تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 602 اولاول ... 3910111213141516172363113513 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

کاربر فعال هدفون salar_221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام
    یه سوال داشتم:
    Akg تو تهران نمایندگی داره؟
    اگه نداره هدفون (k77) از کجا میشه تهیه کرد که مطمئن باشم اصله؟
    سلام
    بله نمایندگی اون اواسان هست البته فعلا k77 ندارن .
    شما میتونین از جمهوری از هر فروشگاهی که با گارانتی عرضه میکنه با خیال راحت تهیه کنین .فعلا مهم نیست کدوم شرکت گارانتیش کرده چون تقلبی نداره تو بازار (فعلا)
    موفق باشین

2. 4 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه claud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

پیشنهاد بهتره اینه که هدفونی انتخاب کنید که نیازی به تنظیمات اکولایزر نداشته باشه که مجبور به تحمل تغییرات ناخواسته اکولایزر نباشید.

شما هم موفق باشید
    ممنون عزیز ولی mp4بنده کووان هست و همانطور که میدونید صدای نرمال ضعیفی داره و حتما نیاز به تنظیم اکولایزر حتی با هدفونای خوب رو داره ولی منتها
    فقط همین مشکل رو دارم که کیفیت رو خوب میکنم منتها نویز هم سر و کلش پیدا میشه!

4. این کاربر از claud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام.
    چند هدفون over ear با بودجه ی تا 400 تومن مناسب برای همه ی سبک ها ( بیشتر electronic و alternative و rock ) ( هوی متال به هیچ وجه گوش نمیدم متنفرم ) و ظاهر مناسب معرفی میکنید ؟
    راستش تا حالا مدل های زیادی تست نکردم فقط دو مدل mixr و studio از بیتس و مدل ae2 از bose رو تست کردم که از میکس آر خیلی خوشم اومد ولی اون 2 تا دیگه رو حال نکردم
    ae2 جوری بود که وقتی صدا رو تا ته زیاد میکردی ( با آیپاد تاچ گوش میکنم ) باز هم صدای بیرون ( صدای محیط ) رو میشنیدی
    میکس آر واقعا عالی بود
    استودیو فاجعه بود
    اگه میشه چند مدل بگید که کیفیت عالی و ظاهر مناسب داشته باشن ظاهر خیلی مهمه
    ظاهرش تو سبک همین میکس آر و یا سولو یا همین ae2 باشه من از ظاهر اینا خوشم اومد
    کلا ظاهر بیتس خیلی خوبه ولی کیفیتشو نمیدونم
    همین میکس آر خوبه بگیرم ؟
    ممنون
    سلام
    مطمعنین استودیو اورجینال بود؟چون تا جایی که تست کردم تفاوت صدای mixr با studio شاید فقط 5 درصد بود.(شایدم کمتر)
    بله ظاهر بیتس خوبه ولی کیفیت متوسطی داره که با توجه به قیمتش هدفونهای مناسبی نیستن ولی اگه واقعا به این هدفون علاقمند شدین فکر نمیکنم هدفونی در حدود ظاهری این هدفون پیدا کرد و صدای هدفونهای دیگه حتی اگه بهتر از این هدفون باشن بنظرتون بی اهمیت جلوه خواهند کرد (تجربه نشون داده).
    اگه صدا در مرحله اول قرار داره براتون بفرمایین تا اساتید هدفونهای حرفه ای براتون معرفی کنن در غیر این صورت بهتر از mixr پیدا نخواهین کرد.
    با تشکر

6. 3 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن MP3 Player rezaomido's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

ممنون عزیز ولی mp4بنده کووان هست و همانطور که میدونید صدای نرمال ضعیفی داره و حتما نیاز به تنظیم اکولایزر حتی با هدفونای خوب رو داره ولی منتها
    یک مثال ساده:

اگر فرض کنیم که یک عکس رو با قابلیت زوم نرم افزاری بزرگ کنیم آیا کیفیت افت نخواهد کرد؟

حالا فرض کنید که صدا همون عکس و قابلیت زوم همون اکولایزر باشه که نتیجه هر دو اینه که مقداری تغییرات ناخواسته که به اصطلاح فنی تر نویز (Noise) خونده می شه سرو کله ش پیدا می شه و چاره ای جزء اضافه کردن قابلیتی که اون رو به حداقل برسونه نیست که این راه حل هم باعث از بین رفتن چیزای دیگه ای که احتمالآ مهم هست میشه مثلآ در تصویر بزرگ شده برای از بین بردن نویز بزرگنمایی تصویر رو با استفاده از فیلترهای بلور یا همون محو کننده باعث به حداقل رسوندن نویز می کنند اما جزییات از بین میره و همین حالت هم در صدا اتفاق می افته

پیشنهاد می کنم با یک هدفون با کیفیت تر مطمئن بشید که نویز شنیده شده از جانب پلیرتون نباشه چون با توجه به توضیحات شما احتمالآ به دلیل به حداکثر رسوندن درجه تنظیمات پلیرتون این حالت به وجود میاد نه اینکه هدفون شما خراب یا توانایی کمی داشته باشه

در آخر برای به دست اوردن قدرت بیشتر هیچ وقت دست به تنظیمات اکولایزر نزنید چون اکولایزر برخلاف تصور ما برای تصحیح توان نیست بلکه برای تصحیح فرکانس و البته برای بخش کوچکی از فرکانسهای مشخص هست نه همه چیز

شما هم موفق باشید.

8. 5 کاربر از rezaomido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام
    یک اسپم کوچولو
    واقعا عذر میخوام که فضولی میکنم ولی پلیرهای cowon صدای نرمال ضعیفی ندارن .فکر کنم شما هم موقع راه اندازی اولیه سیستم عامل با تنظیمات اروپا وارد شدین که این حالت پیش اومده .پلیر رو restart کنین و مجددا با حالت غیر اروپا تنظیم کنین قدرت صدا بهتر خواهد شد و نیازی به تنظیم اکولایزر نیست و توضیحات استاد rezaomido رو هم اعمال کنین حتما نتیجه مطلوب رو خواهین گرفت
    با تشکر

10. 3 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Toni Kroos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام
    مطمعنین استودیو اورجینال بود؟چون تا جایی که تست کردم تفاوت صدای mixr با studio شاید فقط 5 درصد بود.(شایدم کمتر)
    بله ظاهر بیتس خوبه ولی کیفیت متوسطی داره که با توجه به قیمتش هدفونهای مناسبی نیستن ولی اگه واقعا به این هدفون علاقمند شدین فکر نمیکنم هدفونی در حدود ظاهری این هدفون پیدا کرد و صدای هدفونهای دیگه حتی اگه بهتر از این هدفون باشن بنظرتون بی اهمیت جلوه خواهند کرد (تجربه نشون داده).
    اگه صدا در مرحله اول قرار داره براتون بفرمایین تا اساتید هدفونهای حرفه ای براتون معرفی کنن در غیر این صورت بهتر از mixr پیدا نخواهین کرد.
    با تشکر
    بله اصل بود توی فروشگاه بیتس تست کردم
    صداش آره خیلی فرق نداشت فاجعه منظورم از ظاهر و همچنین مضر بودنش بود
    از میکس آر خوشم اومد ولی از ae2 هم خوشم اومد بد نبود
    حالا اساتید اگه لطف کنن چند مدل معرفی کنن شاید تجدید نظر شد
    فقط بازم تاکید میکنم ظاهر مهمه
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    بله نمایندگی اون اواسان هست البته فعلا k77 ندارن .
    شما میتونین از جمهوری از هر فروشگاهی که با گارانتی عرضه میکنه با خیال راحت تهیه کنین .فعلا مهم نیست کدوم شرکت گارانتیش کرده چون تقلبی نداره تو بازار (فعلا)
    موفق باشین
    خیلی ممنون

ببخشید یه سوال دیگه:
    توی کرج کسی جایی رو سراغ نداره برا همین مورد؟

داره خودمونی میشه alikbr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    051

پيش فرض

سلام به اساتید محترم من یه هدفون در حد 60یا 70تومان میخام لطفا" میشه منو راهنمائی کنید در ضمن من MP4 آی پاد نانو دارم
    [IMG][/IMG]
    Last edited by alikbr; 19-06-2012 at 09:36.

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام به اساتید محترم من یه هدفون در حد 60یا 70تومان میخام لطفا" میشه منو راهنمائی کنید در ضمن من MP4 آی پاد نانو دارم
    [IMG][/IMG]
    سلام
    sennheiser mx365
    panasonic hje 350
    akg k402
    audio technica ck400
    audio technica on 303
    audio technica cfk 500
    audio technica c101
    audio technica ck303
    البته سبک موسیقیتون رو بفرمایین تا از بین اینها مدلی که مناسب براتون معرفی بشه.

15. 3 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Toni Kroos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام.
    چند هدفون over ear با بودجه ی تا 400 تومن مناسب برای همه ی سبک ها ( بیشتر electronic و alternative و rock ) ( هوی متال به هیچ وجه گوش نمیدم متنفرم ) و ظاهر مناسب معرفی میکنید ؟
    راستش تا حالا مدل های زیادی تست نکردم فقط دو مدل mixr و studio از بیتس و مدل ae2 از bose رو تست کردم که از میکس آر خیلی خوشم اومد ولی اون 2 تا دیگه رو حال نکردم
    ae2 جوری بود که وقتی صدا رو تا ته زیاد میکردی ( با آیپاد تاچ گوش میکنم ) باز هم صدای بیرون ( صدای محیط ) رو میشنیدی
    میکس آر واقعا عالی بود
    استودیو فاجعه بود
    اگه میشه چند مدل بگید که کیفیت عالی و ظاهر مناسب داشته باشن ظاهر خیلی مهمه
    ظاهرش تو سبک همین میکس آر و یا سولو یا همین ae2 باشه من از ظاهر اینا خوشم اومد
    کلا ظاهر بیتس خیلی خوبه ولی کیفیتشو نمیدونم
    همین میکس آر خوبه بگیرم ؟
    ممنون
    سلام.
    کسی نبود ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •