تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1305 از 2600 اولاول ... 30580512051255129513011302130313041305130613071308130913151355140518052305 ... آخرآخر
نمايش نتايج 13,041 به 13,050 از 25991

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه X-FeaR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

امروز زنگ زدم 2020 گفتم پینگم با 8.8.8.8 رفته بالای 350
    صد تا کار گفت انجام بدم اخرش میگه حالا با 4.2.2.4 تست بگیر گفتم سرور اروپا خوبه امریکا بالاست
    گفتم خب این الان سرور کجاست میگه شاخه ایی از گوگل میگم من که گفتم سرور امریکا میخوام
    میگه داداش گلم معیار همینه کاریش نمیشه کرد
    پیشنهادتون چیه؟
    شما تونستید از آخر پینگ رو پایین بیارید با کارایی که اونا گفتن انجام بدین؟ حتی با اروپا؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

یه سوال : برای مخابرات چه مودمی خوب جواب میده؟{میخوام برم بازار یه مودم بگیرم,گفتم یه مشورت با بچه ها بزنم!!!}

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه سوال : برای مخابرات چه مودمی خوب جواب میده؟{میخوام برم بازار یه مودم بگیرم,گفتم یه مشورت با بچه ها بزنم!!!}
    Zyxel بگیر مودم خوبیه

5. این کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه .Ashkan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    تـهــران

پيش فرض

تمام مودم های حال حاضر بازار ایران با تمام شرکت ها سازگاری دارن و اگه شرکتی بهانه میاره که سیستمشون با فلان برند سازگارتره برای فروش مودم های خودشونه. مخابرات هم با همه مودم ها سازگاره. D-Link و TP Link بهترین برندهای موجود تو بازار هستند که چه از نظر امکانات، چه سخت افزار و چه طول عمر قطعات نسبت به بقیه برندها بهتر عمل میکنن. بسته به هزینه ای که میخوای بکنی میتونی مودم خوب و به روز از 100 به بالا تهیه کنی.

برای دی لینک، مودم 2750u (حدود 110) و 2770L (حدود 225) و اگه مبلغش مهم نیست، طلایه دار دی-لینک یعنی 2890AL (حدود 720) مودم های خوبی هستند و امکاناتشونم خوبه. برای تی پی لینک هم، w8968 (حدود 120) و w8970 (حدود 200) مودم های موفقی هستن.

برندهای دیگه مثل ایسوس و زایکسل و تندا تو رده های بعدی قرار دارن. بازم باید به نسبت کارایی و قیمت یه مودم انتخاب کنی که پول اضافی برای چیزی که استفاده نداری ندی.

7. این کاربر از .Ashkan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mrm88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من نميدونم شما چه تعرفه اي استفده مي كنيد و از كدوم مركز. ولي من الان يك هفتست كه از مركز لطيفي تهران اينترنت محدود ١٠ مگابيت گرفتم. در كل روز سرعت از سرورهاي داخلي كمتر از ٧مگ نميشه اما سرورهاي خارجي افتضاحه. حوالي ٧ تا ٩ صبح سرعت خوبه ولي بعد از اون سرعت دانلود به زور و بدبختي به نيم مگ هم نميرسه. اينم تجربه منه از مخابرات
    شهید لطیفی؟؟ لویزان دیگه؟؟
    منم از اونجام! از اینا پست تر تو تهران نیست! 128من با کلی نامه نگاری و صحبت و دعوا و اعصاب خوردی بعد از 3ماه شد 1مگ!(شرح ما وقع تو همین تاپیک هست!!!!!!) یک ماه خوب بود! الان دو ماهه آشغال شده تو پکت لاست و پینگ و باز کردن صفحات!

9. این کاربر از mrm88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

من یه چیزیو درست متوجه نمیشم دوستان حرف از این میزنن که با اینترنت شبانه مخابرات تا 7 8 گیگ شبی دانلود میکنن ولی من این سوال دارم که در ما میشه نزدیک 200 گیگ در صورتی که مخابرات روی سرویساش محدودیت 96 گیگ داره . بعد آیا واقعا شبانه مخابرات ارزش داره من از مخابرات نامحدود دارم میخوام به محدود شبانه رایگانه تغییر بدم آیا سرعت شبانه همانجوری که دوستان میگن یا نه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mrm88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

میدونید گُه ترین مرکز مخابرات در کائنات (مریخ عطارد مشتری اورانوس و ... رو هم در نظر بگیرید چون کره خاکی برای بیان جان مطلب شکسته نفسیه) کجاست ؟!!!
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    درست حدس زدین مرکز مخابرات ((پیام نور))

در حسرت یک روز بهری بُغ کرده قناری
    اشتباه به عرضتون رسوندن! تو کائنات اول مرکز شهید لطیفی لویزان نامبر وان سوپر آشغالترین خدمات و کیفیته! بعد گزینه های دیگه! طرف به من میگفت 128 رو حال دادیم بت دادیم! بیشترم نمیدیم! اینجور آدمایی بودن و هستن! الانم که یک مگشون از هر 3تا سایت 2تارو باز نمیکنه! هی رفرش میزنی سایت نصفه و نیمه بالا میاد! 50% پکت لاست! و متاسفانه دائمه و برخلاف نظر کاربر dj77 مقطعی نیست!

12. این کاربر از mrm88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سرعت دانلود من با 2 مگ نامحدود 50 کیلو شده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

تمام مودم های حال حاضر بازار ایران با تمام شرکت ها سازگاری دارن و اگه شرکتی بهانه میاره که سیستمشون با فلان برند سازگارتره برای فروش مودم های خودشونه. مخابرات هم با همه مودم ها سازگاره. D-Link و TP Link بهترین برندهای موجود تو بازار هستند که چه از نظر امکانات، چه سخت افزار و چه طول عمر قطعات نسبت به بقیه برندها بهتر عمل میکنن. بسته به هزینه ای که میخوای بکنی میتونی مودم خوب و به روز از 100 به بالا تهیه کنی.

برای دی لینک، مودم 2750u (حدود 110) و 2770L (حدود 225) و اگه مبلغش مهم نیست، طلایه دار دی-لینک یعنی 2890AL (حدود 720) مودم های خوبی هستند و امکاناتشونم خوبه. برای تی پی لینک هم، w8968 (حدود 120) و w8970 (حدود 200) مودم های موفقی هستن.

برندهای دیگه مثل ایسوس و زایکسل و تندا تو رده های بعدی قرار دارن. بازم باید به نسبت کارایی و قیمت یه مودم انتخاب کنی که پول اضافی برای چیزی که استفاده نداری ندی.

یه دنیا ممنون ازت یه دنیا حال دادی

15. این کاربر از mahdi_abbasnasab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •