تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 16 اولاول ... 3910111213141516 آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 151

نام تاپيک: بهترین سایت ها برای خرید ارزان کارت شارژ ایرانسل ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

وقتی رمز دوم داریم چه کاریه از سایتای دیگه خرید کنیم!!
    عضو هر بانکی هستید وارد سایت اون بانک شید و خرید کنید
    یا با عضو شدن در امپاد(خرید امن پاسارگاد)*720#براتون شارژ اس ام اس میشه
    تخفیف نمیخوایم مطمئن میخوایم...
    سلام دوست عزیز!
    وقتی شما بعد انتخاب شارژ به سایت بانک وصل میشید و سایت بانک که امنه دیگه . هیچ نا امنی وجود مخواهد داشت و پس از پرداخت مبلغ شارژ تحویل میگردد !

2. این کاربر از Iranian boy10 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز irinn65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TeHRaN-CItY

پيش فرض

سلام دوست عزیز!
    وقتی شما بعد انتخاب شارژ به سایت بانک وصل میشید و سایت بانک که امنه دیگه . هیچ نا امنی وجود مخواهد داشت و پس از پرداخت مبلغ شارژ تحویل میگردد !
    تاشما از طریق اون سایت به سایت بانک متصل بشید یوزرهاتون ثبت سایت متفرقه خواهد شد.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

تاشما از طریق اون سایت به سایت بانک متصل بشید یوزرهاتون ثبت سایت متفرقه خواهد شد.
    چی میگییییییییییی !
    آقا ما خودمون آخرشیم یوزر از چه کشکیه ؟
    من خودم چندین ساله خرید میکنم هیچ مشکلی پیش نیومده ! فقط یه چند بار ناموفق شد که اونم برگشت خورد مبلغ!( اونم مشکلش از سایت بانک بود!)
    اگه منظورتون شماره تماس و ایمیله ، مردم اینقدر تو این دور زمونه گرفتارن دیگه حوصله مزاحمت ندارن مخصوصا کسیکه ازاینترنت درآمد کسب کنه!
    موفق باشید

آخر فروم باز amini_bio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان (ايران سبز)

پيش فرض

این کلاهبرداریهای اینترنتی هم هر روز داره رنگ و لعاب جدیدی میگیره

یه نمونه اش را براتون میگم، خواهشا به هر کسی که میشناسید بگین، یا براشون ایمیل کنید و یا اینکه تو شبکه های اجتماعی مثل “فیسبوک” و “کلوب” و امثال اینا منتشر کنید تا بلکه آمار اینجور دزدی های سایبری کم بشه.

آقای عزیز، خانم محترم، برادر من، خواهر من! که از سایت های اینترنتی اکانت، شارژ یا هر جنس جور و ناجور! دیگه ای می خرید، خواهشا وقتی که به طور خودکار از صفحه خرید اون سایت به صفحه پرداخت بانک مربوطه وارد میشید، اون آدرس بالای صفحه را تو نوار آدرس مرورگرتون چک کنید که حتما نشانی مربوط به بانک باشه.

فرداش اگه موجودی گرفتین و دیدین حساب خالیه و کل وجه داخل حساب به باد رفته، گردن بانک نندازید هااا!

این دزدهای اینترنتی این کار را میکنن که: یه صفحه درست میکنن مثل خود صفحه اینترنتی بانک. بعد شما بی خبر از همه جا اطلاعات حسابتون را به هوای خرید اینترنتی وارد فیلدهای خالی می کنید و در نهایت کلید پرداخت را میزنید، غافل از اینکه کل اطلاعات حساب شما برای فرد کلاهبردار ارسال میشه و ادامه ماجرا که خودتون بهتر میدونین!

این عکس مربوط به صفحه پرداخت اینترنتی یه سایت کلاهبرداریه که ظاهرا از طریق درگاه بانک ملت داره خدمات میده، اما در واقع این صفحه هیچ ارتباطی با بانک ملت نداره و فقط شبیه سازی شده اس (البته نه مثل اون گوسفنده!). به آدرسی که بالای صفحه زده شده دقت کنید. دامنه اصلی این سایت اینه :alwaysdata.net ... حالا در این میان پیدا کنید بانک ملت را!!

در هر صورت، برای حفظ اطلاعات حسابتون، این مورد را حتما دقت کنید که اگر آدرس موجود در مرورگر حتی یه نقطه هم با نشانی اصلی اینترنتی بانک تفاوت داشت، سریعا از صفحه خارج بشید. برای نمونه هم آدرس صحیح درگاه فروش یه تعداد از بانکها را می نویسم:

بانک ملی ایران: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بانک پارسیان : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بانک سینا: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بانک ملت: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بانک سامان: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مطابق این مثال ها تشخیص بقیه آدرس ها هم خیلی آسونه، فقط باید نشانی اینترنتی بانک مورد نظرتون را بدونین که اون هم با یه سرچ ساده توی گوگل پیدا میشه.

فقط یادتون نره که این مسئله را به سایر دوستانتون هم اطلاع بدین!............

6. 7 کاربر از amini_bio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

مطمئن ترین سایت برای خرید شارژ
    نماد اعتماد الکترونیکی دارد و در سایت ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد ثبت شده است
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    w w w . c h a r g e s t o r e . i r

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من از اینجا میگیرم
    ارزونترم میده و برای من که هفته ای 3 تا کارت شارژ می گیرم خوبه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    P30World

پيش فرض

دوستان من ارزان ترین قیمت شارژ تو اینترنت رو تو این سایت دیدم.چندین وقته که باهاش کار میکنم عالیه :

i r a n - s h a r j . i r

10. این کاربر از libert0r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

دوستان این سایت هم خیلی خوبه :

کارت شارژ رو به قیمت عمده میده و خط به خط رو حدود 10% تخفیف میده . تعداد خرید هم مهم نیست
    چون نماد اعتماد الکترونیک داره برای همین قابله اعتماد و پیگیریه و توی سایت ساماندهی هم سرچ کردم ثبت شده بود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

این سایت مال خودمه. خط به خط رو با 10% تخفیف میدم و ایرانسل 1000 تومنی رو 975 تومن. 2000 و 5000 تومنی هم به زودی با قیمت مناسب اضافه میشه. ای نماد هم دارم برای دوستانی که نگران هستند. خلاصه همه جوره در خدمتیم.
    wwww.chargeline.ir

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

این سایت مال خودمه. خط به خط رو با 10% تخفیف میدم و ایرانسل 1000 تومنی رو 975 تومن. 2000 و 5000 تومنی هم به زودی با قیمت مناسب اضافه میشه. ای نماد هم دارم برای دوستانی که نگران هستند. خلاصه همه جوره در خدمتیم.
    ببخشید پست قبلی رو نتونستم حذف کنم
    Last edited by m_jazayeri2005; 28-02-2013 at 12:09.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •