تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 13 اولاول ... 3910111213
نمايش نتايج 121 به 129 از 129

نام تاپيک: لب تاب اسوس بايد موقع خريد حتما آكبند باشه؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

من اون درایور رو دانلود کردم ولی موقع نصبش این خطا رو میده.به نظرتون چیکار باید بکنم؟

---------- Post added at 02:51 AM ---------- Previous post was at 02:49 AM ----------

این n43sl با n43sn چه فرقی میکنه؟
    از من به تو نصیحت اصلا این اشتباهی که من کردمو تکرار نکن و n43slنخر.چون سر تا پا ایراده.همون snرو بخری عالیه.چون خیلیا داشتن و راضی بودن.

2. این کاربر از *neda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من اون درایور رو دانلود کردم ولی موقع نصبش این خطا رو میده.به نظرتون چیکار باید بکنم؟

سلام
    من نميدونم چرا اون درايور نصب نميشه ولي اگر بخواهي ميتوني طبق روش زير از خود سايت nvidia و براي گرافيك 540m دانلود كني .

1. ابتدا يكي از لينكهاي زير رو كپي كنيد .

64 بيتي

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    32 بيتي

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2. سپس وارد سايت myleech.me بشويد و لينك كپي شده رو paste كنيد و سپس دكمه myleech رو بزنيد تا براتون ليچ كنه بعبارت ديگه در سرور بدون فـيـلـتـر آپلود بشه ولي حداكثر 24 ساعت فرصت داريد تا دانلود كنيد و پس از ان فايل حذف خواهد شد.

پروفشنال hsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    tehran-esfahan

پيش فرض

سلام دوباره
    دوستان خوب این asus gateway رو چجوری باید باهاش کار کرد؟
    مثلا ویدیو و عکس ها و موزیک های خودمون رو چجوری می تونیم بیاریم توش و ازش استفاده کنیم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

دوستان چه تفاوتی بین سری K , U وجود داره!؟
    راستش بین خرید U36Jc و K43sj موندم.هردو رو با سی پی یو core i5 میخوام.دوام لپ تاپ برام مهمترینه!!!
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

---------- Post added at 02:51 AM ---------- Previous post was at 02:49 AM ----------

از من به تو نصیحت اصلا این اشتباهی که من کردمو تکرار نکن و n43slنخر.چون سر تا پا ایراده.همون snرو بخری عالیه.چون خیلیا داشتن و راضی بودن.
    دوسته عزیز اگه واسه لپ تاپ دانلود کردید بهتره برید و از سایت لپ تاپ خودتون مدل لپ تاپ خودتونو سرچ کنید وارد صفحه مورد نظر بشید و از قسمت دانلود درایور رو دانلود کنید!!!
    به همین سادگی
    نیازی نیست از سایت nVIDIA دانلود کنید
    البته ممکنه هم شما دارید نسخه PC رو دانلود میکنید و میخواید نصب کنید
    به MOBILITY بودن ورژن هم دقت کنید

7. این کاربر از Farshid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    tehran-esfahan

پيش فرض

سلام دوستان
    من مرداد امسال یه n43sl با گرافیک 2 گیگ (آپتیموس انویدیا) گرفتم همون اوایل که شوق و ذوق داشتم روش بازی جی تی ای 4 (آخرین ورژن) رو ریختم و بازی کردم یکم کند و اینا بود و یه مشکل که داشت این بود که هر از گاهی (خیلی معدود) صفحه نمایش شروع می کرد به برفک زدن اساسی و سیستم هنگ می کرد از اون زمان گذشت تا اینکه من اون بازی رو دیگه بازی نکردم و ... و مشکل هم پیش نیومد اما توی این هفته دوباره شروع شده اون برفک ها ...
    یه عکس ازشون گرفتم فیلم هم گرفتم اگه لازم باشه
    صفحه یهو برفکی میشه ، فن شروع می کنه به کار ( هی هم بیشتر میشه ) و باید خاموش کرد با نگه داشتن طولانی پاور یا باطری رو کشید
    نمی دونم از چیه ، بدجوری اعصابم رو بهم ریخته
    فقط دو تا قضیه :
    1- تا اونجایی که من دیدم وقتی تو شارژه اینجوری میشه (مطمعن نیستم بدون برق شده یا نشده اینجوری)
    2- کلا تو اتوکد و ... اینا هم بعضی وقتا که کار سنگین میشه یا ... یهو صفحه سیاه میشه و بعد چند ثانیه دوباره بر می گرده می زنه درایور گرافیک اینتل از کار افتاد و دوباره بازیابی شد
    چی کار باید بکنم؟!
    مرسی
    در ضمن گارانتی امرتات ام

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    من مرداد امسال یه n43sl با گرافیک 2 گیگ (آپتیموس انویدیا) گرفتم همون اوایل که شوق و ذوق داشتم روش بازی جی تی ای 4 (آخرین ورژن) رو ریختم و بازی کردم یکم کند و اینا بود و یه مشکل که داشت این بود که هر از گاهی (خیلی معدود) صفحه نمایش شروع می کرد به برفک زدن اساسی و سیستم هنگ می کرد از اون زمان گذشت تا اینکه من اون بازی رو دیگه بازی نکردم و ... و مشکل هم پیش نیومد اما توی این هفته دوباره شروع شده اون برفک ها ...
    یه عکس ازشون گرفتم فیلم هم گرفتم اگه لازم باشه
    صفحه یهو برفکی میشه ، فن شروع می کنه به کار ( هی هم بیشتر میشه ) و باید خاموش کرد با نگه داشتن طولانی پاور یا باطری رو کشید
    نمی دونم از چیه ، بدجوری اعصابم رو بهم ریخته
    فقط دو تا قضیه :
    1- تا اونجایی که من دیدم وقتی تو شارژه اینجوری میشه (مطمعن نیستم بدون برق شده یا نشده اینجوری)
    2- کلا تو اتوکد و ... اینا هم بعضی وقتا که کار سنگین میشه یا ... یهو صفحه سیاه میشه و بعد چند ثانیه دوباره بر می گرده می زنه درایور گرافیک اینتل از کار افتاد و دوباره بازیابی شد
    چی کار باید بکنم؟!
    مرسی
    در ضمن گارانتی امرتات ام

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام لپ تاپ منم ASUS N43SM دقیقا همین مشکل رو داره،ینی حتی وقتی کار خاصی هم باهاش نمی کنم یهو برفکی میشه!! شما چه جوری این مشکلو حل کردی؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام لپ تاپ منم ASUS N43SM دقیقا همین مشکل رو داره،ینی حتی وقتی کار خاصی هم باهاش نمی کنم یهو برفکی میشه!! شما چه جوری این مشکلو حل کردی؟
    با سلام ، منم همین مشکلو دارم .هر از چند گاهی صفحه مانیتور برفکی میشه و صدای فن از مدل N43SN میاد.ممنون میشم اگه راهنمایی کنین .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

تورو خدا منم همین مشکل رو دارم جون هرکسی دوس دارید به منم بگید چیکارش کردید؟ منم انجام بدم با اپدیت گرافیم ها حل میشه؟ کمک توروخدا بدجوری بهمم ریخته

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •