تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 95 اولاول ... 3910111213141516172363 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 942

نام تاپيک: کلوپ htc touch diamond 2

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام این که میگن دوربینش برای عکس خوبه اما برای فیلم 15 فریم میده و به درد نمیخوره راسته؟

پروفشنال dc_error691's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهری به رنگ خاک

پيش فرض

برای فیلمبرداری با این که کیفیتش خیلی خوبه ولی خوب 15 fps می گیره و اگه حرکت سوژه ها (!) زیاد باشه خوب در نمیاد. یه نمونه فیلمشو ببین:1.2 مگابایت:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. 2 کاربر از dc_error691 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

یعنی هیچگونه خدماتی نمی دن؟
    بعضی هاشون یه خدماتی میدن .. مثلا زنگ بزنی بهشون میبینی یه نفر گوشیو بر میداره .. ببین این گارانتی های متفرقه یعنی اینکه مردم رو خر میکنن .. بذار واست مثال بزنم .. فرض کن من میام یه سری گوشی از دبی میارم و میخوام بفروشم .. حالا تو این شرایط وقتی یه مشتری غیر حرفه ای میاد گوشی بخره اگه بگم بدون گارانتی هست ازم نمیخره .. میام یه کارت چاپ میکنم یه هولوگرام هم سفارش میدم (هولوگرام هم نداره حتی بعضی هاشون اما هولوگرام بخوای میتونی بری سمت بهارستان یه سری چاپخونه ها میزنن و کیلویی میفروشن) بعد به مشتری میگم این گوشی گارانتی داره گارانتیش هم مثلا نیکادیجیتال هست .. مشتری هم فکر میکنه خوبه میخره .. بعضی های دیگه که کمتر دزد هستن یه دفتر اجاره میکن و یه مدت خدمات میدن که اکثرا پول رو ازت تمام و کمال میگیرن و بعد یه مدت هم درشو میبندن میرن دنبال یه کار دیگه مثلا برنج وارد میکنن ... امیدوارم توضیحاتم کافی بوده باشه .

5. 2 کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهری به رنگ خاک

پيش فرض

ممنون از توضیحاتت با این حساب این متفرقه ها اگه اختلاف قیمتشون بیشتر از 20 تومن باشه اصلاً نمی ارزه

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

ممنون از توضیحاتت با این حساب این متفرقه ها اگه اختلاف قیمتشون بیشتر از 20 تومن باشه اصلاً نمی ارزه
    هنوزم متوجه نشدی .. متفرقه ها اگه اختلافشون 1000 تومن هم بیشتر باشه نمیرزه.. 1000 تومن رو واسه پول چاپ کارت و هولوگرام گفتم.. یا گوشی با گارانتی اصلی یا گارانتی های خیلی معتبر بگیر یا گارانتی رو بیخیال شو..

8. این کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهری به رنگ خاک

پيش فرض

آهان چشم
    گارانتی خیلی معتبرش همون یاس و پرشین تلکامه دیگه؟(ایشالله جزّجیگر بگیرن!)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

آهان چشم
    گارانتی خیلی معتبرش همون یاس و پرشین تلکامه دیگه؟(ایشالله جزّجیگر بگیرن!)
    بله عزیز ولی طبق تحقیقات من یاس معتبر تر و در خدمات بهتر هست.
    ولی در کل اگر با این فرق قیمت 2 سال گارنتی و بیمه بود، حدودا میارزید،چون یک سال از گوشی استفاده میکردی و بعد هم با
    یک سال گارانتی و بیمه میفروختیش و مدل جدیدتر میگرفتی.
    البته این رو هم بگم که به این گارانتی های اصلی هم نمیشه اعتماد کرد ولی در کل چیز بدی نیست اما با فرق قیمت کم.
    همونطور که اون دوستمونم هم گفت اصلا دوروبر گارانتی متفرقه نرو که بیچاره میشی.من هم سونی داشتم هم نوکیا.
    یکی دوباری که برام اتفاق افتاد،تازه گارنتی بدی هم نبود،گوشیم رو فرستادم بعد 2 ماه الاف شدم،اونوقت پولشو گرفتن هیچ
    گندم زدن با اون تعمیر کردنشون.پس 1 ریال هم به اینها پول نده.
    در کل اذیتت نکنم ولی اگر بشه 425 گیر آورد خریدن بدون گارانتی خیلی خیلی منطقی تر هست.
    من هم میخوام بدون گارانتی بگیرم و امیدوارم این قیمت پیدا کنم،اگر شما گرفتی یه ندایی هم به ما بده عزیز.
    موفق باشی.

11. این کاربر از psat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهری به رنگ خاک

پيش فرض

یه گارانتی هست به نام خدمات پارسه دایاموند 2 رو 440 میده.اینم از اون متفرقه الکیاست؟

13. این کاربر از dc_error691 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

یه گارانتی هست به نام خدمات پارسه دایاموند 2 رو 440 میده.اینم از اون متفرقه الکیاست؟
    قاعدتا باید اینطو باشه چون آدم عاقل با 10،20 تومن نمیاد این گوشی رو گارانتی کنه.
    گاراتی که بصرفه حداقل 50 تومن هست.
    شک نکن برای بدون گارانتی گرفتن.غیر از گارانتی اصلی به هر گارانتی پول بدی به نظر من پولت حروم شده.
    گوشیت رو خوب نگه دار،هیچ اتفاقی نمیافته.
    تازه اینم فقط یک ساله،اگر بخواد اتفاقی هم بیافته مطمئن باش بعد از این سک سال میافته.

15. این کاربر از psat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

با تشکر از دوستان عزیز.مخصوصا dc-error عزیز.
    دوست من aryaland عزیز،من کلا آدم با سلیقه ای هستم و گوشی رو هم خوب نگه میدارم.
    مشکلاتی که شما گفتید بیشتر برای بیمه هست تا گارانتی.من هم مطمئنا به این مشکلات برنخواهم خورد.
    فقط مشکلات کارخونه هست.اونم ببینید.این گوشی 425 پولش هست،با گارانتی من پرسیدم 580.
    یعنی 155 هزار فرق داره.آخه برای گوشی 400 تومانی چه اتفاقی خواهد افتاد که بالای 150 خرجش باشه؟
    در ضمن این قضیه گارانتی و بیمه هم مال یک سال هست.اگر اتفاق افتادن و شکستن باشه،میتونه بعد از
    این یک سال هم رخ بده.
    به نظر من از نظر منطقی با این فرق قیمت بسیار زیاد این گارانتی نمیارزه،مگر قیمت باگارانتی رو به من زیاد گفته
    باشن.
    باز هم ممنون از دوستان عزیزم.

سلام.

شما متوجه نشدید بنده چی عرض کردم.من مواردی رو گفتم که شما حتی حاضری پول بدی برات درست کنن اما نمیکنن و قطعاتش هم تو بازار آزاد نیست و مجبوری گوشیت رو بزنی تو پارکینگ .اما اینکه گفتی ممکنه چه اتفاقی بیفته که بالای 150 خرجش باشه.کافیه یک خط رو ال سی دی بیفته بالای 150 خرجت میشه (البته الان نه یک سال بعد).حالا اگه گارانتی داشته باشی میری 150 تومن پول میدی برات عوضش میکنن اما اگه نداشته باشی میری تو بازار بهت میگن 250 هزار تومن.من یک PDA2K داشتم ال سی دیش شکست بهم گفتن 450 هزار تومن قیمت گوشی چقدر بود 750 تومن واسه همین گوشی رو 1 سال گذاشتم کنار و رفتم یک گوشی خریدم بعد از 1 سال قیمت ال سی دیش شد 160 هزار تومن منم رفتم عوضش کردم.

اما در مورد قیمت باگارانتی اگر خواستید بگیرید بگید من تو پیغام خصوصی آدرس بدم برید بگیرید 550 تومن با گارانتی یاس(واسه اینکه تبلیغ نشه اینجا آدرس ندادم).

17. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •