تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظرتون درباره آنتی ویروس ایرانی "شید" چیه؟

راي دهنده
237. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالیه

20 8.44%
  • خوبه

24 10.13%
  • میتونه بهتر باشه

26 10.97%
  • قابل اعتماد نیست

167 70.46%
صفحه 13 از 29 اولاول ... 39101112131415161723 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 286

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی آنتی ویروس شید (Sheed)

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کاری مثل جی دیتا هست ! و....
    عزیز جان تمامی آنتی ویروس های چند موتوره به طور قانونی موتور را خریداری کرده و استفاده می کنند. در ضمن جی دیتا بیش از 20 ساله که در زمینه امنیت فعالیت می کنه و این نیست که شما فکر کنی تمام ارزشش به موتوراشه

این همه دوستان چون یک ایرانی ساخته بی انصاف نباشید
    وقتی ما به خودمون اعتماد نداریم
    خدا واقعا واقعا رحم کنه به هممون.
    یک هم وطنی که شرافت خودشو کف پا می زاره و شرافت سایر هم وطناشن به خطر می انداره چه سودی داره؟
    این آقا محصول تولیدی eset و Avira رو سرقت کرده و معلوم نیست چی تولید کرده.
    جای تاسفش اینجاست که جهانیان تنها اینشون و اطرافیانشون رو دزد نمیدونن بلکه جامعه ایرانی را دزد حساب می کنن.
    باید گریه کرد برای تخریب وجهه یک ملت به دست خودی

در عوض ایمن با اجاره موتور بیتدفندر یک محصول قانونی تولید کرده که واقعا جای تحسین داره.

2. 2 کاربر از arfnpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن Tornado2800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

عزیز جان تمامی آنتی ویروس های چند موتوره به طور قانونی موتور را خریداری کرده و استفاده می کنند. در ضمن جی دیتا بیش از 20 ساله که در زمینه امنیت فعالیت می کنه و این نیست که شما فکر کنی تمام ارزشش به موتوراشه

یک هم وطنی که شرافت خودشو کف پا می زاره و شرافت سایر هم وطناشن به خطر می انداره چه سودی داره؟
    این آقا محصول تولیدی eset و Avira رو سرقت کرده و معلوم نیست چی تولید کرده.
    جای تاسفش اینجاست که جهانیان تنها اینشون و اطرافیانشون رو دزد نمیدونن بلکه جامعه ایرانی را دزد حساب می کنن.
    باید گریه کرد برای تخریب وجهه یک ملت به دست خودی

در عوض ایمن با اجاره موتور بیتدفندر یک محصول قانونی تولید کرده که واقعا جای تحسین داره.
    خارجی ها اگه جای تاسف براش دارن برای یه ضد ویروس ، میخوام بدونم چی ما الا باعث تاسف نیست در دنیا !؟
    بله کار ایشون اشتباه هستش ! اگه واقعا لایسنس چیزهایی که تهیه کرده و اگه حق لایسنس داشته باشه استفاده نکرده
    ولی نباید اینطوری به جون هم بیفتیم !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام
    من شیدو تازه نصب کردم
    کاری به دزدی بودن و نبودنش ندارم چون ویندوزی که استفاده میکنم دزدیه و تمام نرم افزار هایی که دانلود میکنم یا میخرم دزدی و کرک شدست(البته هرکس نظری داره و نظر دوستان هم محترمه)
    از این حرفا که بگذریم انصافا کارایی خوبی داره یعنیخودم که فکر نمیکردم اینجوری باشه
    اینترفیس بانمکی داره که کلی جای کار داره
    جدای از موتوراش که مال خودش نیست بقیه قسمت هاش خوب کد نویسی شده
    بخش باحالش قدرت کشف ویروسه و مهمتر از اون از بین بردن ویروسه

ما خیلی وقت پیش در یک حماقت بی سابقه سی هزار تومن پول لایسنس ناد32 دادیم ولی شید سگش شرف داره به اون
    ناد32 وقتی ویروسو پیدا میکرد نمیتونست پا کنه
    از آویرا خیلی خوشم میاد ولی وقتی نصبش کردم همه چیز اسلوموشن شده بود(شاید مشکل از سیستم من بوده) در هر صورت پاکش کردم تا اینکه دیدم از موتور آویرا توی شید استفاده کردن منم از کنجکاوی دانلودش کردم بعدش دیدم چیز بدی نیست
    هرچی روی سیستم بیشتر موندگار شد کارایی و سرعتش بیشتر شد

در کل به امتحانش می ارزه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

adelzargarian عزیز شما رو نمیدونم اما من و تقریبا تمام کسایی که میشناسم با کامپوتر سرو کار دارن همگی از ویندوز های دزدی و غیرقانونی استفاده میکنیم
    حالا فرض میکنیم که همه کاربرا وقتی میخوان ویندوزی روی سیستمشون نصب کنن از نسخه اورجینال استفاده کنن
    واقعا فکرشو بکنید که چه درآمدی برای مایکروسافت داره؟؟؟؟؟ حالا که هیچ کدوممون از نسخه اورجینال استفاده نمیکنیم چقدر ضرر به مایکروساف تحمیل میشه؟؟؟؟؟؟؟
    میبینیم که مایکروسافت خیلی از نود و آویرا بزرگتره و وسعت ضرری که مایکروسافت میبینه خیلی بیشتر از ضرر نود و آویراست
    پس مشخص شد که در امر دزدی خودمون از همه یه سروگردن بالاتریم اما با این وجود واقعا چرا هیچوقت انگشت اتهام رو به سمت خودمون نمیگیریم؟؟؟؟؟ آیا دزدی برای ما عیبی نداره؟؟؟؟؟

فرمایش شما کاملا متینه و منطقی نیست که به یک شرکتی که کاری به کسی نداره و از محصول خودش داره یه برداش اقتصادی میکنه ضرر بزنیم
    ولی یه علامت سوال توی ذهنمون به وجود میاد
    میدونید که متاسفانه همه روزه انواع و اقسام ویروس ها و بدافزار ها در اشکال مختلف داره تولید میشه و قربانیان خودشو میگیره
    این جمله کلیشه ای رو حتما شنیدید: "جنگ جهانی بعدی از طریق اینترنت و فضای سایبری خواهد بود"
    نمیخوام در مورد جنگ جهانی صحبت کنم یلکه قصدم اینه که به قدرت فضای مجازی اشاره کنم
    سوالی که ذهن منو مشغول میکنه و دنبال جوابی منصفانه هستم اینه که اگه یه ویروسی برای کار کردن در عرصه های کلان اقتصادی و سیاسی و امنیتی و برای تهدید منافع من و شما طراحی بشه آیا واقعا این شرکت ها قبل از اینکه ماموریت اون ویروس به پایان برسه حاضر میشن طریقه شناساییش رو توی دیتابیسشون بذارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آیا نود و آویرا در این شرایط از منافع ما حمایت میکنن؟؟؟؟ حالا فرض کنیم ما هممون هم اگه از این شرکتا لایسنس بخریم. واقعا اونا در برابر فشار های سیاسی می ایستن و نمیزارن من و شما ضرر کنیم؟؟؟؟؟؟
    ضرری که یه کشور و مردمش متحمل میشن بیشتره یا ضرر شرکتی مثل نود یا آویرا؟؟؟؟؟؟؟

پس برای کسی بمیریم که برای ما تب کنه

ببخشید اگه پر حرفی کردم
    Last edited by m_h8807; 05-05-2012 at 00:12.

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

adelzargarian عزیز شما رو نمیدونم اما من و تقریبا تمام کسایی که میشناسم با کامپوتر سرو کار دارن همگی از ویندوز های دزدی و غیرقانونی استفاده میکنیم
    حالا فرض میکنیم که همه کاربرا وقتی میخوان ویندوزی روی سیستمشون نصب کنن از نسخه اورجینال استفاده کنن
    واقعا فکرشو بکنید که چه درآمدی برای مایکروسافت داره؟؟؟؟؟ حالا که هیچ کدوممون از نسخه اورجینال استفاده نمیکنیم چقدر ضرر به مایکروساف تحمیل میشه؟؟؟؟؟؟؟
    میبینیم که مایکروسافت خیلی از نود و آویرا بزرگتره و وسعت ضرری که مایکروسافت میبینه خیلی بیشتر از ضرر نود و آویراست
    پس مشخص شد که در امر دزدی خودمون از همه یه سروگردن بالاتریم اما با این وجود واقعا چرا هیچوقت انگشت اتهام رو به سمت خودمون نمیگیریم؟؟؟؟؟ آیا دزدی برای ما عیبی نداره؟؟؟؟؟

م
    درود
    در ابتدا دوست عزیز مایکروسافت ویندوز را ندزدیده و از آن محصولی تهیه نکرده است که شرافت یک ملت را زیر سوال ببرد. شما با خیال راحت برو هر برنامه کرک شده استفاده کن. اما نه محصولی که خود از اصل و بن دزدیه. اگر شما بگی ویندوز خودش دزدیه بعد توسط دزد دیگری کرک شده این گفته شما درسته...

یک نکته ای که شما اصلا دقت نمی کنید اینه که آنتی ویروس، چیپش و پفک کامپیوتر نیست و برای محافظت هست. شما هر برنامه ای نصب کنی تنها برای کار خودش استفاده میشه اما آنتی ویروس وظیفه حفاظت از تمامی بخش های سیستم شما را بر عهده دارد.

حالا میخوای کلید این محافظتو بدی به یه سیستم دزدی؟ تازه این آنتی ویروس دزدی رو باید بخری حتی 1 ساعت فرصت تست به شما نمیدن!! اینجاش برای شما خنده دار نیست که چیزی که اصلش دزدیه اینطوری به شما میفروشن؟

adelzargarian

این جمله کلیشه ای رو حتما شنیدید: "جنگ جهانی بعدی از طریق اینترنت و فضای سایبری خواهد بود"
    سوالی که ذهن منو مشغول میکنه و دنبال جوابی منصفانه هستم اینه که اگه یه ویروسی برای کار کردن در عرصه های کلان و تهدید منافع من و شما طراحی بشه آیا واقعا این شرکت ها قبل از اینکه ماموریت اون ویروس به پایان برسه حاضر میشن طریقه شناساییش رو توی دیتابیسشون بذارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نود و آویرا در این شرایط از منافع ما حمایت میکنن؟؟؟؟ حالا فرض کنیم ما هممون هم اگه از این شرکتا لایسنس بخریم واقعا اونا در برابر فشار های سیاسی می ایستن و نمیذارن من و شما ضرر کنیم؟؟؟؟؟؟
    ضرری که یه کشور و مردمش متحمل میشن بیشتره یا ضرر شرکتی مثل نود یا آویرا؟؟؟؟؟؟؟

ببخشید اگه پر حرفی کردم
    این موضوع ساده ای هست.
    در ابتدا اینکه شید هیچ تیم آنالیزی نداره و فقط دیتابیس نود و آویرا هست حتی هوش مصنوعی هم نداره تا درصدی فکر کنیم بتونه یه ویروسو بشناسه.

چیزی که شما اهمیت نمیدی رفتارشناسی آنتی ویروس ها می باشد نه دیتابیس. دنیای امنیت داره به سمت اون میره.

در ضمن این آنتی ویروس ها برای منو شما تهیه نمیشه که این فکرو بکنید. یک ویروس به راحتی در سراسر دنیا پخش میشه و این برند ها هم در تمام دنیا فروخته می شوند شما نمی توانید درصدی فکر کنید که این خودشان را زیر سوال ببریند.

در ضمن این فکر محال هم بکنید که تمام شرکت های امنیتی با یک شرکت مخرب برای پخش ویروس مورد نظرش در ایران متحد شوند!!! کجا چنین چیزی ممکن میشه؟ نهایت فکر کنید به گفته شما فلان شرکت از قصد شناسایی نکند بقیه چی؟

در ضمن ویروسی که شما می گویید چه چیزی از منافع من و شما را می خواهد تهدید کند؟ اگر منظورتان صنایع نفت و انرژی هسته است بدانید آن ها که 3000 هزار میلیارد تومان پولو هاپولی میکندد که مطمئنا بخش کوچکی از دزدی هایی هست که به گوش منو شما میرسه مطمئنن میتونن به فکر امنیت خودشونم باشن.

پس با چیز هایی مسخره ای که به شما می گویند خود را برای این آنتی ویروس که در واقع جک هست تلف نکنید.
    Last edited by arfnpm; 05-05-2012 at 00:19.

7. 3 کاربر از arfnpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

واقعا واسه اون کسایی که این /انتی ویروس مزخرفو درست کردن متاسفم.دزدی تو روز روشن.خاک بر سر اونایی که باز به این آنتی ویروس اطمینان میکنند و ازش استفاده می کنند.بدبختا شما دارین به دو شرکت معتبر نود و آویرا ضرر میرسونین.گناهش 10000 برابر بیشتر از ثواب استفاده کردن از شید مثلا ایرانی هست.

به ما چه شرکت های خارجی دارن ضرر میکنن . راستی اینو بگم اگه واقا یکم فکر کنی میبینی ضرر نمیکنن شید محصول ایرانه و فقط ایرانی ها ازش استفاده میکنن و ایرانی های خیلی کمی از نسخه ارجینال نود یا اوریا استفاده میکنند 90 درصد کرکی یا سریالی هستن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام
    نظرات خوب و محترم شما رو مطالعه کردم
    در ابتدا به خاطر ارسال نظرتون تشکر میکنم
    ولی من یه جاهایی از صحبتتون رو متوجه نشدم(که البته مشکل از منه)

درود
    در ابتدا دوست عزیز مایکروسافت ویندوز را ندزدیده و از آن محصولی تهیه نکرده است که شرافت یک ملت را زیر سوال ببرد. شما با خیال راحت برو هر برنامه کرک شده استفاده کن. اما نه محصولی که خود از اصل و بن دزدیه. اگر شما بگی ویندوز خودش دزدیه بعد توسط دزد دیگری کرک شده این گفته شما درسته...
    یعنی اگه شما ویندوزو بخری و بعدش من از شما بگیرم و به صورت نسخه غیر قانونی استفاده کنم و پخشش کنم دزدی نیست؟
    اگه دزدی نیست پس مایکروسافت باید تمام خدمات ویندوز رو برای ویندوز های غیر قانونی هم ساپورت کنه دیگه؟
    صاحب حقوقی این محصول شرکت مایکروسافته و اونم راضی نیست پس فکر کنم اسمش دزدیه
    حالا دزدی ویندوز یه قلمشه و شما خودتون استاد ما هستی و خیلی بهتر از من میدونی چه استفاده های غیر قانونی از سایر نرم افزارها میشه
    یه سوال دیگه:
    چجوری الان شرافت یه ملت رفت زیر سوال ؟ اینکه خودش داره میگه ما از این دوتا موتور داریم استفاده میکنیم و تاکید هم میکنه تا کسی فکر نکنه این آنتی ویروس کاملا ایرانیه
    تا اونجایی که من حقیر میدونم اینا همه جوره دارن سعی میکنم که امتیاز استفاده از نود و آویرا رو از شرکتاشون خریداری کنن ولی چون طرف حسابشون ایرانیه اجازه همچین کاریو ندارن
    انشاالله به زودی یه مجوز از مایکروسافت هم میگره و تا چند روز دیگه نسخه آزمایشی 64بیتی بیرون میاد

در ضمن این آنتی ویروس ها برای منو شما تهیه نمیشه که این فکرو بکنید. یک ویروس به راحتی در سراسر دنیا پخش میشه و این برند ها هم در تمام دنیا فروخته می شوند شما نمی توانید درصدی فکر کنید که این خودشان را زیر سوال ببریند.

در ضمن این فکر محال هم بکنید که تمام شرکت های امنیتی با یک شرکت مخرب برای پخش ویروس مورد نظرش در ایران متحد شوند!!! کجا چنین چیزی ممکن میشه؟ نهایت فکر کنید به گفته شما فلان شرکت از قصد شناسایی نکند بقیه چی؟

در ضمن ویروسی که شما می گویید چه چیزی از منافع من و شما را می خواهد تهدید کند؟ اگر منظورتان صنایع نفت و انرژی هسته است بدانید آن ها که 3000 هزار میلیارد تومان پولو هاپولی میکندد که مطمئنا بخش کوچکی از دزدی هایی هست که به گوش منو شما میرسه مطمئنن میتونن به فکر امنیت خودشونم باشن.

پس با چیز هایی مسخره ای که به شما می گویند خود را برای این آنتی ویروس که در واقع جک هست تلف نکنید.
    بله حرف شما درسته این شرکتا دوست ندارن که اعتبار خودشونو زیر سوال ببرن ولی در برابر فشار بچه های بالا کاری جز تسلیم شدن نمیتونن انجام بدن
    درسته که متحد شدن این شرکت ها برای نشناختن ویروس باورش سخته ولی کاملا عین حقیقته
    سیستم عامل های بزرگی که امروزه دارن ساخته میشن(ویندوز و لینوکس و مک و.....) توی شرکت هایی تولید میشن که غول های نرم افزاری دنیا هستن مثلا یه نمونش مایکروسافته که هممون میشناسیمش
    حالا این مایکروسافت با این عظمتش اگه روی سیستم عاملش حفره های امنیتی خواسته شده رو ایجاد نکنه اصلا نمیزارن که سیستم عاملشو بفروشه و حق توزیع نداره
    این شرکت های خورده پا مثل نود و آویرا که دیگه جای خود دارن فشار آوردن بهشون راحت تر از آب خوردنه

ضمنا من نمیخوام بحث سیاسی بکنم چون جاش اینجا نیست اما اگه سه هزار میلیارد ازمون دزدیدن حالا باید بزاریم هرکی هرکاری خواست باهامون بکنه؟؟ این که هنر نیست اگه تونستیم جلوشونو بگیریم میتونیم مدعی باشیم

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام.
    دوستان لطفا بحث سیاسی نکنید.
    بحث سیاسی در انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی جایی ندارد و برخلاف قوانین کلی انجمن ها میباشد.
    همچنین رعایت ادب و اجتناب از توهین و ناسزاگویی یک اصل انسانی بوده و نیازی به یادآوری ندارد.
    درصورت مشاهده‌ی مجدد موارد خلاف قانون، نسبت به حذف پست و درج اخطار در کارنامه کاربر اقدام خواهد شد.

11. 3 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

یعنی اگه شما ویندوزو بخری و بعدش من از شما بگیرم و به صورت نسخه غیر قانونی استفاده کنم و پخشش کنم دزدی نیست؟
    اگه دزدی نیست پس مایکروسافت باید تمام خدمات ویندوز رو برای ویندوز های غیر قانونی هم ساپورت کنه دیگه؟
    صاحب حقوقی این محصول شرکت مایکروسافته و اونم راضی نیست پس فکر کنم اسمش دزدیه
    حالا دزدی ویندوز یه قلمشه و شما خودتون استاد ما هستی و خیلی بهتر از من میدونی چه استفاده های غیر قانونی از سایر نرم افزارها میشه
    یه سوال دیگه:
    چجوری الان شرافت یه ملت رفت زیر سوال ؟ اینکه خودش داره میگه ما از این دوتا موتور داریم استفاده میکنیم و تاکید هم میکنه تا کسی فکر نکنه این آنتی ویروس کاملا ایرانیه
    تا اونجایی که من حقیر میدونم اینا همه جوره دارن سعی میکنم که امتیاز استفاده از نود و آویرا رو از شرکتاشون خریداری کنن ولی چون طرف حسابشون ایرانیه اجازه همچین کاریو ندارن
    انشاالله به زودی یه مجوز از مایکروسافت هم میگره و تا چند روز دیگه نسخه آزمایشی 64بیتی بیرون میاد
    درود
    متوجه نشدید.

1- ویندوز در تمام دنیا تولید مایکروسافت است و فروش محصول کرک شده آن باز هم به نام ویندوز و مایکروسافت می باشد. مایکروسافت دوست ندارد چنین اتفاقی بی افتد اما متاسفانه به دلیل کاهش شدید ارزش پول ایران قیمت یک ویندوز اورجینال بسیار بالاتر از قیمت واقعی آن است. البته فروش ویندوز تقلبی در بیشتر نقاط جهان اتفاق می افتد و ربطی به ایران ندارد.

2- آیا شما معنای Open Source را می دانید؟ ویندوز و تمامی آنتی ویروس ها (به جز Calm) اپن سورس نیستند. یعنی شما به هیچ عنوان بدون اجازه نمی توانید از آن ها برای تولید محصول جدیدی استفاده کنید مگر اینکه با توافق قبلی برسید مانند موتور بیتدفندر که در بسیاری از آنتی ویروس ها استفاده می شود. در ضمن وقتی محصولی اپن سورس نیست، کد های آن بسته است و شما باید آن را -- کنید که کاری محال است.
    چیزی که در شید وجود دارد تنها آپدیت آویرا و ای ست است و هیچ تکنولوژی از این دو نمی تواند وجود داشته باشد.

3- آیا در مورد ویندوز، محصول جدیدی توسط سازندگان ایرانی تولید شده است و به اسم تولید ایران معرفی و فروخته می شود؟ نه!!! موضوع ویندوز کرک شده و غیر قانونی چیزی است که در اکثر کشور های آسیا وجود دارد و انگشت اشاره به سمت ایران نیست.

4- با توجه به گفته بالا، شید محصولی است که از دو محصول دیگر به طور غیرقانونی تهیه شده است و به اسم محصول ایرانی معرفی شده و فروخته می شود. اینجاست که شرافت یک ملت زیر سوال می رود. چرا این محصول به نام ایران شناخته می شود و شرافت یک ملت را زیر سوال می برد.
    امیدوارم متوجه شده باشید...
    خارجی ها فکر می کنند ایرانی ها تولیدات آن را دزدیده و همان را به شکل جدیدی به نام خود ثبت می کنند و مردم ایران هم این موضوع را تولید ملی دانسته و افتخار می کنند...

5- خودش گفتن دو موتور... خب عزیز دارن با این کار تبلیغ می کنن. چون آویرا و ایست دو شرکت بزرگ امنیتی هستن... (شما چه قدر ساده ای)

6- گفتن داریم سعی می کنیم اجازه بگیریم.... عزیز جان تا وقتی اجازه ای صادر نشه حق استفاده ای نیست. پس شما اگر پدرت بهت پول نده دست توی جیبش می کنی؟ قبلا در مورد Opern Source گفتم.
    اما اگر به قول خودمون یه سفره باشه که همه دورش جمع بشیم میشه اپن سورس و شما می توانید از این سفره استفاده کنید.

در ضمن مطمئن باش هیچ وقت این کارو نمیکنن که بخوان موتوریو بخرن. چون اگر میخواستن از اول میکردن.
    آویرا ایران را تحریم نکرده و اتفاقا بسیار به شرکت های امنیتی کمک می کند. در ایران هم نماینده رسمی دارد.
    ایمن دیگر آنتی ویروس ایرانی هم موتور بیتدفندر را اجاره کرده است.
    ESET هم ایران را تحریم کرده اما در تست های 2011 و 2012 محصول ضعیفی بوده پس اصراری بر وجودش نیست...
    پس می بینید چه زود دروغ هایشان را باور کردید....؟

7- هیچ وقت مایکروسافت به یک شرکت دزدی مجوز نمیده. به علاوه اینکه رفتار شید توسط سایر آنتی ویروس ها به عنوان تروجان شناخته میشه نه یک آنتی ویروس تقلبی...

بله حرف شما درسته این شرکتا دوست ندارن که اعتبار خودشونو زیر سوال ببرن ولی در برابر فشار بچه های بالا کاری جز تسلیم شدن نمیتونن انجام بدن
    درسته که متحد شدن این شرکت ها برای نشناختن ویروس باورش سخته ولی کاملا عین حقیقته
    8- اصلا چنین چیزی وجود ندارد که فکر کنید چنین اتفاقی بیافتد. همانطور که گفتم می خواهند چه چیز من و شما را به خطر بیاندازند؟ و در ادامه این آنتی ویروس ها از کشور های مختلفی هستن که هیچ ارتباطی با سیاست های هم ندارن.
    و این نکته را توجه کنید که تمامی آنتی ویروس هایی که در ایران نماینده دارند عضو تجارت آمریکا نیستن. پس چه طوری باور می کنید که بخوان سیاست اونارو عملی کنن؟

9- اگر تمام دنیا بر علیه شما باشد. مشکل را در خودتان جستجو کنید.

پیروز باشید.
    Last edited by arfnpm; 05-05-2012 at 20:07.

13. 2 کاربر از arfnpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Jalal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران و حومه

پيش فرض

يك كارت قرمز در كارنامه (adelzargarian)، كاربر تازه وارد ثبت شد

15. 2 کاربر از Jalal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •