تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 17 اولاول ... 391011121314151617 آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 167

نام تاپيک: Benchmark و بحث در مورد Unigine Heaven، لینک دانلود در پست اول

آخر فروم باز BZ7's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Vice City

پيش فرض

اینم تست بنده ! point رو حال کنین ... !
    فرکانس پردازنده که مشخص هست . گرافیک ها هم روی کلاک های پیش فرض هستن ( 900/1050 )

2. 2 کاربر از BZ7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

اینم تست بنده ! point رو حال کنین ... !
    فرکانس پردازنده که مشخص هست . گرافیک ها هم روی کلاک های پیش فرض هستن ( 900/1050 )
    ممنون!

کاش میشد روی 1920X1080 هم تست بگیرین...

ولی پوینت خوبی گرفتین...

یه نکته هم به نظرم اومد، در قسمت Tessellation در Catalyst، قسمت Use Application Settings تیک خورده یا خیر...؟

پیروز باشید.
    Last edited by Erfan.; 03-01-2012 at 17:59.

4. این کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

BZ7

کاربر فعال انجمن سخت افزار mersoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران| نام: محمد

پيش فرض

SAPPHIRE HD6670 1GB GDDR5 در وضعیت مرجع:

6. 2 کاربر از mersoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Vice City

پيش فرض

ممنون!

کاش میشد روی 1920X1080 هم تست بگیرین...

ولی پوینت خوبی گرفتین...

یه نکته هم به نظرم اومد، در قسمت Tessellation در Catalyst، قسمت Use Application Settings تیک خورده یا خیر...؟

پیروز باشید.
    خودم خواستم یه مطلب در همین مورد بنویسم !
    یه مدته که دوستانی که AMD دارن میدونن در درایور های جدید یه قسمت به است AMD Optimized هست برای Tesselation . این قسمت در سری 5 خیلی تاثیری نداره ولی در سری 6 امروز تاثیرش رو دیدم .

Application Control :

AMD Optimized :

تحقیق هایی هم انجام دادم و فهمیدم که AMD optimized تسلیشن رو کاهش نمیده و فقط جوری اجرا میکنه که به کارت فشار کمتری میاد . ( طبق گفته های کاربرهای سایت های خارجی و خود AMD و نسبت به ظاهر تصاویر )
    یکی از دوستان بنده با 5770 تست گرفته بود اما در هر دو حالت یه نتیجه گرفته بود . به نظر میرسه روی سری 5 تاثیری نداره .
    سوال دیگه ای بود در خدمتم

8. 2 کاربر از BZ7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

خودم خواستم یه مطلب در همین مورد بنویسم !
    یه مدته که دوستانی که AMD دارن میدونن در درایور های جدید یه قسمت به است AMD Optimized هست برای Tesselation . این قسمت در سری 5 خیلی تاثیری نداره ولی در سری 6 امروز تاثیرش رو دیدم .

Application Control :

AMD Optimized :

دقت کنید که در حالت Application Control باید فاکتور در آخرین حد ممکن باشه... وگرنه در تمامی عنوان ها، محدودیت فاکتور ایجاد میشه.

نتیجه تست شما هم جالب هست، این که فقط توی مینیمم تاثیرش زیاد بوده...

تاثیر تسلیشن زیاد روی مینیممِ کارت های AMD زیاد هست، ولی این که روی AVG FPS اثرش خیلی کم بوده، غیر عادی هست...!

تحقیق هایی هم انجام دادم و فهمیدم که AMD optimized تسلیشن رو کاهش نمیده و فقط جوری اجرا میکنه که به کارت فشار کمتری میاد . ( طبق گفته های کاربرهای سایت های خارجی و خود AMD و نسبت به ظاهر تصاویر )
    یکی از دوستان بنده با 5770 تست گرفته بود اما در هر دو حالت یه نتیجه گرفته بود . به نظر میرسه روی سری 5 تاثیری نداره .
    سوال دیگه ای بود در خدمتم
    منظورتون از این که فقط جوری اجرا میکنه که به کارت فشار کمتری میاد چی هست دقیقا؟
    مثلا چه جوری میتونه تسلیشن رو با همون کیفیت پردازش کنه، ولی فریم ریت بیشتر میشه...؟

پیروز باشید.

10. 2 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Vice City

پيش فرض

دقت کنید که در حالت Application Control باید فاکتور در آخرین حد ممکن باشه... وگرنه در تمامی عنوان ها، محدودیت فاکتور ایجاد میشه.

نتیجه تست شما هم جالب هست، این که فقط توی مینیمم تاثیرش زیاد بوده...

تاثیر تسلیشن زیاد روی مینیممِ کارت های AMD زیاد هست، ولی این که روی AVG FPS اثرش خیلی کم بوده، غیر عادی هست...!

منظورتون از این که فقط جوری اجرا میکنه که به کارت فشار کمتری میاد چی هست دقیقا؟
    مثلا چه جوری میتونه تسلیشن رو با همون کیفیت پردازش کنه، ولی فریم ریت بیشتر میشه...؟

پیروز باشید.
    اگه من میدونستم خودم جوری درایور هارو مینوشتم که اینکارو بکنه ! این برمیگرده به معماری سری 6 و حتما AMD راهی رو پیدا کرده ( با برطرف کردن مشکلاتی در پردازش تسلیشن (شاید !! ) ) که بتونه فریم رو بالاتر ببره ولی همون کیفیت ظاهری رو حفظ کنه . شما به حرف من اکتفا نکن خودت بنچ مارک بگیر . در ظاهر هیچ تفاوتی نمیبینی . این سایت های تست قطعات هم سطحی بودن خودشون رو خیلی جاها ثابت کردن مثل جایی که تامز گفته بود این AMD Optimized باید برای بازی های مختلف Profile داشته باشه ( مثل CFX ) که الان بنده میبینم اینطور نیست و همینطوری واسه خودشون یه حرفی میزنن و یه نتیجه گیری میکنن !
    در App control هم دسترسی به تنظیم سطح تسلیشن رو نمیده و در صورتی که هیچ کدوم از mode ها فعال نباشه ( amd optimized یا app control ) اون موقع میشه سطح تسلیشن رو تنظیم کرد که حداکثر تا x64 هست .

من چون نسبت به ظاهر بنچمارک هیچ تفاوتی رو نمیبینم ترجیح میدم از AMD Optimized استفاده کنم .

12. 3 کاربر از BZ7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Vice City

پيش فرض

مقایسه ظاهری بین AMD Optimized و Application Control

AMD Optimized :

Application Control :

نکته : عکس AMD Optimized کمی به اژدها نزدیک تره
    Last edited by BZ7; 05-01-2012 at 16:38.

14. 3 کاربر از BZ7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

اگه من میدونستم خودم جوری درایور هارو مینوشتم که اینکارو بکنه ! این برمیگرده به معماری سری 6 و حتما AMD راهی رو پیدا کرده ( با برطرف کردن مشکلاتی در پردازش تسلیشن (شاید !! ) ) که بتونه فریم رو بالاتر ببره ولی همون کیفیت ظاهری رو حفظ کنه .
    خیر، راه بهتر برای پردازش تسلیشن پیدا نکردن، چون اگه به این صورت میبود، اون گزینه رو به صورت Optional قرار نمیدادن

بهینگی در پردازش همیشه صورت میگیره، ولی به این گزینه ها ربطی نداره.

این که با حفظ کیفیت بتونن پردازش رو سبک تر کنن با کاهش فاکتور/Distance تسلیشن امکان پذیر هست.

با کاهش فاکتور به راحتی با حفظ کیفیت تا مقدار خیلی زیادی، میتونن پرفرمنس رو افزایش بدن!
    چرا؟ چون فاکتور عملا از یه جا به بالا بی فایده هست و دیده نمیشه!
    در کل تسلیشن با فاکتور بالا همیشه مورد نیاز نیست و برای کارت های AMD که در پردازش اون ها ضعف دارن، کم کردن فاکتور بهترین راه حل برای گیمینگ و کسب فریم ریت بهتر هست.

ولی این ها برای گیمینگ قابل قبول هست نه بنچمارکی که باید بدون دستکاری، نتیجه بده!

شما به حرف من اکتفا نکن خودت بنچ مارک بگیر .
    همین کار رو انجام میدم، به زودی یک کارت AMD دستم میرسه و خودم ته و توی قضیه رو در میارم

من چون نسبت به ظاهر بنچمارک هیچ تفاوتی رو نمیبینم ترجیح میدم از AMD Optimized استفاده کنم .
    همین کارو هم باید کنید، برای استفاده گیمینگ اون گزینه بسیار عالی هست...

ولی این که AMD به طور Defualt اون رو فعال قرار داده زیاد جالب نیست و باعث تداخل های این چنینی در بنچمارک های گرفته شده میشه!

پیروز باشید.
    Last edited by Erfan.; 06-01-2012 at 11:48.

16. 2 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

GTX 560 TI 2GB
    فرکانس CPU و گرافیک در حالت Stock :

18. 2 کاربر از vegas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Kaptian Black's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

AMD Athlon II @ 3.00Ghz
    4GB 1600 CL9
    Catalyst Tessellation : Application Settings

20. 3 کاربر از Kaptian Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •