تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1262 از 1545 اولاول ... 262762116212121252125812591260126112621263126412651266127213121362 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,611 به 12,620 از 15446

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

داره خودمونی میشه FFHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2020

پيش فرض

دو بار تا حالا شکایت کردیم فرمودند چون مشکل خارج از شبکه شاتل هست جبران خسارت صورت نمیگیره یعنی همینه که هست.
    جهت اطلاع شما از بیست روز گذشته عصر از ساعت 6 تا نیمه شب سرعت روی یک مگ افت میکنه
    سرویس خریداری شده 16 مگ 360 گیگ

2. این کاربر از FFHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2019
    محل سكونت
    کرانه باختری

پيش فرض

شکایت فایده نداره دوست گرامی

مث اینه که بری پیش داروغه شکایت حاکم رو بکنی 195 ماله خود وزارت ارتباطات و وزیر جوان هست

باید تو همین سایت چقلی کنی و براشون حرف دربیاری کاری که همه میکنن

4. این کاربر از ابر_حیزون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

ساعت ۲ شب تست گرفتی ساعت ۱۰ شب برو تست بگیر
    دیشب شدید اختلال داشت
    امشب بهتر شد ولی سرعت تک خیلی افت کرد درکنارش تایم اوتم کنارش بالا رفت
    پینگ یذره کوچولو بهتر شد ولی همون طوری مونده فعلا از ۱ بعد از ظهر شروع میشه میاد تا هفت همینجوری افت میکنه هفت اماده میشه برا خیزش ۱۰ شب میترکه

نمیدونم چ مرگشه واقعا

چه خبره؟
    پینگ به سرور خود شاتل 70 عه:/
    کاملا مشخصه مشکل تو شبکه خودشونه. چند وقتیه بازی نمیکنم بخاطر همین از اوضاع پینگ خبر نداشتم بیشتر وقتم تو یوتیوب میرفت
    دیشب دیگه اوضاع رفت رو مخم همش بافر مینداخت یادم رفت تست بگیرم که رفت تا ساعت 2...

6. این کاربر از fardinnobakht بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2020

پيش فرض

دو بار تا حالا شکایت کردیم فرمودند چون مشکل خارج از شبکه شاتل هست جبران خسارت صورت نمیگیره یعنی همینه که هست.
    جهت اطلاع شما از بیست روز گذشته عصر از ساعت 6 تا نیمه شب سرعت روی یک مگ افت میکنه
    سرویس خریداری شده 16 مگ 360 گیگ
    دروغه از داخل مشکله یه tracert میفهمی .باید زنگ بزنی بگی اگه مشکل ندارین چرا اینقدر پینگتون داخل بالا هست من تا امریکا پینگم 40 (8.8.8.8) هست اونوقت سمت شما120 یعنی سه بار اطلاعات میره امریکا بر میگرده خر که نیستیم
    Last edited by doki44; 29-02-2020 at 23:48.

8. این کاربر از doki44 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2020

پيش فرض

شکایت فایده نداره دوست گرامی

مث اینه که بری پیش داروغه شکایت حاکم رو بکنی 195 ماله خود وزارت ارتباطات و وزیر جوان هست

باید تو همین سایت چقلی کنی و براشون حرف دربیاری کاری که همه میکنن
    ما که پیر شدیم بس که گفتیم امیدواریم که فایده ای هم داشته باشه.

دروغه از داخل مشکله یه tracert میفهمی .باید زنگ بزنی بگی اگه مشکل ندارین چرا اینقدر پینگتون داخل بالا هست من تا امریکا پینگم 40 (8.8.8.8) هست اونوقت سمت شما120 یعنی سه بار اطلاعات میره امریکا بر میگرده خر که نیستیم
    دقیقا بحثم با اپراتور سر همین بود که پینگ سرور خودشون چرا اینقدر بالا میره. حتی زمان قطع اینترنت این نبود.
    فرمودند شرایط الان با اون موقع فرق میکنه و خود سرور DNS نیاز داره از یکجا ریسپاند بگیره.
    البته من که قانع نشدم و قرار هست با مسیولین رده بالاتر صحبت کنیم.
    مورد بعدی اینکه قرار داد خود زیرساخت با شرکت ها هم شامل جبران خسارت میشه و شرکت ها از زیرساخت بابت این مشکلات خسارت دریافت میکنند.
    البته از جایی که تمام ای اس پی ها این مشکل رو دارند من حدسم این هست که از طرف زیرساخت پهنای باند رو کاهش میدن به همین علت پینگ نوسان داره و سرعت هم کم میشه. علت بالا رفتن پینگ سرور های خودشون هم همین میتونه باشه به علت فشار زیاد روی سرور ها

تاريخ عضويت
    Feb 2020

پيش فرض

دقیقا بحثم با اپراتور سر همین پینگ سرور دی ان اس خود شرکت بود که گفتند خود سرور هم نیاز داره از یکجا ریسپاند بگیره برای همین پینگش بالا میره.
    اما تا جایی که یادم هست موقع قطع کامل اینترنت پینگ دی انس های شاتل پایین بود.
    از جایی که تقریبا همه اپراتور ها این مشکل رو دارند من فکر میکنم پهنای باند رو از سمت زیرساخت کاهش میدن که اینقدر نوسان داره شبکه. این میتونه دلیل بالا رفتن پینگ دی ان اس سرور خود شرکت هم باشه.
    اگر کسی بهتر اطلاع داره ما هم استفاده میکنیم.
    ضمن اینکه خود شرکت ها هم قرارداد جبران خسارت با زیرساخت دارند و دلیلی برای عدم جبران خسارت ما نداره.
    خلاصه ما که فعلا کوتاه نمیایم و منتظر تماس با افراد فنی رده بالاتر شرکت هستیم.

11. این کاربر از FFHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2020

پيش فرض

مصوبه 177 سازمان تنظیم مقررات میگه حدکثر پینگ شبکه داخلی هر شرکت باید 80 باشه همین یعنی شکایت و خسارت گرفتن

13. این کاربر از doki44 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

پینگ من خوب شده

ولی مشکلم اینجاست سرعت و تایم اوت پیدا کردم

15. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

به نظر من یه افزایش کیفیت هرچند مقطعی رخ داده از امروز چون الان چند وقته حتی صبح ها هم زیاد خوب نبود و نوسانی بود از لینک خارجی ، احتمالا مربوط به این خبر باشه ........

من چند تا تست تو تاپیک دیده بان گذاشتم چند وقت بود اصلا سرعت بالای 7 یا 8 مگ اونم صبح نمیداد تو تست ولی امروز بهتر شده ...

17. این کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2020

پيش فرض

مصوبه 177 سازمان تنظیم مقررات میگه حدکثر پینگ شبکه داخلی هر شرکت باید 80 باشه همین یعنی شکایت و خسارت گرفتن
    بله من که تا جایی که توانم باشه کوتاه نمیام بقیه هم بهتره شکایت کنند. حتی به ضرب العجل وزیر هم توجه نکنن و باز شکایت کنن. باید تحت فشار قرار بگیرن.

این قضیه هم مثل بقیه چیز هاست نمیکنن قبل ایجاد مشکل پهنای باند رو افزایش بدن. نمیکنند قبل امدن کورونا موجودی ماسک و الکل رو افزایش بدن چرا؟ چونکه اصلا مهم نیست براشون.

اون هم تنها یک دلیل داره اینکه مردم اعتراض نمی کنند و متحد نیستیم.

اپراتور ها از زیرساخت خسارت میگیرند ما هم باید خسارت بگیریم. بنده جبران خسارت نکنند سرعت پایین تر میگیرم اما اگر کس دیگه ای هم این کار رو نکنه فایده ای نداره

19. 3 کاربر از FFHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •