تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 27 اولاول ... 39101112131415161723 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 270

نام تاپيک: کلوپ Windows Phone 7

پروفشنال Real Madrid C.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه --------- گوشی : Samsung J700 نام: Keyhan

پيش فرض

فکر کنم بهتره دل مون رو به اندروید 3 خوش کنیم!
    یعنی اونم با محدودیت هایی مثل iOS و Win Phone 7 میادش؟
    اونجوري دیگه خیلی خنده دار میشه !!! شعار آندروید استفاده کامل از متن باز هستش (البته شعار اپل هم همین بود ولی خوب فقط قسمتایی مثل بلوتوث و storage و ... متن بسته بودن!!!) حالا اگه آندو هم اینجوری بشه دیگه !!! ولی به نظر من تو ایران اگه بخوای حرفه ای گوشی بازی باید از هر پلتفرم یه گوشی داشته باشی مثلا دیزایر اچ دی ..HD7 ..I4 ...Nokia N8 ولی خوب باید باباتونم حرفه ای پول بده

2. این کاربر از Real Madrid C.F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

من ک همین جوریش دل خوشی از وین موبایل 6.5 نداشتم حالا با اینکارا!!!!!!!

واس من که اینترفیس یکی از مهمترین نکات خرید گوشیه، اگه تمام این امکانات رو هم داشت عمرا میرفتم سراغش!!!!!!!!!!

آخر فروم باز shahin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

ای بابا دو روز از معرفی سیستم عامل ویندوز فون گذشته ولی اینجا هیچ خبری ازش نذاشتید
    یه سوال ؟
    به نظرتون میشه این ویندوز رو هم یه جورای هک▐ کرد و بشه از طریق بلوتوث فایل رد و بدل کرد چون تمام گوشی های ویندوز فون
    دارای بلوتوث هستند ولی امکان جابه جایی فایل از طریق بلوتوث رو ندارند حالا این کار با هک▐ کردن سیستم عامل گوشی میشه یا نه قضیه خیلی پیچیده تره از این حرفاست!!
    همون طور که تونستند آی پد رو هک▐کنن و روش برنمه های دیگه ای هم به جز برنامه های مخصوص اپل بریزن
    یا گوشی های آیفون رو آنلاک کردن
    حالا به نظرتون میشه امید داشت هکر های محترم بتونن این ویندوز فون رو تغییر بدن یا نه ؟؟
    Last edited by shahin666; 13-10-2010 at 12:06.

5. این کاربر از shahin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

ای بابا دو روز از معرفی سیستم عامل ویندوز فون گذشته ولی اینجا هیچ خبری ازش نذاشتید
    یه سوال ؟
    به نظرتون میشه این ویندوز رو هم یه جورای هک▐ کرد و بشه از طریق بلوتوث فایل رد و بدل کرد چون تمام گوشی های ویندوز فون
    دارای بلوتوث هستند ولی امکان جابه جایی فایل از طریق بلوتوث رو ندارند حالا این کار با هک▐ کردن سیستم عامل گوشی میشه یا نه قضیه خیلی پیچیده تره از این حرفاست!!
    همون طور که تونستند آی پد رو هک▐کنن و روش برنمه های دیگه ای هم به جز برنامه های مخصوص اپل بریزن
    یا گوشی های آیفون رو آنلاک کردن
    حالا به نظرتون میشه امید داشت هکر های محترم بتونن این ویندوز فون رو تغییر بدن یا نه ؟؟
    فعلا که هیچ خبر جدیدی نیست نه در مورد خود سیستم عامل نه مارکت اون نه --!! البته هنوز واسه -- زوده چون گوشیاش بیرون نیومده که دست هکرا برسه!! ولی به نظر من مایکروسافت پدرسوخته اینبار کار خودشو کرده و فک کنم خیلی سیستم عامل رو بسته ساخته و -- کردن گوشی یا غیر ممکنه یا برای فرد -- کننده گرون تموم بشه! گرون از این نظر که مثلا امکان نصب نرم افزارهای مارکت رو از دست بده و چیزای دیگه!

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    البرز

13

فعلا که هیچ خبر جدیدی نیست نه در مورد خود سیستم عامل نه مارکت اون نه --!! البته هنوز واسه -- زوده چون گوشیاش بیرون نیومده که دست هکرا برسه!! ولی به نظر من مایکروسافت پدرسوخته اینبار کار خودشو کرده و فک کنم خیلی سیستم عامل رو بسته ساخته و -- کردن گوشی یا غیر ممکنه یا برای فرد -- کننده گرون تموم بشه! گرون از این نظر که مثلا امکان نصب نرم افزارهای مارکت رو از دست بده و چیزای دیگه!
    البته دوست عزیز خبر جدید که فتو فراونه
    توی فروم موبایلستان اگر برید اونجا می تونید با عکس مو به مو از لحظه به لحظه معرفی این سیستم عامل با خبر بشید
    در مورد انواع گوشی های مختلف هم می تونید همونجا اطلاعات خوبی رو به دست بیارید
    گفتم که خبر زیاده
    اینجا می تونید اطلاعات خوبی بدست بیارید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در ضمن ماکروسافت هر چقدرم پدر سوخته باشه نه الان و نه هیچ وقت دیگه به نظر من نمی تونه
    برنامه یا سیستم عاملی رو تولید کنه که نشه اون رو هک▐ کرد نه ماکروسافت فکر میکنم این قانون نا نوشته برای تمام شرکت های نرم افزاری هست همون طور که هیچ قفلی همیشه امن نیست و میشه اون قفل رو بلاخره باز کرد هیچ برنامه و نرم افزاری هم برای همیشه امن و غیر قابل هک▐ نیست مطمئن باشید
    چطور آیفون رو هک▐ کردن مگه اپل از ماکروسافت پدر سوخته تر نیست
    چه گوشی آیفون چه آی پد چه آیپاد همه اینا رو خیلی راحت هک▐ کردن و محدودیت هاش رو دور زدن
    مطمئن باشید ویندوز فون خیل راحت قابل هک▐ کردن برای هکر های محترم هست تا چند وقت دیگه دقیقا این موضوع رو می بینید

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

البته دوست عزیز خبر جدید که فتو فراونه
    توی فروم موبایلستان اگر برید اونجا می تونید با عکس مو به مو از لحظه به لحظه معرفی این سیستم عامل با خبر بشید
    در مورد انواع گوشی های مختلف هم می تونید همونجا اطلاعات خوبی رو به دست بیارید
    گفتم که خبر زیاده
    اینجا می تونید اطلاعات خوبی بدست بیارید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در ضمن ماکروسافت هر چقدرم پدر سوخته باشه نه الان و نه هیچ وقت دیگه به نظر من نمی تونه
    برنامه یا سیستم عاملی رو تولید کنه که نشه اون رو هک▐ کرد نه ماکروسافت فکر میکنم این قانون نا نوشته برای تمام شرکت های نرم افزاری هست همون طور که هیچ قفلی همیشه امن نیست و میشه اون قفل رو بلاخره باز کرد هیچ برنامه و نرم افزاری هم برای همیشه امن و غیر قابل هک▐ نیست مطمئن باشید
    چطور آیفون رو هک▐ کردن مگه اپل از ماکروسافت پدر سوخته تر نیست
    چه گوشی آیفون چه آی پد چه آیپاد همه اینا رو خیلی راحت هک▐ کردن و محدودیت هاش رو دور زدن
    مطمئن باشید ویندوز فون خیل راحت قابل هک▐ کردن برای هکر های محترم هست تا چند وقت دیگه دقیقا این موضوع رو می بینید
    ممنون بابت اطلاعات ولی من اینارو حالا با یزره جزئیات کمتر تو gsm ریویو دیده بودم که!! البته درسته که جزئیات بیشتری بیرون دادن ولی من وقتی با اصل موضوع یعنی این مشکلات گنده ی این سیستم عامل مشکل دارم نمیتونم با فهمیدن اینکه مثلا گالریش این امکان رو داره خودم رو قانع کنم که نه بابا وین فون عالیه و مشکلیم نداره!! من خودم از طرفدارای ویندوز و مایکروسافتم و خیلی هم از اپل و گولگل متنفر! ولی مایکروسافت طرفداراشو غافلگیر کرد و واقعا نمیدونم جز محدود کردن کاربر چه خدمتی به مردم در این وین فون 7 کرد...البته یه حرفی تو ریویو زده شده بود که من باهاش موافقم اونم اینه که مایکروسافت میخواد نرم افزار هایی که برای این گوشی میاد از زیره فیلتره خودش رد کنه که نرم افزار های غیر رسمی و مخرب به مارکت راه پیدا نکنه....مثلا بلوتوث و فایل منیجر و حالت mass storage رو بسته و همینطور مرورگر فایل های ناشناس رو دانلود نمیکنه!! که هیچ راهی واسه نصب نرم افزار بجز مارکت نمونه و هر نرم افزار مخربی نیاد و کاربرا ازش استفاده کنن....مثلا یارو photo editor میده بیرون ولی نرم افزار واسه خودش یه hub جداگانه درست میکنه و نمیره تو هابه مثلا گالری یا photo

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام به همگی.

کمپانی مایکروسافت در روز دوشنبه 11 اکتبر 2010 (19 مهر 1389) نخستین مجموعه از گوشی های موبایل را که از سیستم عامل ویندوز فون 7 استفاده می کنند معرفی نمود.

استیو بالمر مدیر عامل مایکروسافت که مطابق گفته خودش مدتها منتظر چنین روزی بوده در مراسمی که به مناسبت عرضه رسمی ویندوز فون 7 در نیویورک برگزار شد

به معرفی 9 گوشی مجهز به این سیستم عامل که توسط کمپانی های اچ تی سی، ال جی، سامسونگ و دل ساخته شده اند پرداخت.

بالمر
    با اعتراف به این که مایکروسافت در عرصه موبایل یک نسل را از دست داده اظهار نمود که گوشی های جدید مبتنی بر ویندوز فون 7 در نهایت توسط 60 اپراتور در 30 کشور عرضه خواهند شد.

تصویر بالا: استیو بالمر مدیر عامل مایکروسافت در مراسم معرفی گوشی های مبتنی بر ویندوز فون 7 در نیویورک

کمپانی مایکروسافت که در رقابت تولید بستر نرم افزاری گوشی های هوشمند از قافله عقب افتاده و میدان را به اندروید گوگل و iOS اپل واگذار نموده امیدوار است

با کمک ویندوز فون 7 بتواند دوباره به بازار موبایل بازگردد.

بسیاری از تحلیلگران بر این اعتقادند که این می تواند آخرین شانس مایکروسافت برای حضور در عرصه موبایل باشد -- عرصه ای که شاید بزرگترین بازار محاسبات کامپیوتری

و فناوری اطلاعات در آینده را شکل دهد.

در بخشی دیگر از مراسم برگزار شده در نیویورک رالف دلا وگا رئیس بخش موبایل و بازار مشتریان اپراتور AT&T به روی صحنه آمد و اعلام نمود که این اپراتور

در روز 8 نوامبر (17 آبان) نخستین گوشی های مبتنی بر ویندوز فون 7 را در آمریکا عرضه خواهد نمود.

تصویر بالا: 9 گوشی از کمپانی های اچ تی سی، سامسونگ، ال جی و دل توسط استیو بالمر معرفی شدند

9 گوشی معرفی شده توسط مایکروسافت در این مراسم عبارت بودند از:

گوشی های HTC 7 Surrond و HTC 7 Mozart و HTC 7 Trophy و HTC HD7 ساخته شده توسط کمپانی تایوانی اچ تی سی.

گوشی های Samsung I8700 Omnia 7 و Samsung Focus ساخته شده توسط کمپانی کره ای سامسونگ.

گوشی های LG Optimus 7 و LG Optimus 7Q ساخته شده توسط کمپانی کره ای ال جی.

گوشی Dell Venue Pro ساخته شده توسط کمپانی آمریکایی دل.

مایکروسافت در طراحی و عرضه سیستم عامل ویندوز فون 7 سعی نموده تا بصورتی کاملاً مجتمع خدمات و سرویس های گوناگون خود را در این سیستم

عامل جمع نماید تا بتواند تجربه کاربری مناسبی را به خریداران ارائه دهد.

به عنوان مثال کاربران قادر خواهند بود تا بازی های Xbox را بر روی گوشی خود اجرا نموده، موسیقی دلخواه خود را از طریق نرم افزار Zune دانلود و پخش کرده

و از امکانات برنامه های آفیس بهره مند گردند.

امکانات موتور جستجوی Bing نیز بر روی این سیستم عامل به خوبی در اختیار کاربران قرار گرفته است.

بدین ترتیب به نظر می رسد که مایکروسافت نیز بدنبال ساخت اکوسیستمی جامع برای ویندوز فون 7 بوده تا بتواند کاربران وفادار به دیگر خدمات و محصولات

خود را به استفاده از گوشی های مجهز به سیستم عامل خود ترغیب نماید. کاری که اپل و گوگل نیز با توجه به یکه تازیشان در عرصه فروش آنلاین موسیقی

و جستجو به خوبی از عهده آن برآمدند و توانستند اکوسیستم های آیفون و اندروید را با دیگر خدماتشان ارتقاء بخشند.

منابع خبری:

gsmarena.com
    narenji.ir

mobile.ir

با سپاس.
    Last edited by SevenHaft; 13-10-2010 at 20:55.

10. این کاربر از SevenHaft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام به همگی.

در مراسمی که در روز دوشنبه 11 اکتبر 2010 (19 مهر 1389) توسط کمپانی مایکروسافت برای معرفی گوشی های مجهز به سیستم عامل ویندوز فون 7 برگزار گردید

آنچه توجه بسیاری از کارشناسان را به خود جلب نمود درخشش کمپانی اچ تی سی بود.

4 گوشی از میان 9 گوشی معرفی شده توسط مایکروسافت ساخت شرکت تایوانی اچ تی سی بود.

در این مراسم گوشی های HTC HD7 و
    HTC 7 Surrond و HTC 7 Mozart و HTC 7 Trophy از اچ تی سی در کنار دو گوشی از سامسونگ،

دو گوشی از ال جی و یک گوشی از دل خود نمایی می کردند.

البته در این روز کمپانی اچ تی سی گوشی دیگری با نام HTC 7 Pro را نیز معرفی نمود که بر خلاف گوشی های قبلی بجای پشتیبانی از شبکه های GSM یا HSDPA از

شبکه های CDMA و CDMA2000 پشتیبانی می کند.

شاید با توجه به موفقیت کمپانی اچ تی سی در عرضه گوشی های مجهز به سیستم عامل اندروید گوگل که دو سال پیش با ارائه گوشی G1 آغاز شد

و ارتباط تنگاتنگش با گوگل، در آغوش گرفتن دوباره مایکروسافت از طرف این کمپانی کمی غیر مترقبه باشد، ولی ظاهراً کمپانی اچ تی سی می خواهد دامنه

نفوذ خود را گسترش داده و جمع بیشتری از کاربران با سلایق مختلف را به خود جذب کند.
    پیتر چو مدیر عامل کمپانی اچ تی سی در این مورد می گوید: «ما در اچ تی سی قادریم بهترین گوشی های اندروید و بهترین گوشی های ویندوز فون را بسازیم

و تصمیم گیری را به مشتریان واگذار نمائیم.

تصویر بالا از چپ به راست: پیتر چو مدیر عامل اچ تی سی، استیو بالمر مدیر عامل مایکروسافت و رالف دلا وگا رئیس بخش موبایل و بازار مشتریان اپراتور AT&T

از طرفی دیگر کمپانی اپل با شکایت خود از اچ تی سی در مورد نقض حقوق اختراع اپل در گوشی های اندرویدی اچ تی سی، مقدمات دردسرهای قانونی

را برای این کمپانی فراهم آورده است این در حالیست که مایکروسافت مدعیست با وجود رایگان بودن سیستم عامل اندروید، کمپانی های سازنده موبایل

نظیر اچ تی سی عملاً باید هزینه زیادی را صرف نزاع های قانونی مربوط به حق اختراع و نیز گرفتن حق لایسنس فناوری های نرم افزاری نظیر کدک های صوتی و تصویری نمایند.

بنابراین شاید در اختیار داشتن یک گزینه دیگر نظیر ویندوز فون 7 در کنار اندروید برای اچ تی سی بسیار مناسب باشد.

در زیر به بررسی مختصر هر یک از چهار گوشی اچ تی سی معرفی شده در مراسم برگزار شده توسط مایکروسافت می پردازیم.

برخی از وجوه مشترک:

هر چهار گوشی معرفی شده مجهز به سیستم عامل ویندوز فون 7 بوده و از پردازنده یک گیگاهرتزی اسنپدراگون کوالکام بهره می برند.

پشتیبانی از شبکه GSM و شبکه های تری جی HSDPA و HSUPA و دارا بودن وای فای، بلوتوث 2.1 و جک هدفون 3.5 میلی متری از دیگر وجوه مشترک این گوشی ها است.

هرچند ابعاد صفحه نمایش این گوشی ها متفاوت است اما همگی دارای رزولوشن 800 پیکسل در 480 پیکسل هستند.

همچنین هیچ یک از این گوشی ها از کارت حافظه پشتیبانی نمی کنند.

گوشی HTC HD7

این گوشی با دارا بودن صفحه نمایش لمسی خازنی 4.3 اینچی بزرگترین صفحه نمایش را در میان چهار گوشی معرفی شده داراست.

گوشی HTC HD7 را می توان نسخه ویندوز فون 7 از گوشی HTC HD2 (که به سیستم عامل ویندوز موبایل 6.5 پروفشنال مجهز است) دانست.

گوشی HTC HD7 به یک دوربین 5 مگاپیکسلی با قابلیت ضبط ویدیویی 720p مجهز است.

بخشی از پشت این گوشی که در اطراف دوربین است می تواند به عنوان پایه در زمان دیدن فیلم، انجام برخی از بازی ها و یا استفاده از گوشی به عنوان mobile TV به کار برده شود.

گوشی HTC 7 Mozart:

یکی از وجوه تمایز این گوشی با سه گوشی دیگر دارا بودن دوربین 8 مگاپیکسلی مجهز به فلش زنون است.

این گوشی به یک صفحه نمایش لمسی خازنی 3.7 اینچی مجهز است. گوشی HTC 7 Mozart برای بهبود کیفیت صوت در زمان پخش موسیقی،

نمایش فیلم یا انجام بازی از فناوری های دالبی موبایل و SRS پشتیبانی می کند.

گوشی HTC 7 Trophy:

دارا بودن صفحه نمایش لمسی خازنی 3.8 اینچی و دوربین 5 مگاپیکسلی با قابلیت ضبط ویدیویی 720p از ویژگی های گوشی HTC 7 Trophy
    است.

این گوشی نیز همانند گوشی HTC 7 Mozart برای بهبود کیفیت صوت در زمان پخش موسیقی، نمایش فیلم یا انجام بازی از فناوری های دالبی موبایل و SRS پشتیبانی می کند.

گوشی HTC 7 Surrond:

شاید دارا بودن بلندگوهایی که به فرم لغزشی (همانند صفحه کلید های لغزشی) از گوشی بیرون می آیند بزرگترین وجه تمایز ظاهری این گوشی

با سه گوشی دیگر باشد. گوشی HTC 7 Surrond به یک صفحه نمایش لمسی خازنی 3.8 اینچی و دوربین 5 مگاپیکسلی با قابلیت ضبط ویدیویی 720p مجهز است.

پایه جمع شونده ای نیز در پشت گوشی تعبیه شده است که با لغزاندن بلندگوها به بیرون می توان آن را مشاهده نمود و کاربر با استفاده از آن به راحتی

می تواند به تماشای فیلم پرداخته یا از گوشی به عنوان mobile TV استفاده نماید.

عرضه به بازار:

چهار گوشی یاد شده تقریباً از اواخر اکتبر 2010 (اوایل آبان 1389) در اروپا، آمریکا و برخی از کشوهای آسیایی از طریق اپراتورهای طرف قرارداد به بازار عرضه می شوند.

صحبتی از عرضه این گوشی ها در خاور میانه به عمل نیامده ولی می توان انتظار داشت که این گوشی ها نیز پس از مدتی به طرق مختلف به بازار ایران راه پیدا کنند.

البته با توجه به آنکه اپراتورهای ایرانی هنوز از قابلیت های شبکه 3G پشتیبانی نمی کند برخی از ویژگی های این گوشی ها و سیستم عامل ویندوز فون 7 بلا استفاده خواهد ماند.

720p مخفف دسته ای از مُدهای ویدیویی HDTV است که دارای رزولوشن 1280x720 نقطه و خطوط اسکن متوالی (progressive) هستند (بر خلاف خطوط اسکن interlaced که در یک

مرحله خطوط فرد اسکن شده و در مرحله بعد خطوط زوج اسکن می شود.) عدد 720 در اصل نشان دهنده تعداد خطوط یا سطرها (رزولوشن عمودی) و حرف "p" مخفف "progressive scan" است.

منابع خبری:
    gsmarena.com
    narenji.ir
    mobile.ir

با سپاس.
    Last edited by SevenHaft; 13-10-2010 at 21:25.

12. این کاربر از SevenHaft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز GiggleClub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

از اینترفیس انصافا خوشم اومد قشنگ کار کرده خداییش
    حداقل نو آوری هایی داره و همش کپی نکرده

گویا از ساپورت عربی‌(فارسی) خبری نیست؟ :(

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

از اینترفیس انصافا خوشم اومد قشنگ کار کرده خداییش
    حداقل نو آوری هایی داره و همش کپی نکرده

گویا از ساپورت عربی‌(فارسی) خبری نیست؟ :(
    راستش من هم همون اول گفتم به نظرم ساپورت فارسی نداره
    ولی بعضی از دوستان گفتن نــــــــــــــــــــــه داره از این حرفا
    البته هنوز معلوم نیست تا چند وقت دیگه کاملا مشخص میشه ولی من که چشمم آب نمیخوره
    کاملا فارسی رو ساپورت کنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •