تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 17 اولاول ... 391011121314151617 آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 161

نام تاپيک: معرفي و مقايسه دوربين هاي فيلم برداري حرفه اي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

با عرض سلام

من دنبال یک دوربین حرفه ای برای فیلم برداری از طبیعت و ساخت مستند از طبیعت هستم که می خوام مشخصات زیر رو داشته باشه:
    1- فیلم برداری 1080p ( حتما Progresive باشه )
    2- فیلم برداری روی مموری باشه و نه روی DV
    3- سبک باشه . حداکثر 1.20 کیلوگرم با باطری و لنز و مموری . چون همیشه توی کوله با خودم حملش می کنم
    4- در صورت امکان واید باشه یا بتونم لنز واید یا تبدیل واید روش نصب کنم
    5- در صورت امکان لرزش گیر داشته باشه
    6- فوکس دستی هم داشته باشه
    7- در صورت امکان زوم دستی هم داشته باشد
    8- قیمت زیر 2.5 میلیون تومان

من دو تا دوربین زیر رو پیدا کردم:
    Canon XA10 -1
    Panasonic TM900 -2

اگر حدود قیمتی هم دارید لطف کنید قیمت بدید . و آیا در ایران هم می تونم دوربین مورد نظرم با این مشخصات رو پیدا کنم؟
    لطفا راهنمایی کنید.
    Last edited by ali-bagh; 26-05-2011 at 01:12.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با عرض سلام

من دنبال یک دوربین حرفه ای برای فیلم برداری از طبیعت و ساخت مستند از طبیعت هستم که می خوام مشخصات زیر رو داشته باشه:
    1- فیلم برداری 1080p ( حتما Progresive باشه )
    2- فیلم برداری روی مموری باشه و نه روی DV
    3- سبک باشه . حداکثر 1.20 کیلوگرم با باطری و لنز و مموری . چون همیشه توی کوله با خودم حملش می کنم
    4- در صورت امکان واید باشه یا بتونم لنز واید یا تبدیل واید روش نصب کنم
    5- در صورت امکان لرزش گیر داشته باشه
    6- فوکس دستی هم داشته باشه
    7- در صورت امکان زوم دستی هم داشته باشد
    8- قیمت زیر 2.5 میلیون تومان

من دو تا دوربین زیر رو پیدا کردم:
    Canon XA10 -1
    Panasonic TM900 -2

اگر حدود قیمتی هم دارید لطف کنید قیمت بدید . و آیا در ایران هم می تونم دوربین مورد نظرم با این مشخصات رو پیدا کنم؟
    لطفا راهنمایی کنید.
    Panasonic TM900 -2 دوربين حرفه اي نيست ولي بهترين دوربين غير حرفه اي تو دنيا است كه ميتونه 60 فريم فول اچ دي فيلم بگيره در ضمن يه لنز اضافه ميخوره روش هست كه سه بعدي فيلم ميگيره پارسال براي يكي ميخواستم دوربين بگيرم اول يه رم 16 گيگ خريدم بعد رفتم به نمايندگي سوني جي وي سي كانون پاناسونيك
    و با بهترين دوربين هاي اونا فيلم گرفتم بعد تو نمايندگي پا ناسونيك رم توي تلوزيون 50v panasonic كردم
    به جرات ميگم tm700 panasonic با اينكه 60i فيلم گرفته بود از همه خيلي بهتر بود
    tm700 panasonic حدود 1250 بود sd750 هم كه سه بعدي فيلم ميگيره فكر كنم 1650
    اگه دنبال دوربيني ميگردي كه 60p فيلم بگيره غير خانگي حرفه اي فكر ميكنم بايد حدود 6مليون خرج كني
    اگه به 60i راضي ميشي nex vg 10 sony بخر با گارانتي همكار گستر كه در حقيقت اين دوربين فيلم برداري بر پايه يه دوربين عكاسي 14 مگا پيكسل است كه مثل دوربين هاي حرفه اي موقع فيلم برداري پشت سوژه رو محو ميكنه يكي از اقوام من از اين دوربين براي ساخت تبليغات تلوزيون استفاده ميكنه قيمت اين دوربين 2300 هست
    كيفيت عكساش به اندازه يه دوربين عكاسي يك ميليوني هست
    يه لنز 11x زوم روشه كه 1 ميليون پولشه
    tm700 panasonic هم 60p فيلم ميگيره و تفاوتش با 900 در كيفيت lcd هست بيشتر 230هزار به460 هزار
    60i از 30p بهتره چون 60فريم هست ولي نميشه با 60pمقايسه بشه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by n822; 26-05-2011 at 14:41.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

60p hd برابري ميكنه با 30p full hd وبرابري ميكنه 60i full hd

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

Panasonic TM900 -2 دوربين حرفه اي نيست ولي بهترين دوربين غير حرفه اي تو دنيا است كه ميتونه 60 فريم فول اچ دي فيلم بگيره در ضمن يه لنز اضافه ميخوره روش هست كه سه بعدي فيلم ميگيره پارسال براي يكي ميخواستم دوربين بگيرم اول يه رم 16 گيگ خريدم بعد رفتم به نمايندگي سوني جي وي سي كانون پاناسونيك
    و با بهترين دوربين هاي اونا فيلم گرفتم بعد تو نمايندگي پا ناسونيك رم توي تلوزيون 50v panasonic كردم
    به جرات ميگم tm700 panasonic با اينكه 60i فيلم گرفته بود از همه خيلي بهتر بود
    tm700 panasonic حدود 1250 بود sd750 هم كه سه بعدي فيلم ميگيره فكر كنم 1650
    اگه دنبال دوربيني ميگردي كه 60p فيلم بگيره غير خانگي حرفه اي فكر ميكنم بايد حدود 6مليون خرج كني
    اگه به 60i راضي ميشي nex vg 10 sony بخر با گارانتي همكار گستر كه در حقيقت اين دوربين فيلم برداري بر پايه يه دوربين عكاسي 14 مگا پيكسل است كه مثل دوربين هاي حرفه اي موقع فيلم برداري پشت سوژه رو محو ميكنه يكي از اقوام من از اين دوربين براي ساخت تبليغات تلوزيون استفاده ميكنه قيمت اين دوربين 2300 هست
    كيفيت عكساش به اندازه يه دوربين عكاسي يك ميليوني هست
    يه لنز 11x زوم روشه كه 1 ميليون پولشه
    tm700 panasonic هم 60p فيلم ميگيره و تفاوتش با 900 در كيفيت lcd هست بيشتر 230هزار به460 هزار
    60i از 30p بهتره چون 60فريم هست ولي نميشه با 60pمقايسه بشه
    کد:

ممنون از راهنماییتون
    من اتفاقا دنبال SONY NEX VG10 هم بودم. چون یک لنز زایس 80-16 هم دارم که با تبدیل SONY LA-EA1 می تونستم اون رو روی همین دوربین نصب کنم ولی این دوربین چند تامشکل داره :
    1- زبرا (Zebra)نداره
    2- 1080P نیست
    3- به هیچ وجه دوربین خوش دستی نیست (از نظر کار با دکمه ها و نه از نظر داخل دست قرار گرفتن)
    4-حساسیت میکروفن تنظیم نمیشه
    5- فو کوس اتوماتیک خوبی نداره و بهتر بود که صفحه فینگر تاچ می شد که می تونستید روی صفحه نقطه فوکوس رو انتخاب کنید
    6- نویزی که در اثر زوم دستی روی لنز 200-18 ایجاد میشه خیلی زیاده
    7- با وجود اینکه دقیقا سنسور NEX 5 رو داره ولی شما نمی تونید عکس رو RAW بگیرید(البته خیلی هم برای من مهم نیست)
    و خیلی موارد دیگه
    گرچه واقعا دوربین دوست داشتنی هست ولی متاسفانه مشکلاتی که داره برای من خیلی مهمه.
    امیدوارم سونی در مدل های بعدی این مشکلات رو رفع کنه.

در مورد Canon XA10 نظری ندارید ؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در مورد دوربين canon xa10 اطلاع ندارم فقط ميدونم يه دوربين حرفهاي هست از پايين ترين انواع canon با نرخ ضبط اطلاعات 24 مگابيت در ثانيه avc hd ضبط ميكنه
    فكر كنم 30p و60i فول اچ دي ولي 60p ضبط نميكنه 28 مگابيت در ثانيه مثل پاناسونيك هر چند كلاس اين دو تفاوت داره ولي پاناسونيك حرف نداره توسايت امريكا تازه امده 2000 دلار فكر كنم اگه canon ميخاي بايد صبر كني
    کد:
    از gh2 panaconic هم ميتوني براي فيلم برداري حرفه اي استفاده كني ولي نيومده
    کد:
    Last edited by n822; 26-05-2011 at 23:58.

داره خودمونی میشه Mageed's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام
    میخوام یه دوربین بگیرم تا سقف 2 میلیون و موارد زیر برام مهم هستش
    1-تصویر با تفکیک خیلی خوب
    2-قابلیت تصویر برداری خوب تو نور کم
    3-وزن کم و استحکام خوب
    4-کارایی و دسترسی آسان
    و...
    مدلهای پیش نهادی به من md10000
    در ضمن یه سوال دیگه:دوربین z1 سونی چه طور دوربینی هستش و قیمتش چه طوره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

در مورد دوربين canon xa10 اطلاع ندارم فقط ميدونم يه دوربين حرفهاي هست از پايين ترين انواع canon با نرخ ضبط اطلاعات 24 مگابيت در ثانيه avc hd ضبط ميكنه
    فكر كنم 30p و60i فول اچ دي ولي 60p ضبط نميكنه 28 مگابيت در ثانيه مثل پاناسونيك هر چند كلاس اين دو تفاوت داره ولي پاناسونيك حرف نداره توسايت امريكا تازه امده 2000 دلار فكر كنم اگه canon ميخاي بايد صبر كني
    کد:
    از gh2 panaconic هم ميتوني براي فيلم برداري حرفه اي استفاده كني ولي نيومده
    کد:
    ممنونم . پاناسونیک gh2 دوربین SLR هست . که به درد من نمی خوره .
    احتمالا برم دنبال Canon XA10 . مگر اینکه دوربین های دیگه ای باشه که من بررسیشون نکرده باشم

داره خودمونی میشه Mageed's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام
    میخوام یه دوربین بگیرم تا سقف 2 میلیون و موارد زیر برام مهم هستش
    1-تصویر با تفکیک خیلی خوب
    2-قابلیت تصویر برداری خوب تو نور کم
    3-وزن کم و استحکام خوب
    4-کارایی و دسترسی آسان
    و...
    مدلهای پیش نهادی به من md10000
    در ضمن یه سوال دیگه:دوربین z1 سونی چه طور دوربینی هستش و قیمتش چه طوره؟
    ای بابا چرا جواب نمیدید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

در مورد Canon XA10 همچنان کسی نظری نداره ؟؟ XA10 حداکثر 1080 و 24p یا 60i می گیره . آیا توی این محدوده قیمت می تونم دوربینی پیدا کنم که 1080 و 60p یا 50p بگیره؟؟ (البته به جز پاناسونیک TM900 یا HS900 یا SD900 )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوربین xa10 کانن هنوز تو ایران نیومده و نمیشه روش نضر داد چون کسی هنوز لمسش نکرده ولی این طور که پیداس دوربین حرفه ای هستش که نظر خیلی از کلیپ سازای عروسی و فیلم کوتاه رو جلب کرده .

Standard Definition or High Definition High Definition
    Power Supply (rated) 7.4 V DC (battery pack), 8.4 V DC (DC IN)
    Television System NTSC
    Video Recording system MPEG4-AVC / H.264
    Audio Recording system 2-Channel, Dolby Digital (AC-3)
    Image Sensor 1/3-inch CMOS, RGB Primary Color Filter
    Total Pixels Approx. 2.37-megapixels
    Effective Pixels Video: Approx. 2.07-megapixels (1920 x 1080)
    Photo: 16:9 Approx. 2.07-megapixels (1920 x 1080)
    Maximum recording Time 64GB internal flash drive*
    LP (5Mbps) 24 hours 30 minutes
    SP (7Mbps) 19 hours 10 minutes
    XP+ (12Mbps) 11 hours 30 minutes
    FXP (17Mbps) 8 hours 20 minutes - Allows 1920 x 1080 Full HD Recording
    MXP (24Mbps) 5 hours 55 minutes - Allows 1920 x 1080 Full HD Recording
    Lens Zoom Ratio: 10x Optical/40x/200x Digital (Movie)
    Focal Length: f-4.25-42.5mm (35mm equivalent 30.4-305 35mm)
    Zoom Speed: Variable, Constant: Fast, Normal, Slow (16 steps in each mode)
    Max. F/Stop: f/1.8-2.8
    Focusing System TVAF plus External Phase Difference Metering Sensor, Autofocus (Instant AF, Medium AF, Normal AF, Face Priority AF, Manual
    Manual Exposure Yes
    Programmed AE Smart Auto, P, Tv, Av, M (Manual exposure), Portrait, Sports, Snow, Beach, Sunset, Night Scene, Low Light, Spotlight, Fireworks
    Max Shutter Speed 1/2000
    Minimum Focusing Distance 20mm (wide macro) / 60cm (entire zoom range)
    White Balance Auto, Set 1, Set 2, Custom (2,000K to 15,000K in 100K increments), Daylight, Shade, Cloudy, Tungsten, Fluorescent, Fluorescent H, Manual
    Frame Rate 60i, Native 24p (records at 24p), 24p Progressive (records at 60i), 30p Progressive (records at 60i)
    Minimum Illumination Auto mode 1.5 lux (with auto slow shutter selected - shutter speed 1/30)
    Low Light mode: 0.1 lux (shutter speed 1/2 sec.)
    Image Stabilization SuperRange Optical (Lens Shift): 4 modes: Standard, Powered, Dynamic, Off
    Filter Diameter 58mm
    Viewfinder .24-inch, color widescreen, Approx. 260,000 dots, Approx. 100% field of view
    LCD Screen 3.5-inch High Resolution Touch Panel Widescreen Color LCD, Approx. 922,000 dots, Approx. 100% field of view
    Recording Media Internal flash drive (64GB) or SD / SDHC / SDXC memory cards (2 slots) **
    USB Terminal Mini-B USB 2.0 Hi-Speed
    Video Terminal Component: Output only; Composite: A/V terminal 3.5mm mini-jack, output only
    Audio Terminal XLR 3-pin jack (2), Switchable between MIC/LINE, 3.5mm stereo mini-jack
    Accessory Shoe cold
    HDMI Terminal HDMI Mini Connector (output), CEC, x.v.Color, and 1080p output supported
    Microphone Terminal 3.5 mm stereo mini-jack
    AV Mini Terminal/Headphone Terminal 3.5 mm 4 pole mini-jack (video/audio output only)
    Remote Control Terminal Yes (compatible with LANC protocol)
    Operating Temperature range Approx. -5° to 45° C, 60% relative humidity / Approx. 0° to 40° C, 85% relative humidity (performance)
    Dimensions (W x H x D) 3.0 x 3.0 x 6.3-inch (77 x 77 x 161mm) (excludes lens hood, mic holder unit, handle, and grip strap, but includes eyecup; 5.1 x 7.0 x 8.0-inch (130 x 177 x 205mm) (including lens hood, mic holder unit, handle, and eyecup but excludes grip strap)
    Weight Approx. 1.7 lbs. (775 g) [Including lens hood, mic holder unit, and handle unit (and grip belt); but excluding lens cap.]
    Approx. 1.8 lbs. (820 g) [Including BP-808 Battery, memory card (x1), lens hood, mic holder unit and handle (and grip belt); but excluding lens cap.]

---------- Post added at 07:00 PM ---------- Previous post was at 06:57 PM ----------

با سلم خدمت بهرنگ عزیز که چندوقتی هستش خبری ازش نیست . ایشالا که هر جا هست خوش و خرم باشه و سلامت .

11. 2 کاربر از raspina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •