تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: گسترش خانه های مجردی؟

راي دهنده
82. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • معایب خانه مجردی به مراتب از مزایایش بیشتر است

24 29.27%
  • مزایای خانه مجردی به مراتب از معایبش بیشتر است

58 70.73%
صفحه 13 از 23 اولاول ... 391011121314151617 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 222

نام تاپيک: گسترش خانه های مجردی

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

محتوای مخفی: . 
    به نظر من هر کسی که به غیر از همسر خود ( تاکید میکنم ) به غیر از همسر خود ( مونث ) ... بخواد بحث جنسی رو با کس دیگه ایی انجام بده ... بیمار جنسی محسوب میشه ...
    بیمار نیست ؟ آخه آدم عاقل که بعدش میخوای بیای پست منو نقل کنی ... وقتی جنس مونث ش هستش ... چه نیازی هست که بری با مذکر یک رابطه ایی داشته باشی ؟
    خوبه که هم توی دین اکیدا تاکید کرده که رابطه ی جنسی از مقعد برای زن کراهت داره و در صورت ناراضی بودن نیز حرام هستش ...
    از اونطرف نیز از نظر پزشکی این کار باعث به وجود آمدن خیلی از بیماری ها و مرض ها میشه ...
    ولی باز ...
    واقعا صحبت های شما و دیگر دوستانی که از حق دفاع میکنند کامل و جامع و مکفی بود. دیگه هر کس نخواد قبول کنه معلومه عناد داره.
    و این موردی که در اسپویلر گذاشتید دیگه بینظیر بود:
    هر رابطه ای غیر از رابطه بین یک مرد و یک زن که نسبت به هم تعهد دارند غیرقابل پذیرش هستش. افرادی که عامدا وارد هرگونه رابطه دیگری میشوند یا هرزه هستند یا دیوث یا مخنث و... و دور شده از فطرت و وجدان پاک انسانی.
    Last edited by Captain_America; 28-01-2016 at 13:26.

2. 2 کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

متاسفانه تاپیک کاملا ب بی راهه رفته ینی از قصد یک عده خانه مجردی رو کشوندن ب همجنسگرایی و با مغلطه هایی تیکه هایی ک از علم دوست دارن رو ب دین چسبوندن و نتیجه گرفتن
    اینجوری نمیشه بحث کرد اول الان باید ببینیم حرف سر همجنسگرایی یا خانه های مجردی؟ اگ بحث علمیه منم مدرک علمی میارم برای دفاع از همجنسگرایی و عناد هم دارم با دین سر این موضوع.
    متاسفانه اینجا ی عده نشستن پای دین رو کشوندن وسط ک خوب نتیجه گیریش هم از اول مشخص بود

4. 4 کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال king_darkness's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

خودتون رو به کدوم راه دارین میزنین دقیقا؟! یا فکر کردین بحث اینجا از صفحه 11 شروع شده مثلا؟!
    خوبه بحث همجنس گرایی دقیقا از نتیجه گیری بی ربط یک نفر از پست من شروع شد که فرمودن:

یا خیلی تک بعدی بحث رو دنبال میکنین یا فقط میخواین یه جوابی به پست من داده باشین که بقیه بهشون برنخوره.
    به هرحال کسانی که شما میفرمایید بحث رو اینطوری به همجنس گرایی ربط دادن وگرنه اینجا تاپیک زندگی مجردیه و کسی که بحث رو به سمت دیگه کشیده من نبودم.
    معمولا میگن حرف غیرمرتبط به تاپیک نزنین نه اینکه چون از دو صفحه قبل بحث تاپیک منحرف شده تو دیگه حرف بحث قبلی رو نزن!
    اسم تاپیک مشخصه و من اصلا کاری به بحث همجنس گرایی ندارم و نخواهش داشت. اگه بخث خیلی مهم یه تاپیک جدا واسه این موضوع ایجاد کنید.
    من صفحات قبل ترم خوندم و از صفحه 11 شروع نکردم ولی شما همش سعی دارین که نفر مقابل بسیجی یا سنتی و... جلوه بدین.
    همین الان من در مورد دختر مجرد با شما بحث کردم و شما دوباره بحث عوض کردی به سمت همجنس گرایی. من همچنان پا حرفم هستم که کسی موافق ایجاد محدودیت برای دختر نیست ولی در مورد جامعه مریض خودمون صحبت میکنیم.

6. 3 کاربر از king_darkness بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

متاسفانه تاپیک کاملا ب بی راهه رفته ینی از قصد یک عده خانه مجردی رو کشوندن ب همجنسگرایی و با مغلطه هایی تیکه هایی ک از علم دوست دارن رو ب دین چسبوندن و نتیجه گرفتن
    اینجوری نمیشه بحث کرد اول الان باید ببینیم حرف سر همجنسگرایی یا خانه های مجردی؟ اگ بحث علمیه منم مدرک علمی میارم برای دفاع از همجنسگرایی و عناد هم دارم با دین سر این موضوع.
    متاسفانه اینجا ی عده نشستن پای دین رو کشوندن وسط ک خوب نتیجه گیریش هم از اول مشخص بود
    هرکس منحرف نبود پس دین داره و بسیجی هست؟ من مسلمون نیستم اما انسانم و تشخیص چیز خوب و بد هم به شرف آدم بستگی داره نه دین
    کسی هم اینجا حرفی از دین نزد. شما فکر می کنید هرکی بی بند و بار و هرزه نیست پس دین داره درحالی که این چیزا به شرف آدم بستگی داره نه دینش

بحث رو هم ما منحرف نکردیم یه سری که ادعای روشنفکری میکنن اومدن وسط که بگن چیز خوب و بد وجود نداره و فقط یه چیز وجود داره به اسم لذت بردن مادیات به هر قیمتی
    من و یه سری از کسایی دیگه ای هم که دوست نداریم اخلاق و شرف و دنیا رو به گند بکشید مخالف شدید خودمون رو با این استدلال اعلام کردیم

8. 2 کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه T_rex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

طرف میگه فلانی همجنسگرا هست به تو ربطی نداره!! چرا ربطی نداره؟ ما داریم تو همین دنیا زندگی میکنیم دوست نداریم کسی خرابش کنه
    کسی حق نداره به اسم آزادی به اخلاق و معنویات آسیب بزنه وظیفه ماست اجازه ندیم دنیایی که توش هستیم منحرف بشه. پس به ما ربط داره
    واقعا هم درست گفته به تو ربطی نداره

بعد مگه دنیا فقط مال شماست ؟

مگه 4 تا اقلیت همجنسگرا تو دنیا باشن دنیات خراب میشه ؟ بعد شما چیکاره دنیا هستی که به خودت اجازه میدی بخوای برخورد کنی ؟!! کی هستی که به خودت اجازه میدی بخوای ادمای دنیا رو به میل خودت تغییر بدی ؟

هم جنسگرایی یک ویژگی نیست.یک اختلال جنسی هست که منجر به عمل غیر اخلاقی میشه.هیچ جای دنیا این عمل پسندیده نیست و به راحتی باهاش کنار نمیان.مثل اینه که بگیم بگیم چون فلانی دیوانه هست پس اگه اومد وسط خیابون هر کاری کرد نباید چیزی بهش گفت!
    هم جنسگرایی اختلال جنسیه ؟!! میتونی برا حرفت مدرک معتبر پزشکی بیاری ؟
    وقتی از چیزی اطلاع نداری از خودت برچسب نزن روش

هم جنسگرایی تا سه دهه پیش جزء بیماریهای روانی یا اختلالات روانی شناخته میشد اما با کلی تحقیق به این نتیجه رسیدن که بیماری روانی یا اختلال روانی نیست

10. 5 کاربر از T_rex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

واقعا صحبت های شما و دیگر دوستانی که از حق دفاع میکنند کامل و جامع و مکفی بود. دیگه هر کس نخواد قبول کنه معلومه عناد داره.
    و این موردی که در اسپویلر گذاشتید دیگه بینظیر بود:
    هر رابطه ای غیر از رابطه بین یک مرد و یک زن که نسبت به هم تعهد دارند غیرقابل پذیرش هستش. افرادی که عامدا وارد هرگونه رابطه دیگری میشوند یا هرزه هستند یا دیوث یا مخنث و... و دور شده از فطرت و وجدان پاک انسانی.
    انقدر نقل قول کردن یه سری از حرفای شما اینجا مفیده که حد و حصر نداره!!
    ایا شرف و ابروی شما زیر سوا میره اکه بخوام نقل قولی از حرفهای دیشب شما رو بذارم که دقیقا باعث میشه دوگانگی شخصیت و پستی فطرت شخص شما اینجا اشکار بشه؟!
    یا اینکه فکر کردین این حرف ها فقط برای بقیه خوبن و خودتون میتونین هرکار خواستین بکنین؟!
    واقعا فکر میکنم جهت مضحکه کردن بحث اینجا هستین.

اسم تاپیک مشخصه و من اصلا کاری به بحث همجنس گرایی ندارم و نخواهش داشت. اگه بخث خیلی مهم یه تاپیک جدا واسه این موضوع ایجاد کنید.
    من صفحات قبل ترم خوندم و از صفحه 11 شروع نکردم ولی شما همش سعی دارین که نفر مقابل بسیجی یا سنتی و... جلوه بدین.
    همین الان من در مورد دختر مجرد با شما بحث کردم و شما دوباره بحث عوض کردی به سمت همجنس گرایی. من همچنان پا حرفم هستم که کسی موافق ایجاد محدودیت برای دختر نیست ولی در مورد جامعه مریض خودمون صحبت میکنیم.
    اینکه من همش سعی دارم طرف مقابلم رو سنتی جلوه بدم احتیاج به بی ربط جلوه دادن پست قبلی من نداشت میتونستین همون اول نظرتون رو بگین و تمام.
    اینکه شما عقیده دارین محدودیت فقط برای دخترها نیست منطقیه ولی اینکه فکر میکنین بقیه هم مثل خودتون فکر میکنن دیگه نظر شخصی خودتونه. خیلی راحت میشه حرفایی که تو این تاپیک زده شده نقل قول گرفت تا متوجه قضیه بشین.

داره خودمونی میشه rez@energy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

به نظر بنده هر کی نظر و عقاید خودش رو داره چه بخواد همجنس*گرا باشه یا نباشه باید به خودش و عقایدش احترام بذاری اون بزرگانی که میگم نه اینکار گناهه هم نظرشون واسه خودشون محترمه و نباید بهش بی احترامی کرد انگ قدیمی و مذهبی بودن بهش زد
    خونه مجردی هم اگه بتونی زندگی پاکی برای خودت درست کنی خیلی مفیده یکیش اینه که میتونی روی پای خودت واستی البته طرفی که خانواده دوست باشی و به اونام سر بزنی

13. 2 کاربر از rez@energy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

به نظر بنده هر کی نظر و عقاید خودش رو داره چه بخواد همجنس*گرا باشه یا نباشه باید به خودش و عقایدش احترام بذاری اون بزرگانی که میگم نه اینکار گناهه هم نظرشون واسه خودشون محترمه و نباید بهش بی احترامی کرد انگ قدیمی و مذهبی بودن بهش زد
    بایدی در کار نیست من که نمیتونیم به همچین ناهنجاری احترام بزارم. این یه چیز ضایع و وصله ناجوری هست که باید سعی کرد گسترش پیدا نکنه. نه اینکه بهش احترام بزاری و باعث افزایش و عادی شدن این انحراف ها بشی

15. این کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه md70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    L O S T

پيش فرض

بایدی در کار نیست من که نمیتونیم به همچین ناهنجاری احترام بزارم. این یه چیز ضایع و وصله ناجوری هست که باید سعی کرد گسترش پیدا نکنه. نه اینکه بهش احترام بزاری و باعث افزایش و عادی شدن این انحراف ها بشی
    به نظر شما باید چیکارشون کرد ؟ آیا انتخاب خودشون بوده؟ که بخوایم به دید مجرم باهاشون برخورد کنیم ؟
    اگه اینطوره افراد معلول مادر زاد و ناقص الخلقه و ... رو هم باید تنبیه و توبیخ کرد چون اونا هم در برابر انسان های سالم یه وصله ناجورن نه ؟!

17. 3 کاربر از md70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

انقدر نقل قول کردن یه سری از حرفای شما اینجا مفیده که حد و حصر نداره!!
    ایا شرف و ابروی شما زیر سوا میره اکه بخوام نقل قولی از حرفهای دیشب شما رو بذارم که دقیقا باعث میشه دوگانگی شخصیت و پستی فطرت شخص شما اینجا اشکار بشه؟!
    یا اینکه فکر کردین این حرف ها فقط برای بقیه خوبن و خودتون میتونین هرکار خواستین بکنین؟!
    واقعا فکر میکنم جهت مضحکه کردن بحث اینجا هستین.
    حداقلش فکر میکردم در مقام مخالف از عفت کلام لااقل به خاطر خانم بودنتون برخوردار باشید که متاسفانه اینجور نبود، من الان هم میگم هر گونه رابطه جنسی به جز رابطه بین یک مرد و یک زن که با هم در یک تعهد هستند اشتباه هست. عین همین جمله رو تو تاپیک رابطه جنسی با روبات چند ماه قبل هم نوشتم.

19. 2 کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •