تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 16 اولاول ... 3910111213141516 آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 153

نام تاپيک: کدام توزیع لینوکس برای من از همه بهتره

حـــــرفـه ای sin2x=2sinxcosx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

تمام توزیع ها تمام زبان ها رو پشتیبانی می کنند، ولی برای راحتی خودتون پارسیکس رو پشنهاد می کنم، برای شروع توزیع خوبی هست بعد می تونید توزیع های دیگه رو هم کم کم امتحان کنید.
    ممنونم . فقط می تونم بپرسم اینکه میگین برای شروع بهتره از چه نظر ؟

2. این کاربر از sin2x=2sinxcosx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

بنظرم فدورا
    بخاطر دارابودن ابزار Eclipse

اگه نباشه جاش خالی می مونه Moahammad_sdt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوستان من یک نسخه ای می خواستم که تمام کدک ها به طور پیش فرض نصب باشه (برای تماشای فیلم و سینمای خانگی) و کارد کرد مولتی مدیاش در حد ویندوز 7 باشه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوستان من یک نسخه ای می خواستم که تمام کدک ها به طور پیش فرض نصب باشه (برای تماشای فیلم و سینمای خانگی) و کارد کرد مولتی مدیاش در حد ویندوز 7 باشه
    کدک ها در سابایون نصبه. درمورد فیلم همه توزیع ها خوبند اگر خیلی تخصصی میخواهید Musix GNULinux

6. این کاربر از danial_848 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Arashdn's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

الان توزیعی که بهترین اوضاع دایال آپ رو داشته باشه چیه؟

حـــــرفـه ای taia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    چو ایران نباشد تن من مباد

پيش فرض

ممنونم . فقط می تونم بپرسم اینکه میگین برای شروع بهتره از چه نظر ؟
    از این نظر که توزیعی بومی هست، و البته دارای منابع فارسی زیادی هم هست، اگر اینترنت مناسبی دارید و با زبان انگلیسی هم مشکلی ندارید اوبونتو بهترین انتخاب هست چرا که کاملترین راهنما رو داره، ضمن راهنمایی های کاربران این توزیع.

الان توزیعی که بهترین اوضاع دایال آپ رو داشته باشه چیه؟
    ببینید فرقی چندان بین توزیع ها نیست! همه از یک کرنل استفاده می کنند، و همه با مودم های داخلی مشکل دارند، البته نه اینکه راه حل نداره، ولی باید کمی وقت بگذارید، اما اینکه بگیم توزیع x بهتر از دیگر توزیع ها هست، خیر اینطور نیست، چون همونطور که گفتم کرنل همه یکی هست، فرق ها در موارد دیگری هست، البته انچه من شنیدم توزیع سابایون برای نصب مودم ها راحتر هست! البته من فقط شنیدم، چون خودم تا به حال تجربه ی نصب مودم روی لینوکس را جز یکبار اونم 4 سال پیش ندارم، و برای همین نمی تونم زیاد کمکتون کنم!

اگه نباشه جاش خالی می مونه MIG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تو چي فكر مي كني؟

پيش فرض

یکی از دوستای من برای یه کار تحقیقاتی می خواد یه برنامه رو یه ماه بذاره واسه اجرا و باید از لینوکس استفاده کنه به نظر شما کدم نسخه بهتره در موردنصبشم لطفا راهنمایی کنید.ممنون

داره خودمونی میشه DHT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

اکثر توزیع ها میشه ولی شاید به اون برنامه هم بستگی داشته باشه!!؟
    حالا این برنامه چی هست؟؟؟؟؟

آخر فروم باز dsa dsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زعفرانیه

پيش فرض

Debian 5.0.4 رو دانلود کنید __ 5 تا DVD هست ! خیلی خیلی کامل و پایدار هست ..

آخر فروم باز bersam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    .: نصف ورلد :.

پيش فرض

عجب ! دوستان خسته نباشید ...من یه توزیع می خواستم بهم معرفی کنین ! من تا حالا تجربه ی استفاده از پارسیکس و اوبنتوی 8.10 و 9.10 و الان هم کوبنتو 10.4 رو داشتم .
    سیستم من از این قراره :

سی پی یو : 2.8 سلرون
    رم : 1 گیگ
    اسواپ:2 گیگ
    گرافیک : GeForce 5500 fx

نسبتا سیستمی هست که باید به راحتی اکثر توزیع های لینوکس رو با برنامه های پایه اجرا کنه ...
    قبلا که پارسیکس و اوبنتو 8.10 داشتم ... باید بگم که شاید عجیب باشه ولی اینقدر که من توی این کوبنتو 10.4 باگ دیدم توی اون دو تا ندیدم ، شاید قبلا میزان استفادم کم بوده و شاید به خاطر ثبات گنومه هست ...
    به هر حال که باید بگم این کوبنتو 10.4 خیلی اذیت کرده ... تا حالا چند بار برنامه ها رو کرش کرده ، موقع نصب چیز پی ان هی Knetwork کرش می کنه ... یه بار هم که کل سیستم هنگ کرد :| ! البته بگم که من این رو روی اکسترنال هارد نصب کردم ... ولی اون دو تا قبلی ها رو هم یعنی پارسیکس و اوبنتو 8.10 رو هم روی همین اکسترنال هارد نصب کرده بودم ...
    حالا یه مسئله ای هست :
    من نوع استفادم بیشتر مولتی مدیا و اینترنت و دانلود و نوع ساده ی استفاده هست . ولی مدتیه که می خوام برم توی کاره شبیه سازی (ربات) . حالا می خوام توزیعی به من معرفی کنید که :
    1.سریع باشه ! هی برنامه ها کرش نکنن و هی هنگ نکنه ! ( اصلا به خاطر همین می خوام از لینوکس استفاده کنم !)
    2.باگ هاش کم باشه .
    3.اگه وقتی خواستم شبیه سازی رو راه بندازم باهاش به مشکل بر نخورم (درست نمی دونم ولی فکر کنم برای این نیاز به Fedora هستش ...)
    4.ساده باشه و بیشتر از رابط گرافیکی استفاده بشه تا کنسولش ...(البته نبود هم مشکلی ندارم . ولی خب باشه بهتره .)
    5.برنامه ها و پشتیبانی و این ها براش زیاد باشه ...(علتی که هم الان از اوبنتو دارم استفاده می کنم همینه !)

چند تایی که خودم در نظر دارم :
    فدورا
    اپن سوزه
    چاکرا ( دانلودش کردم ... به زودی تستش می کنم !)

مشکلی هم با دانلود ندارم ... ولی خب اگه کمتر باشه مثلا در حد یه سی دی باشه حجم هاشون خیلی عالی میشه ! یه چند تای دیگه هم شنیدم ولی خب نمی دونم چه طور هستن :
    دبیان
    جنتو
    شریف(فکر کنم از فدورا باشه)

---
    آپدیت 1:
    خب من یه بار تمام مطالب این جا رو خوندم !
    مثل این که سابایون برای کاره من نسبتا خوب هست ... و همچنین چاکرا هم باید جالب باشه ، امروز رایتش می کنم و نصبش کنیم تا ببینیم چی میشه ...
    و این که پارسیکس هم مثل این که نسخه های جدیدش خیلی جذاب شدن ...
    با این حال این رو هم کشف کردم که باید یکی از این نسخه ها رو انتخاب کنم و خودم اون رو به صورت کاستوم برای کارایی که می خوام انجام بدم آمادش کنم ...
    و همچنین این شریف رو زیاد نپسندیدم ! به قول معروف ماجراجوییش خیلی کمه و این که فارسی هست دیگه بد تر : دی !
    Last edited by bersam; 05-05-2010 at 14:22.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •