تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 17 اولاول ... 391011121314151617 آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 161

نام تاپيک: ماجراهاي رانندگي

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

ما یکی از فامیل هامون ماشین سنگین داره .

میگفت داشتم توی جاده با ماشین میومدم ، سرعتم هم تقریبا بالا بود . از قضا بار هم داشتم .

یهو دیدم توی 500 متری یه گله گوسفند داره رد میشه . منم فکر کردم تا من بهشون برسم اونا از جاده رد میشن .

میگفت یه دفعه دیدم تقریبا 100 متر مونده برسم به گوسفندا و هنوز گوسفندها رد نشدن

قسم می خورد میگفت وقتی به گوسفندا رسیدم دیگه کاری نمی تونستم بکنم با همون سرعت رد شدم و وقتی ماشین را نگه داشتم دیدم تقریبا 30 تا گوسفند را زیر گرفتم .

------------------------------------------------------------------------------

یه عمو هم دارم که 10 چرخ داره .

میگفت یک سری داشتم از جلوی یه روستا رد می شدم که دیدم یه خانواده داره از این سمت جاده می ره اون سمت جاده .

میگفت منم سرعت را کم کردم تا وقتی که بهشون برسم اونا از جاده رد شده باشن .

میگفت وقتی از جاده رد شدن من هم گاز دادم تا برم .

میگفت همین که گاز دادم یهو دیدم زنه بدو بدو مسیری را که رفته بود اونور جاده دوباره برگشت .

قسم میخورد میگفت همون وسط جاده سیخ زدم روی ترمز . ماشین هم خاموش شد .

رفتم پایین تا می تونستم به زنه فحش دادم

2. 12 کاربر از mahdi7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

یه سری هم با مینی بوس داشتیم از دانشگاه می اومدیم که اتفاق وحشتناک و عجیبی افتاد .

ما با مینی بوس داشتیم می اومدیم که یک 206 هم پشت سر مینی بوس ما بود .

مینی بوس اومد از ماشین جلویی که یک ماشین سنگین بود سبقت بگیره . همین که مینی بوس رفت توی لاین سمت چپ و سبقت را گرفت می خواست برگرده لاین سمت راست خودش .

نگو وقتی مینی بوس می خواسته برگرده توی لاین خودش ، 206 از همون لاین سمت راست مینی بوس سبقت گرفته بود تا زودتر از میینی بوس رد بشه .

اقا چشمتون روز بد نبینه .

همین که 206 خواست از مینی بوس جلو بزنه ، سپر جلویی مینی بوس گیر گرد به عقب ماشین 206

توی ماشین مینی بوس هم همه دانشجو بودیم . همه هم دختر و پسر بودیم .

یهو دیدیم توی مینی بوس تاریک شد .

یهو دیدیم مینی بوس ، 206 را بلند کرده بود و دقیقا اونا چسبونده بود به شیشه های جلویی مینی بوس .

ما هم ترسیده بودیم و دخترها هم که داشتن از ترس جیغ می زدن .

راننده مینی بوس هم اصلا جلوی خودشا نمی دید و همین طوری ماشین اینور و اونور می رفت .

تا اینکه یهو راننده مینی بوس اروم اروم چند بار زد روی ترمز تا یکدفعه 206 از مینی بوس جدا شد .

اما چه جدا شدنی . مینی بوس ، 206 را پرت کرد اونور جاده .

باورتون نمیشه بگم ، 206 تقریبا 10 تا ملق زد و کاملا له شده بود .

اما راننده مینی بوس واقعا راننده بود . چون به زود و با اعتماد بنفس بالا نزاشت ماشین از جاده منحرف بشه و اونا تونست نگه داره .
    به راننده ماشین 206 هم چیزی نشده بود . ولی ماشینش له شده بود .

خلاصه خدا خیلی رحم کرد .

4. 12 کاربر از mahdi7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

سلام
    یه قضیه هست گفتم بگم تا بچه ها هم بیشتر دقت کنن
    حتما حتما حتما از کارواش که میاین بیرون 10-12 بار ترمز بزنین
    هفته ی پیش یکشنبه رفتم کارواش بغل ترمینال آزادی که کلا مکانیزه هست،یعنی با ماشین میرین تو دستگاه های کارواش
    وقتی اومدم بیرون چون عجله داشتم واینستادم برای خشک کردن ماشین،یه راست اومدم بیرون
    نمیدون مچطور شد که به ذهنم خطور کرد ترمز رو امتحان کنم،دیدم ماشین اصلاااا ترمز نداره،بعید میدونم دلیلش خیس بودن دیسک ها باشه وگرنه تو بارون هم باید همینطور بشه
    فکر میکنم از مواد شوینده ی مخصوص باشه
    خلاصه حدود 10 بار شایدم بیشتر در حین حرکت ترمز زدم تا کم کم به حالت عادی خودش برگشت
    خیلی حواستون به این مورد باشه مخصوصا موقعی که از کارواش سریع میاین بیرون و واینمیستین تا ماشین خشک بشه

6. 13 کاربر از pooria-ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_oyama's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    sbr

پيش فرض

سلام
    اول بگم من خیلی بد میرونم یعنی تند میرم ولی دارم سعی میکنم از این عادت دست بردارم (خصوصا از وقتی که این تاپیک رو پیدا کردم)
    یه روز قرار شد با مادرم و دوستش بریم بیرون واسه کاری با ماشین پدرم (سمند)
    منم قبلش با خودم عهد بستم مثل آدم برونم
    تقریبا مثل آدم رفتم ولی موقع برگشتن شیشه ها رو کشیدم بالا و صدای سیستم هشدار دهنده رو قطع کردم و یا علی مدد خواستم واسه اولین بار 200 تا رو تجربه کنم البته اتوبان همیشه شلوغ بود یه لحظه که جلومو خالی دیدم این تصمیمو گرفتم
    خلاصه گازو آخر فشار دادم رسیدم به 160 که دیدم به چند تا ماشی رسیدم و ! خطر !
    من تو لاین چپ بودم یه 206 و سمندتو لاین خودم بودن و جلوشون با کم فاصله تو لاین راست یه مینی بوس هیوندا
    گفتم چیکار کنم ؟ زدم لاین راست که که از راست 206 و سمند سبقت بگیرم و بعد برم از چپ مینی بوس سبقت بگیرم
    ولی وقتی رفتم تو لاین راست و پشت مینی بوس گازو ول کردم دیدم اه ه ه ه ماشین داره میره همینجوری ! نگو گاز گیر کرده بودمنم زدم رو کلاچ ماشین صدا گاز وحشتناکی میداد( چاره ای نبود ) یکم هم ترمز زدم
    بعد لایی مو کشیدم از چپ مینی بوس سبقت گرفتم
    بعدشم پامو زدم زیر پدال گاز و گاز اومد بالا کلی هم فحش خوردیم از مادرمون
    البته تجربه گیر کردن ترمز رو قبلا هم تو سطح شهر تجربه داشتم ولی تو جاده با 160 تا خیلی ترسیدم . اصلا تصمیم گیرمو یه لحظه مختل کرد.
    Last edited by amir_oyama; 18-02-2011 at 20:46.

8. 10 کاربر از amir_oyama بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    خب محل سکونتم دیگه رفیق خوب:داداشم بابک ناظم

پيش فرض

واسه من کوتاه من دو بار پشت ماشین سنگین نشستم

یه بار با سرعت 45 کیلومتر یه بار هم با سرعت 60 کیلومتر

یه نکته مهم من دخترم

10. 7 کاربر از SHIRIN 1843 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه kazem795's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

چی شده دیگه مثل قبلا کسی پست نمیده

آخر فروم باز isbn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

چی شده دیگه مثل قبلا کسی پست نمیده

همه سر عقل اومدن و به جان خود و دیگران احترام میذارن

البته من در آینده احتمالا یه ماجرای دیگه هم برام اتفاق میافته باز از طرف لاستیک
    چون الان لاستیک جولو سمت شاگرد زدگی براش پیش امده که البته حس میکنم عمدی بوده احتمال ترکیدن و چپ کردن من زیاده
    البته اون موقع فک نکنم زنده باشم که ماجرا رو بگم گفتم قبلش بگم که گفته باشم.
    Last edited by isbn; 03-03-2011 at 12:58.

13. این کاربر از isbn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه kazem795's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

همه سر عقل اومدن و به جان خود و دیگران احترام میذارن

البته من در آینده احتمالا یه ماجرای دیگه هم برام اتفاق میافته باز از طرف لاستیک
    چون الان لاستیک جولو سمت شاگرد زدگی براش پیش امده که البته حس میکنم عمدی بوده احتمال ترکیدن و چپ کردن من زیاده
    البته اون موقع فک نکنم زنده باشم که ماجرا رو بگم گفتم قبلش بگم که گفته باشم.
    آخ که حرف دل منو زدی منم دقیقا همین مشکلو دارم. لاستیک که نابود اونم چرخ جلو سمت راننده. شما میتونید همین الان منو کشته شده تصور کنید. الان خودمم نمیدونم چجوری دارم مینویسم. اصلا منم کجام. من کیم . کیییییییه!!!

15. این کاربر از kazem795 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

چت روم کردین ها اینجا رو !!!!!!!!
    خواهشا کمی رعایت کنید

17. 2 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

البته این خاطره رو خودم دیدم
    توی پیاده رو واستاده بودم که دو تا پیرمرد اومدن و سوار موتور شدن و همین که موتور رو روشن کردن یه دفعه تک چرخ زدن همه ی مردم نیششون باز شده و میگفتن از شما بعدیه و ....پیرمرده گفت : من فقط کسی که موتور رو دنده گذاشته بود پیدا کنم ، فقط پیداش کنم میدونم چیکارش کنم

نکته اخلاقی :همیشه دنده موتور رو چک کنین
    سلام
    موتورسیکلت هایی با تکنولوژی بعد از اواسط دهه 80 میلادی (تقریبا همه ) تو دنده هیچ وقت استارت نمی خورن مگر اینکه اونها رو در حالت نگهداشت کلاچ هل بدن - این وقتیه که بهر دلیل مثل تخلیه باتری استارت کار نکنه -

پس اون راکبان هوندا 125 سوار بودن که هنوز هندلیست و اینقدر قدرت نداره که یک ترک رو بحالت "تک چرخ" در بیاره چه رسه به دو ترک . فقط شوک خفیف می ده که احتمالا کمر درد می گیره .

پیرمردی که بعد از اینهمه سال نفهمیده باید قبل از هندل یا کلاچ بگیره یا خلاص کنه به احتمال زیاد از "گیجی" خودش بوده که موتور رو تو دنده از ابتدا خاموش کرده . تجربه ی منم می گیه اینجور افراد حتی گواهینامه هم ندارن و بزور "ریش سفیدی" پلیس باهاشون کاری نداره

19. 2 کاربر از piremard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •