تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 126 از 472 اولاول ... 2676116122123124125126127128129130136176226 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,251 به 1,260 از 4717

نام تاپيک: ‌ سمند EF7 پایه گاز سوز و بنزینی ( Samand )

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

امروز من رفتم نمایندگی برای پیگیری خودرو گفتند که برای سمند قراره 2 تا ایربگ بزارن که این ماشین دیر میاد رفتم از مسول فنی اش پرسیدم میگفت ماشین خوبیه اما چون تو سال 90 مثل پشکل گوسفند هی این موتور را با بی توجهی بستن ایراداتش زیاد شده که شرکت پیگیر برطرف کردن معایبش است البته یه نکته هم گفت که ماشین از ما بخری و فکر کنی حالا حالا خراب نمیشه میشه گفت بیلاخ تا آخر عمرت باید بیای و بری....
    سلام
    آقا محسن
    منم چند روز پیش که پیگیر ماشینم شدم همینو گفتن که تک ایربگه وراهنمایی رانندگی پلاک نمیکنه اما به نظرم شاید دارن رفع عیبشون میکنن.
    به شما نگفتن که کی قراره تحویل بدن؟مابالتفاوت قیمته دوایربگ چنده؟
    ماله مارو الان 1 هفتست تو سایت زدن آماده تخصیص

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام
    طبق لینک زیر امروز دوباره تولید EF7 آغاز شده و 300 عدد تولید شده.حالا رفع عیب شده یا نه الله و اعلم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از ali reza 222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خنده دار اینه که به نظر نمیرسه ایران خودرو در تلاش باشه کیفیت قطعات EF-7 رو بالا ببره. حداقل تولیدش رو متوقف کنه که ذهنیت بدی از این موتور بین مردم نمونه. پژو که داره تحریممون میکنه و بعدش دیگه حق استفاده از TU-5 و حتی XU-7 رو نخواهیم داشت. اگه این طوری پیش بره مردم حاضرن برن پراید و (تیبا) بخرن تا یه ماشین که موتورش مشکل همیشگی داره و درست هم نمیشه.
    Last edited by mohamad skystar; 02-05-2012 at 22:59.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Danial_4139's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوست گلم در ابتدا باید بگم که خرید xu7 رو کلا بیخیال شو چون موتور بسیار قدیمی ای داره و خریدش دیگه به درد ما جونا نمیخوره و بعلاوه مصرفش بالاست
    اما در کل گازی شرکتی یه چیز دیگست
    اما مطمین باش ef7 گازی نمیشه
    منم گول همین لذت رانندگی این ماشین رو خوردم اما به 1400 هزینه ی تعمیر موتور و 1.5 ماه وایسادن واسه این که قطعاتش بیاد اصلا نمیارزه
    ببین گلم اگه سعی کنی یکم مدیریت توی مصرف سوختت داشته باشی
    405 tu5 صفر بخر 15500 باصرفه ترین ماشین بنزینیه و مصرفش 100/6 تاس و یه دریا صندوق عقب جایزته و این که ماشینت 0 تا 1 سل بدون خرجه از اول دست خودته
    خریدش به صرفست به نصبت قیمتش
    قیمتش مناسبه یه ماشین با یه موتور به روز داری که هر جای ایران که هیچی هر جای دنیا خراب بشه قطعاتش گیرت میاد نیاز نیست 1 ماه وایسی قطعش بیاد موتور قابل تعمیر داره
    مثلا ef7 رو هیچ نمایندگی ای اجازه تعمیر نداره فقط اجازه ی باز شدن موتورت 1 هفته طول میکشه تا صادر بشه
    سعی کن یه ماشینی برداری که خریدش معقول باشه گول ظاهر رو نخور
    تازه سمند اتاقش جوون پسند نیست به قول معروف پیرمردیه راستی موقع فروش هم افت قیمت سمند زیاده هم مخصوصا ef7 مشتریش به شدت کمه
    خدا نکنه شما یه چیز بخری و مشکل پیدا کنه که ملتو بیچاره میکنی !

شما یه ماشین گرفتی شاید علت اینکه مشکل پیدا کرد بی احتیاطی های خودت بود بعدم فکر میکنی هر چی EF7 هست باید خراب بشه اگرم خراب نشه EF7 نیست !

کاری به همه صفحه های تاپیک ندارم ولی خدا وکیلی 5 صفحه آخر تاپیک رو خودت ببین چقدر پست دادی هیچ کدومم هم با سند و مدرک نیست بی خیال هم نمیشی .

خوب باید بهت بگم که اونا میگن واشرشه تو باور نکن کل موتور باید 1000 تا چیزش عوض شه
    تازه 1 ماهم باید بخوابه
    داداش اون موقع که من میومدم اینجا زار زار گریه میکردم میگفتین مال من یکی خراب در اومده
    به شخصه فقط چند تا موتور توی 500 تا کارکرد سوخته دیدم
    هر بارم 1400 هزینه تعمیرشه حالا الان گارانتی داره گارانتیش تموم شه میخواین چه کنین
    فقط اونایی که میخوان نگهش دارن باید بگم دور موتور از 4000 بالا نبرن و فشار بهش نیارن

خوب دوست گلم اینم لیست قطعات تعویضی موتور سوخته ی نازنین من :
    شیر یکطرفه
    استکان تایپیت
    انژکتور خنک کن پیستون
    کاسه نمد عقب میل لنگ
    کاسه نمدد میل لنگ
    کاسه نمد میل سوپاپ
    بغل یاتاقان
    پمپ روغن
    پیستون ماشینکاری شده
    دست 3تایی رینگ پیستون
    بلوک سیلندر
    میل لنگ
    واشر سر سیلندر
    واشر پایین بلوک سیلندر
    واشر خنک کننده روغن
    واشر قاب بالای سیلندر
    نیم یاتاقان متحرک
    یاتاقان ثابت بالا
    یاتاقان ثابت پایین
    گژنپین
    خار گژنپین
    جمعا به مبلغ 1400.000تومان هزینه
    گیرم ماشین شما از کارخونه خراب اومد بیرون ، مگه میشه همه این قطعات خود به خود با هم خراب بشه ؟؟

ماشین بدون روغن رو مثل تراکتور راه بردی و متوجه نشدی بعدم که مشکل پیدا کرده شاکی که EF7 بدرد نمیخوره و ...
    Last edited by Danial_4139; 02-05-2012 at 20:55.

6. این کاربر از Danial_4139 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

البته این توقف تولید جریان های دیگه هم داره و یکی از اون ها برای بالابردن قیمت ها هست که از این روش عرضه رو کم میکنن تا تقاضا بره بالا و بعد با قیمت جدید محصولات رو روانه بازار میکنند

8. این کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه pishooo2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما یه ماشین گرفتی شاید علت اینکه مشکل پیدا کرد بی احتیاطی های خودت بود بعدم فکر میکنی هر چی EF7 هست باید خراب بشه اگرم خراب نشه EF7 نیست !

کاری به همه صفحه های تاپیک ندارم ولی خدا وکیلی 5 صفحه آخر تاپیک رو خودت ببین چقدر پست دادی هیچ کدومم هم با سند و مدرک نیست بی خیال هم نمیشی .
    گل پسر مشکل تنها از من نبود توی اون 2×3 تا تعمیرگاهی که رفتم کار داشتم چند تا از همین ef7 ها بود که همشون زیر 1000 کیلومتر موتور سوزونده بود
    سند و مدرکم بیشتر از موتور سوخته ی خودم ؟
    تازه جالبش اینجاست که بدون هیچ دلیلی میسوزه حتی خودشونم دلیلشو نمیفهمن
    بعدشم اصلا سوختن به کنار !
    مشکل نبود قطعات در بازار و حتی ایساکو رو چطور هضم کنم؟
    یا این که 1.5 باید صبر کنی قطعاتش بیاد
    یا اصلا این که اجازه ی تعمیر موتور ef7 رو ندارن 1 هفته باید صبر کنی تا اجازه صادر بشه
    تازه درسته که مصرف ماشین کمه اما بازم مصرف بنزینش همچینام کم نیست
    میدونی مشکل از کجاست؟
    مشکل اینه که ادما نمیخوان از تجربه دیگران درس بگیرن دوست دارن خودشون تجربش کنن
    شما چه سند و مدرکی میخوای؟
    چی به نظر شما میشه سند و مدرک؟
    منطقی بخوام برم جلو جز این نمیشه در ضمن من قصد بی احترامی و حتی کل کل یا دعوا با هیچ شخصی رو ندارم
    تازشم از همه مهمتر اینه که اگر یکی از شما بره این ماشین رو بخره یا نره بخره به خدا هیچی تو جیب من نمیره که
    تقصیر از منه حقیره که تجربه ها و دیدگاه هام رو در اختیار چند نفر که مثل خودم اومدن و از اینجا و نوشته های دیگران این ماشین رو انتخاب کردن میذارم
    وقتی وارد یه نمایندگی بشی ببینی 10 تا ef7 اونجاست یکیش روغن میده واسه بار 4 اومده یکیش لوله ابش هر روز پاره میشه اب کم میکنه یکیش تو 1000 تا موتورش سوخته یکیش تو 500 تا سوخته
    میای بیرون میری در بنگاه داییت میبینی 2 ماهه یه ef7 دستشه هنوز نتونسته ابش کنه یه ef7 0 میفروشه یارو با زن و بچه وسط جاده شمال تو کیلومتر 300 تا موتور میسوزونه اواره میشه تو شهر قریب
    خوب چی به نظرت میرسه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

گیرم ماشین شما از کارخونه خراب اومد بیرون ، مگه میشه همه این قطعات خود به خود با هم خراب بشه ؟؟

ماشین بدون روغن رو مثل تراکتور راه بردی و متوجه نشدی بعدم که مشکل پیدا کرده شاکی که EF7 بدرد نمیخوره و ...
    ماشین از نظر اب و روغن کاملا سالم بوده دوست گلم موتور ماشین کاملا بدون دلیل سوخته

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام
    اول اینکه یک جورایی وقتی ماشین یکی از بچه ها دچار مشکل میشه میاد و مطرح میکنه و توی سایتها اینجوری میپیچه که فلان ماشین بد هستش.ضمن اینکه از این مدل سمند هزاران دستگاه تولید شده و بعضی هاشون خیلی هم خوب درآمده.
    دوم اینکه رفته بودم تعمیرگاه ایرانخودرو درباره EF7 سوال کنم و از مشکلاتش.مسول اونجا گفت که استاندارد ایرانخوردو اینکه 80 درصد محصولاتش بی عیب از کا دربیاد و 20 درصد خرابی برای اونها نرماله.و اون مسوول میگفت ما شاید 10 تا میفروشیم یکی از اونها دچار مشکل میشه و این برای ما طبیعی است.
    ضمن اینکه اگر دقت کنیم میبینیم که ما ایرانیها حق انتخابی بغیر از این چندتا خودرو نداریم و همشون یک جوری گیر دارند حالا بعض از نظر موتور مثل EF7 و بعضی قیافه ضایع مثل ال 90.
    من که خودم موندم اگر سمند نگیرم چی بگیرم؟206 که اتاقش برام واقعا کوچیکه.ال 90 با قیافه خشک و بی روحش.ریو با صدای وحشتناک موتور .405 هم که مال عهد بوقه دیگه حال آدم را بد میکنه از بس پیرمردهای فامیل همشون یکی ازش دارند.خوب شما بگو دیگه چی مونده؟
    دیگه باید یکی را بخریم و شانس بیاریم سالم باشه.
    والسلام

12. این کاربر از ali reza 222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    اول اینکه یک جورایی وقتی ماشین یکی از بچه ها دچار مشکل میشه میاد و مطرح میکنه و توی سایتها اینجوری میپیچه که فلان ماشین بد هستش.ضمن اینکه از این مدل سمند هزاران دستگاه تولید شده و بعضی هاشون خیلی هم خوب درآمده.
    دوم اینکه رفته بودم تعمیرگاه ایرانخودرو درباره EF7 سوال کنم و از مشکلاتش.مسول اونجا گفت که استاندارد ایرانخوردو اینکه 80 درصد محصولاتش بی عیب از کا دربیاد و 20 درصد خرابی برای اونها نرماله.و اون مسوول میگفت ما شاید 10 تا میفروشیم یکی از اونها دچار مشکل میشه و این برای ما طبیعی است.
    ضمن اینکه اگر دقت کنیم میبینیم که ما ایرانیها حق انتخابی بغیر از این چندتا خودرو نداریم و همشون یک جوری گیر دارند حالا بعض از نظر موتور مثل EF7 و بعضی قیافه ضایع مثل ال 90.
    من که خودم موندم اگر سمند نگیرم چی بگیرم؟206 که اتاقش برام واقعا کوچیکه.ال 90 با قیافه خشک و بی روحش.ریو با صدای وحشتناک موتور .405 هم که مال عهد بوقه دیگه حال آدم را بد میکنه از بس پیرمردهای فامیل همشون یکی ازش دارند.خوب شما بگو دیگه چی مونده؟
    دیگه باید یکی را بخریم و شانس بیاریم سالم باشه.
    والسلام
    دوست گلم درسته حق انتخاب کمی داریم
    اما به نصبت هزینه انتظاراتی هم ادم داره
    دوستان از حرفهای من در مورد این خودرو کمی ناراحت شدن
    به خدا من نمیگم برای مثال درصد خرابی این خودرو رو من باهاش مشکلی دارم نه
    مشکل من از نظر چند مورده خاصه
    مثلا :عدم دسترسی به قطعات یدکی خارج از ایساکو
    قیمت فوق العاده بالای قطعات
    بیکیفیت بودن قطعات به نسبت دیگر خودرو های هم رده
    مدت طولانی تعمیر و تعویض قطعات
    مدت کم کارکرد قطعات به نسبت خودرو های هم رده
    و
    .....
    ببین گلم موتور tu5 الان روی پارس 206 اس دی 405 اس ال ایکس و روی رانا در اینده نصب میشه
    قطعات خودرو به وفور در بازار یافت میشه و در ضمن کیفیت و عمر قطعات نیز بالا هستش
    موتور به روز بوده و فن اوری موتور خودرو هم برای پژو فرانسه هستش
    با این روند پیش بینی میکنم این موتور در اینده قیمت قطعاتش هم بیاد پایین چراکه بعد از تولید این چند فیس لیفت با یک موتور قطعه سازان هم تشویق به تولید قطعاتش میشن و وقتی تولید بره بالا قیمت کم میشه
    در ضمن خودروی چینیه mvm530 که به تازگی داره از شرکت مدیران خودرو عرضه میشه داره بین مردم جا باز میکنه و به نسبت امکانات و قدرت و مصرف سوخت تا به امروز خودروی خوبی بوده + این که خدمات پس از فروشش به نسبتef7 زیاد تفاوتی هم نمیکنه
    فقط میمونه یه مسیله اونم افت قیمت یکم بالا داره که اگه شما بخوای مصرف کننده باشی اونم حله یا یه ماشین کارکرده برداری که افتشم کرده باشه
    در ضمن موتور ef7 دارای گارانتیه اگرم خراب بشه من مشکلی ندارم درستش میکنن اماااااااااااااااااااااا
    مشکل اصلی بعد از اتمام تاریخ گارانتیه که من یکی با این وضع قیمت نمیتونستم از پس هزینش بر بیام

اگه نباشه جاش خالی می مونه Danial_4139's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

گل پسر مشکل تنها از من نبود توی اون 2×3 تا تعمیرگاهی که رفتم کار داشتم چند تا از همین ef7 ها بود که همشون زیر 1000 کیلومتر موتور سوزونده بود
    سند و مدرکم بیشتر از موتور سوخته ی خودم ؟
    تازه جالبش اینجاست که بدون هیچ دلیلی میسوزه حتی خودشونم دلیلشو نمیفهمن
    بعدشم اصلا سوختن به کنار !
    مشکل نبود قطعات در بازار و حتی ایساکو رو چطور هضم کنم؟
    یا این که 1.5 باید صبر کنی قطعاتش بیاد
    یا اصلا این که اجازه ی تعمیر موتور ef7 رو ندارن 1 هفته باید صبر کنی تا اجازه صادر بشه
    تازه درسته که مصرف ماشین کمه اما بازم مصرف بنزینش همچینام کم نیست
    میدونی مشکل از کجاست؟
    مشکل اینه که ادما نمیخوان از تجربه دیگران درس بگیرن دوست دارن خودشون تجربش کنن
    شما چه سند و مدرکی میخوای؟
    چی به نظر شما میشه سند و مدرک؟
    منطقی بخوام برم جلو جز این نمیشه در ضمن من قصد بی احترامی و حتی کل کل یا دعوا با هیچ شخصی رو ندارم
    تازشم از همه مهمتر اینه که اگر یکی از شما بره این ماشین رو بخره یا نره بخره به خدا هیچی تو جیب من نمیره که
    تقصیر از منه حقیره که تجربه ها و دیدگاه هام رو در اختیار چند نفر که مثل خودم اومدن و از اینجا و نوشته های دیگران این ماشین رو انتخاب کردن میذارم
    وقتی وارد یه نمایندگی بشی ببینی 10 تا ef7 اونجاست یکیش روغن میده واسه بار 4 اومده یکیش لوله ابش هر روز پاره میشه اب کم میکنه یکیش تو 1000 تا موتورش سوخته یکیش تو 500 تا سوخته
    میای بیرون میری در بنگاه داییت میبینی 2 ماهه یه ef7 دستشه هنوز نتونسته ابش کنه یه ef7 0 میفروشه یارو با زن و بچه وسط جاده شمال تو کیلومتر 300 تا موتور میسوزونه اواره میشه تو شهر قریب
    خوب چی به نظرت میرسه؟
    دوست من سوختن موتور دو دلیل بیشتر نداره و چیزی خیلی سختی هم نیست که نشه تشخیص داد و اون شخصی که نتونسته تشخیص بده مطمعن باش تعمیرکار نیست با این لیست قطعات هم مشهوده سوختن موتور به دلیل نرسیدن روغن به قطعات بوده و دلیلش هم یا کم بود میزان روغن یا از کار افتادن اویل پمپ بوده که اونم اگر یکم توجه میکردی خیلی راحت متوجه میشد .

15. این کاربر از Danial_4139 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •