تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 61 اولاول ... 39101112131415161723 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 605

نام تاپيک: معرفی HDPlayer های Novatron با قابلیت ----T

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

1.54 بعد از رفتن دستگاه به حالت اسكرين سيور هارد شناخته نمي شود و بايد دستگاه از برق كشيده بشه

من به همچین موردی برنخوردم

1.61 دستگاه خاموش نمي شود و بايد از برق كشيده شود

در این مورد هم من همچین چیزی ندیدم

دستگاه بيش از حد حرارت توليد مي نمايد

به هیچ وجه چنین نیست !

كنترل اين دستگاه با چند دستگاه ديگر تداخل داره و اين مشكل غير قابل حل مي باشد

من چنین مشکلی نداشته ام

زير نويس فارسي ساپورت نمي شود

زبان سیستم را روی عربی که بگزاریم مشکل حل میشود ( راه حل موقت )

دستگاه فاقد كابل hdmi مي باشد

بله همینطور است ولی الان این کابل به قیمت 7 تومن قابل خرید است !

اما مشکلاتی که تا به حال بهش برخوردم
    صدای بعضی ایستگاههای تلوزیونی ندارد برخی صدا دارد ؟؟!
    سرعت تعویض کانال کم است
    در هنگام تعویض کانال بعضی مواقع هنگ میکند ؟
    3gp را ساپرت نمیکند؟

2. 3 کاربر از sash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

باسلام
    دوستانی که این دستگاه را دارند میخواستم ببینم این دستگاه قابلیت پخش مستند بی بی سی 1080pکه الان توبازار موجود هست را بدون کم آوردن و ریپ زدن دارد سوال دیگر آیاdvb-tروی خود دستگاه هست یا بایستی تهیه کرد
    آیا میتوان زیرنویس را عقب جلو کردوآیا فرمت flv راساپورت میکنه وبا شبکه ویندوز مشکلی نداره
    بله قابلیت پخش فایلهای بزرگ اچ دی دارد
    بله روی خود دستگاه است
    بله زیرنویس را میتوان هم از نظر فونت تغییر داد هم از نظر عقب و جلو
    flv ساپورت میکنه
    با شبکه مشکل خاصی ندیدم !

4. 3 کاربر از sash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

QUOTE=amirspl]
    1.54 بعد از رفتن دستگاه به حالت اسكرين سيور هارد شناخته نمي شود و بايد دستگاه از برق كشيده بشه

من به همچین موردی برنخوردم

در این مورد هم من همچین چیزی ندیدم

به هیچ وجه چنین نیست !

من چنین مشکلی نداشته ام

زير نويس فارسي ساپورت نمي شود

زبان سیستم را روی عربی که بگزاریم مشکل حل میشود ( راه حل موقت )

بله همینطور است ولی الان این کابل به قیمت 7 تومن قابل خرید است !

اما مشکلاتی که تا به حال بهش برخوردم
    صدای بعضی ایستگاههای تلوزیونی ندارد برخی صدا دارد ؟؟!
    سرعت تعویض کانال کم است
    در هنگام تعویض کانال بعضی مواقع هنگ میکند ؟

3gp را ساپرت نمیکند؟
    سلام
    من هفته پیش رفتم یام 83 رو بخرم که گفت تموم کردیم و تا هفته آینده میاریم اگه از گمرک ترخیص بشه
    راستی این مشکلاتی که گفتید همیشگی هست
    و بعضی کانال ها صدا نداره؟اگه این طوری باشه که خیلی بده چون ----t این دستگاه برام خیلی مهمه
    و اینکه این دستگاه خیلی هنگ میکنه یا اینکه گاهی اوقات اینطوری میشه
    ممنون دوست عزیز[/QUOTE]

والا دوست عزیز دیشب رفته بودم منزل مادر بزرگم اونجا امتحان کردم ببینم ----T کار میکنه یا نه چون منزل خودم دریافت نداریم
    اونجا دیدم که بعضی کانالها صدا داره و بعضی نداره یه بار هم که داشتم کانال عوض میکردم برای اولین بار دستگاه هنگ کرد
    و کل تجربه من از ----T همین یکی دو ساعت دیشب بود !

ولی کلا موارد راضی کنندش خیلی بیشتر از موارد ناراضی کننده است !

6. 3 کاربر از sash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال papiyoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

نظر شما كاملا محترم هستش دوست عزيز اما شما از مشكلات اين دستگاه خبر داريد حد اقل مي فرموديد كه چه قابليت هاي بهتري داره ؟

اين موارد نظر شخصي بنده نيست :
    ساپورت نرم افزاري كه... دوستاني كه اين دستگاه رو دارن بهتر مي دونن چه وضعي داره
    زير نويس SRT فارسي ساپورت نمي شود
    ----t دستگاه بسيار كند كانال تعويض مينمايد
    صدادر ----T به طور اتفاقي قطع مي شود
    در هنگام تعويض كانال گاهي هنگ مي كند

اين موارد نیز نظر شخصي من نمی باشد:

• اول از همه eaget چینی هستش
    • نداشتن صفحه نمایش روی بدنه (حتی برای نشان دادن اسم فایل ها)
    • نداشتن کلید های کاربردی روی بدنه
    • احنمال اینکه eaget نیز کنترلش با چند دستگاه دیگر تداخل داشته باشد.. هست
    • کابل HDMI موجود در آن به احتمال زیاد از نوع کابل های ارزان قیمت می باشد
    • برای firmware باید حتما به سایتش مراجعه کنید و اگه روزگاری سایتش از رو Net پاک بشه یا ... برای آپدیت بدبخت می شوید
    • درباره پخش فایل های full HD ... بعضی از دوستان اشاره کردن کمی مشکل داره
    • Cpu پلیر iamm حدود 400Mhz می باشد ولی برای eaget هیچ جا ... اشاره ای به آن نشده که چند mhz است
    • با توجه به نکات بالا قیمت eaget در مقایسه با قیمت NTR82 زیاد است! و باید اختلاف قیمت آن خیلی کمتر از اینا باشد
    • قیافه اش نیزچندان چنگی به دل نمی زند
    • درباره حرارت نیز باید هردو دستگاه راکنار هم بگذارید و تست کنید ببینید حرارت کدوم یکی بیشتره

8. 6 کاربر از papiyoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان لطفا راهنماییم کنید
    من ----t خیلی برام مهم هست و میخوام نواترون 83 رو بخرم بقیه دوستانی هم که این دستگاه رو دارن با ----t این دستگاه مشکل دارن یعنی بعضی از کانال ها صدا نداره و یا هنگ میکنه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

QUOTE=amirspl]
    سلام
    من هفته پیش رفتم یام 83 رو بخرم که گفت تموم کردیم و تا هفته آینده میاریم اگه از گمرک ترخیص بشه
    راستی این مشکلاتی که گفتید همیشگی هست
    و بعضی کانال ها صدا نداره؟اگه این طوری باشه که خیلی بده چون ----t این دستگاه برام خیلی مهمه
    و اینکه این دستگاه خیلی هنگ میکنه یا اینکه گاهی اوقات اینطوری میشه
    ممنون دوست عزیز
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    والا دوست عزیز دیشب رفته بودم منزل مادر بزرگم اونجا امتحان کردم ببینم ----T کار میکنه یا نه چون منزل خودم دریافت نداریم
    اونجا دیدم که بعضی کانالها صدا داره و بعضی نداره یه بار هم که داشتم کانال عوض میکردم برای اولین بار دستگاه هنگ کرد
    و کل تجربه من از ----T همین یکی دو ساعت دیشب بود !

ولی کلا موارد راضی کنندش خیلی بیشتر از موارد ناراضی کننده است ![/QUOTE]
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------

دوست من

مشکل صدا نداشتن ----t مربوط به ورژن firmware دستگاه است - با فرمور 1.55 مشکل صدا وجود نداره.
    من دستگاهو به 1.61 ارتقا دادم کانالها مشکل صدا پیدا کرد بدین صورت که گهگاهی با عوض کردن کانالهای تلویزیون بندرت اون هم بصورت تصادفی صدادار میشد. رادیوها هم رادیو سراسری،پیام و جوان صدا داره ولی بقیه ندارن

ولی از طرفی زمان تعویض کانالها و همینطور سرعت باز شدن صفحه EPG خیلی سریع شده بود - البته زیاد با 1.61 کار نکردم که ببینم آیا مشکل دیگری داره یا نه ولی در کل ظاهرا راندمان سیستم در 1.61 روون شده مضافا بر اینکه قابلیتهاشم اضافه شده ولی حیف که در پخش شبکه ها مشکل صدا داره که منم مجبور شدم دوباره برگردم به 1.55 و منتظر بشم برای ورژن بعدی.

در مورد هنگ دستگاه هم در ورژن 1.55 که من الان استفاده میکنم به ندرت پیش میاد که هنگ میکنه که این هنگ کردن رو در زمان استفاده دستگاه به عنوان یک پلیر بهش برخورد نکردم و حتی در زمان دیدن یک کانال تلویزیونی هم من هنگی ندیدم . تا اونجا که من تجربه کردم و اگه اشتباه نکنم مشکل هنگ دستگاه مربوط به عوض کردن و جابجا شدن زیاد و سریع کانالهای تلویزیونه که البته این هنگی بندرت پیش میاد . البته این مشکل در ورژن 1.61 در زمان کوتاهی که ازش استفاده کردم رخ نداد هر چند هنوز زوده که قضاوت کنیم و بگیم تو این ورژن رفع شده.

ولی به قول دوستمون sash با توجه به قابیلیتهاش ،معایبش در مقابل محاسنش ناچیزه که امیدوارم این معایبش هم با توجه به ساپورت نرم افزاری خوبی که براش هست رفع بشه.
    Last edited by babak334; 20-06-2010 at 22:50.

11. 5 کاربر از babak334 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

دو ستاني كه اين دستگاه رو دارند ميتونند چند تا عكس ازش برامون اينجا بگزارند ميخوام امار اندازه و شكلش توي محيط خونه رو ببينم
    ممنون پيشاپيش

13. این کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

پس دوست عزیز مشکل صدا فقط تو فریمویر جدید هست و فریم ویرقبلی این مشکل رو نداره
    اگه اینطوری باشه که مشکلی نیست
    چون هر چیزی ممکنه هنگ کنه
    حتی pc من که یه سیستم خوب به شمار میاد تا حالا هنگ کرده این دستگاه که جایه خود دارد
    الان بهترین فریمویر این دستگاه کدوم یکی هست
    ممنون از شما بابک خان که راهنماییم کردید

پروفشنال stb2xxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

اين موارد نیز نظر شخصي من نمی باشد:

• اول از همه eaget چینی هستش
    • نداشتن صفحه نمایش روی بدنه (حتی برای نشان دادن اسم فایل ها)
    • نداشتن کلید های کاربردی روی بدنه
    • احنمال اینکه eaget نیز کنترلش با چند دستگاه دیگر تداخل داشته باشد.. هست
    • کابل HDMI موجود در آن به احتمال زیاد از نوع کابل های ارزان قیمت می باشد
    • برای firmware باید حتما به سایتش مراجعه کنید و اگه روزگاری سایتش از رو Net پاک بشه یا ... برای آپدیت بدبخت می شوید
    • درباره پخش فایل های full HD ... بعضی از دوستان اشاره کردن کمی مشکل داره
    • Cpu پلیر iamm حدود 400Mhz می باشد ولی برای eaget هیچ جا ... اشاره ای به آن نشده که چند mhz است
    • با توجه به نکات بالا قیمت eaget در مقایسه با قیمت NTR82 زیاد است! و باید اختلاف قیمت آن خیلی کمتر از اینا باشد
    • قیافه اش نیزچندان چنگی به دل نمی زند
    • درباره حرارت نیز باید هردو دستگاه راکنار هم بگذارید و تست کنید ببینید حرارت کدوم یکی بیشتره
    شما برو پروفايل شركت EAGET رو ببين توليدات شون ببين سابقه شون ببين بعد بگو اين دستگاه چيني هستش و اگر يه روزي NET بسته بشه فريمورش از كجا بايد بياريم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نداشتن صفحه نمایش روی بدنه و نداشتن کلید ها فكر نميكنم روي پخش و ساپورت فرمت هاي تصويري تاثيري داشته باشه و نياز ضروري هم نيست و در كل نداشتن LCD كه فقط اسم فايل رو نشان بده فكر نميكنم عيب بزرگي باشه.

دوست عزيز اگر كاري را تست نكرده ايد داريد و اطلاعي راجب اون نداريد.. حرف هاي شما بر پايه احتمالات هستش اگر بنده گفتم كنترل ntr با دستگاه ها تداخل داره تست كردم و مشتري تماس گرفته وشكايت كرده شما كنترل با دستگاه هاي استارست 130و150 و هايويژن تست كن بعد ببين من درست گفتم يا نه من با احتمالات كاري ندارم

راجبع احتمالات شما درباره كابل HDMI بنده چيزي ندارم بگم.......

((درباره پخش فایل های full HD ... بعضی از دوستان اشاره کردن کمی مشکل داره)) منبع ؟؟كدام دوستان ؟؟... و كدوم فايل؟؟؟

سي پي يو هر دو دستگاه REATTK 1283 با سرعت 400MHZ هستش شما اگه يه سرچ ساده مي زدي ميديدي اولين تبليغ كه براي اين دستگاه ميكنن همين سي پي يو هست پس چطور شما ميگي هيچ جا اشاره اي نشده؟؟؟

EAGET از اول هم به قيمت فروخته شده بود اما NTR به خاطر فروش بالاي ايگيت و ركود بازارش به طور ناگهاني قيمتش را از 380 تومن به ..... پايين آوردن كه آن هم يكي ديگر از تاثيرات EAGET بوده

EAGET با پشتيباني از SRT فارسي نشان داده كه از نظر ساپورت نرم افزاري در بين كليه دستگاه هاي پلاير حرف اول رو ميزنه

درباره گرما بايد عرض كنم كه گويا شما اصلا NTR نداريد .....

((قیافه اش نیزچندان چنگی به دل نمی زند)) اين اصلا نظر شخصي ايشون نيست يكي از قابليت هاي دستگاه هستش ...

در كل چيپ هر دو REALTK1283 هست رم هر دو 256 مگابايت و فلش هر دو 256 مگابايت هستش

ميتونيد از برنامه NTR براي ايگيت و بعلا عكس استفاده كنيد البته نه براي كار فقط براي تست و آشنايي با سخت افزار و نرم افزار روش كار هم بدين صورت برنامه NTR يا EAGET رو دنلود كنيد يك فايل ايميج هستش اون رو روي فلش ديسك بريزيد و به دستگاه وصل كنيد دستگاه رو از برق بكشيد و دكمه پاور جلوي دستگاه رو نگه داريد و دستگاه رو به برق بزنيد دكمه رو 20 ثانيه نگه داريد تا دستگاه به طور خودكار به صفحه آپگريد بره بعد ميتونيد ببنيد برنامه هر دو دستگاه بر روي هم قابل اجراست براي برگشت هم دوباره به همين صورت عمل كنيد.

به هر حال به تمام دوستاني كه EAGET و يا NTR دارن تبريك ميگم هر دو دستگاه هاي بسيار خوبي هستند اميدوارم ازشون لذت ببرن
    Last edited by stb2xxx; 21-06-2010 at 11:00.

16. 4 کاربر از stb2xxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه lordsaber's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز شما خیلی دارید جانبدارانه از ایگیت طرفداری می کنید عزیزدل برادر!
    چیپست ها یکی هست درست. فرمتهای قابل پخش یکی هست (حداقل روی کاغذ) درست ولی اینا که همه چیز نیست!
    شما کابل hdmi رو مزیت می دونید ولی دکمه های روی دستگاه و ال سی دی رو نه! بابا کابل رو که از 4 تومن تا 50 تومن می شه تو بازار گیر آوورد. خوب معلومه چیزی که تو باکس هست 50 تومنی نیست! اگر هم باشه فروشنده برمیداره یه 4 تومنی می زاره جاش! شک نکن. تازه بهترین کابل رو می شه جدا از دستگاه تهیه کرد ولی شما می تونی واسه ایگیت دکمه یا ال سی دی بخری بزاری روش؟!
    تداخل کنترل ممکنه برا هر سیستمی بوجود بیاد. حالا شانس کی باشه و کی چه دستگاهی تو خونه داشته باشه!
    بالا بودن قیمت و پایین اومدن اون تاثیر ایگیت نیست بلکه ناشی از انصاف فروشنده های ماستو تا حالا زیاد شناخته شده نبود و هر کی با قیمت خودش می داد ولی وقتی دیدند اطلاعات خریداران رفته بالا و کسی اونو نمی خره قیمت رو متعادل کردند. می تونید برید ببینید توی سایتهای خارجی چه قیمتی دارند.
    در مورد پشتیبانی هم مطمئنا نواترن سرتر هست.
    شما تونستی یه فایل کامل از مشخصات ایگیت از تو سایتش (همینی که خودتون دادید) یا هر جای دیگه در بیاری؟! اصلا نوشته با چه فرمت و مشخصاتی رکورد می کنه؟ سایتی که زدند مثل این سایت ایران خودرو خودمونه فقط نوشته این خوبه بخرید اون خوبه بخرید و اصلا مشخصات کامل و مفیدی ارایه نمی ده.
    در مقابل به سایت نواترن مراجعه کن همه اینها رو پیدا می کنی.
    الان توی چین برندهای معتبری تولید می شند بعید نیست همین ایگیت هم همونجا تولید بشه ولی من خیلی گشتم متاسفانه برند ایگیت رو من توی هیچ سایت معتبری پیدا نکردم جز چند تا سایت چینی که اون هم در میان یه سری برند ناشناخته دیگه بود. نه ریویو نه معرفی خوب. ولی نواترن خیلی زیاده حداقل از ایگیت بیشتره.( البته بگم این ملاک خیلی مهمی نیست ولی شناخته شده بودن یک برند هم یکی از ملاکهای خوب بودن اون هست)
    مشکل صدا و روشن خاموش کردن دستگاه هم که شما میفرمایید از آپدیت فریمور هست پس خود دستگاه مشکلی نداره و مشکل نرم افزاری هست و قابل حله.
    در مورد حرارت هم گفتم بنده اطلاعی ندارم ولی اگر اینطور که شما میگید خیلی حرارت نواترن بیشتر از ایگیت هست باید دید دلیل چیه چون هر دو چیپ یکی هستند و باید برد ها و سیستمهای خنک کننده رو دید که چی باعث می شه حرارت بیشتری تولید بشه. ولی این مهمه که حرارت کمتری تولید بشه چون حرارت زیاد عمر دستگاه رو پایین میاره.
    در نهایت با توجه به این تفاوتها قیمت ایگیت نسبت به یام بالاست و این باعث می شه که خرید اون به صرفه نباشه مگر اینکه مشخص بشه یام واقعا مشکلات غیر قابل حلی داره.
    من هم به همه اونهایی که خریدند تبریک می گم و ازشون می خوام منصفانه دستگاهها رو تست کنند و اینجا بگند و جانبداری بیخودی نکنند. من هم ایشالا خریدم حتما این کارو می کنم.
    موفق باشید

18. 2 کاربر از lordsaber بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •