تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1258 از 1319 اولاول ... 25875811581208124812541255125612571258125912601261126212681308 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,571 به 12,580 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من با محدودیت سرعت موافقم. چون دلیل نمیشه هرکی به دکل نزدیک بود و تجهیزات عجیب غریب داشت کل پهنای باندو ببلعه و بندگان خدایی که دورتر هستن نتونن همون حق خودشونم استفاده کنن. ما مردم در عمل نشون دادیم از موقعیت سو استفاده می‌کنیم. خلاصه اینکه اقا دستشون درد نکنه اصن 2 مگم زیاده همون یک مگ هم برای این مردم بسه
    ساندیس زیاد زدی برادر

دوستان بحثتون رو خوندم دقیق متوجه نشدم...
    الان چی شده؟
    نامحدود شبانه سرعتش از اول برای همه دو مگه؟
    نامحدود شبانه رو سرعتش رو حداقل 10 برابری کم کردن.
    Last edited by GHAGHALEELEE; 09-01-2022 at 22:10.

2. 10 کاربر از GHAGHALEELEE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

خوب یعنی از اول؟ چقدره؟

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

خوب یعنی از اول؟ چقدره؟
    نهایت موقع دانلود روی 2 مک وایمسه..خودتون تفاوت رو ببنید...یکیش 3 دقیقه قبل ساعت 11 هست اون یکی 40 دقیقه بعدش:

5. 2 کاربر از mehdy.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

من با محدودیت سرعت موافقم. چون دلیل نمیشه هرکی به دکل نزدیک بود و تجهیزات عجیب غریب داشت کل پهنای باندو ببلعه و بندگان خدایی که دورتر هستن نتونن همون حق خودشونم استفاده کنن. ما مردم در عمل نشون دادیم از موقعیت سو استفاده می‌کنیم. خلاصه اینکه اقا دستشون درد نکنه اصن 2 مگم زیاده همون یک مگ هم برای این مردم بسه
    البته شما دیگه پیاز داغش رو زیاد کردی ولی اگه سرعت رو نامحدود کنند ولی حجم رو مثلا به همون 450 گیگ منصفانه برگردونند مشکلی نیست چون کاربر عادی بیشتر از همون 450 گیگ در ماه رو بیشتر کاریش نداره ولی اگه کسی میخواد استفاده تجاری کنه که شبی 200-300 گیگ دانلود کنه حسابش جداست،فوقش اونم میره چند تا سیم کارت میگیره یا بسته رو چند بار تمدید میکنه و چون بیزنسی کار میکنه خوب بیزینسی هم پرداخت میکنه و باید هزینه بیشتری بده!!!
    Last edited by mehdy.z; 10-01-2022 at 01:37.

7. 8 کاربر از mehdy.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

تو اینکه سرویس بی نظیری هست (یا بود) اصلا شکی نیست.
    من خودم از سال 2016-2017 به بعد دارم استفاده میکنم.
    تو این چند سال هم کم و بیش افت و خیز داشته یکی دو بار هم کلا سرویس رو حذف کردن و مجدد برگشته
    به نظر من اگر بخواد روی همین روال بمونه تقریبا همه مشتری هاش رو از دست میده
    کسی که اون سرعت و حجم رو تجربه کرده دیگه پول برای تمدید این سرویس نمیده
    منطقی تر بود که اگر بخوان محدود کنن برای شروع بیان اون 450 گیگ حجم منصفانه رو اعمال کنن
    یا سرعت رو حدی در نظر بگیرن که بصرفه سیستم رو روشن بذازیم.
    در هر صورت فقط میتونم بگم امیدوار با این مدل عجیب و غریبی که محدودیت ایجاد کردن مشکل از جایی دیگه ایی باشه و مثل سری های قبل برطرف بشه.

من به لطف دوستان نامحدود رایتل رو تست کردم سرعتش که عالیه فقط هزینه اش نسبت به اون سرویس بالاست
    گیگی 100 تومن میوفته که اگر همراه اول رو رفتنی در نظر بگیریم خیلی هم بد نیست.
    رایتل مگه نامحدود بدردبخور هم داره؟
    چند تا نامحدود تو پنلش دیدم که مصرف منصفانه کمتر از 2،3 گیگ داره.
    سرویسی که گیگی 100 تومن می افته چه سرویسی هست؟

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

رایتل مگه نامحدود بدردبخور هم داره؟
    چند تا نامحدود تو پنلش دیدم که مصرف منصفانه کمتر از 2،3 گیگ داره.
    سرویسی که گیگی 100 تومن می افته چه سرویسی هست؟
    شما باید بری سراغ شبانه که ساعت 3 شروع میشه. اون فکر کنم مصرف منصفانه اش 150 گیگ هست.

10. 2 کاربر از GHAGHALEELEE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

ساندیس زیاد زدی برادر

نامحدود شبانه رو سرعتش رو حداقل 10 برابری کم کردن.

سایبری ها درآمد خوبی دارن ، چند صد هزار نفر سایبری با حقوق و مزایای مناسب
    مردم را به جون هم بنداز و حکومت کن ! شگردی که چند دهه به خوبی جواب داده
    تا الان با دو نفر از همین قماش در همین تاپیک مجادله داشتم ، کوته اندیشان فرومایه
    حقوق خوبی میگیرن و انجام وظیفه میکنن ، ماهی یک نیسان آبی سن ایچ

چند صفحه قبل تر و چندین بار در این تاپیک ، وضعیت بسته شبانه را پیش بینی کرده بودم
    دو سال قبل وزیر قبلی ، اپراتورها را مجبور کرد بسته 100 گیگ برای اینترنت ثابت ارائه بدن ( به خاطر کرونا ) ، ایرانسل TD-LTE هم این 100 گیگ را داد ولی سرعت را محدود کرد روی 250 کیلوبایت
    این اولین باری نیست که اپراتورها این کار را میکنن و در گذشته ی نه چندان دور برای داشتن سرعت دومگابیت باید جوازکسب یا مدارک دانشجویی ارائه میشد ( نوشتم صرفا جهت یادآوری سایر دوستان )

در مورد وزیر قبلی ، یکی از دوستان فرمودن اینترنت در دولت گذشته گران نشد !!!!!
    تعرفه های TD-LTE ایرانسل سالی یکبار گرانتر شد ، بسته های اینترنت همراه هم که بارها و بارها گرانتر شد ، به نظرم از دوران تطهیر کردن دیگران سالهاست عبور کردیم
    خانه از پای بست ویران است - خواجه در بند نقش ایوان است

12. 3 کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

دوستان من به سامانه 195 شکایت کردم و البته سرعت رو در هر دو حالت(داخل محدوده شبانه و حالت عادی) هم عکس گرفتم وآپلود کردم..
    اینم حوابیه ش:

البته تا حدودی منطقی بود چون با سرعت 8-7 مگا بایت(حدود 50 مگابیت) و اینکه با اومدن 5G دیگه طرف توی یه ماه کل نت رو خالی میکرد روی سیستم،که منم در جوابیه همین طور که مشخصه اعلام کردم بهتر بود نهایتش یه تعریفی برای حجم تعیین میکردین(عین قدیم که مثلا روی 450 گیگ بود)نه اینکه سرعت رو تا حدی بیارین پایین که عملا برای کاربر غیر قابل استفاده بشه!!
    به نظر من بقیه دوستان هم حتما اقدام کنند شاید جواب داد...

سامانه 195 که هیچ ، شما به سامانه 196 و 197 و دادگاه لاهه هم شکایت کنید چیزی تغییر نمیکنه ، رفتن راهی که قبلا رفتیم و تست کردیم فقط اتلاف وقت هست
    چند صفحه قبل تر ، تجربه ی خودم و بیشتر از صدنفر از همراهانم در مورد وایمکس مبین نت را شرح دادم ، شکایت شما از همراه اول به 195 مثل اینه که شکایت از قاضی را نزد همون قاضی ببرید ! اینجا ایران است ، سوئد و دانمارک و نروژ نیست که نهادها و سازمان مستقل و استقلال عمل داشته باشند ! اینجا جان انسان هم اهمیتی نداره ، چه رسد به سرعت اینترنت من و شما

در اینکه عده ای سواستفاده میکنن شکی نیست و همراه اول میبایست به جای محدود کردن سرعت حجم را روی 450 گیگ محدود میکرد ، رایتل اینکار را کرده و شما یک بایت بیشتر از حجم تعریف شده نمیتونید دانلود کنید .
    اما محدود کردن سرعت دلایل مختلفی داره که خیلی هامون میدونیم ، اما یه دلیلش حال دادن به نماوا و فیلمو بوده ، ایرانی جماعت باید بره نماوا و فیلیمو عضو بشه و فیلم های سفارشی و سانسور شده را تماشا کنه ، چه معنی داره با همراه اول برید فیلم و سریال سانسور نشده دانلود کنید ؟ درآمد نماوا و فیلیمو چی میشه ؟
    اول سایت های معروف مثل تاینی موویز را بستن که نماوا و فیلیمو بی مشتری نمونن ، بعدم برای اینترنت و سرعت و حجمش نقشه کشیدن ، تمامش به خاطر این دوتاست
    هر چی دوبلور بوده را کشوندن سمت خودشون ، دوبلورها هم که شدن نویسنده ! کلا داستان فیلم را عوض میکنن ! همش به خاطر منافع خودشون هست و دستی که سالها در جیب ملت بوده و از بس فشار دادن جیب پاره شده دستشون را کردن در خشتک ملت ! سیر هم نمیشن

14. 6 کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

برای من همچنان سرعت اوکی هستش

اگه قرار باشه طرحی اجرا بشه احتمالا الان تو مرحله تست هستش شاید به همین دلیله که رو بعضی از سیم کارت ها این مشکل وجود داره
    اولین بار که برام پیش اومد زنگ زدم اولین سوالی که به ذهنم رسید ازشون بپرسم هم این بود که سرعت رو محدود کردن یا نه که قاطعانه جواب دادن نه
    من از اولین بار بعد فعال کردن که این مشکل رو داشتم و حل کردم بعد سه هفته فعلا دیگه پیش نیومده

16. 2 کاربر از Cinema2Cinema بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

سلام ، حکایتی در باب شکایت و ناکامی در رسیدن به عدالت
    زیر گنبد کبود ، چند سال قبل بنده و تعداد زیادی از دوستان این فروم وایمکس مبین نت داشتیم ، انگیزه ی ما از گرفتن بسته های گران قیمت وایمکس مبین نت فقط و تنها استفاده از اینترنت شبانه رایگان بود .
    شبانه رایگان 4 یا 5 ساعت بود و بهترین اینترنت هم 2 مگابیت ، یعنی در بازه ی رایگان کلا 4 تا 5 گیگ امکان دانلود کردن ( سرعت 250 کیلوبایت در ثانیه )
    روزی وایمکس مبین نت در حرکتی ناجوانمردانه ، شبانه رایگان را حذف کرد ! ما بودیم و مودم و تعرفه های گران و شبانه ای که حذف شده بود
    در حرکتی هماهنگ همگی به 195 شکایت بردیم ( بیشتر از 100 نفر همزمان شکایت کردیم )
    چند روز بعد ، فقط یک خانمی با تمام ما تماس گرفت و گفت مشکل حل شد ؟! گفتیم نه !
    مبین نت شبانه را برداشت و زور ما هم مثل همیشه به آقایون گردن کلفتِ دزد نرسید
    بالا رفتیم ماست بود ، قصه ما راست بود ! زیر گنبد کبود حرفی جز نفرین کردن نموند !

نتیجه اخلاقی : وقت خودتون را با 195 و در راه عدالت خواهی تباه نکنید که بیشتر تحقیر خواهید شد .

در قراداد مبین نت و مشتری ، شبانه رایگان تعریف شده بود و راحت زدن زیرش
    برای پائین بودن سرعت اینترنت ، واقعا فکر میکنید به فلان جا شکایت ببرید اتفاقی می افته ؟!
    برید خداروشکر کنید که شبکه های اجتماعی و اینترنت جهانی در اختیار اینها نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •