تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1260 از 1291 اولاول ... 2607601160121012501256125712581259126012611262126312641270 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,591 به 12,600 از 12901

نام تاپيک: Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

پروفشنال fafool70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوستان امشب از من ترافیک کم شد توی ساعت رایگان . فکر کنم ایرانسل ساعت رایگان و برداشته 200 مگ دانلود کردم ازم کم شد . توی طرح تشویقی دیگه خبری از ساعت رایگان نیست!

2. 2 کاربر از fafool70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

دوستان امشب از من ترافیک کم شد توی ساعت رایگان . فکر کنم ایرانسل ساعت رایگان و برداشته 200 مگ دانلود کردم ازم کم شد . توی طرح تشویقی دیگه خبری از ساعت رایگان نیست!

اومدم پست بزنم اعلام کنم که شبانه رایگان برداشته شده و برم بخوابم که شما زودتر زحمتش را کشیدید.

سایت ایرانسل چیزی مبنی بر تمدید شبانه رایگان نزده ، من هم 50 مگ دانلود زدم کم شد از حجمم .
    بنابراین باید با وایمکس خداحافظی کنیم ! اگر قرار باشه شبانه ای نباشه دیگه تمدید کردنش هیچ توجیه عقلانی نداره ...
    فردا سعی میکنم تماس بگیرم با ایرانسل ، ببینم مزه دهن اونها چیه !

4. 2 کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

ممنونم از جوابتون . بله منظورم گزینه دوم بود. با گیرندگی از دکل مشکلی ندارم. برد وایفای منظورم بود. در مودم های ADSL ظاهرا تنظیماتی داره که گیرندگی رو بیشتر میکنه که فکر کنم در وایمکس وجود نداره
    در مودم وایمکس مدل 130 , تنظیم برای قدرت گیرندگی وای فای وجود داره و میشه تا حداکثر قدرتش, افزایشش داد.
    مدل های دیگه رو نمیدونم

6. این کاربر از mostafadc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

اومدم پست بزنم اعلام کنم که شبانه رایگان برداشته شده و برم بخوابم که شما زودتر زحمتش را کشیدید.

سایت ایرانسل چیزی مبنی بر تمدید شبانه رایگان نزده ، من هم 50 مگ دانلود زدم کم شد از حجمم .
    بنابراین باید با وایمکس خداحافظی کنیم ! اگر قرار باشه شبانه ای نباشه دیگه تمدید کردنش هیچ توجیه عقلانی نداره ...
    فردا سعی میکنم تماس بگیرم با ایرانسل ، ببینم مزه دهن اونها چیه !
    همینطوره واقعا . وایمکس دیگه ارزش نداره . سرعت کم و بی کیفیت و گرون ، بدون شبانه رایگان ارزش تمدید نداره . احتمال میدم میخان td.lte راه اندازی کنن شبانه رو برداشتن .من سرعتم ده مگ باشه وقتی حجم نداشته باشم واسه دانلود چه فایده ای داره

8. 2 کاربر از fafool70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

از من هم 300 مگ پرید ) تمدید نکرده
    درسته دیگه توجیهی نداره منم موندم با دوتا مودم وایمکس کسی نمی خره؟
    شرایط فروش مودم مبین نت چطوری است ؟ غیرقانونی ؟ چطور بفروشمش
    ایرانسل هم چطور ؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یک بسته تشویقی مسخره هم گذاشته البته من سه گیگ شارژ کردم جایی 300 مگ رو اضافه نکرده
    البته اگر هم اضافه کنن مطمئنم میگه بعد از مصرف سه گیگ میشه استفاده کرد محدودیت ده روزه هم داره روی هزچی دزد سرگردنه هست رو این دوتا کم کردن

10. 3 کاربر از Roteil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

همینطوره واقعا . وایمکس دیگه ارزش نداره . سرعت کم و بی کیفیت و گرون ، بدون شبانه رایگان ارزش تمدید نداره . احتمال میدم میخان td.lte راه اندازی کنن شبانه رو برداشتن .من سرعتم ده مگ باشه وقتی حجم نداشته باشم واسه دانلود چه فایده ای داره
    درسته
    سرعت دانلود صد هزار گیگابایت در ثانیه اصلا ! وقتی حجم نداری سرعت معنا نداره
    امروز زنگ زدم ، طرف گفت من خبر ندارم که شبانه برگرده یا برنگرده
    به نظرم میخوان عامدانه وایمکسی ها را به سمت اینترنت 3G و 4G همراه بکشونن
    -------------
    هر سالی که میریم جلو وضعیت اینترنت بدتر میشه ، با این ملتی هم که داریم انتظار بیشتری نیست .
    واقعا متوجه نمیشم چرا بعضی ها فکر میکنن اینترنت خوب شده !
    بعضی ها روزی 10 تومن بسته میگیرن برای اینترنت گوشی ! با وجود این افراد این اپراتورها و شرکت ها هم باید بزنن و ما اجبارا به سازشون برقصیم !
    دارم فکر میکنم بعد از این خواستم یه فایل 500 مگی آپدیت یا نرم افزار بگیرم باید چکار کنم !
    700 مگ حجم دارم تا 3 خرداد ، دیگه هم تمدید نمیکنم .
    خداحافظ وایمکس و شاید خداحافظ دنیای مجازی

12. این کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

من که مجبورم باز هم استفاده کنم. چون تری جی اصلا ثبات نداره اینجا و‌فقط در ساعات محدودی در روز قابل استفاده است. اگر ایرانسل تمدید نکرد و دیدم مبین نت شبانش برقراره ، میرم مبین

14. این کاربر از vidav بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

من که مجبورم باز هم استفاده کنم. چون تری جی اصلا ثبات نداره اینجا و‌فقط در ساعات محدودی در روز قابل استفاده است. اگر ایرانسل تمدید نکرد و دیدم مبین نت شبانش برقراره ، میرم مبین
    اره واقعا بعضی ها مثل شما و من مجبوریم چون خط فیبر نوری مخابرات هم روش نت نمیده . من تا چند روز دیگه احتمال زیاد وایرلس بگیرم که شبانه هم داره . هرچند باید خرج 350 هزار تومنی کنم

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

درسته
    سرعت دانلود صد هزار گیگابایت در ثانیه اصلا ! وقتی حجم نداری سرعت معنا نداره
    امروز زنگ زدم ، طرف گفت من خبر ندارم که شبانه برگرده یا برنگرده
    به نظرم میخوان عامدانه وایمکسی ها را به سمت اینترنت 3G و 4G همراه بکشونن
    -------------
    هر سالی که میریم جلو وضعیت اینترنت بدتر میشه ، با این ملتی هم که داریم انتظار بیشتری نیست .
    واقعا متوجه نمیشم چرا بعضی ها فکر میکنن اینترنت خوب شده !
    بعضی ها روزی 10 تومن بسته میگیرن برای اینترنت گوشی ! با وجود این افراد این اپراتورها و شرکت ها هم باید بزنن و ما اجبارا به سازشون برقصیم !
    دارم فکر میکنم بعد از این خواستم یه فایل 500 مگی آپدیت یا نرم افزار بگیرم باید چکار کنم !
    700 مگ حجم دارم تا 3 خرداد ، دیگه هم تمدید نمیکنم .
    خداحافظ وایمکس و شاید خداحافظ دنیای مجازی
    وضع سرعت شاید بهتر شده باشه ولی وقتی حجم محدوده هیچ فایده ای نداره . ملت اگه مثل پارسال که ایرانسل رو تسلیم به ارزون کردن بسته کرد.اگر اونجور اعتراض کنن و اینترنت هاشون تمدید نکنن فقط دو هفته یا یک هفته و بگن تا زمانی اینتزنت ارزون نشه و دست از محدود بازی بردارن تمید نمی کنیم . پارسال اکثر شرکت ها شبانه رو برداشتن هیچکس اعتراض نکرد . از هر گیک اینترنت 4 هزار تومن سود میکنن در صورتی که پای خودشون 300 تومنم در نمیاد

17. این کاربر از fafool70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

اره واقعا بعضی ها مثل شما و من مجبوریم چون خط فیبر نوری مخابرات هم روش نت نمیده . من تا چند روز دیگه احتمال زیاد وایرلس بگیرم که شبانه هم داره . هرچند باید خرج 350 هزار تومنی کنم
    من هم مجبور بودم ، فیبر نوری مثل شما
    تا الان هم adsl نداشتم ، 5 سال دیال آپ ! صبر میکردم ساعت 2 نیمه شب بشه و با ساعات رایگان برم نت !
    اون هم فقط کارت اینترنت مجانی میشد وگرنه روی قبض منظور می شد .
    دو سال اینترنت GPRS ( خوشحال بودم چون میتونستم 24 ساعته یاهو را روشن نگه دارم ، کاری که با دیال آپ نمی شد .
    یکسال هم مبین نت داشتم ، سه بار تعرفه ها را گرون کرد ، ساعات شبانه را دو ساعت کم کرد !
    نزدیک دو سال هم وایمکس ایرانسل ( خداییش هیچوقت مشکلی نداشتم باهاش ، اما حالا دیگه .... )
    -------------
    3G همراه اول که تعرفه هاش محدود و مفت گرون هست .
    برای 3G و 4G ایرانسل هم مشکل آنتن دارم ، یعنی داخل حیاط به زور دو تا خط بیاد برای 3G
    البته دو تا راهکار داره :
    زنگ بزنم و بگم منطقه ما اوضاعش اینطوریه بلکه اقدامی کنند .
    آنتن مخصوص بسازم و تست بزنم ( توی یوتوب دیدم یک روسی آنتن برای تقویت 3G ساخته بود )
    ------------
    در هر حال دیگه وایمکس تمدید نمی کنم ، میتونم 30 گیگ 6 ماهه اینترنت همراه ایرانسل بگیرم 60 تومن .

19. این کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

bzt

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •