تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 14 اولاول ... 391011121314 آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 139

نام تاپيک: Video Game Awards 2012

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

پس بگو بنزین ریختی رو اتیش و فرار کردی

مراد نظریت درست هستش یعنی رکن اصلی حرف من رو گرفتی اما 2 تا نکته هستش که فعلا به نکته اول به صورت یک سوال ادامه میدم:

این که من نسبت با ژانری که داره و کلیت گیم پلی که داره و همون اشاره و کلیکش دوشواری ندارم مشکل من در سطح کلی خود بازی هستش.
    خب من چند اولویت رو مد نظر قرار میدم
    اول این که بازی گوتی شده ، دوم میرم میبینم متاش زده 94 ، تو نامزد های بازی سال همه سایت ها هم هست (دست کمی از خود بازی سال نداره) این رو میبینم در گوشه کنار به خودم قبول میکنم این قضیه رو ولی وقتی میام کمی فکر می کنم و این حرف وحید رو میبینم :

زحمتی که سازنده ی dishnored یا me3 کشیدن رو آیا سازنده wd کشیده که حالا اینجوری حق خوری می کنن؟!!!
    این حرف منو تکون داد.
    مثال سال قبل اسکاریم گوتی شد و یکی از نامزدهاش هم پورتال 2 بود شخصا از پورتال خوشم نمیاد حسشو نگرفتم تو تاپیکش هم صحبت هایی داشتم
    اما میدونم که سازندگانش روش در حد والا زحمت کشیدن یعنی اثری دادن بیرون به یاد ماندنی.
    درسته خوشم نیومد ولی به هر کی میرسم دوست اشنا رفیق به شدت احترامشو نگه میدارم در واقع ببین عنوانی که خوشم نیومده چون سازندش سنگ تموم گذاشته من رو به کلاه خم کردن وادار میکنه
    مثال زدی HR تو زحمتی که قفس برا هوی رین کشیده را با این بازی یکی نکن
    ده ها بار یک لوکیشن خم شدن ابرو رو قفس تکرار میکنه فیلم میگیره تا نتیجه نهایی در حد کمال باشه شخصا روایت داستانی هوی رین مخصوصا شخصیت ها ، موسیقیش ، گرافیکش اصلا قابل مقایسه با TWD نیست و همون طور که اشاره کردی TWD خیلی هم در خیلی نقاط ضعیف بود و اصلا زحمات دیوید کیج با این در یک حد نیست
    تصمیمات هوی رین چند برابر تاثیر گذار تر از TWD هستش. و حتا الان خود قفس هم از این موضوع ناراحته که چطور یک بازی که در سطوحی ناقص هستش میاد و بالا میره

مشکل من اینه که بازی رو در حد گوتی های سال های قبل نمیبینم یعنی تو رکن گوتی شدنش دوشواری دارم.
    و مثال که زدم به راحتی می تونم به پورتالی که گوتی نشد بگم شاهکار ارج بدم بهش
    ولی به این عنوان ته دلم راضی نباشم در حالی که گوتی شده ، متا بالا داره و متعجبم میکنه و پیش خودم میگم شاید تئوری های اولویت بندی تغییر کرده

نکته دوم رو هم در پروفایلت ادامه میدم انگشت گذاشتی رو مقدسات

2. 5 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

کسی لینک دانلود مراسمو داره ؟

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

درمورد انتخاب TWD میتونم بگم بیشتر به خاطر متفاوت بودن و خاص بودن مورد توجه قرار گرفت ...
    +
    متاش هم که خیلی بالاس..که نباس باشه ... قابل توجه دوستان Metamaniac ! ! !

5. 2 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

پس بگو بنزین ریختی رو اتیش و فرار کردی
    مراد نظریت درست هستش یعنی رکن اصلی حرف من رو گرفتی اما 2 تا نکته هستش که فعلا به نکته اول به صورت یک سوال ادامه میدم:

این که من نسبت با ژانری که داره و کلیت گیم پلی که داره و همون اشاره و کلیکش دوشواری ندارم مشکل من در سطح کلی خود بازی هستش.
    خب من چند اولویت رو مد نظر قرار میدم
    اول این که بازی گوتی شده ، دوم میرم میبینم متاش زده 94 ، تو نامزد های بازی سال همه سایت ها هم هست (دست کمی از خود بازی سال نداره) این رو میبینم در گوشه کنار به خودم قبول میکنم این قضیه رو ولی وقتی میام کمی فکر می کنم و این حرف وحید رو میبینم :

این حرف منو تکون داد.
    مثال سال قبل اسکاریم گوتی شد و یکی از نامزدهاش هم پورتال 2 بود شخصا از پورتال خوشم نمیاد حسشو نگرفتم تو تاپیکش هم صحبت هایی داشتم
    اما میدونم که سازندگانش روش در حد والا زحمت کشیدن یعنی اثری دادن بیرون به یاد ماندنی.
    درسته خوشم نیومد ولی به هر کی میرسم دوست اشنا رفیق به شدت احترامشو نگه میدارم در واقع ببین عنوانی که خوشم نیومده چون سازندش سنگ تموم گذاشته من رو به کلاه خم کردن وادار میکنه
    مثال زدی HR تو زحمتی که قفس برا هوی رین کشیده را با این بازی یکی نکن
    ده ها بار یک لوکیشن خم شدن ابرو رو قفس تکرار میکنه فیلم میگیره تا نتیجه نهایی در حد کمال باشه شخصا روایت داستانی هوی رین مخصوصا شخصیت ها ، موسیقیش ، گرافیکش اصلا قابل مقایسه با TWD نیست و همون طور که اشاره کردی TWD خیلی هم در خیلی نقاط ضعیف بود و اصلا زحمات دیوید کیج با این در یک حد نیست
    تصمیمات هوی رین چند برابر تاثیر گذار تر از TWD هستش. و حتا الان خود قفس هم از این موضوع ناراحته که چطور یک بازی که در سطوحی ناقص هستش میاد و بالا میره

مشکل من اینه که بازی رو در حد گوتی های سال های قبل نمیبینم یعنی تو رکن گوتی شدنش دوشواری دارم.
    و مثال که زدم به راحتی می تونم به پورتالی که گوتی نشد بگم شاهکار ارج بدم بهش
    ولی به این عنوان ته دلم راضی نباشم در حالی که گوتی شده ، متا بالا داره و متعجبم میکنه و پیش خودم میگم شاید تئوری های اولویت بندی تغییر کرده

نکته دوم رو هم در پروفایلت ادامه میدم انگشت گذاشتی رو مقدسات
    كلا مقايسه كيفيت هوي رين با واكينگ دد مثه مقايسه بنز با سمندو به همه اينا كه گفتي وافقم .....چيزي كه من گفتم فقط در مورد سبك گيم پلي بود و اينكه همچين بازيهايي گيم پلي تعاملي ضعيفي دارن و بيشتر فيلم بهمراه دكمه زني هستن و اصلا goty شدنشون جالب نيس
    تازه اين واكينگ دد با اون همه لگ و مشكلات تكنيكي داغون goty شدنش رو بيش از پيش ناممكن مي كرد...

پورتال ٢ هم سال قبل از ign و eurogamer و bafta و.... گوتي شد و تقريبا به حقش رسيد

+

در كل همونطور كه قبلا گفتم بازي به خاطر سريالي بودن و موفقيت بزرگش بهترين شد(البته بين معروفا فقط همين vga بود)
    يه درس عبرتي هم شد تا خيلي جدي نگيرين اين مراسم و متاها و ....(البته نه اينكه مهم نيستن ولي لزوما قبله نيستن)
    و مهمتر از همه خدا نكنه اين سبك تو كل صنعت رايج نشه و بين چند بازي خاص بمونه(وگرنه كلا گيم پلي و چالش جاش رو ميده به سينما)

.
    Last edited by halflife g; 09-01-2013 at 21:10.

7. 4 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

متاش هم که خیلی بالاس..که نباس باشه ... قابل توجه دوستان Metamaniac ! ! !
    البته این متای 94 برای Retail version اون هست که تقریبا یه ماه پیش اومد و همه اپیزودهای اون به طور یکجا در اون قرار داشتن و نکته مهم اون هم اینه که تعداد نقدهای اون 10 تا بیشتر نیست و در بین اونا فقط IGN هست که خیلی معتبره و کلا این ملاک خوبی نیست! ملاک اصلی میانگین امتیاز هر اپیزوده که تعداد نقدها در اون به مراتب خیلی بیشتره و به صورت جدا هر اپیزود این میانگین ها رو داشتن:

اپیزود 1 : میانگین 82 از 42 نقد
    اپیزود 2 : میانگین 84 از 25 نقد
    اپیزود 3 : میانگین 85 از 24 نقد
    اپیزود 4 : میانگین 80 از 23 نقد
    اپیزود 5 : میانگین 89 از 20 نقد

اینایی که گفتم برای پی سیه و برای پلتفرم های دیگه هم تقریبا همین حدودا ست.

اینجوری هم که همه اومدین بازی رو کوبیدین رو که من اصلا قبول ندارم : دی
    ولی اصلا من میگم که VGA رو چرا از نظر جایزه ها خیلی حساب کردین که بعدش بیاین در موردش بحث کنین؟! : دی
    کلا توی تاریخ اون نگاه کنید در مورد انتخاب های اون ، نقاط تیره ای دیده میشه و همون طور که قبلا گفتم بیشتر اهمیت VGA به تریلرهای بازی ها ست که جالبه امسال تریلرهای اونم در حد انتظار نبود!

در مورد The Walking Dead هم با اینکه با توجه به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بیشترین گوتی امسال رو در مجموع داشته ولی من دیگه در این حد اونو قبول ندارم و اعتقاد دارم گوتی های بعضی از بازی های دیگه معتبرتر بوده! ولی خب دیگه اونجوری هم که شما ازش انتقاد می کنید رو قبول ندارم و در همچین سالی که خیلی از بازی ها درجا زدن یکی از سورپرایزها همین بازی بودش که فکر می کنم خوشبین ترین افراد هم قبل از انتشارش پیش بینی نمی کردن که حتی بتونه جزو ده بازی برتر سال بشه و واقعا فراتر از حد انتظار بود. البته قبول دارم که اگه در هر سالی دیگه مثلا 2011 یا 2013 منتشر میشد مطمئنا نمی تونست اینقدر جایزه ببره مخصوصا گوتی...
    ولی به هر حال به نظرم نه اون قدر شور خوبه و نه اینقدر بی نمک!! : دی

9. 5 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

وحید همین نمرات هستش که منو به شک میندازه و این که هدف کوبیده نیست شخصا هیچ وقت بازیی رو نمی کوبم چه متاش 3 باشه چه 99 ولی این بار اصلا نشد که حرف دلمو نزنم.
    اما مراسم VGA خب ببین وحید خودت میگی نکوبیمش من متوجه شدم تا TWD شد گوتی و چند تا جایزه گرفت سریع هوادار پیدا کرد. (خارجی داخلی)
    تو تاپیک بایوشاک پول های بیچاره لوین رو از دستش ربودی و میگی که گوتی بشه خیلی با حال تره برات

به هرحال بحثم سر اعتبار سایت یا سایت ها نیست من خودم چند جایی برام ملاکه ولی هیچ جایی هم برام بی اعتبار نیست.

متا هم برای من خیلی معتبره وگرنه بهترین ریسینگ این نسل رو با چه ملاکی بگم کدوم یکی هستش.؟ (حال کردید مثال رو )

به هرحال کاریه که شده فعلا گوتی IGN و GS امسال رو بچسب باقی رو ولش

کسی لینک دانلود مراسمو داره ؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Layken; 09-01-2013 at 22:48.

11. 5 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز B.3.S.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

البته
    شایـــــــد اگــــــــــر چند عنوان دیگر کاندید جایزه گوتی رو هم میشد با حجم 400 الی 600 مگ کل نیم کره ی زمین دانلود کنن الان حاصل کار چیز دیگه ای بود!
    والا به غرعان ..
    عناوین انحصاری رو فاکتــور بگیرید از این مقوله!

13. این کاربر از B.3.S.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

اما امسال خیلی از بازیا میتونسن یه شاهکار ازاب دربیان منظورم اون پتانسیلی که تو وجودشون بود هستش ، از بهترین و محبوبترین Franchise های این نسل بودن خیلیاشون ....اما هر کدوم یه نقص بخصوص و قابل توجه داشتن که مانع از موفقیت کاملشون شد ...,COD BO2,Mass Effect 3 , Hitman Absoluion , Assassins Creed 3 , Darksiders 2 , Ghost Recon , .... فقط و فقط Far Cry 3 از جمع Franchise های بزرگ سربلند دراومد بیرون ! دی ! هر چند هنوزم اعتقاد دارم در حق Ghost Recon امسال خیلی اجهاف شد ...دیگه حداقل حداقل از CODBO2 سرتر بود !

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

ولی خب دیگه اونجوری هم که شما ازش انتقاد می کنید رو قبول ندارم و در همچین سالی که خیلی از بازی ها درجا زدن یکی از سورپرایزها همین بازی بودش که فکر می کنم خوشبین ترین افراد هم قبل از انتشارش پیش بینی نمی کردن که حتی بتونه جزو ده بازی برتر سال بشه و واقعا فراتر از حد انتظار بود. البته قبول دارم که اگه در هر سالی دیگه مثلا 2011 یا 2013 منتشر میشد مطمئنا نمی تونست اینقدر جایزه ببره مخصوصا گوتی...
    ولی به هر حال به نظرم نه اون قدر شور خوبه و نه اینقدر بی نمک!! : دی
    بابا وحيد تو كه ديگه old school هستي تو زمينه گيم...تو ديگه چرا؟

اصلا اون ميزان تعامل و چالشي كه تو توي بازيهاي ديگه امسال داشتي رو با واكينگ دد مقايسه كن....چقدر المان و گزينه داشتي تو dishonored? چقدر مكانيزم گيم پلي مس افكت پيچيده بود و زحمت داشت واسه سازنده ها؟اين همه دشمن و سلاح و سند باكس و زحمتي كه واسه ساخت مكانيزماي پيچيده گيم پلي هيلو كشيده شده بود؟و تمام بهترين هاي ديگه سال(همشو يكي يكي توضيح نميدم)

حالا همين واكينگ دد به جز انجام چند كليك در صحنه هاي قفل شده (كه فقط بايد كليكو انجام بدي و نميتوني كار ديگه اي كني)و تصميم گيري(كه در حد اعلا و خيلي تاثير گذارترش مس افكت داشت)واقعا چيزي تو قسمت گيم پليش داشت؟
    تو مهمترين جنبه يه گيم كه گيم پلي هست بازي پشت سر خيلي از بازيهاس......بماند گرافيك كه اون همه لگ و باگ داشت(تازه نسخه اصليشو از لايو خريدم و كرك و اينا هم نبود)......يه درصد بگير مشكلات گرافيكي اينو نسبت به اساسين با اون همه وسعت ... خداييش اسم اساسين تو اين زمينه بد در رفته

آيا بازي نه فقط به خاطر اينكه يه سريال ماهانه(كه بالطبع سريال عنصر ماجراجوييش باحالتر) رو براي ما پخش مي كرد و ما از انجام سريال لذت مي برديم مورد قبول واقع شد؟

همچين بازي نبايد خيلي با بقيه بازيها فاصله داشته باشه؟

.
    Last edited by halflife g; 10-01-2013 at 11:26.

16. 2 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

زحمتی که سازنده ی dishnored یا me3 کشیدن رو آیا سازنده wd کشیده که حالا اینجوری حق خوری می کنن؟!!!
    نه این جمله اصلا نمی تونه ملاک باشه.
    تو امتحان یک دانشجو با یک صفحه نوشتن به جواب میرسه ولی یکی دیگه با استفاده از هندسه مقدماتی می تونه بدون زحمت کمتر به همون چیزی برسه که دانشجوی اول با نوشتن یک صفحه جواب رسیده بود.
    برای استاد هم کار همون دانشجوی دوم خیلی جالب تره
    +
    اول منم خیلی مشکل داشتم با بازی سال شدن واکینگ دد ولی الان میگم حقش بوده
    نمی خوام بگم کاملا حق این بازی بود که بهترین بشه اما می تونست بشه که شد.
    +
    مقایسه واکینگ دد و هوی رین اصلا قابل قبول نیست..
    +
    تاثیر تصمیمات رو باید تو ژانر بازی جست و جو کرد.
    بازی نقش آفرینی هست یا نه؟
    اگه بازی نقش آفرینی بود و تصمیمات شما خیلی تاثیر گذار نبود اونوقت میشد یه ایراد بزرگ ولی اگه یه بازی ادونچر باشه ارزش تاثیرگذاری تصمیمات کمتر میشه..
    با این حال به نظر من تصمیمات خیلی خوب بود.. و بیشتر تاثیر قسمتی داشت تا کلی
    +
    با دیدن این بازی آدم می فهمه که حتما برای ساخت یک بازی نباید چندین بار صحنه خم شدن رو گرفت
    حتما نباید بهترین تکنولوژی انیمیشن و گرافیک رو داشت..
    حتما نباید به مکانیسم پیچیده درست کرد.

سازنده بازی واقعا هوشمندانه عمل کرد که سبک بازی رو طوری انتخاب کرد که نشه بهش ایراد خاصی گرفت..
    داستان بازی و نحوه روایت اون و فضاسازی برای داستان مهم ترین عاملی بود که تونست بازی رو بهترین عنوان سال بکنه.
    اما ما قبلا بازی های دیگه ای هم داشتیم که داستان پردازی عالی داشتن ولی نتونستن بازی سال بشن چون واقعا واکینگ دد تو این زمینه عالی عمل کرد..

18. 3 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •