تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 121 اولاول ... 3910111213141516172363113 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سامسونگ هم ارزش خرید بالایی برای منطقه ی ما نداره چون سری های زیر8 اکثرشون مشکل پرش تصویر دارن وآپشن های کمی دارن.فقط ks8000 خیلی قوی عمل کرد که نمیدونم چرا وارد ایران نشده!!.شاید به این خاطر ه که تکنولوژی lcd led اشباع شده و پیشرفت خیلی کند شده و صرفه ی اقتصادی نداره!.شما یه نگاه به ledهای ال جی بندازید امکان نداره بدون مشکل باشن!.ساسمونگ هم امکان نداره با قیمت مناسب باشن و سونی هم که....
    رو همین حساب خرید مدلهای 2015 در برخی از موارد حتی عاقلانه تر به نظر می رسه!.مثلا ju7100 سامسونگ یه پک متعادل با قیمت 3.700 هست
    سلام
    مدل ks8000 الان تو بازار ایران تحت گارانتی سام سرویس با نام KS8980 وارد بازار شده که متاسفانه فقط مدل 60 اینچ داره به قیمت 8500 تومن. تو سایت مصر سامسونگ(سامسونگ هایی که از بانه وارد میشه همگی ساخت مصر هستند) چک کردم هم فقط ks8000 مدل 60 اینچ معرفی شده بود.
    برای مدل ju7100 هم تو بانه مدل ju7000 پیدا میشه. آیا این دو مدل یکی هستند؟(فکر می کنم 7100 مدل آمریکا و 7000 مال اروپاست)

داره خودمونی میشه alishabani1358's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دقیقا نکته همینجاست.من دنبال سری ساخت این محصول بودم.میخواستم مشخص کنم که اون سری از تلویزیون هایی که نشت نور دارن مشکل خیرگی هم دارن یا نه!.مثل خط تولید خیلی از شرکتها که میگن مثلا تولید خط 2 خیلی با کیفیت تر از خط 1 هست!!.
    یه نکته ی خارج از گود هم بگم.کلا شرکتهای تولید کننده تلویززیون 2016 خیلی ضعیف عمل کردن.ال جی تمام تمرکزش روی oled هست.سونی که واقعا ضعیف عمل کرد و 70درصد تولیداتش پنل ips هستن.سامسونگ هم ارزش خرید بالایی برای منطقه ی ما نداره چون سری های زیر8 اکثرشون مشکل پرش تصویر دارن وآپشن های کمی دارن.فقط ks8000 خیلی قوی عمل کرد که نمیدونم چرا وارد ایران نشده!!.شاید به این خاطر ه که تکنولوژی lcd led اشباع شده و پیشرفت خیلی کند شده و صرفه ی اقتصادی نداره!.شما یه نگاه به ledهای ال جی بندازید امکان نداره بدون مشکل باشن!.ساسمونگ هم امکان نداره با قیمت مناسب باشن و سونی هم که....
    رو همین حساب خرید مدلهای 2015 در برخی از موارد حتی عاقلانه تر به نظر می رسه!.مثلا ju7100 سامسونگ یه پک متعادل با قیمت 3.700 هست و w800c هم با اینکه دیگه پیر شده هنوز یه گزینه ی بی آزار به حساب میاد!.
    بگذریم.آقای شبانی ما منتظر تصویر هستیم
    با سلام قول داده بودم چندتا عکس از صفحه تی وی در حالت تاریک بزارم فقط باید بگم که local dimmingرو خاموش کردم تا تاثیر نشت نور بهتر مشخص بشه
    جالبه که توی تصاویر گرفته شده با موبایل شدت نشت نور بمراتب بیشتر دیده میشه ولی اون چیزی که قابل رویت هست گوشه سمت راست پایینه
    از دوستان درخواستی دارم لطفا شما هم از صفحه تی وی در حالت رادیو و لوکال خاموش عکس بزارید شاید من زیادی حساسم

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

3. 4 کاربر از alishabani1358 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام آقا مهدی.یه جورایی دپرس شدم!.واقعا به 8000 امیدوار بودم.حقیقتا تفاوت بین 7000 و 7100 برای من مشخص نیست.شما یه سر به displayspecifications بزن فکر کنم 7000 گستردگی رنگش زیاد نباشه.بازم نمیدونم.از متن شما مشخصه که دنبال این قضیه هستین.شما خودتون چه پیشنهادی برای خرید دارین مدل؟!.امکانات این مدل ال جی واقعا وسوسه کننده هست ولی کیفیت پنلش یکم پایینه و منو دو دل کرده.سایت سلام بابا تقریبا همه جا پیغام گذاشتم حتی 50ju7000 هم نظر دادم.فکر کنم ادمین گفت که یک مورد برگشتی داشتن!!.کلا وقتی به خرید تلویزیون تا آخر آبان فکر میکنم دوس دارم برم یه 21 دست دوم بخرم ولی صبر کنم تا 2017 تا یه ست معقول و مناسب مثل h6400 پیدا بشه.مثل اینکه تمام دنیا پنل های 2016 ال جی تخم مرغ شانسی شده!.چندین مورد هم سایت های انگلیسی گزارش کیفیت پایین پنل و دادن.
    پیشنهاد شما برای خرید چیه؟.ممنون

5. این کاربر از elesaeid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

آقای شبانی ، black uniformity تلویزیون شما مناسب نیست و متاسفانه من راه حل خاصی براش نمی بینم.پنل های ips به دلیل ساختار چینش پیکسلها معمولا مشکلات یکنواختی رنگ مشکی دارن و مشکل از جایی شروع میشه که با مالش توسط پارچه هم مشکل کمتر نمیشه.
    local dimming و فعال کنین و از همین حالت عکس بگذارید ممنون میشم.بابت عکسهای قبلی هم تشکر میکنم. برای مشکل شما سرچ میکنم اگه راه حلی بود حتما مطرح میکنم.فقط یه سوال.واقعا تصویری که شما می بینید چقد از عکس بهتر هست؟ و اینکه تلویزیون قبلی شما چی بود؟ با توجه به تلویزون قبلیتون از تصویر این مدل راضی هستین یا نه؟.چون برای من این حالت یکپارچگی و عمق مشکی قابل قبول نیست وحتی وسوسه میشم که وام بگیرم و eg910 بخرم و نگرانیم بابت پرداخت وام باشه تا مشکلات پنل!!.

7. این کاربر از elesaeid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه alishabani1358's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

آقای شبانی ، black uniformity تلویزیون شما مناسب نیست و متاسفانه من راه حل خاصی براش نمی بینم.پنل های ips به دلیل ساختار چینش پیکسلها معمولا مشکلات یکنواختی رنگ مشکی دارن و مشکل از جایی شروع میشه که با مالش توسط پارچه هم مشکل کمتر نمیشه.
    local dimming و فعال کنین و از همین حالت عکس بگذارید ممنون میشم.بابت عکسهای قبلی هم تشکر میکنم. برای مشکل شما سرچ میکنم اگه راه حلی بود حتما مطرح میکنم.فقط یه سوال.واقعا تصویری که شما می بینید چقد از عکس بهتر هست؟ و اینکه تلویزیون قبلی شما چی بود؟ با توجه به تلویزون قبلیتون از تصویر این مدل راضی هستین یا نه؟.چون برای من این حالت یکپارچگی و عمق مشکی قابل قبول نیست وحتی وسوسه میشم که وام بگیرم و eg910 بخرم و نگرانیم بابت پرداخت وام باشه تا مشکلات پنل!!.
    دوست عزیز تلویزیون قبلی بنده پلاسما بود و خودتون بهتر میدونید گه از نظر کیفیت رنگ مشکی عالی بود راستش قبل از خرید این مدل دنبال خرید پلاسما بودم ولی چیز بدرد خوری دیگه توی بازار نیست واقعا حیف شد که دیگه تولید نمیشه
    شدت مشکل توی نور معمولی اتاق دیده نمیشه و فقط توی اتاق کاملا تاریک اونم توی عکس اینقدر زیاده البته کلا این تلویزیون برای تماشای فیلم در محیط تاریک سفارش نشده از نظر کیفیت تصویر با رعایت قانون فاصله مناسب و دستکاری های شخصی مشکلی نیست و راضیم وقتی که لوکال دیمینگ رو روشن کنید وضعیت بهتره ورنگ مشکی کاملتر دیده میشه فقط بدلیل ناحیه دیمینگ بزرگش که بصورت ستونی هست در محیط تاریک شما یکنواختی مشکی رو در صحنه های کاملا تاریک از دست میدید از این مورد حتما عکس میزارم
    توی نواحی که در عکسها دیده میشه فقط گوشه پایین سمت راست محسوسه و مابقی جلب توجه نمیکنه جالبه روز اول اینطوری نبود نمی دونم شاید گرمای پنل در ایجادش بی تاثیر نباشه

Sent from my PRO 5 using Tapatalk
    Last edited by alishabani1358; 01-11-2016 at 07:09.

9. 2 کاربر از alishabani1358 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام
    من مطمئنم که شدت نشر نور در عکسهایی که تو موبایل گرفته میشه خیلی بیشتر از معمول جلوه میکنه ، بازم تاکید میکنم که بهیچ عنوان نمیشه از روی عکسی که گرفته میشه ( بخصوص توسط دوربین موبایل ) در مورد کیفیت خوب یا بد یک تلویزیون اظهار نظر قطعی کرد .

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

جناب شبانی شما با توجه به تلویزیون قبلی که پلاسما بوده و به اون تصویر عادت داشتید شاید اوایل یکم براتون سخت باشه ولی حتما به مرور به وسعت و عمق رنگ مشکی در تلویزیونهای ال ای دی عادت میکنید ، مطمئن باشید اگه تلویزیون قبلی شما پلاسما نبود خیلی دید بهتری به خرید جدیدتون داشتید . در هر حال مبارکتون باشه و لذتشو ببرید .
    Last edited by danial4; 01-11-2016 at 13:18.

12. این کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام آقا مهدی.یه جورایی دپرس شدم!.واقعا به 8000 امیدوار بودم.حقیقتا تفاوت بین 7000 و 7100 برای من مشخص نیست.شما یه سر به displayspecifications بزن فکر کنم 7000 گستردگی رنگش زیاد نباشه.بازم نمیدونم.از متن شما مشخصه که دنبال این قضیه هستین.شما خودتون چه پیشنهادی برای خرید دارین مدل؟!.امکانات این مدل ال جی واقعا وسوسه کننده هست ولی کیفیت پنلش یکم پایینه و منو دو دل کرده.سایت سلام بابا تقریبا همه جا پیغام گذاشتم حتی 50ju7000 هم نظر دادم.فکر کنم ادمین گفت که یک مورد برگشتی داشتن!!.کلا وقتی به خرید تلویزیون تا آخر آبان فکر میکنم دوس دارم برم یه 21 دست دوم بخرم ولی صبر کنم تا 2017 تا یه ست معقول و مناسب مثل h6400 پیدا بشه.مثل اینکه تمام دنیا پنل های 2016 ال جی تخم مرغ شانسی شده!.چندین مورد هم سایت های انگلیسی گزارش کیفیت پایین پنل و دادن.
    پیشنهاد شما برای خرید چیه؟.ممنون
    سلام
    بهترین جایگزین برای uh850 مدل X850D سونی هست که حدود 700 800 تومن گرونتر از الجی هست. این مدل سونی نیز مثل الجی از IPS استفاده می کنه ولی از کیفیت تصویر بهتری برخوردار هست بخاطر پردازش تصویر بهتر سونی(قبلا سونی تو بعضی مدلهاش ازپنل های IPS ساخت الجی استفاده می کرد تو این مدل هم بعید نیست که پنلش ساخت الجی باشه). ضمنا این مدل سونی مدل هایی هم داره که ساخت خود ژاپن هستند که مسلما کیفیت ساختشون میتونه عالی باشه مثل: X8599 و...)
    امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم. البته بنده هم مثل شما به همین ks8000 رسیده بودم. این رو هم اضافه کنم (البته خودتون بیشتر واقف هستید) که سری C سونی که مال 2015 هستند کیفیت تصویر خیلی بهتری نسبت به سری 2016 دارند که البته گرونتره و احتمالا نایاب ولی شاید تو بانه پیدا بشه.

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

اینکه شرکتهای سونی و الجی بنا به تست و تجربه دوستان در تولید محصولات 2016 نسبت به قبل افت کیفیت تصویر داشتند خیلی عجیب و بحث برانگیزه و باید دید که چرا چنین شرکتهای قدری اینطوری اعتبار خودشون رو خدشه دار میکنند ( افت کیفیت محصولات تو کشوری مثل ایران یه امر عادیه ولی برای شرکتهای غولی چون سونی و الجی نه)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

شاید واقعا افتی در کار نباشه.شرکتها همیشه مدلهای مختلف برای سلایق و خصوصا بودجه های مختلف و در نتیجه با کیفیتهای متفاوت تولید میکنند.البته به نظر میاد سونی نسبت به الجی و سامسونگ همیشه یک حدی از کیفیت رو حفظ میکنه و از اون حد پایینتر نمیاد. و میشه گفت بد نداره!ولی اون دوتا از مدلهای بد تا خیلی خوب رو دارن.
    البته فقط بین این سه رو میگم سایر مدلها مثلا پاناسونیک رو نمیدونم.

16. این کاربر از reza1348_rezareza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •