تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 57 اولاول ... 39101112131415161723 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 568

نام تاپيک: کلوپ Sony VAIO F Series

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

آیا صحت دارد که سونی F115 را به دلیل داغ شدن بیش از حد چیپست گرافیک از بازار جمع کرده؟
    تمام مدل های VPCF11 و CW2 مشکل دارند .
    البته اونایی که قبل از January در آسیا و آمریکا و اروپا فروش رفتند که اون هایی که در ایران هستند همه به همین تاریخ مربوط میشند .
    جمع آوری نمی شند ولی باید بایوس رو آپدیت کنید .
    البته این ها هنوز مشکل نویز رو دارند و سونی هنوز چیزی نگفته که این نویز از کجاست .
    اگر که می تونید بایوس رو آپدیت کنید چون یکم دردسر داره و مثل فلش گوشی ریسکی هست .
    بیشتر خرابی های سونی از بخش چیپست گرافیکی بوده ولی خود سونی نگفته که کدوم بخش بیشتر گرم میشه .
    اگر که به پردازش قوی نیاز ندارید بهتره که ریسک نکنید و سری FW رو بخرید که واقعا عالیه .
    موفق باشید .

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

بچه ها این مدل خوبه دیگه ؟ F11 NFX/H
    اگه آمریکایی بودنش مهم نیست براتون F115FM رو بگیرید بهتره .
    موفق باشید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

اگه آمریکایی بودنش مهم نیست براتون F115FM رو بگیرید بهتره .
    موفق باشید .

امریکایی بودنش مهم نیست اما من دنبال یه کانفیگ مثل همینی که نام بردم هستم !(F11 NFX/H) اخه F115FM هاردش 5400 هست ....

میگن F115FX مثل همینیه که نام بردم اره ؟( F11 NFX/H)

تو ایران F115FX پیدا میشه ؟ فرقش رو هم با مدل F11 NFX/H بگین ممنون میشم .

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammadi4net's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

تمام مدل های VPCF11 و CW2 مشکل دارند .
    البته اونایی که قبل از January در آسیا و آمریکا و اروپا فروش رفتند که اون هایی که در ایران هستند همه به همین تاریخ مربوط میشند .
    جمع آوری نمی شند ولی باید بایوس رو آپدیت کنید .
    البته این ها هنوز مشکل نویز رو دارند و سونی هنوز چیزی نگفته که این نویز از کجاست .
    اگر که می تونید بایوس رو آپدیت کنید چون یکم دردسر داره و مثل فلش گوشی ریسکی هست .
    بیشتر خرابی های سونی از بخش چیپست گرافیکی بوده ولی خود سونی نگفته که کدوم بخش بیشتر گرم میشه .
    اگر که به پردازش قوی نیاز ندارید بهتره که ریسک نکنید و سری FW رو بخرید که واقعا عالیه .
    موفق باشید .
    لبتاب F115 رو دو دسته آدم می خرن ، یا مایه دارند یا به لحاظ کاری نیاز به چنین لبتابی دارند و هرجور شده مثل خودم اینو تهیه کردند، حالا اینا که مایه دارند وقتی خراب میشه براشون مهم نیست و شلوغش نمی کنن
    ولی اگه جزء دسته دوم باشند اولین جایی که ایرانی ها سر می زنن همین سایت p30world خودمون هست.تا جایی که من می دونم F115 حدود 5 6 ماه تو بازار ایران داره بفروش می رسه ، ولی تا امروز حتی یک نفر ایرانی از این لبتاب گزارش خرابی ارایه نکرده حداقل از بچه های این سایت 20 نفر F115 دارند، چرا هیچ کدوم مشکلاتی که می گین رو تا به حال ندیدن ؟
    دوست عزیز جناب x-lichking خوب بودن یک محصول مطلق نیست ، بهتره طرز تفکرتون رو نسبت به لبتاب عوض کنید و شرایط کلی یک لبتاب رو بررسی کنید، مدتیه که شروع کردید با نظرهای احساسی برگرفته از کامنت های کاربران سایت های خارجی که ممکن نظر دهنده از طرف رقیبان سونی اومده نظر منفی داده ، ذهن کسانی رو میخوان لبتاب بخرن مخدوش می کنید، وقتی سری F1 داره از دور خارج میشه کدوم شیر پاک خورده ای میاد سری FW که هرچند سری محبوبی باشه رو بخره؟
    آپدیت بایوس F115 سه روزه رو سایت سونی قرار دادن، اگه خرابی ها به این شدتی که شما می فرمایین باشه چرا 6ماه پیش این کارو نکردن؟
    امیدوارم سعی نکنید که رفتار خودتون رو توجیه کنید چون چند نفر دیگه ای هم بهتون تذکر دادن ، در هر صورت اعتراض من به شما به خاطر کاربرانیه که اطلاعات کمی از لبتاب دارند و با نظرات ما کاربران این سایت می خوان لبتاب بخرن، بهتر این کارو بادقت و مسئولیت پذیری بیشتری انجام بدیم.
    امیدوارم از انتقادات من ناراحت نشید ، با آرزوی حضور پررنگتر و منطقی تر شما در بخش لبتاپ سایت

5. این کاربر از mohammadi4net بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

لبتاب F115 رو دو دسته آدم می خرن ، یا مایه دارند یا به لحاظ کاری نیاز به چنین لبتابی دارند و هرجور شده مثل خودم اینو تهیه کردند، حالا اینا که مایه دارند وقتی خراب میشه براشون مهم نیست و شلوغش نمی کنن
    ولی اگه جزء دسته دوم باشند اولین جایی که ایرانی ها سر می زنن همین سایت p30world خودمون هست.تا جایی که من می دونم F115 حدود 5 6 ماه تو بازار ایران داره بفروش می رسه ، ولی تا امروز حتی یک نفر ایرانی از این لبتاب گزارش خرابی ارایه نکرده حداقل از بچه های این سایت 20 نفر F115 دارند، چرا هیچ کدوم مشکلاتی که می گین رو تا به حال ندیدن ؟
    دوست عزیز جناب x-lichking خوب بودن یک محصول مطلق نیست ، بهتره طرز تفکرتون رو نسبت به لبتاب عوض کنید و شرایط کلی یک لبتاب رو بررسی کنید، مدتیه که شروع کردید با نظرهای احساسی برگرفته از کامنت های کاربران سایت های خارجی که ممکن نظر دهنده از طرف رقیبان سونی اومده نظر منفی داده ، ذهن کسانی رو میخوان لبتاب بخرن مخدوش می کنید، وقتی سری F1 داره از دور خارج میشه کدوم شیر پاک خورده ای میاد سری FW که هرچند سری محبوبی باشه رو بخره؟
    آپدیت بایوس F115 سه روزه رو سایت سونی قرار دادن، اگه خرابی ها به این شدتی که شما می فرمایین باشه چرا 6ماه پیش این کارو نکردن؟
    امیدوارم سعی نکنید که رفتار خودتون رو توجیه کنید چون چند نفر دیگه ای هم بهتون تذکر دادن ، در هر صورت اعتراض من به شما به خاطر کاربرانیه که اطلاعات کمی از لبتاب دارند و با نظرات ما کاربران این سایت می خوان لبتاب بخرن، بهتر این کارو بادقت و مسئولیت پذیری بیشتری انجام بدیم.
    امیدوارم از انتقادات من ناراحت نشید ، با آرزوی حضور پررنگتر و منطقی تر شما در بخش لبتاپ سایت
    شرمنده اگر که ناراحت شدین .
    ولی بد نیست این لینک رو هم شما و هم دیگر دوستانم در این انجمن مطالعه کنند :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این 20 نفری هم که میگید شاید فقط 2 نفرش بخواد به نوت بوکش فشار بیاره و بقیه حداکثر در حد یه گشت در اینترنت هستند .
    توی ایران فعلا 95 درصد افراد فقط از نوت بوک برای آهنگ گوش کردن و کلاس گذاتن استفاده می کنند پس مطمئن باشید نه خراب میشه و نه داغ میکنه .
    ولی شما 5 دقیقه بدش دست من چنان حالی از نوت بوک و فنش براتون میگیرم همون جا زیر دستتون آب شه .
    پس به این فکر نکنید که کسی تا حالا باهاش مشکل نداشته چون 95 درصد این افرادی که این نوت بوک رو دارند در حد همون آهنگ ازش استفاده می کنند .
    شما یه رندر 5 دقیقه ای با رزولوشن 1280 در 1024 با 10000 پارتیکل بگیر اونقت می فهمید که داغ میکنه یا نه .
    من خودم به شدت طرفدار سونی هستم و هیچ چیز رو با سونی عوض نمی کنم .
    اون دوستانی هم که از من ایراد گرفتند هیچ کدوم طرفدار سونی نبودن و همه از این ایراد گرفتند که مشکلات نوت بوک هاشون رو گفتم .
    ولی حقیقت تلخه .
    هر کس می خواد باور کنه و هر کس می خواد باور نکنه .
    فکر کنم من هم تا جایی که بتونم منبع معتبر ( فکر کنم معتبر تر از خود سونی نباشه ) بدم حق گفتن هر حرفی رو داره .
    حالا چه ملت ایراد بگیرند چه قبول کنند .
    فکر کنم 5000 پست سایت های خارجی معتبر تر از 100 تا پست سایت های ایرانی باشه .
    موفق باشید .

7. 2 کاربر از x-lichking بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

لطفا جواب منو بدید

رفتم همین لینکی که Lichking دادن زیاد مشکل حادی به نظر نمیرسه چون گفته این اپدیت رو نصب کنید حله . خوب مشکل نرم افزاریه و نیازی به جمع اوری هم نیست .

آخر فروم باز Vaioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شرمنده اگر که ناراحت شدین .
    ولی بد نیست این لینک رو هم شما و هم دیگر دوستانم در این انجمن مطالعه کنند :
    کد:
    این 20 نفری هم که میگید شاید فقط 2 نفرش بخواد به نوت بوکش فشار بیاره و بقیه حداکثر در حد یه گشت در اینترنت هستند .
    توی ایران فعلا 95 درصد افراد فقط از نوت بوک برای آهنگ گوش کردن و کلاس گذاتن استفاده می کنند پس مطمئن باشید نه خراب میشه و نه داغ میکنه .
    ولی شما 5 دقیقه بدش دست من چنان حالی از نوت بوک و فنش براتون میگیرم همون جا زیر دستتون آب شه .
    پس به این فکر نکنید که کسی تا حالا باهاش مشکل نداشته چون 95 درصد این افرادی که این نوت بوک رو دارند در حد همون آهنگ ازش استفاده می کنند .
    شما یه رندر 5 دقیقه ای با رزولوشن 1280 در 1024 با 10000 پارتیکل بگیر اونقت می فهمید که داغ میکنه یا نه .
    من خودم به شدت طرفدار سونی هستم و هیچ چیز رو با سونی عوض نمی کنم .
    اون دوستانی هم که از من ایراد گرفتند هیچ کدوم طرفدار سونی نبودن و همه از این ایراد گرفتند که مشکلات نوت بوک هاشون رو گفتم .
    ولی حقیقت تلخه .
    هر کس می خواد باور کنه و هر کس می خواد باور نکنه .
    فکر کنم من هم تا جایی که بتونم منبع معتبر ( فکر کنم معتبر تر از خود سونی نباشه ) بدم حق گفتن هر حرفی رو داره .
    حالا چه ملت ایراد بگیرند چه قبول کنند .
    فکر کنم 5000 پست سایت های خارجی معتبر تر از 100 تا پست سایت های ایرانی باشه .
    موفق باشید .
    دوست گلم شما اگه میخوای در حد ذوب کردن لپ تاپ ازش کار بکشی خب بهتره که PC بخری(البته اونم ذوب میشه) .لپ تاپ برای این جور استفاده ها طراحی و ساخت نمیشه.حالا بگذریم که تو ایران با اتوبوس شرکت واحد هم بعضآ اشتباه میگیرند و اگه بتونن با لپ تاپ مسافر کشی هم میکنند.من از شما ایراد گرفتم و طرفدار سرسخت سونی هم هستم،پس مبالغه نکنید.حقیقت اصلآ هم تلخ نیست بشرطی که خواهانش باشی.در ضمن تو همین پستهای خارجی که میگی می دونی که چقدر هم چرت و پرت هست.البته تو پستهای ایرانی هم هست ولی خیلی کمتر.چون طرز فکر ها متفاوت است.خارجیه اگر لپ تاپش بجای 10 ثانیه 11 ثانیه یه کاری رو انجام بده اعتراض میکنه چون عادت کردن که همه چیز روتین باشه حالی کاری ندارن که اعتراضشون درسته یا غلط،بعد شما همون اعتراض رو برای خودت میکنی مدرک و سند.در هر صورت اینها که گفتم نظر شخصی من بود که کاملآ هم مخالف نظرات شماست.به هر حال قصد بی احترامی ندارم.پیشاپیش عذر من رو بپذیرید.
    Last edited by Vaioman; 04-07-2010 at 13:14.

10. 2 کاربر از Vaioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام
    من f11 cgx خریدم دو هفته پیش
    خیلی تو ذوقم خورد وقتی فهمیدم مشکل داره
    حالا باید چیکار کنم؟
    شنیدم به صورت نرم افزاری میشه حلش کرد
    میشه بگین چجوری؟ و از کدوم سایت باید اقدام کنیم؟
    ممنون از توجهتون...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام
    حالا باید چیکار کنم؟
    ممنون از توجهتون...

سلام ، مشکل نرم افزاریه !! شما به این لینک مراجعه کن و نوع لبتاب خودت رو پیدا کن و دانلود کن ...

کد:

13. این کاربر از p_pouya12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammadi4net's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    حالا باید چیکار کنم؟
    ممنون از توجهتون...
    کدوم مشکل ؟ اول مشکلتونو بگید بعد دنبال راه حل باشید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •