تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 125 از 1130 اولاول ... 25751151211221231241251261271281291351752256251125 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,241 به 1,250 از 11292

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

آخر فروم باز a.z.p.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

دوستان ویکیپدیا رو داشتم میدیم ظاهرا یه 8 تایی نسل داره این ایمپالا ....
    و اپدیت شده اومده تا همین امسال ///

این مدال 2006 تا 2009 هست ظاهرا :

هی مرد اخه چرا اون رو این شکلی کردی ؟....
    حالا 2009 رو ببین :

حالم داره بد میشه دیگه !!! ....

این مدل 1972 هست :

[

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

دوست عزیز ماشین مدل بالای آمریکایی رو بی خیال شو وارد کدرن خیلی سخته همین ایمپالا برات بالای 60 تومن در میاد.
    میتونی با این پولت اگه عشق داری میتونی با 10-15 تومن یه ماشین واقعا تمیز بخری با 6-7 تومنیه ایمپالای 73 خیلی تمیز میشه خرید که هیچ ایرادی هم نداشته باشه یا اگه میخوای ماشینت رو واسه درگ و این چیزا مثل همون نوا اس اس که بالا گذاشتی بکنی یه نوای دو در بخر حداکثر 5 تومن بعد کم کم روش خرج کن من دقیقا نمیدونم تو چی میخوای عزیز با 21 تومن هم میتوین یه کاپریس 91 تخممرغی بگیری ماشین خوب و راحتی هستش .یه بار بگو واسه چی ماشین آمریکایی میخوای بگم بهت چیکار کنی
    ماشین صفر امریکایی رو هم بی خیال شو ماشین مدل پایین تر و تمیز هم زیاد داریم هیچکدوم هم تا حالا متوراشون مشکلی ایجاد نکرده اگه زیادی نگران موترو هستی میتونی یکی بخری بدنه تمیز باشه موتورش رو یه موتور به روزتر بخری براش وارد کنی بندازی روش.
    فقط بگو میخوای چیکار ماشین آمریکایی رو و چی میخوای .

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

من خودم عشق درگ هستم ... البته این یه قسمتی از کار هست ...
    تازه تو تهران مسابقات درگ هست ؟ چه جوریاست ؟
    یه چیز دیگه کی خواست مدل های 2009 یا 2006 ایمپالا رو وارد کنه ؟ اگه پست من رو خوب خونده باشی خودم گفتم از این جدیداش بدم میاد گند زده به اون سبک کلاسیک فوق العاده !!! من عاشق همون مدل های 64 و 72 هستم ...
    راستی برند های دیگه چطور ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

برندهای دیگه فورد دوج و بقیه زیر مجوعه های اینا
    منظورت رو نمیفهمم ؟میخوای برونی ماشین رو یا میخوای تقویتش کنی؟
    اگه میخوای سوار بشی من به نظرم بگرد دنبال یه فایر برد ترانس آ ام یا اگه حوصله داری آدرس یه برا کودا مدل 70 رو بهت بدیم قیمت 9 تومن میگه یه کم کار تو دوزی و داخل اتاق داره 9 تومن میدی ماشین 4-5 تومن هم بدنه و فنی و تو دوزی و این چیزا خرجش میکنی میشه یه ماشین تک .
    ========================================
    راستی بچه ها میخوام چند تا تاپیک در مورد معرفی ماشینهای آمریکایی بزنیم مثلا واسه ماستنگ یکی کوروت یکی کامارو ....اینجوری دیگه بقیه بچه ها رو هم میگم برن دنبال آلمانی و ژاپنی و تاریخچه ماشینا .
    اول خودمون امریکایی رو جور میکنیم بعدا اونا رو هم یواش یواش
    تا یه سال میخوایم کل انجمن اتومبیل رو دسته بندی کنیم.
    Last edited by rami_hemi; 27-08-2009 at 16:41.

5. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

میخوام ماشین رو برونم نمیخوام حالت کلکسیونی باشه !! پس وقتی میخوام ازش کار بکشم 100 درصد موتور رو هم تقویت میکنم ..یه کاری هم میشه کرد کلا همونطور که خودت گفتی ایمپالا رو بر بخرم موتورش رو بر دارم یه موتور درست حسابی ببندم روش ... ولی من نمیدونم چه موتور هایی و ... رو میتونم استفاده کنم و ...
    راستی مدل های جدید نو و دست یکش گیر میاد ؟(کلی میخوام بدونم ... )

در ضمن من عشق سری ایمپالا هستم ... چه 2009 چه 64 ولی از مدل های کلاسیکش بیشتر خوشم میاد ...

راستی ببینم با این ها مسابقات درگ رو میشه انجام داد ؟ ...
    Last edited by a.z.p.z; 27-08-2009 at 16:59.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

1-خودروی کلاسیک برای کار روزمره میتونه استفاده بشه ولی تقویت توصیه نمیشه
    برای تقویت میتونی یه ماشینی بخری که موتروش زیاد خوب نباشه
    برای تعویض موترو هم باید مشخصات موتور اولی رو بدونی بعدا یه موترو نزدیک همون مشخصات براش پیدا کنی
    ایمپالا برای درگ خوب نیست بدنه بزرگی داره و سنگینه بهترین گزینه برای این کار پونی کار یا ماسل ها هستن
    ایمپالا رو من فقط و فقط برای یه ریبیلد استاندارد توصیه میکنم که حتی موترو هم تعویض نشه بلکه موترو یه تعمیر اساسی بشه و بسته بشه روش .
    موترو صفر میتونی پیدا کنی کم کار کرد هم میتونی فقط باید وارد کنی مثلا ls1-ls6-ls3 این سه موترو حجمشون 350 اینچ مکعب هستش
    مدلهای دیگه هم میتونی پیدا کنی ولی برای یه ماشین کلاسیک هیچ موتروی اصالت موتور خود ماشین رو نداره.
    یه ایمپلای 73 با موترو 250 اینچی استاندارد خودش کلاسیک هستش کلکسیونی هم نیست میتونی برونی بری بگردی ولی نباید ماشین روزمره باشه.

8. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mard_khasteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستی بچه ها میخوام چند تا تاپیک در مورد معرفی ماشینهای آمریکایی بزنیم مثلا واسه ماستنگ یکی کوروت یکی کامارو ....اینجوری دیگه بقیه بچه ها رو هم میگم برن دنبال آلمانی و ژاپنی و تاریخچه ماشینا .
    کاملا موافقم.. تاپیک که ایجاد شه ممکنه اولش خلوت باشه ولی بعدش شلوع میشه..

یه چیز دیگه کی خواست مدل های 2009 یا 2006 ایمپالا رو وارد کنه ؟ اگه پست من رو خوب خونده باشی خودم گفتم از این جدیداش بدم میاد گند زده به اون سبک کلاسیک فوق العاده !!! من عاشق همون مدل های 64 و 72 هستم ...
    درگ یه کمی هزینه اش زیاده هااا... کم کم باید شاغل باشی یا پول دار.. مسابقه هاش هم تو تهران هست..

میخوام ماشین رو برونم نمیخوام حالت کلکسیونی باشه !! پس وقتی میخوام ازش کار بکشم 100 درصد موتور رو هم تقویت میکنم ..یه کاری هم میشه کرد کلا همونطور که خودت گفتی ایمپالا رو بر بخرم موتورش رو بر دارم یه موتور درست حسابی ببندم روش ... ولی من نمیدونم چه موتور هایی و ... رو میتونم استفاده کنم و ...
    راستی مدل های جدید نو و دست یکش گیر میاد ؟(کلی میخوام بدونم ... )

در ضمن من عشق سری ایمپالا هستم ... چه 2009 چه 64 ولی از مدل های کلاسیکش بیشتر خوشم میاد ...

همون طور که رامین گفت با ایمپالا نمیشه.. اگه خواستی دنبال ماشین واسه درگ بری، دنبال محصول GM باش، مثلا یه کامارو 67 تا 69 بهترین و رایجترین ماشین واسه درگ هست.. در ضمن محصولات GM نسبت به بقیه محصولات آمریکایی مثل دوج، راحت ترین نصب ، تنوع خیلی زیاد و کیت های مچ شده واسه ماشین های مختلف داره.. رایج تر از بقیه برند ها هم هست..
    Last edited by mard_khasteh; 28-08-2009 at 01:07.

10. این کاربر از mard_khasteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dj.tiesto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تو رینگ SmackDown

پيش فرض

من سمت سلسبیل، هاشمی، کارون و دامپزشکی هستم..
    خب خدا رو شکر سمت خودتون گاراژ کم نیست.معلومه زیاد نگشتی.تو همون خیابون خوش ازادی سه راه اذری امام زاده معصوم هزارتا گاراژ هستش.اکثرشون هم امریکایی باز داره.من تو خیابون قزوین 35 متری امیری یه کامارو 79 سبز نمره نوشهرم بود پیدا کرده بودم 1.700.ولی دیر جنبیدم یه اصفهانیه زد تو گوشش.

حالا یه سوالی اگه بخوایم یدونه بخریم ایا میشه از اونور وارد کرد ؟ ... یا از همینجا هم میشه خرید ؟ نمیخوام یه چیز قدیمی داغون باشه !!! .....
    ?
    فقط باید یه نمونه قدیمی از اینجا بخری

عزیز بستگی به مدلی که میخوای باشه داره.
    مثلا یه ماشین کلاسیک میخوای یا مدرن
    ماشین به روز مثلا مدل 2009 یا 200 به بالا امکانش هست ولی اونقدر سخته و پر هزینه هستش که اصلا توصیه نمیشه.
    به هیچ عنوان من الرجوع نمیشه مگه اینکه اقا زاده باشی.

ببخشید والا مدل های کلاسیک و قدیمی رو کمی اشنایی دارم ولی جدید ها چه طرح هایی هست ؟
    اولا برند هم مهم هست که چه برندی باشه ... شما چه برندی رو پیشنهاد میکنید ؟ درحالی که هر برندی چندین سری زیر مجموعه داره !!!
    به پیش نهاد کسی کاری نداشته باش شما خودت باید موضعت رو مشخص کنی.

برند که قبلا باید بپرسم پدرتون چی داشت؟
    ولی بهترین گزینه برای شروع به کار با یک آمریکایی شورلت ویا بیوک هستش اونم نوا و اسکای لارک و اگه دنبال پونی کار یا ماسل باشید کامارو و فایر برد گزینه های اصلی هستن
    اونایی که رامین گفت خوبه ولی پونتیاک نه.مگه اینکه یه نمونه سالم و بدون حتی 1 ریال خرج بخری.

این ماشین تو ایران هست.. به تعداد کم.. ولی خریدش یه کمی مشکله...

چون یا قیمت ها بالاست و یا قصد فروش ندارن.. تو یه سایت ماشین فروشی یه ایمپالا دور و بر مدل 64 واسه فروش هست.. اگه حوصله و وقت و آشنا واسه جمع کردن اش داری بهم بگو بگردم بهت لینکش رو بدم.

اگه از لحاظ مادی هم وضعت خوبه، یه دونه بازسازی شده اش رو می تونی بالای 10 میلیون بخری.. چون اینا زیاد رد و بدل می شن و دست به دست می چرخن.. پول داشته باشی همه چی هس.. حتی چارجر 69..
    تعدادش اصلآ کم نیست.به نسبت اینکه ماشین 46 سال پیشه به نظر کم میاد یعنی از خیلی از کشور های دنیا تو ایران بیشتر یافت میشه.ایران برای خودش تا 15-20 سال پیش معدنی بود از ماشینهای امریکایی.البته خریدشو درست گفتید.مشکله.
    مورد هایی پیدا میشه با قیمتای 1.5 تا 2.5-3 میلیون که خیلی هم دست نخورده و سالم هستن ولی ماشینم هست که به قول شما بالا 15 قیمت میدن.منتها یه سری ارزش دارن مثل اینی که عکسشو گذاشتی ولی یه سری مفت نمیرزن.
    راستی اون لینکی رو که میگی بگو ببینم چیه خدا رو چه دیدی شاید خریدیم.
    راستی چارجر هم سراغ دارم 1968 به قیمت 40 میلیون ولی ماشین نو نو هستش.موتور 440 صفر گیر بکس صفر.همه چیش نو.

پدر من یدونه شورلت نوا داشت البته ظاهرا همین نوا سال های مختلفی با طرح های مختلفی تولید شده نه ؟
    200 میلیون ؟ come on man ...
    من 25 تومن بیشتر نمیتونم پول ماشین بدم ... خوب از 4 یا 5 تومن خیلی بیشتر ... تازه یه مدل تمیز خوب میخوام نمیخوام داغون باشه یا موتورش دیگه کارش تموم باشه !!

البته چرخ عقبش که اینطور نبود ...خودت میدونی که این چرا چرخ عقب رو اینجوری کرده !!!
    [IMG]h[/IMG]
    عکس ازین بزرگتر نداشتی؟؟
    بیلبرد اتوبان رو اوردی زدی اینجا پدر صفحه در اومد.
    25 تومن داری تازه میگی چی بخرم؟داغون نباشه؟25 داشته باشی هر ماشین امریکایی بخوای غیر از 7-8 مورد در حد نو شو نو میتونی بخری.
    من خودم خیلی سراغ دارم.اگه واقعا خریداری پی ام بزن.

دوستان ویکیپدیا رو داشتم میدیم ظاهرا یه 8 تایی نسل داره این ایمپالا ....
    و اپدیت شده اومده تا همین امسال ///

این مدال 2006 تا 2009 هست ظاهرا :

هی مرد اخه چرا اون رو این شکلی کردی ؟....
    حالا 2009 رو ببین :

حالم داره بد میشه دیگه !!! ....

این مدل 1972 هست :

[
    اینجا همه همه مدل امریکایی رو میشناسن و لزومی نداره هی عکس بذارید.

دوست عزیز ماشین مدل بالای آمریکایی رو بی خیال شو وارد کدرن خیلی سخته همین ایمپالا برات بالای 60 تومن در میاد.
    رامین میتونی بگی چه جوری حساب کردی که با 60 میلیون ایمپالا 2009 میشه بیاری ایران.
    کلا داداش وارداتش ممنوعه و الا اگه ایمپالا میدادن 60 تومن کی میرفت اریون و ازرا و اپیروس بخره دیگه.

حالا شما تو رو خدا بفرما وارد کن.
    داداش شما اول باید معلوم کنی چی میخوای بعد دنبالش بگردی.
    توقع داری بیان مدل 2009 رو با سپر و جلو پنجره ودستگیره استیل و قالپاقای کروم کاری و تودوزی کاری بوفالو و دور شمار کلاسیک و ... تولید کنن.

فعلآ زوده رامین جان.
    اتفاقآ من بحثشو با مدیر محترم اقا فرشاد کردم که در دست بر رسی هستش.
    میخواییم یکی از زیر شاخه های اتومبیل رو به امریکایی اختصاص بدیم تا راحت بدون تاپیک های مزاحم به کارمون برسیم و در جهت انتقال اطلاعات و معلومات یه قدم رو به جلو برداریم نه اینکه در جا بزنیم.برای این حرفم دلیل دارم.
    الان اگه شما تاپیک رو بزنی یه ساعت که اپ نشه دو باره میره صفحه 2 و3 و اخر و کسی هم اگه سوال داشته باشه دوباره میاد نظم همینجا رو به هم میریزه.اگه بخش امریکایی رو راه اندازی کنیم من میتون از چنتا از دوستام که واقعآ خدای اطلاعاات هستن و البته ارشیو باز خواهش کنم تا اینجا فعالیت کنند.

پس وقتی میخوام ازش کار بکشم 100 درصد موتور رو هم تقویت میکنم ..یه کاری هم میشه کرد کلا همونطور که خودت گفتی ایمپالا رو بر بخرم موتورش رو بر دارم یه موتور درست حسابی ببندم روش ... ولی من نمیدونم چه موتور هایی و ... رو میتونم استفاده کنم و ...

ببین اینجا تعارض و تناقض داری.بهت میگم اول هدف مشخص کن بعدآ تیک بزن برای این میگم.اخه کجای دنیا ماشین روزمره رو تقویت میکنن.
    اتومبیلی رو باید تقویت کرد که میخوای باهاش ریس بدی درگ کنی یا از این قبیل موارد و برای هر کدوم هم یه جور تیون رو می طلبه.اگه بخوای یه درگستر جمع کنی باید یه موتور 500 کادیلاکی با یه خورده دست کاری بندازی رو یه کامارو تا معجزه امریکایی رو ببینی.البته همون موتور 502 شوی هم جواب میده که تو ایران انگشت شماره.
    با هر ماشینی میشه درگ زد ولی رو راست بگم کار شما نیست داداش.
    رفیق من رو یه ماشین 65 میلیون خرج کرده البته هنوزم مطمئن نیست که بتونه تایم درست حسابی بزنه.البته به نظر منم نمیتونه بزنه چون با این همه خرج رو یه ماشین 2 میلیونی جلو وایپری که امسال وحید ترک زبان میخواد بیاره هیچچی نیست.پس کلآ فکر درگ و ریس و دریفت رو از سرت بیرون کن.

1-خودروی کلاسیک برای کار روزمره میتونه استفاده بشه ولی تقویت توصیه نمیشه
    برای تقویت میتونی یه ماشینی بخری که موتروش زیاد خوب نباشه
    برای تعویض موترو هم باید مشخصات موتور اولی رو بدونی بعدا یه موترو نزدیک همون مشخصات براش پیدا کنی
    ایمپالا برای درگ خوب نیست بدنه بزرگی داره و سنگینه بهترین گزینه برای این کار پونی کار یا ماسل ها هستن
    ایمپالا رو من فقط و فقط برای یه ریبیلد استاندارد توصیه میکنم که حتی موترو هم تعویض نشه بلکه موترو یه تعمیر اساسی بشه و بسته بشه روش .
    موترو صفر میتونی پیدا کنی کم کار کرد هم میتونی فقط باید وارد کنی مثلا ls1-ls6-ls3 این سه موترو حجمشون 350 اینچ مکعب هستش
    مدلهای دیگه هم میتونی پیدا کنی ولی برای یه ماشین کلاسیک هیچ موتروی اصالت موتور خود ماشین رو نداره.
    یه ایمپلای 73 با موترو 250 اینچی استاندارد خودش کلاسیک هستش کلکسیونی هم نیست میتونی برونی بری بگردی ولی نباید ماشین روزمره باشه.
    با قسمت درگ مخالفم.
    ایمپالا یکی از محبوبترین درگستراس رامین جان.
    وزن و این حرفا تو درگ جم کردن معنی نداره.چون ماشین کلآ میخواد زیر و رو بشه.من از همین سیمرغ وانتای خودمون هم دیدم برای درگ جم کرن.

درگ یه کمی هزینه اش زیاده هااا... کم کم باید شاغل باشی یا پول دار.. مسابقه هاش هم تو تهران هست..

همون طور که رامین گفت با ایمپالا نمیشه.. اگه خواستی دنبال ماشین واسه درگ بری، دنبال محصول GM باش، مثلا یه کامارو 67 تا 69 بهترین و رایجترین ماشین واسه درگ هست.. در ضمن محصولات GM نسبت به بقیه محصولات آمریکایی مثل دوج، راحت ترین نصب ، تنوع خیلی زیاد و کیت های مچ شده واسه ماشین های مختلف داره.. رایج تر از بقیه برند ها هم هست..
    از یه کمی بیش تر باید پول داشته باشی مثلآ بخوای یه ایمپالا سوپر شارژ کنی برای درگ در حد تهران باید بالای 50 میلیون بریزی تو گلوش.
    در ضمن همون طور که گفتم هیچ فرقی نمیکنه چه ماشینی باشه نظر به اینکه کامارو نسل اول تو ایران جزو کلکسیونی هاس اصلآ مناسب این کار نیست مگه اینکه یه کت جادویی داشته باشی.

مخلص کلام رو بگم که اگه میخوای ماشین بخری این همه سوال نداره.25 تومن هم نمیخواد بیا همون ایمپالا 1973 کوپه که مهران عکساشو گذاشته رو با 6 تومن بخر قال قضیه رو هم بکن.منم اگه تو شرایط تو بودم همون ایمپالا 1973 رو میخریدم به اضافه ی اون باراکودا و لی با شرایط تو باراکودا به دردت نمیخوره.
    اگرم ایمپالا 1973 دوست نداری برو یه کامارو 6 سیلندر دنده اتومات بخر زندگی رو تجربه کن باهاش.
    هر ماشینی هم بخوای من سراغ دارم یا پی ام بده یا یه تاپیک سوا بزن که اینجا خیلی شلوغ شد.

12. 4 کاربر از dj.tiesto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mard_khasteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب خدا رو شکر سمت خودتون گاراژ کم نیست.معلومه زیاد نگشتی.تو همون خیابون خوش ازادی سه راه اذری امام زاده معصوم هزارتا گاراژ هستش.اکثرشون هم امریکایی باز داره.من تو خیابون قزوین 35 متری امیری یه کامارو 79 سبز نمره نوشهرم بود پیدا کرده بودم 1.700.ولی دیر جنبیدم یه اصفهانیه زد تو گوشش.
    من اصلا پارکینگ های سمت محلمون رو نگشته بودم.. ممنون..

راستی اون لینکی رو که میگی بگو ببینم چیه خدا رو چه دیدی شاید خریدیم.

این لینک اون ماشینه ولی یادم نیس که قبلا کدوم از بچه ها گذاشته بود که دیدمش.. واست می گردم پیدا می کن می ذارم

14. 2 کاربر از mard_khasteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

رامین میتونی بگی چه جوری حساب کردی که با 60 میلیون ایمپالا 2009 میشه بیاری ایران.
    کلا داداش وارداتش ممنوعه و الا اگه ایمپالا میدادن 60 تومن کی میرفت اریون و ازرا و اپیروس بخره دیگه.
    علی همونطوری که کوروت 80 هزار دلاری شده 400 میلیون اینم 20 هزار تا بیشتر نیست .

فعلآ زوده رامین جان.
    اتفاقآ من بحثشو با مدیر محترم اقا فرشاد کردم که در دست بر رسی هستش.
    میخواییم یکی از زیر شاخه های اتومبیل رو به امریکایی اختصاص بدیم تا راحت بدون تاپیک های مزاحم به کارمون برسیم و در جهت انتقال اطلاعات و معلومات یه قدم رو به جلو برداریم نه اینکه در جا بزنیم.برای این حرفم دلیل دارم.
    الان اگه شما تاپیک رو بزنی یه ساعت که اپ نشه دو باره میره صفحه 2 و3 و اخر و کسی هم اگه سوال داشته باشه دوباره میاد نظم همینجا رو به هم میریزه.اگه بخش امریکایی رو راه اندازی کنیم من میتون از چنتا از دوستام که واقعآ خدای اطلاعاات هستن و البته ارشیو باز خواهش کنم تا اینجا فعالیت کنند.
    دیروز با خود فرشاد حرف زدم خیلی ازم گلایه کرد که با اعضا تند برخورد میکنم در مورد بخش گفتم بهش گفت تاپیک که معرفی یا سوال جواب داشته باشید کمه منم این به نظرم رسید
    مهم شدن تاپیکها هم با من شما فقط اامه بدین
    تو اگه میتونی در مورد ماستنگ بنویس سعید اگه دوس داره چلنجر و چارجر یه کارایی بکنه منم اول اف بادی رو شروع میکنم یا هر جور دوس دارین .
    راستی سعید از سوالات و نظر دوستمون یه چیزی فهمیدم بیشتر بچه ها متاسفانه اطلاع زیادی از ماشینهای آمریکایی ندارن .
    البته من خودم دقیقا نمیدونم چیا توی این مملکت پیدا میشه چون گاهی مثل اون کانتیناتال 66 که توی یه اوراقی دیده شده بود چیزهای پیدا میشه .
    کاش یکی آمار کامل گمرک اون دوران رو داشت.

16. 2 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 10 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 10 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •