تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 131 از 400 اولاول ... 3181121127128129130131132133134135141181231 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,301 به 1,310 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

اگه نباشه جاش خالی می مونه iDownload & iGame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من هنوزم میگم سوالی که من کردم برای این بود که میخوام بدونم چند نفر از دوستان تو منوشون این تنظیمات دارن دلیل این که تو یه سری از مودمها این منو هست سری اول هواوی که به مبین داد پشت مودم رو که نگاه کنی ای پیش 192.168.8.1 هست این سری فریم ورش بتا هست 1472 سری اول هست 1000 تا هم بیشتر از این فریم ور رو مودم ها بیشتر نخورد تو پارت بعدی اصلاح شد 1472 جدید ایپی 192.168.1.1 شد حالا برای این که دوستان خیالشون راحت شه ورژن اصلی که هم مایمو داره هم ca اپ میکنم صفا کنید.انلاک کردن این مودم هم بدون لحیم کاری میشه البته تو شل
    بنده هم تو یکی از مودم های B612 مبین نت این گزینه رو دیدم که البته بعد از آنلاک با فریمور جدید حذف شد.

2. این کاربر از iDownload & iGame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

من هنوزم میگم سوالی که من کردم برای این بود که میخوام بدونم چند نفر از دوستان تو منوشون این تنظیمات دارن دلیل این که تو یه سری از مودمها این منو هست سری اول هواوی که به مبین داد پشت مودم رو که نگاه کنی ای پیش 192.168.8.1 هست این سری فریم ورش بتا هست 1472 سری اول هست 1000 تا هم بیشتر از این فریم ور رو مودم ها بیشتر نخورد تو پارت بعدی اصلاح شد 1472 جدید ایپی 192.168.1.1 شد حالا برای این که دوستان خیالشون راحت شه ورژن اصلی که هم مایمو داره هم ca اپ میکنم صفا کنید.انلاک کردن این مودم هم بدون لحیم کاری میشه البته تو شل
    حالا با همه این اوصاف ca کار هم میکنه ؟ یا فقط دکوریه ؟

داره خودمونی میشه سجاد23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سلام. مودم tfi60 اگر تو همین یکی دو هفته خریداری بشه قابل انلاک هستش کسی تازگیا خریده انلاک کنه؟ یعنی مودم های جدید رو چیزی تغییر ندادن تو نرم افزار ش برا جلوگیری از انلاک؟ 2-- اخه همون موقع یه اپدیت دادن کسی از شم دوستان چند ماه پیش اون اپدیت رو انجام داده ایا (البته اتوماتیک بود)؟؟ اگر یه کارکرده بخرم چطوری بفهمم اون آپدیت شده یا نه!؟ چون اگر شده باشه شاید نشه انلاک کرد!
    ممنون از شما
    یعنی کسی این نکته رو نمیدونه؟؟؟.....

تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دو تا 1472 هست:
    11.192.05.00.1472
    و
    11.192.05.01.1472
    اونی که شما داری و تو تنظیماتش CA داره کدوماست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام. مودم tfi60 اگر تو همین یکی دو هفته خریداری بشه قابل انلاک هستش کسی تازگیا خریده انلاک کنه؟ یعنی مودم های جدید رو چیزی تغییر ندادن تو نرم افزار ش برا جلوگیری از انلاک؟ 2-- اخه همون موقع یه اپدیت دادن کسی از شم دوستان چند ماه پیش اون اپدیت رو انجام داده ایا (البته اتوماتیک بود)؟؟ اگر یه کارکرده بخرم چطوری بفهمم اون آپدیت شده یا نه!؟ چون اگر شده باشه شاید نشه انلاک کرد!
    ممنون از شما
    اگه آپدیت خورده باشه ورژنش عوض میشه. تو تنظیمات وب مودم ببین ورژن 11.192.03.00.234 هستش یا نه. ولی فکر نکنم تازگیا آپدیت جدیدی برای ایرانسل آمده باشه. البته امروز یه آپدیت جدیدی برای MTN آفریقای جنوبی(V100R001B196D01SP00C697) آمده.

7. این کاربر از balouchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز اگه برایتون امکان داره روش شل رو برای دوستان بذارید.

در آغاز فعالیت i_netboyy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

داستان از این قرار بود که قرار بود روی کرییر 4.5G مبین سرویس بده مهندس ح ر خیلی تلاش کرد اما تامین اعتبار نشد مبین خیلی ریزش داشت تو وایمکس فقط مشتری های سازمانی بودن که عمده سرویس های پهنای باند اختصاصی گرفته بودن البته از زمان ارایه وایمکس که همون 3g با مدلاسیون 64-qamقصد ارایه سرویس مطلوب بود رو داشت اما باز هم بنا به خیلی دلایل نششد..اولش قرار بود 4.5 بشه که تجمیع رو روی کرییر داشته باشه اما تجهیزاتش تامین پهنای باند بی تی اس سر به فلک می کشید به همین علت تو سری اولی که به مودم به دست مشترک رسید..ورژن 11.192.05.00.1472 بودش که هم ca داره هم مایمو اما بعدش به دلیل ساپورت نکردنش توسط اپراتور و نبود تچهیزات بی تی اس از سمت شرکت به فریم ور نویس شرکت گفتن حذفش کنه امااا تو تست پایلوتش تو تهران سمت مطهری که قرار بود افتتاح بشه شماره روی این شماره بی تی اس اگه اشتباه نکنم این قابلیت کار می کرد .قرار بود 80 مگ دان بده 20 مگ اپ پیش وزیر این رو رونمایی کردن قرار بود زیر ساخت تو تامین وکمک کنه که ما فیا بازی شد ونشد که که اینم بماند...
    دوست عزیزی هم که میخواد تو شل انلاک کنه تو مک هستش اگه وقت کنم اموزش و فریمور اصلی رو میزارم اما اینم بگم تیم مبین نت بخصوص مدیر عامل خیلی تلاش کرد قیمت تموم شده سرویس رو برای مشترک کم کنه اما مالیات و غیره این امکان رو صلب کرد.... در ضمن سمت مطهری دوستانی که فریم ورشون caداره می تونن استفاده کنن البته تا 50 مگ
    Last edited by i_netboyy; 12-06-2018 at 00:42.

10. 3 کاربر از i_netboyy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

داستان از این قرار بود که قرار بود روی کرییر 4.5G مبین سرویس بده مهندس ح ر خیلی تلاش کرد اما تامین اعتبار نشد مبین خیلی ریزش داشت تو وایمکس فقط مشتری های سازمانی بودن که عمده سرویس های پهنای باند اختصاصی گرفته بودن البته از زمان ارایه وایمکس که همون 3g با مدلاسیون 64-qamقصد ارایه سرویس مطلوب بود رو داشت اما باز هم بنا به خیلی دلایل نششد..اولش قرار بود 4.5 بشه که تجمیع رو روی کرییر داشته باشه اما تجهیزاتش تامین پهنای باند بی تی اس سر به فلک می کشید به همین علت تو سری اولی که به مودم به دست مشترک رسید..ورژن 11.192.05.00.1472 بودش که هم ca داره هم مایمو اما بعدش به دلیل ساپورت نکردنش توسط اپراتور و نبود تچهیزات بی تی اس از سمت شرکت به فریم ور نویس شرکت گفتن حذفش کنه امااا تو تست پایلوتش تو تهران سمت مطهری که قرار بود افتتاح بشه شماره روی این شماره بی تی اس اگه اشتباه نکنم این قابلیت کار می کرد .قرار بود 80 مگ دان بده 20 مگ اپ پیش وزیر این رو رونمایی کردن قرار بود زیر ساخت تو تامین وکمک کنه که ما فیا بازی شد ونشد که که اینم بماند...
    دوست عزیزی هم که میخواد تو شل انلاک کنه تو مک هستش اگه وقت کنم اموزش و فریمور اصلی رو میزارم اما اینم بگم تیم مبین نت بخصوص مدیر عامل خیلی تلاش کرد قیمت تموم شده سرویس رو برای مشترک کم کنه اما مالیات و غیره این امکان رو صلب کرد.... در ضمن سمت مطهری دوستانی که فریم ورشون caداره می تونن استفاده کنن البته تا 50 مگ
    ممنون از توضیحات
    بنده فریمور 11.192.05.00.1472 رو دارم ولی CA و مایمو نداره!

12. این کاربر از iDownload & iGame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

دادا فریمور اپ نکردی لینک بدی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

با سپاس

بله درایور کاملا شناخته شده

هم قسمت پورت هم یو اس پی

مشکل ارتباط بین مودم و سیستم هست فکر کنم
    منم یه همچین مشکلی داشتم. البته من روی ویندوز 7 32 بیتی انجام دادم و همه ی درایورها بدون مشکل نصب شده بودن. پورتی رو که به 55 تغییر دادی دوباره به همون شماره پورت اولیه برگردون، برای من که جواب داد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •