تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 119 اولاول ... 3910111213141516172363113 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 1185

نام تاپيک: اا معرفی مودم های Adsl اا

آخر فروم باز Sajad2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تهران×/اسمم:سجاد/×

پيش فرض

می خواستم بدونم الان مودم asus 602 am تو بازار موجوده اگر کسی تازگیها خریده آدرسشو بهم پیغام بده
    ممنون از همه
    بله هستش 41 تومن.

2. این کاربر از Sajad2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sadeghbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    دوستان عزیز آیا مودم به قطع و وصل شدن اینترنت(خاموش و روشن شدن چراغ مودم) هم ربطی داره یا نه؟
    و اگه بله چه راهکاری برای جلوگیری از این حالت وجود داره؟
    و آیا این مدل مودم من مدل خوبی هست یا نه؟TP-LINK Model No: TD-8817/TD-8817B
    خیلی ممنون میشم اگه بررسی کنین

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    دوستان عزیز آیا مودم به قطع و وصل شدن اینترنت(خاموش و روشن شدن چراغ مودم) هم ربطی داره یا نه؟
    و اگه بله چه راهکاری برای جلوگیری از این حالت وجود داره؟
    و آیا این مدل مودم من مدل خوبی هست یا نه؟TP-LINK Model No: TD-8817/TD-8817B
    خیلی ممنون میشم اگه بررسی کنین
    بله ربط داره وقتی از مرکز قطع بشه کاریش نمیشه کرد!
    اون مودم هم بد نیست !
    ولی شاید بعدا که خواستی ISP رو عوض کنی اون شرکت الکی گیر بده که ساپورت نمی کنم!

5. این کاربر از Sajad2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ehbas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام به همگی

شاید ربطی به این تاپیک نداشته باشه ولی امروز ولیعصر ( عج ) بودم و قیمت این مودم ها رو دارم:

DLINK 2640U: 73000 با گارانتی EASY

LINKSYS WAG54G2: 86000 گارانتیش رو یادم نیست ولی ساخت سیستم نبود. البته کل پاساژ ها رو زیرو رو کردم فقط دوتا مغازه تو پاساژ رضا داشتند که فکر کنم این قیمتشون کمی گرونه. بقیه فروشنده ها هم میگفتن تموم کردیم شنبه، یکشنبه بار جدید میاریم. قیمت قبلیشون هم 82000 بود.

ASUS AM604: 85000

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

می خواستم بدونم الان مودم asus 602 am تو بازار موجوده اگر کسی تازگیها خریده آدرسشو بهم پیغام بده
    ممنون از همه
    سلام عزیز

آقا ریخته تو بازار همون 41000 تومان. البته گارانتی داره یا نه رو نمیدونم. پاساژ ایران، پاتخت 3 طبقه زیر زمین، همه جا دارند. باید یه روز پاشی بری قیمت کنی.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام به همگی

قبلا این پست رو یه جای دیگه داده بودم ولی زیاد مخصوص مودم ADSL نبود اون تاپیک، خلاصه ببخشید.

منم میخوام یه مودم adsl از نوع wireless بگیرم.

این مدل هایی که تو صفحه اول دوست عزیزمون عکسشون رو گذاشتن، دیدم. چندتاشو قیمت دارم:

Asus AM604G: 85000 پاساژ ایران

D-Link DSL2640T: 69000 پاساژ پارسیان ( زیرزمین ) با گارانتی easy یک سال
    D-Link DSL2640U: 73000 پاساژ پارسیان ( زیرزمین ) با گارانتی easy یک سال

در مورد asus میخواستم بپرسم گارانتی داره یا نه؟

قیمت مدل های Planet ADW-4302 ، TP Link TD8920G ، TP Link 8610G رو هم اگه دارید لطف کنید.

ما دوتا لپ تاپ و یه pc تو خونه داریم. برد فرستنده برام مهمه، کدوم بردش بهتره؟ میخوام router رو تو اتاق بذارم و تو پذیرایی با لپتاپ به اینترنت وصل شم.

از مارک Linksys کدوم مدلشو پیشنهاد میدید؟ ارزونترین wireless ش چنده؟ گارانتیش چه مدته و آیا Linksys بگیرم یا Asus. یعنی تو همون قیمت 85000 کدوم بهتره؟

Planet چطوره؟ چون من دارم از صبانت میگیرم. مودمای خودشون Planet هست.

الآن شاتل زنگ بزنی بگی مودم Dlink دارم، میگه Dlink رو ساپورت نمیکنیم؟ یعنی مشتریش رو میپرونه؟ اینکه به ضررشونه؟!

ببخشید که زیاد شد

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت

پيش فرض

دوست عزیز یه AM604 بگیر و خودتو راحت کن , هم ISP ها الکی بهش گیر نمیدن هم فکر کنم از بقیه ماکا که گفتی بهتره! همون 85000 قیمتشه!

داره خودمونی میشه tonyy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام
    بچه ها اگه كسي از مودم وايرلس zyxel كه شاتل ميده مشخصات كاملي داره بيان كنه اگه عكسشم را داريد بگذاريد چون مدلي كه خودشون معرفي ميكنن P660HW كه هر چي سرچ ميكنم يه انتن داره اما گفتند كه دو تا آنتن داره
    Last edited by tonyy; 17-07-2009 at 22:33.

حـــــرفـه ای vioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

سلام
    بچه ها اگه كسي از مودم وايرلس zyxel كه شاتل ميده مشخصات كاملي داره بيان كنه اگه عكسشم را داريد بگذاريد چون مدلي كه خودشون معرفي ميكنن P660HW كه هر چي سرچ ميكنم يه انتن داره اما گفتند كه دو تا آنتن داره
    دوست عزیز
    وقتی مودم رو ISP تهیه میکنید با تبلیغات زیادی روبرو میشید

اطلاعات فنی این دستگاه رو میتونید در این صفحه مشاهده کنید.

روتر های زیادی وجود دارند که دارای آنتن اینترنال هستند ، مثل این مدل

اما اینکه یک آنتن اینترنال باشه و یکی دیگه اکسترنال غیر منطقی بنظر میاد

موفق باشید

12. این کاربر از vioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای wichidika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

10 +ASUS DSL-N11 Wi-Fi ADSL 2/2

جديد ترين مودم روتر ASUS

انواع مختلف ارتباطات اینترنتی وشبکه را همراه با مودم روتر دو کاره ASUS Wi-Fi ADSL 2/2+ به سریعترین شکل ممکن تجربه نمایید.

ASUS به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان تجهیزات شبکه و ارتباطات ADSL،یکی ازجدیدترین محصولات خود یعنی مودم روتر DSL-N11 Wi-Fi ADSL 2/2+ را معرفی نمود. این محصول دوکاره درواقع شامل یک روتربی سیم 300gMbps Wi-Fi 802.11n همراه با مودم ADSL2/2+ می باشد وبه کاربران این امکان را می دهد تا ازگزینه های مختلفی جهت دسترسی به اینترنت وتبادل اطلاعات برخوردارگردند.علاوه براینها این محصول ازیک واسط گرافیکی قدرتمند با نام ASUS EZ UI سود می برد که اعمالی نظیر نصب روترویا مدیریت شبکه را به آسانترین شکل ممکن برای کاربران امکان پذیر می سازد.از جمله امکانات این واسط گرافیکی می توان به Quick Internet Setup (QIS)، Network Map، Dr. Surf و EZQoS (Quality of Service) اشاره نمود.

انواع مختلف ارتباطات اینترنتی و شبکه

محصول دوکاره ASUS DSL-N11 قادراست تا انواع مختلف ارتباطات اینترنتی بی سیم ویا باسیم را فراهم آورد .این امر ازطریق یک روتر بی سیم 300gMbps Wi-Fi 802.11n ویک مودم ADSL2/2+ که دراین محصول بکارگرفته شده اند،امکان پذیرمی باشد و کاربران قادرخواهند بود تا براساس نوع نیازشان،نحوه ی برقراری اتصال به اینترنت را انتخاب کرده و اطلاعات را به شکلی فوق العاده سریع دریافت و یا ارسال نمایند.همچنین پورت ADSL استفاده شده دراین محصول می تواند استانداردهای ADSL 2 و +2 را پشتیبانی نماید که درنهایت موجب افزایش اتصال و سهولت سرعت انتقال اطلاعات می گردد.

نصب و تنظیم آسان همراه با امکان QIS

امکان ASUS QIS قادراست تامراحل مربوط به تنظیم تجهیزات شبکه ADSL را بطور خودکارواز طریق شناسایی تنظیمات محلی ADSL نظیر (VPI, VCI) و همینطور نوع ارتباطات اینترنتی مانند (PPPoE, DHCP, PPPoA) انجام دهد.همچنین این امکان ازطریق فراهم آوردن یک دستورالعمل ساده به کاربران مبتدی تر اجازه می دهد تا تنها با بازکردن یک صفحه مرورگر و وارد کردن کلمه عبور و رمز مربوط به ISP ،تنظیمات مربوطه را به راحتی انجام دهند.

تصویری بزرگتر ازکل شبکه با استفاده از امکان نقشه شبکه (Network Map )

امکان منحصربفرد دیگری که دراین محصول اسوس استفاده شده است ، ASUS Network Map می باشد که با استفاده از یک واسط گرافیکی می تواند یک شمای کلی از تجهیزات موجود درشبکه و همینطور حالات مختلف شبکه برای کاربران فراهم آورد.با استفاده ازاین امکان کاربران قادرخواهند بود تا اطلاعات ارزشمندی نظیر حالت اتصال WAN/LAN ؛ SSID و مراحل مربوط به رمزگذاری و حتی تعداد تجهیزات با سیم و بی سیم بکاررفته درشبکه را دریک نگاه مشاهده نمایند. کاربران حتی می توانند ازبرخی نشان های گرافیکی جهت اجرای فرامین مورد نظر خود استفاده نمایند.

تشخیص آنی و لحظه ای مشکلات موجود درشبکه همراه با امکان Dr. Surf

Dr. Surf امکانی است که می تواند انواع مختلف ارتباطات اینترنتی و مشکلات احتمالی پیش آمده برای آنها را بطورخودکارشناسایی نماید.این امکان می تواند یک نقشه جامع از تجهیزات متصل به شبکه فراهم آورد و با تنظیماتی ساده به کاربران اجازه می دهد تا فرآیند اشکال یابی (Troubleshooting) را انجام دهند.برای این منظور،درزمان هایی که مشکلی درزمینه اتصال پیش می آید،امکان Dr.Surf علاوه بر نشان دادن منشاء مشکل پیش آمده، راهکارهایی را نیزبرای رفع مشکل به کاربران ارائه می دهد.

EZQoS – امکان اولویت بندی پهنای باند براساس نوع نیازکاربر

با استفاده ازاین امکان کاربران قادرخواهند بود تا به راحتی پهنای باند موجود را براساس نوع نیازو استفاده اشان و تنها ازطریق کلیک کردن دکمه هایی نظیر"Voice" و یا "Game" اولویت بندی نمایند.بدین ترتیب آنها قادرخواهند بود تا ازچندین برنامه نظیر FTP, Games, P2P بطورهمزمان استفاده نمایند که این امر موجب می شود تا اموری نظیرمکالمات IPتلفنی ویا بازیهای کامپیوتری بدون هرگونه ای وقفه ای درپخش و ارسال صوت و تصویر انجام گیرد.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ----------
    لينك دربخش NEWS خود سايت ASUS
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Last edited by wichidika; 31-08-2009 at 16:21.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •