تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 19 اولاول ... 391011121314151617 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 190

نام تاپيک: آموزش های کابردی و تخصصی (همراه با تصویر)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    گفتم منم یه تشکر کرده باشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

نحوه فعال كردن و استفاده از voice dial در v3x :

براي استفاده از اين امكان اول بايد گوشي با تن صداي شما آشنا بشه. براي اين كار به اين مسير بريد :

settings / personalize / voice dial setup

adapt digits : براي شناسايي صداي خودتون توسط گوشي از اين گزينهاستفاده كنيد. شامل چند مرحله پشت سر همه كه شما بايد يه سري اعداد و حروف رو به انگليسي تلفظ كنيد. البته قبلش يك بار گوشي خودش تلفظ ميكنه تا شما تلفظ صحيحش روياد بگيريد.

reset digits : هربار كه مرحله adapt digits رو طي ميكنيد. گوشي اطلاعات صداي شما رو سيو ميكنه. گوشي ميتونه اطلاعات صداي چند نفر رو همزمان سيو كنه. اگه بخوايد پاكشون كنيد از اين گزينه استفاده كنيد.

دو گزينه بعدي هم شامل يه سري توضيحات و راهنمايي ها هستن.

بعد از اينكه گوشي صداي شما روشناخت حالا براي استفاده از امكان ويس ديال . لبه سمت راستي گوشي 2 تا دكمه هست. بالايي دوربينه . پاييني رو فشار بديد. بعد از صداي بوق يكي از اون گزينه ها روتلفظ كنيد.

name dial : بعد از گفتن name dial اگه درست تلفظ كرده باشيد. بعدش بايد يكي از اسمهايي كه تو فون بوك گوشيتون هست تلفظ كنيد. مثلا : mohsen بعدشماره اون شخص گرفته ميشه. اگه مثلا براي محسن 2 تا شماره باشه مثلا يكي خونه و يكي محل كار كافيه بعد از گفتن محسن بگيد home يا work ( موقع تعريف كردن يه شماره تو فون بوك ميتونيد از طريق تنظيم category مشخص كنيد شماره منزل يا محل كاره ياموبايل و.... )

digit dial : اگه يه شماره اي غير از شماره هاي دفترچه تلفنتون رو ميخوايد بگيريد كافيه بگيد digit dial و بعدش شماره تلفن رو به انگليسي تلفظ كنيد مثلا : 01232222105 زيرو وان تو تري تو تو تو تو وان زيرو فايو ميتونيدعددها رو با هم بگيد مثلا 1234 وان سازند تو هاندرد سيرتي فور

بقيه گزينه هاهم ديگه تابلو هستن. فقط يه چيز ديگه اگه مثلا موقع تلفظ اسم يا شماره اشتباه تلفظ كنيد گوشي 3 تا گزينه كه ممكنه مد نظر شما بوده باشه رو مياره بعدش خودش اونا رو تلفظ ميكنه كافيه هر كدوم رو خواستيد بگيد yes اگه اون مد نظر شما نبود بگيد no

خودم!: اين مطلب توسط يكي از دوستان تو همين سايت توضيح داده شده بود و من هم عينا براتون اينجا اوردم ولي متاسفانه نميدونم كدوم يكي از بچه ها آموزش داده بودن به همين خاطر فعلا از آوردن نام ايشان معذورم تا بعد كه فهميدم كي نوشته اضافه ميكنم.

سلام آقا وقتی کلید سمت راست گوشی را می زنیم فقط چند برنامه است( name dial digit dial.....) که با گفتن نامشان باز میشه.برای برنامه های دیگر داخل گوشی چطور میشه این کار رو کرد.ممنونم

آخر فروم باز GsM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام آقا وقتی کلید سمت راست گوشی را می زنیم فقط چند برنامه است( name dial digit dial.....) که با گفتن نامشان باز میشه.برای برنامه های دیگر داخل گوشی چطور میشه این کار رو کرد.ممنونم
    سلام دوست عزیز

میشه واضح تر بگین؟

در آغاز فعالیت snowboy-v3x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اين برنامه p2k tools خاليه يا bezol's p2k tools در ضمن لينك اين برنامه رو مي خوام

پروفشنال Corvette's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اين برنامه p2k tools خاليه يا bezol's p2k tools در ضمن لينك اين برنامه رو مي خوام

P2K Tools اینم لینکش
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال Shadow of Destiny's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    The Most Cursed Country

پيش فرض

ممنون از کسی که آموزش Motospeed رو در اختیارمون گذاشت. حالا ین فایل drm file.sbf رو برای فریم ور گوشی خودم v3i R479_G_08.B4.38R رو از کجا می تونم پیدا کنم ؟

راستی اون آموزش هایی رو که میلاد جان دادن رو ننوشتن به درد چه کاری می خوره. مثلا تو صفحه ی اول شماره 1. آموزش SEEM فقط یه بیت 1 به گوشی اضافه شد. خب اینکار چه فایده ای داره لطفا ؟
    سوال دوم اینکه... فعال کردن funlight و clublight چه مزیتی داره ؟
    مرسی.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    The Most Cursed Country

پيش فرض

یه سوال دیگه... من گوشی v3i خودمو (مدلشو بالا نوشتم) تا چه حد می تونم ارتقا بدم و این ارتقاء فریم ور شامل چه مواردی می شه و چطوری می تونم این کارو بکنم ؟ ممنون.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ممنون از کسی که آموزش Motospeed رو در اختیارمون گذاشت. حالا ین فایل drm file.sbf رو برای فریم ور گوشی خودم v3i R479_G_08.B4.38R رو از کجا می تونم پیدا کنم ؟

راستی اون آموزش هایی رو که میلاد جان دادن رو ننوشتن به درد چه کاری می خوره. مثلا تو صفحه ی اول شماره 1. آموزش SEEM فقط یه بیت 1 به گوشی اضافه شد. خب اینکار چه فایده ای داره لطفا ؟
    سوال دوم اینکه... فعال کردن funlight و clublight چه مزیتی داره ؟
    مرسی.
    سلام عزیز.

اول بگو ببینم Motospeed رو گوشیت جواب داد؟؟

برایه drm یه سر به اینجا بزن.

کد:
    چون فرصتی ندارم اینم آموزشش(drm)

کد:
    اون آموزشه اول فقط یه مثاله برایه درکی از seem .همین. که میتونه کارایه زیادی بکنه.

در مورده دو مورده آخر یه توضیح بده.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

یه سوال دیگه... من گوشی v3i خودمو (مدلشو بالا نوشتم) تا چه حد می تونم ارتقا بدم و این ارتقاء فریم ور شامل چه مواردی می شه و چطوری می تونم این کارو بکنم ؟ ممنون.
    منظورت چیه؟؟!! ببین دوسته من.این مواردی که میبینی به گوشیه اضافه میشه که کاره شما رو آسون میکنه و

یا اشکالی از گوشی برطرف میشه. همشون توسط هکرها انجام میشه و خوده سایته موتو به هیچ وجه

پیشنهاده این تغییرات رو نمیده! پس تا زما نی که این هکرها رویه گوشیه شما کار کنند هر روز ممکنه یک

قابلیته نرم افزاریه تازه کشف کتتد. پس حدی نمیشه تعیین کرد!!

اما اینکه چطور میتونی اینکارو بکنی.بستگی به نیازت داره.مثلا اضافه کردنه زمانه فیلم برداری رو با یه تغییر

در سیم. یا تغییره فونت یا languege pack رو میتونی با لود کردنه فایلهایه مربوطه توسطه نرم افزاره RSD lite

رویه گوشیت انجام بدهی. و یا همه ی اینها رو توسط فلش کردنه گوشیت با یه مانستر پکه هک شده داشته

باشی.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    The Most Cursed Country

پيش فرض

Corvette جان ممنون که سوالامو بی جواب نمی ذاری.. تا اینجا تنها کسی بودی که به سوالام جواب دادی.. خب قبلا زیاد با گوشی حال نمی کردم تازه وارد دنیای گوشی شدم و دارم سعی می کنم اطلاعات جمع کنم قبل از اینکه دست به کار احمقانه ای بزنم. نمی دونم چرا نمی شه تو این سایت motox.info نام نویسی کرد... کد رجییستر رو وارد می کنم بازم نمی شناسه. معلوم نیست این سایت خوب چشه.... به هر حال..

اول بگو ببینم Motospeed رو گوشیت جواب داد؟؟
    خب همینطوری که نمی شه. تو آموزشش گفته شده بود که به فایل drm با پسوند sbf نیازه. من حالا موندم که چطوری این فایل رو بدست بیارم. اون لینکی که زحمت کشیدی دادی ... راستش من هیچی سر در نیاوردم.. نمی دونستم که کدوم فایل رو باید دانلود کنم.. گذشته از اینا برای دانلود فایل باید رجیستر کنی که متسفانه توضیح دادم که این سایت مشکل رجیستر کردن داره... عجب catch 22 ای شده ها...
    راهی نیست که drm رو از گوشی خودم استخراج کنم ؟ و اگه لطف کنی بطور خلاصه بهم بگی که فایل های drm چه نوع فایل هایی هستن یه دنیا ممنون می شم.

در مورده دو مورده آخر یه توضیح بده.
    هیچی... فقط می خواستم بدونم که فعال کردن ring light & Club Lights چه مزیتی داره ؟ درست متوجه نشدم.

منظورت چیه؟؟!!
    مثلا بعضی ها تو سایت motox.info گوشی هاشون رو از 34R به 38R ارتقا می دادن...

حالا مشکل اندر مشکل:

حالا یه مشکل دیگه واسم پیش اومده، اونم اینه که نمی دونم این flashbackup چه مرگشه.. دقیقا همون کارایی که میلاد جان گفته بودش رو انجام دادم ... گوشی بعد از بوت شدن شروع می کنه به backup گرفتن... بعدش وسط کار قفل می کنه و ............
    لعنتی بدجوری داره رو اعصابم راه می ره. ورژنی که ازش استفاده می کنم 2.62 هستش.. با 2.5 هم امتحان کردم ، همون آش و همون کاسه.. کسی تا حالا به یه همچین مشکلی برخورده ؟ بدون بک آپ هم هیچ کاری نمی کنم..ممنون می شم اگه کمکم کنی...
    عجب ب ب ب ب ا ا ا ا ا ا. دیگه بک آپ گرفتن هم شده دردسر.

ویرایش: خوشبختانه مشکل رجیسترم تو سایت motox.info حل شد. الان دیگه می دونم که DRM ها چه نوع فایل هایی هستن. اما هنوز نمی دونم که چطور باید از گوشی dump کنم.
    Last edited by Shadow of Destiny; 25-09-2007 at 00:32.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •