تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 130 از 140 اولاول ... 3080120126127128129130131132133134 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,291 به 1,300 از 1392

نام تاپيک: بهترین شامپو به نظر شما

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

خوش به حالت

موهای من زود چرب میشن ینی موهامو شونه بزنم چرب میشه

بعدشم وقتی از حموم در میام بعد 5 دقیقه شوره میزنه نمیدونم از چبه ولی خدا کنه این شامپو کارساز باشه

دکمه تشکر برای من فعال نیست تا ازت تشکر کنم..ولی تو پستم ازت تشکر میکنم
    خیلی ممنون، موهای منم چرب هستن خیلی، ولی فکر کنم اگر 2 روز درمیون بری حموم، مشکلی نداشته باشی.
    سلام
    من برای درمان چربی موهام شامپو گزنه کلوران رو امتحان کردم و خیلی خوب تا دو روز چربی مو و پوست سر رو کنترل میکنه
    برای رفع شوره سر برای یک بار شامپو سیر پرژک رو امتحان کردم. تا اون موقع فکر میکردم این سیر و گردو و . . . فقط یه جور تبلیغه و همه این شامپو ها آشغال هستن ولی در کمال ناباوری فوق العاده شامپوی خوبی از آب در اومد! روش نوشته رفع شوره ، تفویت پیاز مو و پوست سر. انصافأ من خیلی از این شامپو راضی هستم با توجه به اینکه خیلی توی انتخاب شامپو سختگیرم واقعأ با پوست سر و موی من سازگار بود
    من شامپو سیر پرژک زدم یه مدت، سرعت ریختن موهام 2 برابر شد...

پروفشنال Ramin khuzestan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

من شامپو سیر پرژک زدم یه مدت، سرعت ریختن موهام 2 برابر شد...
    شامپو چیزی نیست که برای همه نتیجه یکسان داشته باشه به موهای من که خیلی سازگار بوده

آخر فروم باز vahid78's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    yazd.php

پيش فرض

اقا ما یه مدت هرکی یه شامپو پیشنهاد داد زدیم به سرمون،

فایده نداشت اخرش ریزش مو داشتیم،

تا برگشتیم سر خونه اول خودمون،

ینی شامپو تخم مرغی داروگر

عالیه این شامپو

4. 2 کاربر از vahid78 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

من برای یک مدت طولانی فقط شامپو جودوسر کلیون استفاده میکردم فوق العاده راضی بودم الان هم حسرتش رو دارم چون دیگه تولید نمیشه! و شامپوهای دیگه کلیون برام راضی کننده نبود
    اما برای جایگزینیش چندین و چند مورد از برندهای دیگه تست کردم که هیچکدوم به اندازه شامپوی کلیر زرد رنگ برام خوب نبود
    فقط باید خیلی حواستون به چشماتون باشه چون بنظرم ترکیبش یکجورایی برای چشم تحریک کننده هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

من یه مدت شوره سر زیادی داشتم
    داروخونه بهم گفت اصلا شامپوهای صحت نزن
    شامپوهای صحت شوره زاست
    صحت بااینکه تبلیغات زیادی داره کیفیتش به مراتب پایینه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

اقا ما یه مدت هرکی یه شامپو پیشنهاد داد زدیم به سرمون،

فایده نداشت اخرش ریزش مو داشتیم،

تا برگشتیم سر خونه اول خودمون،

ینی شامپو تخم مرغی داروگر

عالیه این شامپو
    مطمئن باش این شامپو عالیه
    میدونی چرا ؟
    بیشترین قشری که این شامپو رو میزنند کارگران هستند . همه شون هم اکثرن پر مو هستند
    اگر این شامپو خوب نبود نتیجه چیز دیگه ای بود

8. 4 کاربر از brad pitt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام دوستان...لطفا همه تا آخر بخونن و نظر بدن چون تو شرایط خیلی بدی هستم..پیشاپیش ممنون از همه
    من 21 سالمه و موهای خیلی خوب و پرپشتی داشتم بدون کوچکترین ریزشی حتی خداشاهده دوستام بهم میگفتن ک ب موهات حسودیمون میشه
    تا اینکه2سال پیش برادر 17سالمو از دست دادم و از نظر روحی داغون شدم..تقریبا 2 ماهی تغذیه خوبی نداشتم ک متوجه شدم ریزش مو گرفتم...خیلی حساس شدم و رفتم دکتر
    دکتر دوتا محلول بهم داد ک وقتی میزدم شاید نزدیک 2هزار مو ازم میریخت همون موقع..رفتم پیش دو-سه تا دکتر دیگه ولی متاسفانه خیلی بدتر شد وضعیت موهام
    الان نزدیک 2سال میشه ک ب طور مداوم شامپو عوض میکنم.از شامپوهای ایرانی و خارجی و هرچی ک فکرشو کنید..اینم بگم ک پدرم و یکی از برادرام مو ندارن ولی 2تا داداشام موهای خیلی پرپشتی دارن
    فکرنمیکنم ارثی باشه چون بعد از ضربه روحی اینجوری شد و تا الان خوب ک نزدیک 2سال میشه خوب نشده.تقریبا 45درصد موهام ریخته
    اگه 24ساعت نرم حمام پوست سرم خیلی چرب میشه
    .الان شامپو نیوا استرانگ پاور میزنم..هداندشولدرز مرکبات و شامپوهای دیگه هم دارم
    توروخدا کمکم کنید چون ریزش مو خیلی تو زندگیم تاثیر گذاشته
    ممنون از همه
    Last edited by .misagh.; 13-05-2014 at 16:23.

پروفشنال Masoud-2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

من شامپو زیاد عوض میکردم ...

به طور ناگهانی یک روز شامپو کلیر خریدم و تا به امروز که مدت مدیدی میشه ازش استفاده میکنم و از شامپو دیگری استفاده نکردم جالبه ...

بعد از هربار استفاده موهام خیلی نرم و خوش حالت میشه ...

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان...لطفا همه تا آخر بخونن و نظر بدن چون تو شرایط خیلی بدی هستم..پیشاپیش ممنون از همه
    من 21 سالمه و موهای خیلی خوب و پرپشتی داشتم بدون کوچکترین ریزشی حتی خداشاهده دوستام بهم میگفتن ک ب موهات حسودیمون میشه
    تا اینکه2سال پیش برادر 17سالمو از دست دادم و از نظر روحی داغون شدم..تقریبا 2 ماهی تغذیه خوبی نداشتم ک متوجه شدم ریزش مو گرفتم...خیلی حساس شدم و رفتم دکتر
    دکتر دوتا محلول بهم داد ک وقتی میزدم شاید نزدیک 2هزار مو ازم میریخت همون موقع..رفتم پیش دو-سه تا دکتر دیگه ولی متاسفانه خیلی بدتر شد وضعیت موهام
    الان نزدیک 2سال میشه ک ب طور مداوم شامپو عوض میکنم.از شامپوهای ایرانی و خارجی و هرچی ک فکرشو کنید..اینم بگم ک پدرم و یکی از برادرام مو ندارن ولی 2تا داداشام موهای خیلی پرپشتی دارن
    فکرنمیکنم ارثی باشه چون بعد از ضربه روحی اینجوری شد و تا الان خوب ک نزدیک 2سال میشه خوب نشده.تقریبا 45درصد موهام ریخته
    اگه 24ساعت نرم حمام پوست سرم خیلی چرب میشه
    .الان شامپو نیوا استرانگ پاور میزنم..هداندشولدرز مرکبات و شامپوهای دیگه هم دارم
    توروخدا کمکم کنید چون ریزش مو خیلی تو زندگیم تاثیر گذاشته
    ممنون از همه

ریزش شما با شامپو درمان نمیشه اگه ریزش شما ارثی باشه باید ماینوکسیدیل و فیناستراید مصرف کنید یا محلول های تقویتی خارجی
    اگه برای استرس یا تغذیه باشه محلول های تقویتی و مکمل های ویتامینی مشکل رو حل میکنه
    به دکتر متخصص پوست و مو مراجعه کن

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

من شامپوو بچه فقط میزنم
    فیروز و ایروکس بچه میزدم

جدیدن شامپو بچه چیکو گرفتم . خیلی خوب مورو خوش حالت میکنه . ایتالیایی هست و عالی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •