تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 23 اولاول ... 391011121314151617 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 229

نام تاپيک: بررسی و پیش نمایش بازی های psp

پروفشنال wonderful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    AZADI LAKE

پيش فرض

من با همه ی اینها موافقم به جز دو تای اول!! درسته pes رو psp ضعیف بود ولی نه اینقدر که در صدر جدول قرار بگیره

call of duty هم درسته گیم پلی ضعیفی داشت ولی به نظر من گرافیک ضعیفی نداشت

killzone رو باید می بردی بالاتر

2. این کاربر از wonderful بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

لیست ضعیف ترین بازی هات واقعا عجیبه . مخصوصا 4 تای آخر
    آخه مگه میشه بازی به خوبی killzone ضعیف باشه ؟. یا حتی g-force که همه تعریف کردن ازش و یا monster hunter freedom که پرفروش ترین بازی تاریخ ژاپن شده .
    به نظرم این لیست نظر شخصی شما هست و هر کس هم نظره خاص خودش را دارد .
    به نظر منم resistance و tekken dark resoration هم یکی از ضعیف ترین بازی های psp هست .

4. این کاربر از mehdi30nema بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Hunter lord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    PS3 FAN BOYS HOOD

پيش فرض

من با همه ی اینها موافقم به جز دو تای اول!! درسته pes رو psp ضعیف بود ولی نه اینقدر که در صدر جدول قرار بگیره

call of duty هم درسته گیم پلی ضعیفی داشت ولی به نظر من گرافیک ضعیفی نداشت

killzone رو باید می بردی بالاتر
    سلام PES 2009 رو باید در سطر جدول قرار بگیرد زیرا بازی از همه لحاظ کم دارد . چه صدا گذاری و چه گیم پلی و گرافیک . در مقابل حریفش فیفا حرفی نداره و ... . من خودم از فیفا بدم میاد ولی قابل تحمل تره . حتی ذره ای از خلاقیت بازی اصلی رو نداره .
    کیل زون رو هم در آخر گذاشتم و گفتم از نظر همه چی خبه ولی بازی از گیم پلی بدی هایی داره و آدم رو ناامید می کنه . اسم تاپیک هم نا امید کننده است نه مزخرف . اگه می گم یعنی PES 2009 بازی معمولی با کم و کاست است نه بد .
    ممنون

لیست ضعیف ترین بازی هات واقعا عجیبه . مخصوصا 4 تای آخر
    آخه مگه میشه بازی به خوبی killzone ضعیف باشه ؟. یا حتی g-force که همه تعریف کردن ازش و یا monster hunter freedom که پرفروش ترین بازی تاریخ ژاپن شده .
    به نظرم این لیست نظر شخصی شما هست و هر کس هم نظره خاص خودش را دارد .
    به نظر منم resistance و tekken dark resoration هم یکی از ضعیف ترین بازی های psp هست .
    جواب بالا رو بخون . مانسترز هانتر همانطور که گفتم در ژاپن طرفدار داره ولی نقد های GAME SPOt و ... رو می خونی 5.5 و ... من منظورم بیشتر شماره ی قبلی بود .
    حرفت عجیبه چون تیکن و رسیستنس توی سبک خودشون روی PSP بهترینن . اگه نمی خوای بچه های فروم به من حمله ور نشن این حرف رو نزن همین الان کیل زون رو نوشتم کلی مخالف داره .

دوستان به اسم ها توجه کنن : ناامید کننده ترین نه مزخرف ترین

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    PS3 FAN BOYS HOOD

پيش فرض

10 امیدوار کننده در سال 2009 , 2010

1.

این بازی با گرافیک عالی خود و گیم پلی عالی و ... در سال 2009 به صورت انحصاری بر روی کنسول دستی شما خواهد بود . دلیل آن هم که در سطر جدول قرار گرفت به خاطر دموی فوق العاده بود .

2.

این بازی شاید PSP را بترکاند همانطور که GTA IV بر روی کنسول ها غوغا کرد این بازی با کنسول دستی سونی خواهد کرد . دو شماره قبلی بازی بهترین گرافیک و گیم پلی را داشتند .

3.

همه DS داران کنسول ها را خاموش کنند . بهترین بازی PS3 برای PSP می آید . با توجه به تیم سازنده و دمو های پخش شده این بازی با نسخه ی قبلی برابری می کند و شاید بهتر می باشد .

4.

این بازی توضیحی نمی خواهد جز این که این بازی یک شاهکار بر روی تمامی کنسول های سونی بود .

5.

شماره قبلی بازی عالی بود . این شماره هم از نظر گرافیکی و گیم پلی بی شک بهتر خواهد بود . این بازی از نسخه ی کنسولی بهتر خواهد بود .

6.

بازی Need for speed بعد از شماره کربن هیچ گاه بر روی PSP درخشان نبوده ولی من قول می دهم سازندگان قصد دارند بازی را بهتر بسازند .

7.

بازی بالا هم پتانسیل بهترین بازی فایتینگ را دارد . با توجه به بازی و وجود کریتوس در بازی فروش بالایی خواهد داشت.

8.

از همین حالا می گویم که بازی بالا فروش بیشتری از بازی MGS Rising أارد و دلیل آن وجود شخصیت اصلی و کیفیت بالا بازی خواهد بود .

9 .

بشتابید بازی بعدی سایلنت هیل می آید . دیگر حرفی برای گفتن نیست .

10.

شماره جدید بازی دارد می آید ولی هنوز معلوم نیست چه تاریخی ولی همین امسال می آید .

دوستان این نظر شخصی است و ... . من هم می دانم بازی دانته و موتور استورم هستند و ... . لیست شماره 2 را هم شاید گذاشتیم .

7. 6 کاربر از Hunter lord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز *QWERT*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    پاسارگاد

پيش فرض

مهندس hunter اسمت چی چیه بگو تا با اسم صدات کنیم
    من هم fifaرو داشتم هم pes رو وقتی این فیفا رو دیدم نمیدونم چرا دستم خود به خود رفت روی home و از بازی خارج کرد.
    نمیدونم چرا fifa اینقدر مزخرف بود.pes فقط توی نسخه psp از fifa بهتر بود.

9. این کاربر از *QWERT* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز *QWERT*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    پاسارگاد

پيش فرض

راستی review بازی soulcalibur رو هم بزارید با preview بازیای gta:chinatown wars با همه بالایی ها.

آخر فروم باز hamid_hitman47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    "هر جا باشیم شب نشینیم!"

پيش فرض

مهندس hunter اسمت چی چیه بگو تا با اسم صدات کنیم
    من هم fifaرو داشتم هم pes رو وقتی این فیفا رو دیدم نمیدونم چرا دستم خود به خود رفت روی home و از بازی خارج کرد.
    نمیدونم چرا fifa اینقدر مزخرف بود.pes فقط توی نسخه psp از fifa بهتر بود.
    fifa09 به نظر من تقربا بازی خوبی بود...نباید دستت خود به خود می رفت رو home.
    البته ضعف هایی داشت ولی کلا راضی کننده بود.
    بابا کجای pes بهتر بود..نه دوربین درست حسابی داشت نه گیم پلی درست و حسابی..سازنده ها دستشون درد نکنه حتی زحمت نکشیدن یه گزارشگر واسه بازی در نظر بگیرن ..مثل فوتبال 94 سگا فقط گزارشگرش می گه گل..
    البته 09 pes هم زیاد بازی بدی نیست و یه قابلیت های خوب هم داره ولی نسبت به فیفا 09 خیلی عقب تره...
    مقایسه ی این دو تا بازی به صورت کامل از نظر خودم تو این پست:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

12. این کاربر از hamid_hitman47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    PS3 FAN BOYS HOOD

پيش فرض

fifa09 به نظر من تقربا بازی خوبی بود...نباید دستت خود به خود می رفت رو home.
    البته ضعف هایی داشت ولی کلا راضی کننده بود.
    بابا کجای pes بهتر بود..نه دوربین درست حسابی داشت نه گیم پلی درست و حسابی..سازنده ها دستشون درد نکنه حتی زحمت نکشیدن یه گزارشگر واسه بازی در نظر بگیرن ..مثل فوتبال 94 سگا فقط گزارشگرش می گه گل..
    البته 09 pes هم زیاد بازی بدی نیست و یه قابلیت های خوب هم داره ولی نسبت به فیفا 09 خیلی عقب تره...
    مقایسه ی این دو تا بازی به صورت کامل از نظر خودم تو این پست:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    خدا خیرت بده من حریف این ها نمی شم . یکی می گه فیفا خوبه یکی PES یکی می گه Resistance بده یکی خوب یکی یه چیزی می گه یکی یه چیز دیگه . واقعا غلط کردم 10 برتر رو نوشتم .

بابا آقایان محترم نظر شما مهم و محترم است ولی منظور ما در حد یک کلمه خوب و بد بود نه این که کیل زون رو ببر بالا این رو ببر پایین .

دوستان مرا ر ا م ت ی ن صدا کنن . ( رامتین )
    Last edited by Hunter lord; 01-09-2009 at 21:28.

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

این little big planet ترکونده از همه لحاظ
    بد جوری منتظرشم

آخر فروم باز hamid_hitman47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    "هر جا باشیم شب نشینیم!"

پيش فرض

این little big planet ترکونده از همه لحاظ
    بد جوری منتظرشم
    آره منم همین طور..

من فقط موندم این شعار بازی یعنی: ( بساز (Create) _ به اشتراک بزار _ بازی کن _ لذت ببر ) چه قدر تو نسخه ی psp توش آزادی عمل داریم!! مخصوصا تو این قسمت طراحی مراحلش!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •