تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 17 اولاول ... 391011121314151617 آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 166

نام تاپيک: گفتگو و ارتباط با تیم مدیریت || محلی برای نظرات ، پیشنهادات و انتقادات

حـــــرفـه ای sepid12ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تورنتــو

پيش فرض

سلام

دوستان،
    هر پیشنهاد و انتقادی در جهت بهتر شدن و پیشرفت انجمن زبان را با کمال میل پذیرا هستیم.
    در صورتی که پیشنهاد و انتقادی هست، میتونین در این تاپیک و یا در پیغام خصوصی بیان کنید.
    مطمئنا" بعد از بررسی نظرات شما با تیم مدیریت و بخصوص مدیر انجمن زبان ، تغییرات مورد نیاز را اعمال خواهیم کرد.

با تشکر
    سپیده

2. 4 کاربر از sepid12ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام ...

من همون پيشنهادي كه بهتون تو پروفايل عرض كردم اينجا هم مفصل عرض ميكنم خدمتتون :

براي اينكه انجمن زيادي شلوغ نشه و خيلي تاپيك بيخودي ايجاد نشه پيشنهاد ميكنم به طور مفصل يه تاپيك ايجاد كنيد(تاپيك مرجع) شما و همكارتون كه داخلش تمام تاپيك ها مهم انجمن و موارد استفاده ي انجمن زبان رو بنويسيد ... به همراه آدرس اون تاپيك ... و در زير اين مطلب حتما اشاره بفرماييد كه دوستان براي پرسش سوالات به زبان فارسي حتما از تاپيكي كه تهيه شده استفاده كنند ... يه جوري هم باشه كه اين تاپيك قوانين جلوي چشم همه ي كاربراي باشه (نميدونم ميشه يا نه !!)

+

اينكه اين چند وقته تاپيك بيخودي خيلي ايجاد شده اگه صلاح دونستيد اين تاپيك ها يا حذف بشه و يا انتقال پيدا كنه و اينكه براي اينكه باز شاهد اين تاپيك هاي بي استفاده نباشيم همين اول چند تا تاپيك بي مورد رو قفل كيند و مورد آخر اينكه :

از دوستان فعال انجمن زبان خواهش دارم كه به اين گونه تاپيك ها جواب ندهند !! و اين رو شما كه ناظر هستيد ميتونيد به صورت يك التزام دربياريد چون بنده در جايگاهي نيستم كه قانوني بگم ... فقط همون خواهش رو گفتم ...

+

موفق باشيد

4. 2 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن زبان pro_translator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

از دوستان فعال انجمن زبان خواهش دارم كه به اين گونه تاپيك ها جواب ندهند !! و اين رو شما كه ناظر هستيد ميتونيد به صورت يك التزام دربياريد چون بنده در جايگاهي نيستم كه قانوني بگم ... فقط همون خواهش رو گفتم ...
    چرا دوست عزیز؟
    خوب می‌شه جواب داد و تجربه‌ی چندین و چند ساله‌ی فعالیت توی فروم واسه‌ی من اینو ثابت کرده که انتقالشون توسط مدیران خیلی راحت صورت می‌گیره... درست نمی‌گم؟ مطمئنا کسی که تاپیک مجزا می‌زنه فکر می‌کنه اگه سوالش تاپیک داشته باشه بهش زودتر جواب داده می‌شه... واسه ایجاد نظم مدیران و ناظران انجمن همیشه هستن و کار ما شامل کمک کردن و کمک خواستن می‌شه...

6. این کاربر از pro_translator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

چراش رو با نگاه كردن به صفحه ي اول انجمن و تاپيك ها متوجه خواهيد شد ...

وجود قوانين تنظيم كننده و اون حرفايي كه زدم(تاپيك مرجع) به بهبود اين وضعيت كمك خواهد كرد

+

من خودم هميشه جواب ميدم به اين تاپيك ها ... اما ميگم خيلي از اين تاپيك ها يا تاپيك ديگه اي دارن و يا اضافي هستند

درسته جا به جا ميشه اما چه بهتر خواهد بود كه تاپيك مرجع باشه و همه بدونن كجا بايد پست بدن ... اينجوري خيلي شلوغ نميشه

من بارها ديدم طرف در مورد آيلتس و تافل و ... سوال داشته !! تاپيك زده !

انجمن زبان هم بايد تبديل بشه به يه جاي منسجم ... چرا آخه بخوايم كوتاه بيايم كه هي بعدا بخوايم تاپيك قفل كنيم و يا به قول شما جا يه جا كنيم؟

از همين اول محكم بايد رفت جلو ... قاطع ... تا جلوي كارهاي اضافي بعدي گرفته بشه

در هر صورت نظر بنده رو همون تاپيك جامع و برخورد قاطع براي جلوگيري از كار اضافي همكارهاي انجمن زبان هست.

8. 2 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن زبان pro_translator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

چراش رو با نگاه كردن به صفحه ي اول انجمن و تاپيك ها متوجه خواهيد شد ...

وجود قوانين تنظيم كننده و اون حرفايي كه زدم(تاپيك مرجع) به بهبود اين وضعيت كمك خواهد كرد

+

من خودم هميشه جواب ميدم به اين تاپيك ها ... اما ميگم خيلي از اين تاپيك ها يا تاپيك ديگه اي دارن و يا اضافي هستند

درسته جا به جا ميشه اما چه بهتر خواهد بود كه تاپيك مرجع باشه و همه بدونن كجا بايد پست بدن ... اينجوري خيلي شلوغ نميشه

من بارها ديدم طرف در مورد آيلتس و تافل و ... سوال داشته !! تاپيك زده !

انجمن زبان هم بايد تبديل بشه به يه جاي منسجم ... چرا آخه بخوايم كوتاه بيايم كه هي بعدا بخوايم تاپيك قفل كنيم و يا به قول شما جا يه جا كنيم؟

از همين اول محكم بايد رفت جلو ... قاطع ... تا جلوي كارهاي اضافي بعدي گرفته بشه

در هر صورت نظر بنده رو همون تاپيك جامع و برخورد قاطع براي جلوگيري از كار اضافي همكارهاي انجمن زبان هست.
    بله حرف شما هم درسته و من هم با نظر شما موافقم... آخه کی با نظم مخالفه؟!
    بلاخره جزو قوانین فرومه که اول سرچ کنین بعد تاپیک بزنین...
    خوب اینجا رو اول که نمی‌شه گفت... این چهارسالی که من اینجا بوده‌ام تاپیک‌های مهمی مثل ترجمه (که به ۱ و ۲ هم رسید... دیگه قبلش رو نمی‌دونم...)و سوالات به زبان فارسی فقط در این تاپیک که دوستمون بابک عبادی زدن و Grammatical Problems و Suggestions and Comments: To the Manager و Temp و یه سری دیگه مثل Book Cafe و Three Letter Game و Chat room و Can anyone speak in french و... ثابت بوده‌ان... به خصوص stickyهاشون... در این مورد قبلا هم زیاد گفتن ولی خوب کو گوش شنوا؟! دیگه بچه‌ها و کاربرهای فعال عادت کرده‌ان...
    مثلا این‌جا رو بخون...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

10. 2 کاربر از pro_translator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای A r c h i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Dream Land

پيش فرض

ر این مورد قبلا هم زیاد گفتن ولی خوب کو گوش شنوا؟! دیگه بچه‌ها و کاربرهای فعال عادت کرده‌ان.
    سلام
    این گوش شنوا .. شما کی گفتین؟؟؟؟..این تاپیک suggestion مدت هاست که در حال خاک خوردنه

12. 4 کاربر از A r c h i بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال vahid0801's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Not In This World

پيش فرض

سلام....
    جدا از نظرات و پیشنهاد ها انجمن زبان تو اینجا(p30( یکی از بهتریناس...تغییرات خاصی فکر نکنم لازم باشه.
    فقط حیف که بعضی وقتها کسانی که سوال میپرسن دیر جواب میگیرن یا اصلا نمیگیرن.

cheerz!!
    Last edited by vahid0801; 26-05-2011 at 22:08.

14. 3 کاربر از vahid0801 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

English | Active member sajjad1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام....
    جدا از نظرات و پیشنهاد ها انجمن زبان تو اینجا(p30( یکی از بهتریناس...تغییرات خاصی فکر نکنم لازم باشه.

cheerz!!

منم باشما کاملا موافقم این انجمن واقعا یکی از بهترین هاست اگه نخوایم بگیم بهترین و همین پویایی و افراد نخبه ای که اینجا زحمت میکشن بود که من رو جذب اینجا کرد ولی اینکه انتظار باشه همه سوال ها پاسخ داده بشه به نظرم معقولانه نیست مطمئن هستم که همه دوستان اینجا از صمیم قلب دوست دارن که به هم دیگه کمک کنن ولی پاسخ دادن همه سوال ها گاهی اوقات ممکن نیست

16. 3 کاربر از sajjad1973 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای A r c h i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Dream Land

پيش فرض

سلام Archi-girl عزیز! چند وقته پیداتون نیست...

منظورم من نبودم که! من گفتم گفته‌ان نگفتم گفته‌ام که (چه جلمه‌ای شد!!!)! منظورم اولا توی قوانین اصلی انجمن P30World و بخش زبان و اصلا هر انجمنیه که اول بگردین بعد تاپیک بزنین! اگه اشتباه نکنم توی امضای خودتونم یه مدت قوانین انجمن زبان بود... درست نمی‌گم؟ بعدش هم٬ سوالا رو که نمی‌شه توی تاپیک suggestion پرسید! پست من خطاب به کسایی بود که مثلا درباره‌ی راهنمایی درباره‌ی TOEFL و IELTS یا بهترین متد یادگیری زبان و بهترین آموزشگاه و... هست که دوستمون Hamid Hamid می‌گن بهشون جواب ندیم... من فکر کردم اینجوری طرف فکر می‌کنه این انجمن سوت و کوره و از اینجا زده می‌شه...
    راستش بیشترین مشکل هم با همین پست هایی هست که تاپیکشون موجود هست ولی تاپیک جدید می سازن... شاید فکر می کنند اینجوری بیشتر به تاپیکشون توجه میشه. هر چقدر هم تاپیک ها را منتقل می کنم با زهم جدید می زنند... تو امضام هم نوشتم ...ولی به قول شما کو گوش شنوا!!!!

دوستانی که جواب سوالات را می دن لطف می کنند و این کار را انجام میدن، اگه سوالی بی جواب می مونه .. یاکسی جوابش رانمیدونه یا اینکه وقت زیادی ازش میبره که جواب بده..در نتیجه بی جواب میمونه.

Waiting for the rest of your suggestions

18. 4 کاربر از A r c h i بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال vahid0801's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Not In This World

پيش فرض

مطمئن هستم که همه دوستان اینجا از صمیم قلب دوست دارن که به هم دیگه کمک کنن ولی پاسخ دادن همه سوال ها گاهی اوقات ممکن نیست
    دوستانی که جواب سوالات را می دن لطف می کنند و این کار را انجام میدن، اگه سوالی بی جواب می مونه .. یاکسی جوابش رانمیدونه یا اینکه وقت زیادی ازش میبره که جواب بده..در نتیجه بی جواب میمونه.
    درسته.بله.
    منم واسه همین واژه حیف رو انتخاب کردم.
    این هم که واقعا بعضی سوالات وقت میگره کاملا درسته.کاش بقیه فراگیر ها هم اینو مد نظر میگرفتن.
    بهتره بیشتر بحث رو به حاشیه نبریم.

راستی من اینجا opportunity رو grab کنم و از همه استادی عزیز تشکر کنم که واقعا اینجا زحمت میکشن و سوالات رو بی جواب نمیزارن.دست همتون درد نکنه

20. این کاربر از vahid0801 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •