تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 127 از 1045 اولاول ... 2777117123124125126127128129130131137177227627 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,261 به 1,270 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliali58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    دوستان من می خام در برنامه ورد روی کاغذ a4 یه مطلب رو بنویسم ولی نه از طرف طول کاغذ از طرف پهنای کاغذ
    از طرف عرض کاغذ بنویسم ولی نمیدونم چطوری این کار رو انجام بدم چون پیش فرض از طرف طول هست در برنامه ورد
    در ضمن هاشیه چطور بندازم اطراف کاغذ
    لطفا مسیری که باید طی کرد رو بگید در برنامه
    با تشکر فراوان
    از منوي فايل گزينه پيج ستاپ رو انتخاب كن و در زبانه مارجين(همونجايي كه اندازه حاشيه رو از بالا، پايين، چپ و راست تنظيم ميكني گرچه به صورت پيش فرض هم روي همين زبانه هست) وسط پنجره دو تا شكل صفحه هست كه وسط اونها حرف A انگليسي نوشته شده روي گزينه lanscape كليد كن و ok رو بزن

براي حاشيه كاغذ هم از منوي فرمت گزينه Borders and Shading رو انتخاب كنيد بعد روي زبانه Page Border كليد كنيد از مستطيلي كه زير كلمه :Art هست و توي اون كلمه (none) نوشته شده كادر مورد نظرتون رو انتخاب كنيد و ok رو بزنيد

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

جواد جون منظورت از قديم و مدل جديد چيه؟؟؟
    كسايي كه با ويندوز 98 كار كردند مي دونند كه حرف ي مال ويندوز 98 و حرف ی مال ويندوز اكس پي هست. همينطور حرف ك مال ويندوز 98 و حرف ..... حالا اين دومي رو چطوري بنويسم؟!!!

داره خودمونی میشه عطارد's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Wordlist عزیز
    هم از راهنمائیت و هم از اظهار لطفت ممنونم. لینک کاملا مفید بود و مشکلم حل شد.
    من مریم رو مستقیما از روی سی دی اوریجینال خودش نصب کرده بودم.
    باز هم ممنون.

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliali58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    يه سوال دارم:
    صفحه كليد من حرف ك و ي رو به صورت قديم مي نويسه. اما گاهي لازم ميشه از مدل جديد استفاده كنم. براي حرف ی از كليد ميانبر Shift+V استفاده مي كنم. اما براي حرف ک نمي فهمم از چه ميانبري بايد استفاده كرد.
    جواد جان براي حرف ك از تركيب كليدهاي Alt+0223 حرف ک Alt+0152 حرف ي Alt+0237 رو استفاده كن در ضمن هر دو تا ي كه نوشتي كد پيجشون يكي هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

با سلام
    من مي خواهم يك نامه الكترونيكي توسط برنامه ورد به حدود 200 نفر كه ليست ايميل هاشون را در يك فايل اكسس يا اكسل دارم ار سال كنم در صورت امكان اگر ميتونيد منو راهنمايي كنيد شديدا نياز دارم
    ممنون

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سه سوال در مورد حاشیه های ورد داشتم که اگه جواب بدین ممنون میشم.
    1- میشه به حاشیه های ورد غیر از اونایی که خودش داره اضافه کرد ؟
    2- میشه اون حاشیه ها رو بصورت عکس از ورد خارج کرد تا در برنامه های دیگه قابل استفاده بشه؟
    3- در هر صفحه بیشتر از یک حاشیه میشه قرارداد مثلاً یک صفحه a4 رو به چهار یا شش قسمت تقسیم کرد که هر کدام حاشیه داشته باشند؟
    سلام
    دیدم سوالت بی جواب مونده هر چند در مباحث آفیس Wordistجان بیشتر تخصص دارند اما اونطور که قبلا بحث شده درمورد کادر ها شما می تونی کلیپ آرت و یه سری چیز های دیگه را اضافه کنی به ورد که می تونی توی خود سایت مایکروسافت اونا را پیدا کنی درمورد کادر شما اگر نرم افزاری بشناسی که بتونه فایل های BDRرا ویرایش و تولید کنه می تونی کادر ها را اضافه یا دستکاری کنی یا اگه جایی دیدی دانلود کنی که من جایی ندیدم.برای استفاده از چند حاشیه در سند از فرمان Breakاستفاده کن و از قسمت apply toگزینه ی this sectionاستفاده کن باز اگه متوجه نشدی بگو با تصویر راهنماییتون کنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام
    علی اقا دست شما درد نکنه اون مشکلها حل شد
    فقط یه سوال دیگه چطور میشه یه قسمت از یک کلمه رو کشیده کرد مثلا من کلمه "شرح" رو قسمت ش کشیده کنم
    باز هم مرسی

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

با سلام
    من مي خواهم يك نامه الكترونيكي توسط برنامه ورد به حدود 200 نفر كه ليست ايميل هاشون را در يك فايل اكسس يا اكسل دارم ار سال كنم در صورت امكان اگر ميتونيد منو راهنمايي كنيد شديدا نياز دارم
    ممنون
    سلام دوست عزيز

ورودتون رو به انجمن تبريك مي گم

چاره كار شما استفاده از Mail Merge در ورد است كه در منوي Tools و در زيرمنوي letters and malling موجود است

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام
    علی اقا دست شما درد نکنه اون مشکلها حل شد
    فقط یه سوال دیگه چطور میشه یه قسمت از یک کلمه رو کشیده کرد مثلا من کلمه "شرح" رو قسمت ش کشیده کنم
    باز هم مرسی
    سلام

شما ميتوني از كليدهاي shift+J استفاده كني

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

aa12 جان شما مراحل اکتیو پس از نصب را انجام بده در ضمن اگه برات ممکنه یه تصویر از قسمتی که می خواد کد42 رقمی را وارد کنی بذار.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •