تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 23 اولاول ... 391011121314151617 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 223

نام تاپيک: { نرم افزار } آموزش نصب ويندوز 7 بر روي لپ تاپ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

با سلام و شایسته ترین احترامات
    میخواستم خواهش کنم اگه ممکن هست فایل پی دی اف آموزش تصویری نصب ویندوز 7 روی لب تاب دل را تو سایتتون بگذارید
    با تشکر فراوان از زحمات حضرتعالی

در آغاز فعالیت w8j4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه لب تاب dell 1564 دارم بعد از مدتها برای اولین بار میخام ویندوز رو عوض کنم
    حالا که اقدام کردم برای نصب ویندوز موقع انتخاب درایو میگه:
    windows cannot be installd to this disk.this computers hardware may not suport booting to this disk.ensure that this the disks controler is enabled in the computers BIOS meno.
    لطف کنید راهنماییم کنید بدجور

در آغاز فعالیت w8j4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض مشکل موقع نصب

سلام دوستان
    من یه لب تاب dell 1564 دارم بعد از مدتها برای اولین بار میخام ویندوز رو عوض کنم
    حالا که اقدام کردم برای نصب ویندوز موقع انتخاب درایو میگه:
    windows cannot be installd to this disk.this computers hardware may not suport booting to this disk.ensure that this the disks controler is enabled in the computers BIOS meno.
    لطف کنید راهنماییم کنید بدجور گیرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض مشکل هنگام نصب 7 روی نت بوک

سلام به همگی،

برای اولین بار هست که میخواهم روی نت بوک ویندوز 7 نصب کنم. مشکل اینجاست که در هر دو صورت (مستقیم وارد نصب شدن و اول وارد ویندوز شدن و بعد نصب ویندوز جدید) وقتی ریستارت میشه و می نویسه start booting from CD... دیگه کاری نمی کنه در صورتی که توی کامپیوتر های رومیزی سریع این جمله رد میشه. بنظرتون من باید چیکار کنم؟
    راستی نت بوک ما هم ویندوز 7 رو ساپورت می کنه و قصد دارم x86 روش نصب کنم. ممنونم از جوابی که در آینده می دید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

من روز لپ تا بم ویستا و 7 و ایکس پی نصب کردم. الان می خوام فقط یه ویندوز داشته باشم. لطفا راهنماییم کنید که چطور می تونم فقط ویندوز 7 رو روی لپ تابم داشته باشم. مدل لپ تابم سونی هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام .
    من یک acer emachine E625 دارم . بعد از نصب 7 مشکل کارت گرافیک رو دارم . از سایتهای مختلف چندتا درایور گرفتم ولی همه موقع نصب ارور میده . لطفا راهنمایی کنید .

پروفشنال ashkan1360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

سلام
    یه سوال
    من ویندوز ویستا اریجینال روی vaio خواهرم دارم
    میخواستم 7 نصب کنم
    نصبش که کاری نداره
    فقط میخوام بدونم چجوری درایورهاشو از تو ویستا بکشم بیرون بعد روی 7 نصبشون کنم
    میشه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام
    یه سوال
    میخواستم 7 نصب کنم
    نصبش که کاری نداره
    میشه ؟

تو programs file قسمت sony فولدر driver یا تو قسمت سرچ تایپ کن driver برات میاره هم به صورت inf هست هم exe

9. این کاربر از CYPRESS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Alijo0on's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران کثیفـــ

پيش فرض

سلام
    یه سوال
    میخواستم 7 نصب کنم
    نصبش که کاری نداره
    میشه ؟
    میتونی برنامه Driver Geniune نصب کنی ، بعد خودش تمام درایور های سخت افزاری و نرم افزاری سیستمتو اسکت میکنه همرو تو فایلهای Setup در میاره و تو فولدر خودش تو مسیری که میخوای سیو میکنه ...
    خیلی راحت و بی دردسر !
    برنامشم گوگل کنی راحت پیدا میشه free هم هست

11. این کاربر از Alijo0on بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Alijo0on's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران کثیفـــ

پيش فرض

سلام .
    من یک acer emachine E625 دارم . بعد از نصب 7 مشکل کارت گرافیک رو دارم . از سایتهای مختلف چندتا درایور گرفتم ولی همه موقع نصب ارور میده . لطفا راهنمایی کنید .

بهتره درایوره مورد نظرتو فقط و فقط از سایت ایسر دانلود کنی
    از همه معتبرتره و بروز تره
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 06:07 PM ----------

من روز لپ تا بم ویستا و 7 و ایکس پی نصب کردم. الان می خوام فقط یه ویندوز داشته باشم. لطفا راهنماییم کنید که چطور می تونم فقط ویندوز 7 رو روی لپ تابم داشته باشم. مدل لپ تابم سونی هست
    از تو درایوی که ویستا نصب هست روش کلا درایو رو فرمت میکنی و میره پی کارش
    اگه 2 تاش تو یه درایو نصب هستن بگو تا مسیره دیگه ایی بگم
    ...

---------- Post added at 06:13 PM ---------- Previous post was at 06:10 PM ----------

سلام به همگی،

برای اولین بار هست که میخواهم روی نت بوک ویندوز 7 نصب کنم. مشکل اینجاست که در هر دو صورت (مستقیم وارد نصب شدن و اول وارد ویندوز شدن و بعد نصب ویندوز جدید) وقتی ریستارت میشه و می نویسه start booting from CD... دیگه کاری نمی کنه در صورتی که توی کامپیوتر های رومیزی سریع این جمله رد میشه. بنظرتون من باید چیکار کنم؟
    راستی نت بوک ما هم ویندوز 7 رو ساپورت می کنه و قصد دارم x86 روش نصب کنم. ممنونم از جوابی که در آینده می دید.
    به شما هم پیشنهاد میکنم وقتی این جمله رو دیدی 2 بار Enter رو بزنی بعضی بوت ها با هم فرق میکنه ...
    و یا اینکه اولین Bootable رو بزاری dvd rom از توی Boot Setup سیو کنی و حل میشه ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •