تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 73 اولاول ... 3910111213141516172363 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 722

نام تاپيک: Tomb Raider

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

سبک بازی زیادی اکشن نشده؟
    آره - همونطور که خودت گفتی این بازی معماهای خیلی گیج کننده ای داشت ، رو PS1 برای اولین بار بازی کردم و با راهنمای بازی میرفتم ، واقعا خیلی فکری بود ...

دیگه الان همه به خاطر فروش بالای سبک اکشن و اینا رو آوردن به اینجور چیزا ...دیگه حس و حال قدیمی که هر فرنچایز داشته از بین میره ...مثلا همین Hitman .A یعنی یک ذره هم حس Hitman رو به آدم نمیداد ...هرچند بازیه خوبی بود ولی...!

2. 2 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ursamajor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

متاسفانه کمپانی ها به دنبال فروش بیشتر هستند و وقتی می بینند بازی های اکشن فروش خوبی دارند و بازی خودشون هم پتانسیل خوبی برای این کار داره پس خیلی راحت تغییر رویه میدند. چون میدونند طرفدارای قدیمی چه راضی باشند چه ناراضی باز بازیو میگیرند و بازی میکنند، پس بهتره طرفدارای جدید برای بازیشون جور کنند

4. 2 کاربر از ursamajor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات - Saman -'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    ا مـپـر ا طـو ر ی پـا ر س

پيش فرض

همچنين از دوست عزيز محمد كه با نظر خودشون لطف دارند، تشكر مي كنم...كمتر كسي رو پيدا مي كنم كه هوادار بازي تامب رايدر از ابتداي انتشارش بوده.

موافق هستم كه نسخه جديد اين بازي تفاوت بسيار زيادي با پيشين داره، به هر حال Reboot هست و به غير از كاراكتر اصلي يعني لارا كرافت همه چيز تغيير پيدا كرده...از داستان گرفته تا اسلحه ها و نحوه كمبات و غيره و غيره.

به نظر من در مقايسه كلي در امروزه هوادارن اين بازي خاص به چند دسته تقسيم ميشن:

1- دسته اول Core: هوادارن سر سخت كه بيشتر به نسخه هاي كلاسيك و اصلي اين بازي تمايل دارند و خب نظرات و ايده هاي خودشون رو هم دارند.

2- دسته دوم Relaunch: كه پيشتر با نسخه هاي LAU (Legend, Anniversary, Underworld) بزرگ شدند و ديدگاه متفاوتي نسبت به تامب رايدر و لارا كرافت دارند، هر چند كه تعدادي اي از اين افراد نسخه هاي كلاسيك رو هم دوست دارند.

3- دسته سوم Reboot: كه تنها از نسخه جديد اين بازي خوششون مياد و اهميت زيادي نسبت به نسخه هاي قبلي نميدن، بيشتر هم به تازگي با اين بازي آشنا شدن و متاسفا نه مقايسات بيهوده اي هم با ديگر بازيها انجام ميدن.

4- دسته چهارم General: در حالت كلي بيشتر به ماهيت اصلي تامب رايدر و كاراكتز لارا كرافت بها ميدن، به اغراق مي تونم بگم كه طرفداران واقعي اين بازي هستند و به حواشي كاري ندارند...كه من خودم رو جزو اين دسته حساب مي كنم!
    Last edited by - Saman -; 15-01-2013 at 19:38.

6. 3 کاربر از - Saman - بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت

پيش فرض

من در اينجا ترايلر هاي كامل اين بازي همراه با پك كاغذ ديواري ها كه تمامي از وب سايت رسمي تامب رايدر برداشته شدند رو قرار ميدم:

پك كاغذ ديواري با اندازه 1920x1080 18.0MB

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    پك كاغذ ديواري با اندازه 2560x 1600 33MB

کد:

ترايلرها:

Tomb Raider Turning Point Debut Trailer

Screenshot

Download from here:

HD 57.1MB
    کد:
    SD 15.7MB
    کد:

Tomb Raider Crossroads Debut Gameplay Trailer

Screenshot

Download from here:

HD 72.1MB
    کد:
    SD 17.5MB
    کد:

Tomb Raider: Survivor Trailer

Screenshot

Download from here:

HD 52.3MB
    کد:
    SD 13.2MB
    کد:

دوستاني كه مي خواهند اطلاعات بيشتري در مورد نحوه بازي و گيم پلي كسب كنند مي تونند اين ويدئو رو كه قسمت اول از سري كه مي تونيم اون رو "راهنما براي ادامه بقا" نام گذاري كنيم، تماشا كنند.

در اين ويدئو مي تونيد نحوه ياد گيري و كسب انواع مهارت هاي مختلف براي زنده ماندن در جزيره رو ببنيد.

Tomb Raider: Guide To Survival Episode 1

Screenshot

Download from here:

HD 89.3MB
    کد:
    SD 21.8MB
    کد:

و در اينجا دموي IGN كه براي بازي Tomb Raider تهيه شده رو قرار ميدم...

مدت زمان اين ويدئو بيشتر از 90 دقيقه هست و تنها با كيفيت SD!

Extended 60+ Minute Tomb Raider Demo - IGN Live

Download from here:

SD 427.8 MB
    کد:

همچنين ويدئوي جديدي كه مربوط به قسمت هاي Final Hours ميشه كه رو در پست ماقبلم قرار دادم، رو مي تونيد چك كنيد!
    Last edited by - Saman -; 15-01-2013 at 20:12.

8. 12 کاربر از - Saman - بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض

همچنين از دوست عزيز محمد كه با نظر خودشون لطف دارند، تشكر مي كنم...كمتر كسي رو پيدا مي كنم كه هوادار بازي تامب رايدر از ابتداي انتشارش بوده.

موافق هستم كه نسخه جديد اين بازي تفاوت بسيار زيادي با پيشين داره، به هر حال Reboot هست و به غير از كاراكتر اصلي يعني لارا كرافت همه چيز تغيير پيدا كرده...از داستان گرفته تا اسلحه ها و نحوه كمبات و غيره و غيره.

1- دسته اول Core: هوادارن سر سخت كه بيشتر به نسخه هاي كلاسيك و اصلي اين بازي تمايل دارند و خب نظرات و ايده هاي خودشون رو هم دارند.

2- دسته دوم Relaunch: كه پيشتر با نسخه هاي LAU (Legend, Anniversary, Underworld) بزرگ شدند و ديدگاه متفاوتي نسبت به تامب رايدر و لارا كرافت دارند، هر چند كه تعدادي اي از اين افراد نسخه هاي كلاسيك رو هم دوست دارند.

3- دسته سوم Reboot: كه تنها از نسخه جديد اين بازي خوششون مياد و اهميت زيادي نسبت به نسخه هاي قبلي نميدن، بيشتر هم به تازگي با اين بازي آشنا شدن و متاسفا نه مقايسات بيهوده اي هم با ديگر بازيها انجام ميدن.

4- دسته چهارم General: در حالت كلي بيشتر به ماهيت اصلي تامب رايدر و كاراكتز لارا كرافت بها ميدن، به اغراق مي تونم بگم كه طرفداران واقعي اين بازي هستند و به حواشي كاري ندارند...كه من خودم رو جزو اين دسته حساب مي كنم!
    سامان جان حالا در اضافه ی این صحبتهات باید بگم که این بازی سبک و گیم پلیش خیلی شبیه یه بازیه دیگس که من اسم نمیبرم ! ماشاالله یکی 2 نفر خیرخواه برای انجمن پیدا شده تا یکی یه حرفی بزنه ببینن به نفعشون نیست سریع بحث رو به حاشیه میکشن که آقا ترول نکنید و این پستو پاک کنید و مدیریت کجاست و ... منم جدیدا حال و حوصله این تیتیش بازیا رو ندارم راستشقبلا داشتم الان دیگه حسش نیست ...

ولی اونایی که اینکاره هستن منظور من رو فهمیدن چون یه چیز خیلی واضح بود شباهت این گیم پلی با اون بازیه مد نظر من و خیلیا ... امیدوارم حداقل روش کار شده باشه و یه چیز جدیدتر از اون بازی ارائه بده و ما لذت ببریم
    Last edited by MohammadT15; 16-01-2013 at 13:20.

پروفشنال ursamajor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

ما هم میخوایم جزو دسته چهارم باشیم ولی وقتی میبینیم که این حواشی داره اصل موضوع رو تحت تاثیر قرار میده دیگه نمیتونیم فقط به اسم Tomb Raider بسنده کنیم.

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت

پيش فرض

سامان جان حالا در اضافه ی این صحبتهات باید بگم که این بازی سبک و گیم پلیش خیلی شبیه یه بازیه دیگس که من اسم نمیبرم ! ماشاالله یکی 2 نفر خیرخواه برای انجمن پیدا شده تا یکی یه حرفی بزنه ببینن به نفعشون نیست سریع بحث رو به حاشیه میکشن که آقا ترول نکنید و این پستو پاک کنید و مدیریت کجاست و ... منم جدیدا حال و حوصله این تیتیش بازیا رو ندارم راستشقبلن داشتم الان دیگه حسش نیست ...

ولی اونایی که اینکاره هستن منظور من رو فهمیدن چون یه چیز خیلی واضح بود شباهت این گیم پلی با اون بازیه مد نظر من و خیلیا ... امیدوارم حداقل روش کار شده باشه و یه چیز جدیدتر از اون بازی ارائه بده و ما لذت ببریم

بله! متوجه هستم كه چي ميگي و مي دونم كه كدوم بازي رو ميگي! اما من ابايي از گفتن اسمش ندارم!

بهتره كه بگيم "اون بازي" كه Uncharted نام داره، شبيه بازي تامب رايدر هست، تا به اينكه بازي تامب رايدر شبيه اون بازي باشه. چون كه به هر حال بازي تامب رايدر تاريخچه بيشتري و سناريوي قويتري نسبت به اون بازي داره...از طرفي من بيشتر طرفدار تامب رايدر هستم تا Uncharted، و به نظر من اين دوباره و نو سازي اين بازي شباهت رو بيشتر كرده در صورتي كه تامب رايدر از جهاتي كاملا متفاوت هست.

معنا و مفهوم بازي تامب رايدر در ابتدا بيشتر بقا و دگرگوني لارا كرافت به شخصي كه مي تونه در شرايط بسيار سخت جزيره دوام بياره و همچنان به ماجراجويي بپردازه. شما مي تونيد اين روند رو به وضوح در ترايلرها ببينيد. وقتي كه لارا در حين مسافرت روي دريا هست، كشتي دچار طوفان ميشه و لارا به طرز معجزه آوري نجات پيدا مي كنه...بعد از اون هم خودش رو با شرايط هولناكي براش پيش مياد، وفق ميده و همچنان با مشكلات دست و پنجه نرم مي كنه و سعي بر زنده موندن داره...در مرحله بعدي كه با تجربه تر شده، شروع به ماجرا جويي مي كنه.

من مي تونم بهت قول بدم كه روي اين بازي به سختي كار ميشه و به نظر من هنوز براي تصميم گيري زوده، بايد منتظر باشيم تا انتشار اين بازي، من كه كاملا اميدوار هستم!

12. این کاربر از - Saman - بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

بهتره كه بگيم "اون بازي" كه Uncharted نام داره، شبيه بازي تامب رايدر هست، تا به اينكه بازي تامب رايدر شبيه اون بازي باشه
    منتظ فردی به نام حامد (Layken ) باش!

+

ولی درکل توضیحات خوبی بود ،ولی این بازی به احتمال 99 درصد نمیتونه تو شاهکار بودن به سری Uncharted برسه ! درواقع کل فرنچایز Tombraider رو اگه بخوایم با uncharted مقایسه کنیم ، باز هم نمیتونه در حد Uncharted باشه !

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت

پيش فرض

منتظ فردی به نام حامد (Layken ) باش!

+

ولی درکل توضیحات خوبی بود ،ولی این بازی به احتمال 99 درصد نمیتونه تو شاهکار بودن به سری Uncharted برسه ! درواقع کل فرنچایز Tombraider رو اگه بخوایم با uncharted مقایسه کنیم ، باز هم نمیتونه در حد Uncharted باشه !

باشه! ممنون از هشدار!

اما ميخواستم مطلبي رو بگم...من Uncharted رو نه از نرديك ديدم و نه بازي كردم‌ (اما ترايلرهايي ديدم)، پس واقعا نظر خاصي روي شباهت شون ندارم، ولي به صراحت نظرم رو ميگم...مقايسه اين دو به هيچ وجه كار درستي نيست، هر كدوم ويژگي هاي خاص خود شون رو دارند، صرف نظر از اينكه اگر شبيه هم باشند، دليلي نميشه كه بگيم اين تقليدي از اون بوده و يا اون تقليدي از اين بوده. توجه كنيد كه هر ايده و نو آوري و يا محصول و كالا در نوع خودش نمي تونه منحصر به فرد باشه، هميشه جايي و يا چيزي شباهت و يا تفاوتي ميشه پيدا كرد.

اما نظر شخصي من اينه كه مقايسه اين دو بيشتر اغراق كننده س، تا واقع نما. من طرفدار بازي تامب رايدر هستم، خب...ميرم تامب رايدر بازي مي كنم و با Uncharted اصلا كاري ندارم! و همچنين اهميتي به موضوع هردو در كنار هم نميدم!

باز هم ميگم هنوز تصميم گيري زوده، و تنها كمتر از دو ماه به زمان انتشار بازي مونده! من كه ديگه بيشتر از اين نمي تونم صبر كنم!
    Last edited by - Saman -; 15-01-2013 at 23:19.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض

بله! متوجه هستم كه چي ميگي و مي دونم كه كدوم بازي رو ميگي! اما من ابايي از گفتن اسمش ندارم!

بهتره كه بگيم "اون بازي" كه Uncharted نام داره، شبيه بازي تامب رايدر هست، تا به اينكه بازي تامب رايدر شبيه اون بازي باشه. چون كه به هر حال بازي تامب رايدر تاريخچه بيشتري و سناريوي قويتري نسبت به اون بازي داره...از طرفي من بيشتر طرفدار تامب رايدر هستم تا Uncharted، و به نظر من اين دوباره و نو سازي اين بازي شباهت رو بيشتر كرده در صورتي كه تامب رايدر از جهاتي كاملا متفاوت هست.

معنا و مفهوم بازي تامب رايدر در ابتدا بيشتر بقا و دگرگوني لارا كرافت به شخصي كه مي تونه در شرايط بسيار سخت جزيره دوام بياره و همچنان به ماجراجويي بپردازه. شما مي تونيد اين روند رو به وضوح در ترايلرها ببينيد. وقتي كه لارا در حين مسافرت روي دريا هست، كشتي دچار طوفان ميشه و لارا به طرز معجزه آوري نجات پيدا مي كنه...بعد از اون هم خودش رو با شرايط هولناكي براش پيش مياد، وفق ميده و همچنان با مشكلات دست و پنجه نرم مي كنه و سعي بر زنده موندن داره...در مرحله بعدي كه با تجربه تر شده، شروع به ماجرا جويي مي كنه.

من مي تونم بهت قول بدم كه روي اين بازي به سختي كار ميشه و به نظر من هنوز براي تصميم گيري زوده، بايد منتظر باشيم تا انتشار اين بازي، من كه كاملا اميدوار هستم!
    دوست عزیز اسم نمیبردی بهتر بود چون کلا مقایسه باعث به وجود اومدن یه سری بحثایی میشه که بعضیا از دامن زدن به اونها لذت میبرن

من اصلا کاری به قدمت و تاریخچه و سناریو یک بازی ندارم . بحث من هم سر این نیست . توضیحات شما هم به جا و درست اما ربطی به صحبت من نداره . من میگم از لحاظ گیم پلی این بازی شبیه اون بازی هست همین . صحبتی راجع به دیگر قسمت های این 2 بازی ندارم . آنچارتد شاهکار به تمام معنایی بود از ND و تامب رایدر هم یه بازیه قدیمیه که طرفدارای خاص خودش رو داره منم میگم که همیشه دوست دارم اینگونه IP های قدیمی موفق باشن و از موفقیتشون لذت میبرم . امیدوارم دیگه این بحث همینجا تموم بشه و به خود بازی بپردازیم

در کل ما هم به بازی امیدوار هستیم و منتظرش میمونیم تا بیاد و ببینیم بین غول های 2013 چه میکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •