تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 29 اولاول ... 39101112131415161723 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 281

نام تاپيک: آخرین قیمت دوربین های دیجتال کانن و نیکون را ایجا سوال کنید

داره خودمونی میشه cuteetuc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلان قيمت بازار اين دوربينها رو ميخواستم.منظورم فروشگاه در جمهوري يا جاي ديگه هستش.لطفا در صورت لزوم آدرس رو هم لطف كنيد(چون قيمت آنلاين سايتها رو ميشه پيدا كرد ولي معمولا بيشتر از بازار هستش)
    canon sx 230
    nikon coopix s9100
    sony hx7
    ممنون

داره خودمونی میشه Rzah's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

دوستان سلام. من يك دوربين كانن g9 دارم وهيچ مشكلى هم باآن ندارم ولى به فكرخريديك دوربين جديدترافتادم وچون زيادوارد نيستم ازشما خوبان خواهش
    مى كنم من را دراين موردراهنمائى كنيد بابت لطفى كه مى كنيدتشكرمى كنم دنبال يك دوربين به روز وازهم جهت كامل مى باشم البته ازقيمتها باخبر نيست
    تا بتوان دقيقآ حدودقيمتى رابگم ولى مى توانم تا يك ميليون بپردازم حالا كمى بالاترهم مشكلى نيست

آخر فروم باز vvc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

دوستان سلام. من يك دوربين كانن g9 دارم وهيچ مشكلى هم باآن ندارم ولى به فكرخريديك دوربين جديدترافتادم وچون زيادوارد نيستم ازشما خوبان خواهش
    مى كنم من را دراين موردراهنمائى كنيد بابت لطفى كه مى كنيدتشكرمى كنم دنبال يك دوربين به روز وازهم جهت كامل مى باشم البته ازقيمتها باخبر نيست
    تا بتوان دقيقآ حدودقيمتى رابگم ولى مى توانم تا يك ميليون بپردازم حالا كمى بالاترهم مشكلى نيست
    D5100 نیکون و 600D کانن

4. این کاربر از vvc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان. دوست عزيزتشكرمى كنم بابت لطفى كه به من كرديددوست عزيز چون مى خواهم اگردوربين g9خودم را
    عوض مى كنم دوربينى بگيرم كه توسرى قيمت متوسطها كاملترين دوربين باشدچه از نظر عكس بردارى وچه ازنظرفيلم بردارى كاملآ
    حرفه اى باشد وبقولى بهترين ليست امكانات راداشته باشدالبته شرمندم كه وقت شمارامى گيرم ولى به نظرشمااين دومدل ازهم جهت
    خوب است يا مدلهاى ديگرى هم هست --- شرمنده هستم

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان. دوست عزيزتشكرمى كنم بابت لطفى كه به من كرديددوست عزيز چون مى خواهم اگردوربين g9خودم را
    عوض مى كنم دوربينى بگيرم كه توسرى قيمت متوسطها كاملترين دوربين باشدچه از نظر عكس بردارى وچه ازنظرفيلم بردارى كاملآ
    حرفه اى باشد وبقولى بهترين ليست امكانات راداشته باشدالبته شرمندم كه وقت شمارامى گيرم ولى به نظرشمااين دومدل ازهم جهت
    خوب است يا مدلهاى ديگرى هم هست --- شرمنده هستم
    در رنج قیمت 1 تومن این دو مدل بهترینن با کارایی و کیفیت خوب فیلم و عکس
    البته مدلهایی مثل سونی NX5 و یکی دو مدل پانا سونیک و المپیوس هم هستند
    ولی این دومدلی که گفتم کاملترند

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام. دوست عزيزازاين كه باسوالات خودم وقت شمارامى گيرم واقعآ شرمنده هست خواستم نظرشمارا بپرسم كه اگرمبلغ هزينه را كمى بيشتر كنم تا يك ونيم به نظرشماانتخاب بهترى مى توانم داشته باشم به من معرفى كنيدواگرنه كه يكى ازدومدلى كه قبلآ فرمودين يكى را بخرم از لطف شماممنونم 

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

سلام. دوست عزيزازاين كه باسوالات خودم وقت شمارامى گيرم واقعآ شرمنده هست خواستم نظرشمارا بپرسم كه اگرمبلغ هزينه را كمى بيشتر كنم تا يك ونيم به نظرشماانتخاب بهترى مى توانم داشته باشم به من معرفى كنيدواگرنه كه يكى ازدومدلى كه قبلآ فرمودين يكى را بخرم از لطف شماممنونم
    بنظر من همون دو مدل برای شما خوبه و بهتره مابقی هزینه رو برای لنز و دیگر متعلقات بذارید

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری a.g g.a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بــــوتیــــا

پيش فرض

سلام
    ببخشید دوستان من یک تایپیک برای مشاوره برای خرید دوربین درست کردم ولی کسی جوابمو نداد فکر می کنم بهتر بود این جا سوال می کردم.
    من قصد خرید یک دوربین حرفه ای دارم با بودجه حدود 800 هزار تومن،انتظاراتم ازش مشابه انتظارات آقایRZAHهست.
    ممنون میشم راهمایی کنید.

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بــــوتیــــا

پيش فرض

سلام
    ببخشید دوستان من یک تایپیک برای مشاوره برای خرید دوربین درست کردم ولی کسی جوابمو نداد فکر می کنم بهتر بود این جا سوال می کردم.
    من قصد خرید یک دوربین حرفه ای دارم با بودجه حدود 800 هزار تومن،انتظاراتم ازش مشابه انتظارات آقایRZAHهست.
    ممنون میشم راهمایی کنید.

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بــــوتیــــا

پيش فرض

سلام
    ممنون میشم راهمایی کنید.

راستی یک سوال قیمت دوربینCANON EOS 500D چه قدر شده؟
    Last edited by a.g g.a; 14-08-2011 at 13:33.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •