تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 152 اولاول ... 3910111213141516172363113 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 1516

نام تاپيک: Galaxy Note » گوشی/تبلت سامسونگ با سیستم عامل Android و صفحه نمایش 5.3 اینچ

آخر فروم باز ashkan_mc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

5 روز دیگه تو هامبورگ رلیز میشه با قیمت 449 یورو

که به پول مملکت خودمون میکنه به عبارتی 800 تومن

تو ایتالیا هم قیمتش بالاست حدود 699 یورو که اونم به عبارتی میکنه 1250 تومن

5 روز دیگه چیه ؟؟ اشتباهه ...

شنبه ای که گذشت یعنی 29 اکتبر تو کل آلمان ریلیز شد ... تو gsmarena هم گفته بود 29 اکتبر در آلمان به عنوان اولین کشور عرضه میشه ... این عکس هم نمی دونم داستانش چیه ولی من هم رفتم media markt دیدمش ... گوشی معرکه ای ... صفحه اش هم فوق العاده است ... فقط یه کم لگ داره که باید آپدیت شه که درست شه ... قیمت هم 599 یورو ... vodafone هم قسطی میده ماهی 26 یورو ... تو آمازون هم بدون گارانتی 540 یورو
    Last edited by ashkan_mc; 02-11-2011 at 00:40.

2. 3 کاربر از ashkan_mc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mahroo_z1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    داروسازی

پيش فرض

5 روز دیگه چیه ؟؟ اشتباهه ...
    سلام اقا اشکان

منبع خبر سایت all about samsung آلمان هست که گفته قرار این تبلت/اسمارتفون در 5 نوامبر در شهر هامبورگ آلمان توسط Saturn به قیمت 449 یورو عرضه بشه:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. 4 کاربر از mahroo_z1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز S@nti@go_s&k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Jan 2008

پيش فرض

عزیزم قیمت آلمان 550 یورو هستش تو کل کشور

روز 5 نوامبر توی هامبورگ تو پستم اشاره کردم مثه اینکه تو یه فروشگاه قیمت 449 یورو میخواد عرضه بشه

لینک خبر

کد:
    ممنون امین جان ببخشید با هم ارسال کردیم

6. 3 کاربر از S@nti@go_s&k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mahroo_z1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    داروسازی

پيش فرض معرفی Galaxy Note در هند

سلام دوستان

سامسونگ امروز این اسمارتفون / تبلتش رو در هند معرفی کرد

قیمت : 34.990 روپیه معادل با 712 دلار

عرضه: طی دو هفته آینده

کد:
    .................................................. ..........................................

خواهش سروش عزیز
    دل به دل راه داره
    Last edited by mahroo_z1; 02-11-2011 at 13:11.

8. 3 کاربر از mahroo_z1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای PersiAndroid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

توضيحات و ويديو از كار با S PEN گالكسي نوت:
    Check out the impressive Samsung Galaxy Note S Pen in action
    With all the hot features of the Samsung Galaxy Note you may have forgotten that the phoneblet comes with a nifty little accessory called the S Pen. Unfortunate choice of naming aside, the S Pen might turn out to be one of the hottest features of the Galaxy Note as it adds quite a lot of extra functionality.
    Samsung has included cool gesture controls that you can use with the S Pen, like making a screenshot and making notes on top of it and launching the notepad from anywhere in the interface, opening contexts menus and whatnot. The fancy stylus seems to offer pretty good response time and allows for the kind of accuracy that lets you create some pretty impressive sketches right on the Note’s 5.3″ HD Super AMOLED screen.
    Check out this short walkthrough of its features that we’ve prepared for you:
    So, did the S Pen convince you that the Galaxy Note is a device that has a place in your life or do you still see no point of a device that fits between a smartphone and a tablet?

ويديو رو از لينك زير ببينين:
    کد:

10. 4 کاربر از PersiAndroid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SAEEDSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ZombieLand

پيش فرض

سلام به همگی یه توضیحی از این دو تا عیب که جند وقت پیش gsmarena از صفحه این گوشی( مدل آزمایشی ) گرفته بود برام بدید چون اون موقع گفته شده بود که موقع معرفی این گوشی این عیبها برطرف میشه و اینا مال نسخه آزمایشی بوده. برطرف شده؟
    --------------------------------------->
    (یک ماه پیش)
    من ریویوی گالاکس نوت رو با دقت خوندم چند تا نکته بگم بد نیست ( عیب ) البته بگم که من عاشق این گوشیم و حتما میخرمش. از عکس آواتارم معلومه. حتما هم سفیدش رو میخرم

1- صفحش plus نیست ! و معنیش اینه که از همون تکنولوژی گالاکسی استفاده میکنه ( 2 زیرپیکسل به جای 3 تا در هر پیکسل) منظورم زیر همه

الیته تراکم پیکسلش فوق العادست و 285ppi که از تمام گوشی های موجود در دنیا به غیر از آیفون 4 که 326ppi ( البته طرفداریا اپل زیاد دلشون رو خوش نکنن جون فقط تراکمش خوبه و SLCD انگشت کوجیکه SUPER AMOLED نمیشه .)

ولی با این حال اگه به عکس زیر دقت کنید با اینکه PPI اش از آیفون کمتره ولی خیلی واضحتره و چشم انسان قادر به تشخیص پیکسلاش نیست. ( توجه کنید که گالاکسی نوت در عکس زیر zoom شده و بزرگتره )

2- متاسفانه تصویرش یه نستب یه ذره "تاریکه " و این عیب رو طوری دونستن که همه کارشناسا این عیب رو از سامسونگ بعید میدونن و همه به اتفاق نظرشون اینه که این عیب فقط در این گوشی آزمایشی وجود داره و سامسونگ موقع معرفی گوشی این عیب رو برطرف میکنه. پس ما هم امیدواریم که تاریکیه نسبی صفحه این گوشی برطرف بشه. البته اینم بگم که این عیب در گالاکسی تب 7.7 اینجی که از صفحه مشابه این گوشی استفاده کرده اصلا دیده نشده . در آخر اضافه کنم شما فعلا صبر کنید تا نسخه کامل شده این گوشی معرفی بشه و بعد این مورد رو عیب بدونید چون یادتون باشه که این ریویو مال گوشی آزمایشی که چند ماه پیش معرفی شده.

12. 2 کاربر از SAEEDSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SAEEDSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ZombieLand

پيش فرض

آقا این 13 صفحه رو خوندم کلی خندیدم . قبلا هم گفته بودم سامسونگ یه گوشی خفن و شاخ میزنه بعدش اپل ی ها میان اینجا داد و بیدا میکنن و جوابشون داده میشه .بعد یکیشون حرف .. میزنه . آخرش یکیشون بلاک میشه.(باور کنید بارها و بارها دیدم این موضوع رو) . اپل الان نمیتونه مثل مرد با سامسونگ رقابت کنه روی به شکایت و شکایت بازی آورده. شکی هم نیست که آمریکا تو بلوک غرب قدرتش به مراتب از کره بیشتره و اکثر شکایاتش پیروز شده. تاحالا شده فکر کنید چرا به جای شکاست شکایت بازی نمیرن مثل مرد تو آزمایشگاهاشون و رو دست سامسونگ گوشی بزنن؟ سامسونگ AMOLED اختراع کرد اپل هم بیاد AKOLED ( الکی ) اختراع کنه. سامسونگ دوربین 8 و فیلمبرداری فول میزنه. اپل هم بیاد SUPER FULL HD بزنه ( الکی) و فیلمبرداری 12 . یه کم محدودیت رو از سیستم عاملاش برداره . براش یه جای رم بزنه! چرا نمیزنه؟ چون مشتری دوست نیست فکر جیب خودشه. والسلام.

---------- Post added at 06:01 PM ---------- Previous post was at 05:59 PM ----------

یعنی قیمتش حدودا 600 میشه دیگه این که خیلی خوبه ولی یه سوال برای چی ارزونتره مگه چیزی نسبت به جی اس2 کم داره؟
    من که بیخیال اس2 شدم تازه ارزونترم هست ایول...
    دوستدار شما یاشار

1- این گوشی سایزش بزرگه و خیلیا به خاطر این سایزش نمیخرنش و ترجیح میدم گالاکسی 2 بخرن .(البته خیلی ها هم مثل من همینو میخرن . واقعا جنس بدنش با کیفیته همون جیزی که من میخوام )

2- این گوشی ال سی دیش PLUS نیست.

این دو تا دلیل میتونه دلایل خوبی باشه برای ارزونتر بودنش ولی من قول میدم ارزونتر نمیشه . یه جا دیدم 900 دلار میفروشن.

---------- Post added at 06:02 PM ---------- Previous post was at 06:01 PM ----------

این قیمت پایین یه دلیلی داره...احتمالا از لحاظ پشتیبانی و اجرای بازی های جدید ضعف خواهد داشت...

این گوشی برای کسایی که عاشق تبلت هستن ولی به دلیل سایز بزرگشون نمیرن طرفش میتونه گذینه خیلی خوبی باشه . برای دنیای وب وبگردی حرف اولو میزنه

---------- Post added at 06:02 PM ---------- Previous post was at 06:02 PM ----------

این که صفحه اش super AMOLED plus هست چرا باتریش اینقدر قویه.
    این مانیتورها که کمترین مصرف باتری رو دارن.
    فکر کنم به خاطر بزرگ بودن صفحه باشه.
    به نظر شما دلیلش چیه؟

PLUS نیست. باتریش انصافا خداست

---------- Post added at 06:04 PM ---------- Previous post was at 06:02 PM ----------

دلیلش اینه که کیفیت ساخت گوشی پایین خواهد بود. اخه سامسونگ در ساخت گوشی های بی کیفیت استاد هست حالا ناراحت نشیداااا

سامسونگ قطعات خیلی از شرکتا رو تامین میکنه. اگه اینطوری باشه کیفیت ساخت همه گوشی ها پایینه. درضمن شما به عکساش یه نگاه بنداز . کیفیت بدنش واقعا عالیه. پشتش ضد اثر انگشته و دورش هم فلز براق. روشم که بهترین نوع صفحه نمایش. توش هم که دیگه غوغاست

---------- Post added at 06:05 PM ---------- Previous post was at 06:04 PM ----------

سامسونگ با این گوشی میخواد iPhone 5 رو سو کنه ! حالا کی بود گفتم

مخلصیم .

آره اگه اپل ( آمریکا ) اجازه بده به این کشورای آسیایی با این شکایت بازیهاش. خوبیش اینه که فروشش تو آسیا به قوت خودش باقیه.

14. 5 کاربر از SAEEDSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

گالكسي تب 7.7 سوپر امولد پلاس هست نه عادي

تو نقل قولي كه مبثم گذاشته بود كه اينجوري نوشته بود:
    the screen is great as usual. diffidently better than galaxy s from all aspects including colors and brightness
    I did quick comparison with S2 and it is far better. Dont forget that the resolution is 1280 x 800 super AMOLED
    ولي بهتره اين مقاله رو حتما ببينين كامل مقايسه كرده:

کد:
    ولي خب يه مقايسه كامل بين اين چندتا وقتي ميشه داشت كه همه به بازار عرضه بشن
    Super AMOLED
    Super AMOLED Plus
    Super AMOLED qHD Advanced
    Super AMOLED HD
    Super AMOLED Plus HD (TAB 7.7

16. 4 کاربر از PersiAndroid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ashkan_mc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

عزیزم قیمت آلمان 550 یورو هستش تو کل کشور

روز 5 نوامبر توی هامبورگ تو پستم اشاره کردم مثه اینکه تو یه فروشگاه قیمت 449 یورو میخواد عرضه بشه

لینک خبر

کد:
    من که خودم آلمان زندگی می کنم این گوشی رو شنبه تو media markt دیدم ... من جنوب آلمان هم هستم ... قیمت هم 599 یورو ... این هم عکس :

کد:
    Last edited by ashkan_mc; 02-11-2011 at 21:34.

18. 3 کاربر از ashkan_mc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

Samsung Galaxy Note rooted already, you can try this at home [VIDEO

کد:

20. 2 کاربر از PersiAndroid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •