تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 127 از 1130 اولاول ... 27771171231241251261271281291301311371772276271127 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,261 به 1,270 از 11292

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

اگه نباشه جاش خالی می مونه dj.tiesto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تو رینگ SmackDown

پيش فرض

میدونم کجاس ولی نمیخواد زیاد به پر و پاش بپیچیم ما چند نفر کاربر فعالا به قدر کافی اذیتش میکنیم.
    یعنی چی .مثلا مدیر انجمنه.چه مدیریه که الان 1 ماهه تو این و تا تاپیک امریکایی پیداش نیست.واقعآ شورشو در اوردن.نه به اون روز اول که اینهمه هوار کشیدن سر من بدبخت و ما رفتیم دو سه روز اساس نامه و جواب اقایان رو تنظیم کردیم و زحماتم به هدر رفت و به کارای من هیچ اهمیتی ندادن نه به اینکه الان یه ماهه تو تاپیک های امریکایی که از همه جا فعالتره پیداشون نیست.

دوستان یه سوال دارم که شاید ربط چندانی به موضوع نداشته باشه . خلاصه ببخشید جای دیگه ای نمی شد مطرحش کنم.

دیروز تو سایت یاهو قسمت Auto دیدم که زده بود قیمت فورد ماستنگ مدل 2010 تو آمریکا 20000 $ دلاره یعنی تقریبا 20 میلیون

تومان . حالا اگه بخوام وارد کنم چه قدر گمرک آب می خوره ؟ سر جمع چقدری باید بدم؟ هرچند می دونم که بهش کارت سوخت

تعلق نمی گیره. ممنونم
    بابا یه هفته س بحث همینه.
    عزیز نمیشه.اقا نمیشه برادر نمیشه.
    اون وقت شما میگی با کارت سوخت مشکل ندارم.
    نمیشه بیاری داداش.
    اگه میشد نوریانی جلو تر از شما میاورد.

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تو رینگ SmackDown

پيش فرض

اینجوری که من برداشت کردم گویا تا حد اقل 1 سال اینده از انجمن امریکایی خبری نیست و این نهایت بی انصافی هستش.
    اگه درست متوجه شده باشم از مدیران خیلی دوستانه تقاضا دارم بیانو این انجمن امریکایی رو راه بندازن تا این تلاشایی که داره میشه بدون ارج نمونه.حد اقل ازمایشی.خودتونم خوب میدونید که امریکاییا از همه فعال ترند.پس بیایید و انجمن ش رو تو همین ماه تاسیس کنید

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

امیر جان از آشنایی باهات خوشبخت شدم
    علی ناراحت نشو کم کم میان سر حرفمون شما فعالیت رو زیاد کنید با دوستان مدارا کنید کمی جذابیت آمریکایی ها رو به رخ بکشید تمومه.

4. 3 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mard_khasteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینجوری که من برداشت کردم گویا تا حد اقل 1 سال اینده از انجمن امریکایی خبری نیست و این نهایت بی انصافی هستش.
    اگه درست متوجه شده باشم از مدیران خیلی دوستانه تقاضا دارم بیانو این انجمن امریکایی رو راه بندازن تا این تلاشایی که داره میشه بدون ارج نمونه.حد اقل ازمایشی.خودتونم خوب میدونید که امریکاییا از همه فعال ترند.پس بیایید و انجمن ش رو تو همین ماه تاسیس کنید
    انقدر حرص نخور علی جان چی کار داری با خودت می کنی پــــــــسر؟ فدای سرت.. همه چی درست میشه..

6. 2 کاربر از mard_khasteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

یادمه روزهای اول که تاپیک رو زدیم........... :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    تازه الان به حرفشون دارم میرسم

8. 3 کاربر از SIMON137 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه bache pooldar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    كرمانشاه

پيش فرض

بابا یه هفته س بحث همینه.
    عزیز نمیشه.اقا نمیشه برادر نمیشه.
    اون وقت شما میگی با کارت سوخت مشکل ندارم.
    نمیشه بیاری داداش.
    اگه میشد نوریانی جلو تر از شما میاورد.
    داداش حرص نزن بابا فهمیدم . آخه چند وقت پیش خودم یه دوج چلنجر مدل 2007 آلبالویی دیدم. ضمنا نوریانی

فقط نماینده بی ام و هستش نه شرکت دیگه . حالا شما بفرمایید چرا نمیشه وارد کنی؟ خودم هم کنجکاو شدم

پروفشنال Pario's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

یک تالار برای خودروهای آمریکایی؟

فکر خوبیه اما تلاش زیادی لازم داره

زیاد آنلاین نیستم اما هر وقت باشم در خدمتم.

برای شروع فورد رو میارم بالا

کد:

11. 2 کاربر از Pario بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تو رینگ SmackDown

پيش فرض

علی ناراحت نشو کم کم میان سر حرفمون شما فعالیت رو زیاد کنید با دوستان مدارا کنید کمی جذابیت آمریکایی ها رو به رخ بکشید تمومه.
    اومدیمو نیومدند رامین جان.اون وقت تکلیف چیه.زحماتمون همش میشه باد هوا.

انقدر حرص نخور علی جان چی کار داری با خودت می کنی پــــــــسر؟ فدای سرت.. همه چی درست میشه..
    واییییی از دست رفتم

آخه چند وقت پیش خودم یه دوج چلنجر مدل 2007 آلبالویی دیدم
    من تا حالا نه تو وب و نه خودم چلنجر 2007 ندیدم.مگه 2008 وارد بازار نشد؟

ضمنا نوریانی

فقط نماینده بی ام و هستش نه شرکت دیگه
    خوب شد گفتیا دوست عزیز و الا من چیکار میکردم

برادر اقای نوریانی قبل بی ام دبلیو میخواست یه راهی رو دور بزنه یعنی از کشور ثالث اتومبیل های امریکایی وارد کنه که نتونست.

حالا شما بفرمایید چرا نمیشه وارد کنی؟ خودم هم کنجکاو شدم
    این شد سوال.

طبق قانون واردات وزارت بازرگانی ماده .. تبصره ... به مورخ .. ... .... واردات هرگونه اتومبیلی که در لیست وزارت بازرگانی نباشه و خودرو های تولید امریکا و خودرو های 12 سیلندر ممنونع میباشد.(همین تحریم باعث شد جی ام و کرایسلر ور شکست شدن دیگه)

برای شروع فورد رو میارم بالا

کد:
    این تاپیک رو دیدم.کلآ ریشه ای ایراد داره برادر.
    اگر هم قرار بشه همچین تاپیکی بزنیم باید رو اصول باشه.قرار دادن 4 تا لینک و عکس که هر جایی پیدا میشه که نشد کار و مرجع.کار باید ر یشه ای و ا صولی باشه.یعنی بیاییم 4 تا ترجمه درست و حسابی از خودمون چند تا لینک کم یاب و سوال و جواب تخصصی و از این قبیل مباحث صورت بگیره.

13. 2 کاربر از dj.tiesto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

اومدیمو نیومدند رامین جان.اون وقت تکلیف چیه.زحماتمون همش میشه باد هوا.
    علی جان یادت نیست انگار ما ها بودیم ه این انجمن رو اینطوری کردیم
    قشنگ یادمه که چقدر حرص میخوردیم اونقدر تاپیک مسخره توش بود چقدر به مدیرا میگفتیم تا بیان و نظم بدن من به خود فرشاد میگم بیاد اینجا یه سر بزنه .
    خوب شد گفتیا دوست عزیز و الا من چیکار میکردم

برادر اقای نوریانی قبل بی ام دبلیو میخواست یه راهی رو دور بزنه یعنی از کشور ثالث اتومبیل های امریکایی وارد کنه که نتونست.
    فورد هم خیلی میخواست وارد بازار ایران بشه و میتونست از فورد اروپا اقدام کنه هنوزم مایل هستش ولی دولت آمریکا حتی به حضور مزدا هم اعتراض میکنه(واقعا این سیاستمدارا خنگن )بازار بکر ایران بخصوص تشنه برندهای آمریکایی رو دادن دست کره ای ها ولی فورد در مورد مزدا گفته بود مزدا شریک من هستش و زیر مجموعه نیست یه مدریت مستقل در مورد بازار یابی داره.

من تا حالا نه تو وب و نه خودم چلنجر 2007 ندیدم.مگه 2008 وارد بازار نشد؟
    منم یادم نمیاد 2007 کانسپت بودش بعدا 2008 اومد بازار و توی ایران هم هنوز کسی ناورده
    طبق قانون واردات وزارت بازرگانی ماده .. تبصره ... به مورخ .. ... .... واردات هرگونه اتومبیلی که در لیست وزارت بازرگانی نباشه و خودرو های تولید امریکا و خودرو های 12 سیلندر ممنونع میباشد.(همین تحریم باعث شد جی ام و کرایسلر ور شکست شدن دیگه)
    البته روشهای خاصی داره که به بند پ مربوط میشه که این روشها باعث شدن چند موردمعدود بیارن و پلاک هم کنن مثلا یه کوروت زرد رنگ.
    Last edited by rami_hemi; 31-08-2009 at 07:46.

15. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mard_khasteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان چند تا سوال :

-این کامارو z28 1971 قرمزه ( فکر کنم کل ایران بشناسنش دیگه) که دو خط سفید داره، گلگیر و در و کاپوت و ایناش ، با خارجی تعویض شده؟ یا داده بزاش ساختن ؟؟!

- این گلگلیر هایی که بازسازی می کنن ( اینایی که گلگیر رو می سازن) استحکامش مثل روز اول یه ماشین آمریکایی میشه ؟! در کل استحکامش با توجه به ورقی که <<بازسازی کننده ها>> استفاده می کنن چطوره؟ آخه اینطوری که من دیدم، واسه ساخت 1 گلگیر، بیش از 10 تا ورق رو به هم جوش می دن تا یه گلگیر بشه ؟

حالا این گلگیر که همه جاش با جوش وصله و پینه شده و حتی جنس ورق اش (منظورم قطرش نیس، منظورم جنس ورق هست) مثل ورق ماشین آمریکایی نیس، استحکام یه گلگیر فابریک رو داره یا نه ؟

17. این کاربر از mard_khasteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 14 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 14 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •