تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 82 اولاول ... 3910111213141516172363 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 819

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Emsisoft ( راهنمای تاپیک در پست اول و دوم )

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سی پی یو من سلرون 3.2 هست با رم یه گیگ خوب و عالی هست در این سیستم

ولی رم کمتر از یک گیگ کمی اذیت میکنه ولی روی سیستم من کاملا خوب داره کار میکنه

موفق باشید
    ممنون
    1شما از چه نسخه ای استفاده میکنین؟
    2یعنی ریل تایم اون در حالت تریال فعال هست؟3پس بعد از 1 ماه میتونم مثل مالور بایتس به عنوان اسکنر دستی بدون اینکه با انتی ویروسم تداخل ایجاد کنه استفاده کنم؟4با فایروال کومودو همخوانی داره؟5بعد از 1 ماه فایروالش که غیرفعال نمیشه میشه؟
    Last edited by aylar6888; 18-11-2012 at 01:01.

2. این کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    اصفهان يگانه شهر زيباي خدا

پيش فرض

ممنون
    1شما از چه نسخه ای استفاده میکنین؟
    2یعنی ریل تایم اون در حالت تریال فعال هست؟3پس بعد از 1 ماه میتونم مثل مالور بایتس به عنوان اسکنر دستی بدون اینکه با انتی ویروسم تداخل ایجاد کنه استفاده کنم؟4با فایروال کومودو همخوانی داره؟5بعد از 1 ماه فایروالش که غیرفعال نمیشه میشه؟

1- من از نسخه آنتی مالویر لایسنس دار استفاده میکنم

2- در حالت آزمایشی همه چیز فعال هست همه آنتی ویروس ها فعال هست تمام ویژگی هاشون در حالت آزمایشی

3- بله میتونید بعد از 30 روز به حالت اسکنر برید

4- 100 درصد همخوانی داره

5- فایروال امسی سافت هم 30 روز داره و بعد از 30 روز گارد ها بسته میشه مگر اینکه اون را هم روی نسخه رایگان بگذارید که فقط حالت عادی حفاظت را خواهید داشت ( استاندارد ) و حالت پیشرفته و تخصصی را فقط با پرداخت پول میتونید فعال کنید

4. این کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Shahroozs2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    .:313:.

6. 4 کاربر از Shahroozs2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

با سلام خدمت دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :

چند تا سوال:

1-من دیروز نرم افزار امرژنسی کیت امسی رو دانلود کردم که حدود 230 مگ بود و توی یه فایل زیپ.اونو با وین رار اجرا کردم و از داخل خود وین رار بروز شد اما الان حجمش شده 474 مگ.اما تو یه پوشه که جدا اونو اکسترکت و آپدیت کردم شده 258 مگ.حیرون موندم که چرا اینطوری شده؟
    2-این ضدمخرب مثل مال کومودو اسنشیال پرتابل هست و آپدیتهاش روی مثلا فلش مموری میمونه ومیشه اونو روی فلش نصب وبا همون آپدیت کرد؟؟؟؟ ؟
    3-دیتابیس اون با آنتی مالور امسی یکی هست؟
    4-امسی و این محصول قابلیت آپدیت آفلاین دارن؟اگه دارن چجوری؟مثلا من یکی رو آپدیت آنلاین کنم و اون یکی رو با همون آپدیت بروزش کنم.یه چیزی مثل کومودو که آپدیتهاش اشتراکی هست بین محصولاش
    5-سه محصول دیگه که همراهش دانلود شدن چی هستن و ایا اونها هم آپدیت لازم دارن؟البته میدونم چی هستن اما اگه یه توضیح مختصر بدی ممنون میشم

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    Last edited by aylar6888; 24-11-2012 at 09:34.

(کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت

پيش فرض

با سلام خدمت دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :

چند تا سوال:

1-من دیروز نرم افزار امرژنسی کیت امسی رو دانلود کردم که حدود 230 مگ بود و توی یه فایل زیپ.اونو با وین رار اجرا کردم و از داخل خود وین رار بروز شد اما الان حجمش شده 474 مگ.اما تو یه پوشه که جدا اونو اکسترکت و آپدیت کردم شده 258 مگ.حیرون موندم که چرا اینطوری شده؟
    2-این ضدمخرب مثل مال کومودو اسنشیال پرتابل هست و آپدیتهاش روی مثلا فلش مموری میمونه ومیشه اونو روی فلش نصب وبا همون آپدیت کرد؟؟؟؟ ؟
    3-دیتابیس اون با آنتی مالور امسی یکی هست؟
    4-امسی و این محصول قابلیت آپدیت آفلاین دارن؟اگه دارن چجوری؟مثلا من یکی رو آپدیت آنلاین کنم و اون یکی رو با همون آپدیت بروزش کنم.یه چیزی مثل کومودو که آپدیتهاش اشتراکی هست بین محصولاش
    5-سه محصول دیگه که همراهش دانلود شدن چی هستن و ایا اونها هم آپدیت لازم دارن؟البته میدونم چی هستن اما اگه یه توضیح مختصر بدی ممنون میشم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    1- در مورد این سوال چیزی به ذهن بنده نمیرسه فقط یک چیز شما فایل را داخل خود Winrar اجرا کردید در نتیجه حجم باز شده 220 مگ + حجم فایل زیپ 220 مگ با هم جمع شده است البته باز هم منطقی نیست

2- امسی سافت قابلیت آپدیت آفلاین را داره در امرجنسی کیت شما پوشه Signatures جدید را با پوشه موجود در فایل Run جایگزین کنید بروز رسانی می شود ولی برای بروز رسانی نرم افزاری حتما باید آنلاین به سرور متصل شوید

3- بطور کامل و 100 درصد

4- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5- دومی ابزار پاکسازی در حالت CMD یا همون حالت غیر گرافیکی هست سومی برای مانتیور . نظارت و دخالت بر روی اتوران ها . پورت ها و پراسس ها هست چهارمی برای حذف مخرب هایی هست که در حال اجرا هستند سومی و چهارمی در نسخه آنتی مالویر هستند

سوال دیگری بود در خدمت هستیم

موفق باشید

9. این کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سلام:
    1-من اگه این نرم افزار رو روی فلش بریزم و از روی همون بروزرسانی کنم آپدیتها روی همون فلش میمونن که بتونم با آخرین آپدیتها سیستم دیگران رو اسکن کنم یا روی سیستم ذخیره میشن؟
    2-قابلیت اسکن از روی فلش مموری رو داره ؟
    3-بعد از اسکن خودش گزینه های با خطر بالا رو که اتوماتیک حذف نمیکنه میکنه؟
    4- فایلهای داخل قرنطینه چی توی فلش میمونن؟چون فایلهای قرنطینه شده قائدتا باید روی سیستم خود طرف ذخیره بشن که قابل بازیابی باشن؟
    5-پس میشه دیتابیس این محصول را آنلاین آپدیت و با اونا مثلا آنتی مالور رو آپدیت آفلاین کرد؟
    6-تمام کارایی های انتی مالور مثل هوش مصنوعی و رفتار شناسی در این اسکنر هم هست؟همون قدرت تشخیص رو داره یا امکاناتش کمتره؟چون تو رفتارشناسی و هوش امسی سرامد خیلی از ضدمخربهاست.

در ضمن من ورژن 3 رو دانلود کردم که ابزار های سوم و چهارمی هم داخلش هست.

خیلی خیلی ممنون از توضیحاتت و ببخش که زیاد سوال میکنم...
    ..
    Last edited by aylar6888; 24-11-2012 at 14:17.

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

شرمنده که بی ارتباط به موضوعه این سروری که روش فایل آموزشی آپدیت رو آپ کردین مال کجاست؟کارش درسته-فضای رایگانم داره؟؟؟؟
    فایل آموزشیتونم خیلی خوب و عالی بود

(کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت

پيش فرض

سلام:
    1-من اگه این نرم افزار رو روی فلش بریزم و از روی همون بروزرسانی کنم آپدیتها روی همون فلش میمونن که بتونم با آخرین آپدیتها سیستم دیگران رو اسکن کنم یا روی سیستم ذخیره میشن؟
    2-قابلیت اسکن از روی فلش مموری رو داره ؟
    3-بعد از اسکن خودش گزینه های با خطر بالا رو که اتوماتیک حذف نمیکنه میکنه؟
    4- فایلهای داخل قرنطینه چی توی فلش میمونن؟چون فایلهای قرنطینه شده قائدتا باید روی سیستم خود طرف ذخیره بشن که قابل بازیابی باشن؟
    5-پس میشه دیتابیس این محصول را آنلاین آپدیت و با اونا مثلا آنتی مالور رو آپدیت آفلاین کرد؟
    6-تمام کارایی های انتی مالور مثل هوش مصنوعی و رفتار شناسی در این اسکنر هم هست؟همون قدرت تشخیص رو داره یا امکاناتش کمتره؟چون تو رفتارشناسی و هوش امسی سرامد خیلی از ضدمخربهاست.

در ضمن من ورژن 3 رو دانلود کردم که ابزار های سوم و چهارمی هم داخلش هست.

خیلی خیلی ممنون از توضیحاتت و ببخش که زیاد سوال میکنم...
    ..
    1- بله میمانند

2- بله داره ولی بهتر است روی Desktop اجرا بشود همش یک دقیقه هم کپی آن وقت نمیگیرد

3- امسی سافت اصلا گزینه حذف نداره در خودش فقط قرنطینه اتومات هست که اون را هم میتونید بردارید ( حذف فقط از طریق دستور کاربر )

4- به محض اجرا نسخه روی فلش پوشه قرنطینه داخل خود فلاش ایجاد می شود

5- بله می شود هر دو نرم افزار هم قابلیت آفلاین و هم آنلاین دارند

6- خیر فقط اسکنر و پاکسازی

شرمنده که بی ارتباط به موضوعه این سروری که روش فایل آموزشی آپدیت رو آپ کردین مال کجاست؟کارش درسته-فضای رایگانم داره؟؟؟؟
    فایل آموزشیتونم خیلی خوب و عالی بود
    این آپلود سنتر متعلق به تالار گفتمان ساده دل هست که فعلا آزمایشی هست و تا یک ماه دیگه به جمع آپلود سنتر های حرفه ای خواهد پیوست

عضو شوید و از امکاناتش استفاده کنید ( ولی نسخه فارسی و بهینه سازی شده و طراحی جدیدش تا 27 آذر ماه آماده میشه )

بنده هم عضو کوچکی از ساده دل هست

13. این کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سلام دوباره دوست عزیز
    :

یه سوال دارم-امسی از دیتا بیس خودش استفاده میکنه؟؟؟
    حجم آپدیتهاش خیلی زیاده-حتی از کسپر و بیت دیفندرم بیشتره-من توی کمتر از 24 ساعت حدود 20 مگ آپدیت دیتابیس داشتم...
    این طبیعیه؟؟؟
    همیشه همین مقدار بالا آپدیت داره؟توی این چند روز حداقل آپدیت روزانهش 5 تا 10 مگ بوده...
    دلیلشو میدونید که چرا اینقد حجیم هستن؟اینجوری که دو هفته ای کل دیتابسش انگار از نو نوشته میشه....اما انصافا انصافا بروزرسانی واقعا سریع و بی نظیری داره-شده من آپدیت کردم بعد از 30 ثانیه که باز کلیک کردم آپدیت شده....
    ممنون

15. این کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

(کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت

پيش فرض

سلام دوباره دوست عزیز
    :

یه سوال دارم-امسی از دیتا بیس خودش استفاده میکنه؟؟؟
    حجم آپدیتهاش خیلی زیاده-حتی از کسپر و بیت دیفندرم بیشتره-من توی کمتر از 24 ساعت حدود 20 مگ آپدیت دیتابیس داشتم...
    این طبیعیه؟؟؟
    همیشه همین مقدار بالا آپدیت داره؟توی این چند روز حداقل آپدیت روزانهش 5 تا 10 مگ بوده...
    دلیلشو میدونید که چرا اینقد حجیم هستن؟اینجوری که دو هفته ای کل دیتابسش انگار از نو نوشته میشه....اما انصافا انصافا بروزرسانی واقعا سریع و بی نظیری داره-شده من آپدیت کردم بعد از 30 ثانیه که باز کلیک کردم آپدیت شده....
    ممنون

شرکت امسی سافت در هر 30 دقیقه آپدیت را در دسترس قرار میده فکر کنم سریع ترین باشه در دنیا

حجم آپدیت ها در صورتی که بصورت 2 ساعت یکبار دریافت کنید 20 تا 30 مگابایت در روز
    حجم آپدیت ها در صورتی که بصورت24 ساعت یکبار دریافت کنید 5 تا 8 مگابایت در روز
    حجم آپدیت ها در صورتی که بصورت هفتگی دریافت کنید 3 تا 4 مگابایت در روز

امسی سافت اولا دو موتوره هست پس با دو موتوره ها باید مقایسه شود نه تک موتوره

اگر دیتابیس خود امسی فقط بود حجم آپدیت بسیار پایینی داشت

در حال حاضر سهم بالای آپدیت ها متعلق به شرکت بیت دیفندر هست

هر از چند گاهی شرکت اصلاحیه ای را برای دیتابیس خود ارائه میده که احتمال داره هر یکماه یکبار حدود 20 مگابایتی برای جایگزینی و مرتب سازی دیتابیس ارسال کند

طی روز وقت برای مرتب سازی داده ها نیست و به همین خاطر مقدار آپدیت های زیاد میشه ولی اگر شما هر شب فقط دریافت کنید حجم نرمالی را خواهید داشت

در واقع امسی سافت برای داده های خود بسته هایی مثلا 1000 تایی دارد خب حالا این بسته چه پر بشه چه نشه باید برای نرم ازفزار ارسال شود

شما وقتی 30 دقیقه یکبار دریافت میکنید حدود 48 بسته پر نشده را دریافت میکنید ولی اگر 24 ساعت یکبار دریافت کنید 8 تا 10 بسته کاملا پر شده را دریافت میکنید به همین خاطر مقدار آپدیت های متفاوت می شود

17. این کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •