تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1275 از 1298 اولاول ... 2757751175122512651271127212731274127512761277127812791285 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,741 به 12,750 از 12974

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

و یه سوال دیگه.شما از دانلود مستر استفاده میکنی؟ فکر کنم دانلود مودم تک کانکشن باشه و یه چندشبه افتضاح شده
    دانلود با idm مشکلی نداره ولی مودم هر فایلی بهش بدم با 50 کیلوبایت دانلود میکنه.منم که عادت کردم دانلود شبانمم بذار رو مودم اعصابمو خورد کرده.
    تو گروه تلگرامی مخابرات یه دفعه گفتم با مودمم دانلود شبانه میکنم ملت همه شروع کردن به مسخره بازی ماشالله کمبود اطلاعات تو مملکت موج میزنه

2. این کاربر از 2_ahmadzadeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Lord Farshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

به خدمت شما عرض کنم که من همه ایتم هارو عوض کردم و بهترین نتیجه با همین چیزی که نشون دادم حاصل شد.اگه نویز 8 رو پایینتر بیارم سرعتم پایینتر میاد اگه هم بالاتر ببرم ثبات خط بدتر میشه.الان رو مرزه ثبات و سرعت هستم

درباره انکس هم من تحقیق کردم برای سرعت دانلود بهترین A هست و M برای اپلود بهتره که برای من فرقی نداره چون قبلا اپلودم روی 1 بود ولی وقتی به مخابرات درخواست چک کردن فیوز میوز رو دادم گند زدن به اپلودم و اوردنش پایین در صورتی که دانلودم بهتر نشد تا وقتی که خودم تو مودم دستکاری کردم.
    میترسمم درخواست افزایش اپلود بدم دوباره یه جاشو خراب کنن فقط نمیدونم چرا crc اینقدر بالاست
    شما سرعتت که عالیه ولی طرحت افتضاحه نمیتونی لذتشو ببری.چرا رفتی روی سرویسای جدید؟ منکه تا اول تابستون ساله دیگه حرفه ای رو تمدید کردم بعدشم خدا بزرگه
    دقیقا، سرعت دانلود من با ANNEX A اومد بالاتر و آپلود رفت پایین تر که چون آپلود رو این ها روی 512 بستند، برای من فرقی نداره، همون دانلود بهتر هستش. طبیعتا ایده آل ترین تنظیم A هست ولی خب گفتم شاید روی M لینک بهتری بهتون بده.
    من همونطور که قبلا هم گفتم، همون روزی که تغییر طرح دادم، بهشون گفتم آپلود رو روی 1 مگ ببندند، طرف گفت درخواستش رو واست ثبت کردم ولی هیچ اتفاقی رخ نداد، خودمم دیگه پیگیرش نشدم چون دقیقا میترسم بزنن خرابترش کنند (علی الخصوص الان که من طرح غیر حجمی دارم).

اون موقع سرعت دانلودم روی 800 بود خب، بعد میخواستم مثلا GTA V و آپدیت جدیدش رو دانلود کنم، از شبانه 4G ایرانسل استفاده کردم، مصرف روزانه ما هم به خاطر خانواده و این تلگرام و ... بالا هستش؛ زیاد حجم اضافه میخریدم که دیگه بهم زور میگفت این اواخر، تصمیم گرفتم این طرح های جدید رو بگیرم که حداقل از شر مدام حجم اضافه خریدن راحت بشم. ولی الان سرعت لعنتی دو برابر شده، بقیه شرکت ها شروع کردند به افزایش دادن حجم و اضافه کردن شبانه، منتظرم تا مخابرات هم همچین حرکتی بزنه، اگر نزد که عوض میکنم.

و یه سوال دیگه.شما از دانلود مستر استفاده میکنی؟ فکر کنم دانلود مودم تک کانکشن باشه و یه چندشبه افتضاح شده
    دانلود با idm مشکلی نداره ولی مودم هر فایلی بهش بدم با 50 کیلوبایت دانلود میکنه.منم که عادت کردم دانلود شبانمم بذار رو مودم اعصابمو خورد کرده.
    تو گروه تلگرامی مخابرات یه دفعه گفتم با مودمم دانلود شبانه میکنم ملت همه شروع کردن به مسخره بازی ماشالله کمبود اطلاعات تو مملکت موج میزنه
    انصافا ASUS کیفیت محصولاتش و پشتیبانیش خوب هست، هنوز که هنوز داره برای این N12U_C1 آپدیت میده، تو این آپدیت آخرشم نوشته بود که دستگاه شما سر قضیه krack مشکلی نداره ها .

نزدیک به یک هفته هستش که سرعت تک کانکشن، گاها با مشکلاتی روبرو میشه؛ مثلا داخل تلگرام هم میره روی مخ تا یه فایل رو باز کنه، طبق تجربه ی من، بهترین راهکار فعلا خاموش و روشن کرن مودم هستش تا سرعت خوب بگیرید. این کار رو انجام بده و قبل شروع دانلودهات با testmy.net وضعیتت رو چک کن تا سرعتت با دانلود مستر هم خوب باشه.
    من خودم چون تا موقع شروع بیدارم اصولا، IDM قانونی رو هم خریداری کردم و ... ؛ دانلودهام رو با اون انجام میدم.
    Last edited by Lord Farshad; 21-12-2017 at 13:43.

4. 2 کاربر از Lord Farshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

دقیقا، سرعت دانلود من با ANNEX A اومد بالاتر و آپلود رفت پایین تر که چون آپلود رو این ها روی 512 بستند، برای من فرقی نداره، همون دانلود بهتر هستش. طبیعتا ایده آل ترین تنظیم A هست ولی خب گفتم شاید روی M لینک بهتری بهتون بده.
    من همونطور که قبلا هم گفتم، همون روزی که تغییر طرح دادم، بهشون گفتم آپلود رو روی 1 مگ ببندند، طرف گفت درخواستش رو واست ثبت کردم ولی هیچ اتفاقی رخ نداد، خودمم دیگه پیگیرش نشدم چون دقیقا میترسم بزنن خرابترش کنند (علی الخصوص الان که من طرح غیر حجمی دارم).

اون موقع سرعت دانلودم روی 800 بود خب، بعد میخواستم مثلا GTA V و آپدیت جدیدش رو دانلود کنم، از شبانه 4G ایرانسل استفاده کردم، مصرف روزانه ما هم به خاطر خانواده و این تلگرام و ... بالا هستش؛ زیاد حجم اضافه میخریدم که دیگه بهم زور میگفت این اواخر، تصمیم گرفتم این طرح های جدید رو بگیرم که حداقل از شر مدام حجم اضافه خریدن راحت بشم. ولی الان سرعت لعنتی دو برابر شده، بقیه شرکت ها شروع کردند به افزایش دادن حجم و اضافه کردن شبانه، منتظرم تا مخابرات هم همچین حرکتی بزنه، اگر نزد که عوض میکنم.

انصافا ASUS کیفیت محصولاتش و پشتیبانیش خوب هست، هنوز که هنوز داره برای این N12U_C1 آپدیت میده، تو این آپدیت آخرشم نوشته بود که دستگاه شما سر قضیه krack مشکلی نداره ها .

نزدیک به یک هفته هستش که سرعت تک کانکشن، گاها با مشکلاتی روبرو میشه؛ مثلا داخل تلگرام هم میره روی مخ تا یه فایل رو باز کنه، طبق تجربه ی من، بهترین راهکار فعلا خاموش و روشن کرن مودم هستش تا سرعت خوب بگیرید. این کار رو انجام بده و قبل شروع دانلودهات با testmy.net وضعیتت رو چک کن تا سرعتت با دانلود مستر هم خوب باشه.
    من خودم چون تا موقع شروع بیدارم اصولا، IDM قانونی رو هم خریداری کردم و ... ؛ دانلودهام رو با اون انجام میدم.
    با سرویسی که قبلا داشتی همین تغییرات رو توی مودم انجام دادی؟ اگه ندادی با انجام دادنش قطعا سرعتت بالاترم میرفت
    درباره ترافیک درسته مثلا روی 8 مگابیت 90 گیگ ماهانه داری ولی شبانه رو از دست میدی.
    ولی من به شخصه هنوز درست نتونستم حساب کتاب کنم که الان هزینم بیشتر از ماهی 50 میشه یا کمتر ولی فعلا تا وقتی که شبانه نیاد رو سرویسای جدید(که چشمم هم اب نمیخوره) مطمئم سرویسای قدیمی ارزششون بیشتره از سرویسای جدید.
    درباره شرکت هم من مرکزم قندیه و افتضاح ترین و شلوغترین مرکز شهر.هرجا بخوام برم باید برم تو صف هنوز بعده 2 سال که قبلا رفته بودم تو صف شاتل هیچکس بهم زنگ نزده
    فعلا مجبورم مخابرات بمونم ولی اگه مرکز شما مشکل پورت نداره قطعا یا برو طرف شاتل یا پارس.
    درسته پیشگامان و فن اوا طرحای خیلی خوبی دارن ولی کیفیتشون تضمین شده نیست.پارس و شاتل هم کیفیت بالایی دارن نسبت به بقیه هم شبانه دارن هم ترافیکاشون بیشتر شده مثلا همین پارس 8 مگ با 150 گیگ ازاد میده عالیه.

ایسوس هم کارش درسته البته از من N14U هست ولی خب میدونی همین دانلود مستر چقدر از اصطحلاک کامپیوتر و لب تاب کم میکنه؟

6. این کاربر از 2_ahmadzadeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Lord Farshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

با سرویسی که قبلا داشتی همین تغییرات رو توی مودم انجام دادی؟ اگه ندادی با انجام دادنش قطعا سرعتت بالاترم میرفت
    درباره ترافیک درسته مثلا روی 8 مگابیت 90 گیگ ماهانه داری ولی شبانه رو از دست میدی.
    ولی من به شخصه هنوز درست نتونستم حساب کتاب کنم که الان هزینم بیشتر از ماهی 50 میشه یا کمتر ولی فعلا تا وقتی که شبانه نیاد رو سرویسای جدید(که چشمم هم اب نمیخوره) مطمئم سرویسای قدیمی ارزششون بیشتره از سرویسای جدید.
    درباره شرکت هم من مرکزم قندیه و افتضاح ترین و شلوغترین مرکز شهر.هرجا بخوام برم باید برم تو صف هنوز بعده 2 سال که قبلا رفته بودم تو صف شاتل هیچکس بهم زنگ نزده
    فعلا مجبورم مخابرات بمونم ولی اگه مرکز شما مشکل پورت نداره قطعا یا برو طرف شاتل یا پارس.
    درسته پیشگامان و فن اوا طرحای خیلی خوبی دارن ولی کیفیتشون تضمین شده نیست.پارس و شاتل هم کیفیت بالایی دارن نسبت به بقیه هم شبانه دارن هم ترافیکاشون بیشتر شده مثلا همین پارس 8 مگ با 150 گیگ ازاد میده عالیه.

ایسوس هم کارش درسته البته از من N14U هست ولی خب میدونی همین دانلود مستر چقدر از اصطحلاک کامپیوتر و لب تاب کم میکنه؟
    نه، روی سرویس جدید انجام دادم، اینو تازه کشفش کردم . البته فرقی هم نداره، چون بر خلاف جاهای دیگه، مخابرات فعلا سرویس غیر حجمی منو به سرعت اسمی خریداری شده محدود نکرده.

والا دیگه مصرف روزانه انقدر بالا رفته بود (و از طرفی الان نمیتونستم مثل قبل خرج کنم) که تصمیم گرفتم روزانه رو بیشترش کنم. واسه شبانه هم یه سیستم دارم، اون بنده خدا کارش 24 ساعت روشن بودنه از همون استفاده میکنم.

دادا تو هم که مثل خودم درد کشیده ای منم قندی ام، همیشه خدا هم سر این رانژه و تخلیه دمار در میارن. الانم این ماه رو میمونم، ببینم چه تغییری حاصل میشه؛ نشد میزنم تخلیه ولی خب مثل سری های قبلی یه جوری زودتر اوکی اش میکنم (هر چند دیگه مثل قبل قبل نیست که مثلا آدم لنگ بمونه، الان نت 4G ایرانسل هم توی خونه هستش).

8. این کاربر از Lord Farshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mostafa akbari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

از ساعت ۱۲ امروز مورخه 96/10/01 امکان ثبتنام و یا تغییر طرح های قدیم وجود ندارد.

طرحهای جدید مخابرات اصفهان

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

یدونه 2 raspberry بگیر برا دانلود شبانه میتونی روش aria2 نصب کنی با قابلیت دریافت از تورنت ساعت دانلود هم قابل برنامه ریز هست تعداد کانکشن ها یا دانلودهای همزمان و ... کلا خیلی از idm حرفه ای تر هست

داره خودمونی میشه shah994's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ترافيك بين الملل نصف اين ترافيكي كه زده؟ هنوز ترافيك اپلود رايگانه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

آپلود رایگانه
    یک سوم تا نصف دست سرویس دهنده هاست.
    مخابرات گفتن نصف ترافیک اگر بعدا تغییر نکنه

13. این کاربر از mostafa akbari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Black Mamba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

آقا این طرحای جدید قرار نیست شبانه رایگان داشته باشه ؟ کسی اطلاعی نداره ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

نه قرار نیست شبانه داشته باشه. مثل اینکه طبق این مصوبه آخر حق ندارن از این امکانات اضافی قرار بدن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •