جلوش ببرن.
    Kog'Maw که یکی از دوستان گفت، بعد از خریدن 2 تا آیتم خیلی قوی میشه، در حدی که راحت می تونی با W از دور وایسی همینجوری بزنی و Kite کنی. اما توی Lane Phase مخصوصا قبل از 6 خیلی ضعیفه و مخصوصا جلوی Cait که Poke خوبی داره اصلا نمیتونه بازی کنه، یعنی اگر Cait بازی بلد باشه اصلا نمیذاره Kog بتونه Farm کنه مگر اینکه Jungler خیلی خوب کمک کنه.

به Late Game و Team fight که میرسیم دیگه اون ADC میتونه موفق باشه که مهارت های Kiting بالا داره یا حتی CC داره. الان Lucian، Caitlyn ، Jinx ، Tristana و Vayne بیشترین محبوبیت رو دارن به خاطر همین، چون توی Team Fight میتونن از Gap Close فرار کنن.
    یه تیکش گیر داشت
    jinx اول بازی هیچ حرفی جلو cait نداره (در واقع هیچ adc ای نداره)
    ولی وقتی پای duel adc میرسه cait 100% میبازه چون attack speed jinx نجومی میزنه بالا
    +
    در پی تمام فرمایشات تمام دوستان اینکه شما با چه adc خوب بازی کنی کاملا به خودت بستگی داره من خودم به شخصیه با mf تاحالا لاینم رو نباختم جلوی هیچ adc مگه اینکه دیگه ساپورتم زیادی اوش میزده
    +
    100% ساپورت خیلی تاثیر داره روی بازی adc و اینکه یه تیم بتونه بدون یه ساپورت خوب ببره چیزی کم و بیش محاله توی بازی های مساوی

پروفشنال pancha73's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

این داریوس گرفتم واقعا چرا انقدر خنک شده چند دست زدم حالم از هر چی بازی بهم خورد
    بفروشم برم یاشو بگیرم یا lulu ?!
    این یاشو البته واقعا اون موقع فری بود واقعا نتونستم یه دست درست برم نمیدونم بخرم واقعا بتونم باهاش حرفه ای بشم ؟

کایت یمقدار تمرین میخواد تا بتونی باهاش بری چون قدرتی اگر درست استفاده نکنی شانس میاد پایین Lucian تقریبا همین جوری
    حالا چرا بین این همه ADC گیر دادی به این دوتا الان بین ADC این همه چمپ خوب سلطلان Draven یا Vayne یا Varus یا Graven
    Miss خوب کار باهاش اسون
    graven بچه garen و graves و draven هست فقط مادر بدبخت معلوم نیست کیه

1 سوول اگه من برم Gold V بعد هر چقدر ببازم رانکد امکانش هست بیام Silver 1 از اونجا؟
    هرچقدر هم ببازی silver 1 نمیافتی اما elo و mmr به شدت میاد پایین و اونوقت هست که فکر gold 4 رفتنو باید از سرت بیرون کنی اما در 1 شرایط میافتی silver 1 اونم اینه که 28 پشت سر هم روز rank بازی نکنی در این شرایط elo و lp میاد پایین که باعث سقوط از tier بالاتر به tier پایین تر میشه و هر چقدر هم این 28 روز بیشتر بشه بیشتر lp از دست میدی همینطوری میری پایین تا زمانی که دوباری rank بازی کنی،خلاصه بگم تو بازی زمانی 28 روز حداقل 1 بار rank بازی کن تا silver 1 نیوفتی

4. این کاربر از pancha73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال pancha73's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

من به چشم خودم دیدم یکی از دوستان از گلد3 افتاد سیلور3 !
    گقتم که امکانش هست اما نه با 10-15 بار باختن وقتی که lp 0 هستی،چرا به بچه مردم آمار غلط میدی

اگه نباشه جاش خالی می مونه Fiddle's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

یه نظر از روی تجربه قبل از اینکه برید رنکت حتما چند تا normal ببرید بعد برید رنکت خیلی تاثیر بزرگی میذاره رو mmr
    Last edited by Fiddle; 27-07-2014 at 12:17.

داره خودمونی میشه xSoushiantx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

8. 2 کاربر از xSoushiantx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال GL & HF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    سردترین شهر ایران

پيش فرض

اقا چیکارش دارین هرکی هرچی عشقش میکشه میبنده من خودم AP Rengar میرم وسط یک حالی میده

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

اقا چیکارش دارین هرکی هرچی عشقش میکشه میبنده من خودم AP Rengar میرم وسط یک حالی میده
    آره ببنده عیب نداره اما نگه این آیتم رو شماها نمیفهمید چرا بستم چون در حد من نیستید Troll بستن رو Faker هم نمیفهمه چرا بستی.

11. این کاربر از mnime بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Accursed Prince's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

آره ببنده عیب نداره اما نگه این آیتم رو شماها نمیفهمید چرا بستم چون در حد من نیستید Troll بستن رو Faker هم نمیفهمه چرا بستی.
    بازی با تو تا afk بیشتر از 40 دقیقه طول بکشه .. یعنی تیم حریف مشکل دارن ! من میخواستم rabodan ببنم که دیگه دیدم این ارزونتره .. بعدشم باهاش 3 تا هم کیلل گرفتم .. 15 تا کیل دادم به adc .. حالا شما چیکار دارین خو !؟

منه بد بخت رفتم تا دمه سیلور باز افتادم به برونز 2 .. یه روز که تو خونم چه ها نمیکنم ..

راستی اگه بیخیال نمیشید .. یه بار برا ww ببندینش .. بعد بیاین بگین چه میکنه چه نمیکنه ! .. یا نمیکنین هم بیخیال بححث شید باو .. اصلا شماها همتون پرو من نوووب !

....................

تو سرور ترکیه یه eloboost هست با tf و udyr - میتونه 1 به 5 بازی کنه و از برونز 5 به سیلور 3 رسونده .. گفته میام dou ولی باید اونو پلات 1 کنه .. پول خوبی در میاره لامصب

کسی میشناسه که با dou الوبوسست کنه تو این سرور ؟ ..

من هنوز double ip دارم .. برا همین مهم نیست به برونز 5 هم بیوفتم .. بهتره یکمی جدی تر باشم تو بازی نگیرن یه موقع

.................
    یه سوال .. پینگ فضایی همه دارن یا فقط من دارم ؟

چون من پینگم با این که سرعت نتم 600 700 ه 300 یا 270 یا ایناس پینگ ..

برا همه درست شده ؟
    Last edited by Accursed Prince; 27-07-2014 at 15:06.

پروفشنال GL & HF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    سردترین شهر ایران

پيش فرض

چه اشکالی داره من وقتی رنگار رو فول ایتم کنم آخرین آیتمم رو Zhonyas میبندم تیم فایتم شروع میکنم میپرم adc رو تک میکنم بعد zhonyas رم استفاده مینکم تیمم میترکونه اینجور ابتکارا واقعا عالیه ryan choi هم همچین چیزی رو تو خوابم نمیبینه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •