تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 413 اولاول ... 3910111213141516172363113 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 4122

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Symantec || آرشیو شماره 1 ||

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

كرك محصولات 2009 نورتون

جهت اطلاع دوستان عرض كنم كه براي محصولات 2009 نورتون يك كرك منتشر شده كه trial reset نام داره و به اين صورت عمل ميكنه كه مدت 15 روزه آزمايشي محصولات نورتون 2009 را مجدد 15 روز قرار ميده و با گذشت زمان شما همچنان قادر به استفاده 15 روزه از آن خواهيد بود.
    نحوه استفاده از اين كرك به اين صورت ميباشه كه ابتدا يكي از محصولات نورتون 2009 را نصب كرده.پس از پايان نصب بايد كرك را نصب و سيستم را يكبار ريست كنيد.كار تمام است.
    اين كرك را كه پيوست كردم دانلود نماييد:
    سلام
    این روش علاوه بر اینکه محصولات 2009 ای که به پست اول اضافه شده اند oem برای 90 روز هستند هم باید اجرا بشه ؟

داره خودمونی میشه dyvaneh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من رو سيستم نورتون اينترنت سكوريتي 2009 دارم اما مشكل دارم باهاش و اون اينكه
    من نرم افزار cFosSpeed رو نصب كردم اما موقع اجرا نورتون رو بلوكه ميكنه و اجازه اجرا رو نميده و اون رو در لييست بلوكه خودش بادرجه پايين low قرار ميده ميشه بگين من بايد چه كار كنم چه جوري بهش بفهمونم كه اين نرم افزار ويروس

نيست من اين مشكل رو با چندتا از نرم افزارهي ديگه هم دارم ميشه بگين من بايد چه كار كنم به نظر ميرسه نورتون توي اين مورد يكم خنگ تشريف دارن

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام
    این روش علاوه بر اینکه محصولات 2009 ای که به پست اول اضافه شده اند oem برای 90 روز هستند هم باید اجرا بشه ؟
    اين كرك فقط روي نسخه هاي Trial و غير oem تست شده و كار ميكنه.الان كرك ديگه اي منتشر شده كه زمان 15 روز Trial را به 90 روز تبديل ميكنه و ديگه نيازي به نصب نسخه oem نيست.

4. 2 کاربر از hamilton بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    پس من به جای دانلود نسخه ی OEM سراغ نسخه های دیگه برم و با کرک موجود کرک کنم ؟
    یک سوال که شاید خیلی ها پرسیده باشند و شما هم جواب داده باشید .
    فرق نورتون 360 و Internet Security چیه ؟
    آیا میتونم مانند کسپرسکی از سیستمم با این نرم افزار محافظت کنم ؟ البته منظورم ورژن 2009 است .

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام
    پس من به جای دانلود نسخه ی OEM سراغ نسخه های دیگه برم و با کرک موجود کرک کنم ؟
    یک سوال که شاید خیلی ها پرسیده باشند و شما هم جواب داده باشید .
    فرق نورتون 360 و Internet Security چیه ؟
    آیا میتونم مانند کسپرسکی از سیستمم با این نرم افزار محافظت کنم ؟ البته منظورم ورژن 2009 است .

بله شما ميتونيد از نسخه هاي Trial موجود استفاده كنيد و با استفاده از كرك جديد زمان 15 روزه آنرا به 90 روز افزايش دهيد.
    نورتون 360 علاوه بر برنامه هاي امنيتي موجود داراي برنامه هاي Tune up سيستم و Backup گيري و ...نيز ميباشه كه بنظر من قدري از وظايف يك برنامه امنيتي صرف خارج شده و مجموعه جالبي نيست(بنظر من).ميتونيد از Norton Intrenet Security 2009 يا از Norton antivirus 2009 در كنار يك فايروال قدرتمند استفاده كنيد.

7. این کاربر از hamilton بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

بله شما ميتونيد از نسخه هاي trial موجود استفاده كنيد و با استفاده از كرك جديد زمان 15 روزه آنرا به 90 روز افزايش دهيد.
    نورتون 360 علاوه بر برنامه هاي امنيتي موجود داراي برنامه هاي tune up سيستم و backup گيري و ...نيز ميباشه كه بنظر من قدري از وظايف يك برنامه امنيتي صرف خارج شده و مجموعه جالبي نيست(بنظر من).ميتونيد از norton intrenet security 2009 يا از norton antivirus 2009 در كنار يك فايروال قدرتمند استفاده كنيد.
    سلام
    چیزی که دقیقا میخواستم بپرسم هم همین بود که ایا من اگر اینترنت سکیوریتی رو به تنهایی نصب کنم بهتر است و یا یک انتی ویروس و یک فایروال ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام
    چیزی که دقیقا میخواستم بپرسم هم همین بود که ایا من اگر اینترنت سکیوریتی رو به تنهایی نصب کنم بهتر است و یا یک انتی ویروس و یک فایروال ؟
    اين امر به خود شما و نيز نتايج آخرين تستها كه در پست زير موجود ميباشه بستگي داره.پست زير را ببينيد:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر بخواهيد از آنتي ويروس نورتون استفاده كنيد بايد فايروالي را پيدا كنيد كه هم قدرتمند باشه و هم با نورتون سازگار باشه و هم شما توانايي كار با آن و انجام تنظيمات دقيق آنرا داشته باشيد كه اين مورد براي كسانيكه امنيت سيستم آنها بسيار مهم ميباشه و نيز تجربه كار با فايروالها را نيز دارند مناسب ميباشه(البته هيچ امنيت 100 درصدي وجود نداره) ولي براي امور روزانه و گشت و گذارهاي معمول اينترنتي اينترنت سكيوريتي نورتون مناسبه.

10. 2 کاربر از hamilton بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hosseingrami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض ليسانس نورتون

سلام دوستان من نورتونم(internet security 2009) کرکش خوب کار ميکرد ولي نميدونم چي شد يه چيزي نوشته فکر کنم ليسانسش تموم شده و ديگه از کار افتاده لطفا راه نماييم کنيد!

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان من نورتونم(internet security 2009) کرکش خوب کار ميکرد ولي نميدونم چي شد يه چيزي نوشته فکر کنم ليسانسش تموم شده و ديگه از کار افتاده لطفا راه نماييم کنيد!
    سلام
    سعی کردید از کرک های پست ابتدایی تاپیک استفاده کنید ؟

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام
    سلام.
    همانطور که جناب Hamilton اشاره کردنداگر امنیت بیشتری نیاز دارید بهتره از یک آنتی ویروس و یک فایروال جداگانه کنار هم استفاده کنید.
    فقط این نکته را اضافه کنم که اگر میخواهید یک فایروال مجزا کنار نورتون داشته باشید بهتره اول آنتی ویروس نورتون را نصب کنید بعد اقدام به نصب فایروال کنید.

سلام بر شما.
    آخرین کرک برای محصولات 2009 با نام Norton TrialReset 1.5V شناخته میشه که مهلت 15 روزه ی مصرف را به 90 روز ارتقا میده.
    اولین کرکی که برای محصولات 2009 منتشر شد فقط مهلت 15 روزه ی مصرف را تمدید می کرد.
    اگر از این کرک استفاده می کنید بهتره پاکش کنید وکرک جدید را از پست اول دانلود و نصب کنید.
    من تا الان با این کرک مشکلی نداشتم.
    حتی دوسه روز پیش که موتور آنتی ویروس(NAV Engine) آپدیت شدمن گفتم کرک از کار افتاد ولی خوشبختانه تاثیری روی عملکرد کرک نداشت.
    موفق باشید.

14. 2 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •