تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما کدوم بهتره؟

راي دهنده
662. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سمند معمولي

59 8.91%
  • پژو 405

230 34.74%
  • پژو پارس

373 56.34%
صفحه 126 از 178 اولاول ... 2676116122123124125126127128129130136176 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,251 به 1,260 از 1772

نام تاپيک: پــــــژو 405 و پژو پــــارس ( Peugeot )

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام. بچه ها من یه 405 تصادفی خریدم مدل 88. بعد از یکماه امروز استارت زدم و روشنش کردم..... نمیدونم ترمزش ای بی اس هست یا نه ولی سوییچو که باز کردم چراغ ای بی اس روشن شد.... ترمزش ای بی اسه؟؟؟؟ از کجا بفهمم ترمزش چیه؟؟؟

داره خودمونی میشه milad00790's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام. بچه ها من یه 405 تصادفی خریدم مدل 88. بعد از یکماه امروز استارت زدم و روشنش کردم..... نمیدونم ترمزش ای بی اس هست یا نه ولی سوییچو که باز کردم چراغ ای بی اس روشن شد.... ترمزش ای بی اسه؟؟؟؟ از کجا بفهمم ترمزش چیه؟؟؟
    سلام خدمت شما دوست گرامی اولا مبارک باشه چند خریدی دو گانه است یا بنزینی دوم شما چند راه داری اولیش همون چراغ ای بی اس هست که اگه روشن شه و خاموش شد نشان دهنده سیستم ای بی اس هست دوم اینکه اگه کاپوت را بزنی بالا فکر کنم سمت چپ یا راست یه چیزی باید باشه که دو تا لوله از مخزن روغن ترمز اومده داخلش و بعد به قسمت های دیگه تقسیم شده اگه اونو دیدی حالا نمیدونم طرف چپ هست یا راست ماشینیت ای بی اس داره و سوم اینکه اگه در حین سرعت های بالا و تو دست انداز ها و جاده های ناهموار وقتی ترمز کردی احساس لرزش تو پدال ترمز کردی ناشی از فعالیت ای بی اس هست و ماشینت دارای ترمز اس بی اس هست . اگه سوالی دیگری بود در خدمتم.

3. این کاربر از milad00790 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

درب موتور رو باز کنید .
    اگه قسمت بالا سمت راست این قسمت رو داشته باشه abs هست ماشینتون

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داخل سند خودرو هم زده دارای abs هست یا نه

5. 2 کاربر از hossein.az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام خدمت شما دوست گرامی اولا مبارک باشه چند خریدی دو گانه است یا بنزینی دوم شما چند راه داری اولیش همون چراغ ای بی اس هست که اگه روشن شه و خاموش شد نشان دهنده سیستم ای بی اس هست دوم اینکه اگه کاپوت را بزنی بالا فکر کنم سمت چپ یا راست یه چیزی باید باشه که دو تا لوله از مخزن روغن ترمز اومده داخلش و بعد به قسمت های دیگه تقسیم شده اگه اونو دیدی حالا نمیدونم طرف چپ هست یا راست ماشینیت ای بی اس داره و سوم اینکه اگه در حین سرعت های بالا و تو دست انداز ها و جاده های ناهموار وقتی ترمز کردی احساس لرزش تو پدال ترمز کردی ناشی از فعالیت ای بی اس هست و ماشینت دارای ترمز اس بی اس هست . اگه سوالی دیگری بود در خدمتم.
    دوگانه کارخونست.... 10 و 300 خریدمش.... البته پدرم نقاشه و خودش درستش کرد... اره وقتی میخوام روشنش کنم چراغ ای بی اس چند ثانیه روشنه و بعد خاموش میشه....

یه سوال دیگه..کیلومتر ماشین زده 39 هزارتا راه رفته....... البته صاحب قبلی ماشین ادم مطمئنیه........ با دیاگ مشخصه چقدر راه رفته؟؟؟؟ یه وقت کیلومترو دست کاری نکرده باشن....

داره خودمونی میشه milad00790's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوگانه کارخونست.... 10 و 300 خریدمش.... البته پدرم نقاشه و خودش درستش کرد... اره وقتی میخوام روشنش کنم چراغ ای بی اس چند ثانیه روشنه و بعد خاموش میشه....

یه سوال دیگه..کیلومتر ماشین زده 39 هزارتا راه رفته....... البته صاحب قبلی ماشین ادم مطمئنیه........ با دیاگ مشخصه چقدر راه رفته؟؟؟؟ یه وقت کیلومترو دست کاری نکرده باشن....
    با عرض سلامی دو باره خدمت شما دوست گرامی بله با استفاده از دیاگ میشه دید که چقدر کار کرده حالا هر چقدر هم کیلومتر را دست کاری کرده باشند چون کارکرد ماشین در ECU ماشین ثبت میشه و به محض اینکه دیاگ زدید می تونید کارکرد واقعی ماشین را ببینید.

8. این کاربر از milad00790 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

مبارکه
    خوب خریدیا الان مدل 88 میدن 15 تومن والا

10. این کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

مبارکه
    خوب خریدیا الان مدل 88 میدن 15 تومن والا
    من تصادفی خریدم ...

12. این کاربر از p_p_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام
    میخواستم بدونم ایمنی و استحکام 405 در چه حدی هست؟
    و اینکه تفاوتی بین ایمنی 405 glx و slx وجود داره؟
    و تفاوتی بین ایمنی 405 و پژو پارس وجود داره؟
    منظورم 405 های جدید که با ایربگه هست

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    میخواستم بدونم ایمنی و استحکام 405 در چه حدی هست؟
    و اینکه تفاوتی بین ایمنی 405 glx و slx وجود داره؟
    و تفاوتی بین ایمنی 405 و پژو پارس وجود داره؟
    منظورم 405 های جدید که با ایربگه هست
    ایمنی 405 در حد نسبتا متوسطی قرار دارد و 405 اس ال ایکس از موتور TU5 بهره میبره که بر روی 206 تیپ 5 و 6 و 207 نصب هست .نمای ظاهری ، جلوپنجره و چراغ ها هم کمی تغییر کردن و باعث شده گرد پیری رو روی 405 اس ال ایکس به وضوح ببینید .
    در حال حاظر 405 و پارس یک عدد اربگ برای راننده دارند و از نظر ایمنی در یک سطح هستند .

15. 4 کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام پژو پارس توليد نميشه آخه تو سايت ايرانخودرو برداشته شده با اين حساب قيمتش ميشه هم تراز بنز

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •