تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 130 از 1045 اولاول ... 3080120126127128129130131132133134140180230630 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,291 به 1,300 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

میشه یه کم بیشتر توضیح بدی
    كدوم قسمتش رو ؟؟

2007 رو ؟؟؟؟

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

ببخشید چه جوری میشه یه عکس رو بزاریم پشت صفحه مثل باطل شدی که خود ورد داره به حالت محو
    سلام

شما از منوي format و زيرمنوي background گزينه printed watermark رو انتخاب كن و بقيه مراحل هم مشخصه ديگه

موفق باشي

پروفشنال winter+girl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من یبار سوال پرسیدم جواب ندادین

داره خودمونی میشه behrooz 2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

خب این که کاری نداره. Page رو layout بندی کن بعد برو به بخش Page Border و این Border رو Add کن.
    دوست عزیز اگه یک صفحه رو که درست شده برای ما یه جایی آپلود کنی کمک بزرگی کردی.ممنون.

داره خودمونی میشه behrooz 2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام

دوست عزيز شما قصد نوشتن مطلب رو هم داري يا نه

اگه بله به چه صورتي مي‌خواي بنويسي عمودي يا به همين صورت افقي كه نمايش دادي مي‌خواي متن هم داشته باشه

نهايتا به نظر من اگه به همين صورت كه عكس گذاشتي ميخواي متن هم بصورت افقي نوشته بشه تو اونجايي كه من مي‌دونم ، امكان‌پذير نيست.
    ممنون از راهنماییتون.اگه بصورت عمودی بخواهیم بنویسیم راهشو می فرمایین. در ضمن من متن چاپ شدشو با همین حاشیه های ورد بصورت افقی دیدم.

حـــــرفـه ای Jalal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران و حومه

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز سوال شما اشتباهی حذف شده بود

من یه مشکل دارم که نمیتونم و نمیدونم کجا باید سرچش کنم تا بفهمم اما مطمئنا قبلا گذاشتید راستش وارد ایمیل که میشم کلمات فارسی بهم ریختگی داره باید چیکار کنم؟؟؟ بعد از عوض کردن ویندوزم حتی کنترل پنل من هم کلماتش اینطوری شده باید چیکار کنم ؟؟؟

پروفشنال winter+girl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

خوب یبار دیگه میپرسم
    نمیدونم چرا کنترل پنلم با یه حروف عجیب نوشته میشه که اصلا انگلیسی نیست این مشکل واسه ایمیل منم در صورت حروف فارسی پیش اومده مشکل از کجاست؟؟؟ یعنی باید خط های جدید رو اضافه کنم ؟؟؟ اگه اینطوریه پس چرا جدیدیا اینطور شده مشکلش چیه اصلا چیکار کنم اگه بخوام اینا رو کپی کنم تو ورد اونوقت بهم ریختگیش درست شه یعنی اصلا راهی هست که اینطوری حل شه و اون تو نشون بده؟؟؟؟
    امیدوارم منظورم رو رسونده باشم چون از این بهتر نمیتونم بگم

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliali58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

خوب یبار دیگه میپرسم
    نمیدونم چرا کنترل پنلم با یه حروف عجیب نوشته میشه که اصلا انگلیسی نیست این مشکل واسه ایمیل منم در صورت حروف فارسی پیش اومده مشکل از کجاست؟؟؟ یعنی باید خط های جدید رو اضافه کنم ؟؟؟ اگه اینطوریه پس چرا جدیدیا اینطور شده مشکلش چیه اصلا چیکار کنم اگه بخوام اینا رو کپی کنم تو ورد اونوقت بهم ریختگیش درست شه یعنی اصلا راهی هست که اینطوری حل شه و اون تو نشون بده؟؟؟؟
    امیدوارم منظورم رو رسونده باشم چون از این بهتر نمیتونم بگم
    دوست عزيز اينكه توي كنترل پنلت حروف عجيب غريبه به نظر ميرسه كه شما بعضي از فونتهاتون رو حذف كرده باشين البته اگه عكسش رو بذارين خيلي بهتره چون اينجوري دقيق نميشه گفت كه مشكل از كجاست
    آيا ويندوز جديد نصب كردين و بعد از نصب ويندوز اين مشكل پيش اومده؟ يا اينكه نه يه دفعه با اين مشكل مواجه شدين؟
    اگر اين مشكل حل شد و مشكل ايميلتون حل نشد بعد راجع به اون هم بهتون ميگم كه چي كار كنيد

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliali58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سه سوال در مورد حاشیه های ورد داشتم که اگه جواب بدین ممنون میشم.
    1- میشه به حاشیه های ورد غیر از اونایی که خودش داره اضافه کرد ؟
    2- میشه اون حاشیه ها رو بصورت عکس از ورد خارج کرد تا در برنامه های دیگه قابل استفاده بشه؟
    3- در هر صفحه بیشتر از یک حاشیه میشه قرارداد مثلاً یک صفحه a4 رو به چهار یا شش قسمت تقسیم کرد که هر کدام حاشیه داشته باشند؟
    دوست عزيز يه راهي به ذهنم رسيده بايد امتحانش كنم بهت بگم كه ميشه يا نه فكر ميكنم جواب بده تا شب بهت خبر ميدم

اگه نباشه جاش خالی می مونه علی علی علی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چون حرف "ی" در کیبورد ها به دو صورت (کلید d ) و یا (کلیدهای ترکیبیه:shift+v ) نوشته میشه در هنگام انتقال
    از جایی به جای دیگه دچار بهم ریختگی میشن.درمان این کار:
    1-استفاده از نرم افزار TrayLayout .(قبل از انتقال)
    2-استفاده از همین نرم افزار و سپس از ورد ctrl+h , و سپس در رئیف اول حرف "ي" بهم ریخته و در ردیف بعد حرف درست"ی" سپسreplace all
    3-انتخاب تمام متن سپس اجرای نرم افزار و ctrl+c باز کردن یک سند جدیدctrl+n در آخر ctrl+v
    دوستون دارم رضا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •