تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 125 از 524 اولاول ... 2575115121122123124125126127128129135175225 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,241 به 1,250 از 5231

نام تاپيک: ▓ Microsoft Excel سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    CD ROM

پيش فرض

همانطور که می بینید یه ستونی داریم به نام نام کالا و ستونهای دیگه ای به نام های جنس , نوع , رنگ و الی آخر.
    Http://www.4shared.com/file/85196233/82a08e78/Book2.html
    میخواهیم حداکثر تعداد این سر ستونها ( جنس , نوع , رنگ , ... ) در هر کدام از این نام کالاها را پیدا کنیم یا به عبارتی بیشترین تعداد دفعات بکار رفته یک از سرستونها در هر ردیف چقدر شده ؟ برای جواب گرفتن از Pivot Table استفاده شده اما چون شیت اصلی دارای 9000 ردیف می باشد ، این نوع گزارش گیری جوابگو نشد . سیستم هنگ کرد, بنابراین دنبال یه جور برنامه یا فرمول نویسی هستیم تا نشان دهد که برای هر سرستون بیشتر تعداد استفاده شده در نام کالاها چقدر هست .

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان

من فایل اکسل که باز میکنم وقتی میخواهم آن را ببندم (بدون اینکه کوچکترین تغییری داده باشم) سوال میکنه که ذخیره کنم یا نه که بعضی وقتها دچار مشکل میشوم و بعدا متوجه میشم که بهم ریخته
    لطفا کمکم کنید
    سلام دوست عزيز

پس از تبريك ورودتون به انجمن بايد بگم كه در فايلهاي اكسلي كه در اون از لينك به ساير فايلها استفاده ميشه در هنگام خروج اين اتفاق ميفته و سوال ميشه كه ذخيره سازي انجام بشه يا خير

اگه نمونه اي از اونا رو داريد بذاريد تا چك كنيم

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

با سلام
    گاهی اوقات پیش میاد که تعداد ستونهایی که مطلب نوشتیم زیاد هست و در عوض تعداد ردیفها کم.در چنین حالتی بخواهیم روی کاغذ a4چاپ بگیریم در دوا صفحه چاپ میده که نیم صفحه پایینی کاملا خالی هست(بعلت کم بودن تعدا ردیفها)آیا راهی هست که قبل از چاپ روی کاغذ ابتدا مطالب نوشته شده را 90درجه بچرخانیم و بعد چاپ بگیریم؟؟

چون با این روش کل مطالب در یک صفحه a4چاپ میشه

یا بعبارت بهتر آیا میشه تنظیمات را طوری تغییر داد که بجای اینکه بصورت عرضی روی کاغذ a4چاپ بگیره بصورت طولی روی آن چاپ گرفته شود؟؟

با تشکر
    سلام

پرينت گرفتن در اكسل در كاغذ بصورت افقي و عمودي قابل تنظيم هست

كافيه به منوي File رفته و گزينه Page setup را بزنيد و از اونجا تنظيمات لازم را قبل از پرينت انجام بديد

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

شما كتابي در خصوص برنامه نويسي با اكسل مي‌تونيد معرفي كنيد يا سايتي كه بتونه به من كمك كنه
    سلام

شما به وبلاگ زير مراجعه كنيد

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

همانطور که می بینید یه ستونی داریم به نام نام کالا و ستونهای دیگه ای به نام های جنس , نوع , رنگ و الی آخر.
    Http://www.4shared.com/file/85196233/82a08e78/Book2.html
    میخواهیم حداکثر تعداد این سر ستونها ( جنس , نوع , رنگ , ... ) در هر کدام از این نام کالاها را پیدا کنیم یا به عبارتی بیشترین تعداد دفعات بکار رفته یک از سرستونها در هر ردیف چقدر شده ؟ برای جواب گرفتن از Pivot Table استفاده شده اما چون شیت اصلی دارای 9000 ردیف می باشد ، این نوع گزارش گیری جوابگو نشد . سیستم هنگ کرد, بنابراین دنبال یه جور برنامه یا فرمول نویسی هستیم تا نشان دهد که برای هر سرستون بیشتر تعداد استفاده شده در نام کالاها چقدر هست .
    ممكنه تابع CountIF بتونه كمكي كنه بهتون

کد:
    فقط بايد در نظر داشته باشي كه در اين دستور اگر نام كالا يه چيزي نوشته بشه دقيقا معادل اون پيدا ميشه و مشابه ها را در نظر نميگيره

6. این کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه maj87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام دوست عزيز

پس از تبريك ورودتون به انجمن بايد بگم كه در فايلهاي اكسلي كه در اون از لينك به ساير فايلها استفاده ميشه در هنگام خروج اين اتفاق ميفته و سوال ميشه كه ذخيره سازي انجام بشه يا خير

اگه نمونه اي از اونا رو داريد بذاريد تا چك كنيم
    سلام
    این هم نمونه ایی از فایل اکسل که خواسته بودید
    کد:

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام
    این هم نمونه ایی از فایل اکسل که خواسته بودید
    کد:
    سلام

اين فايل شما داراي يه لينك هست به يك فايل xla كه از جمله فايلهايي هستند كه بطور اتوماتيك با بازشدن اكسل اجرا شده و توابع VBA نوشته شده در اونا لود ميشه

احتمال ميدم كه شما اينو از جاي ديگه كپي كرده باشي ولي اون فايل xla رو كه مورد نيازش هست را در دسترس نداري كه در اين صورت معمولا بايد هنگام ورود هم پيغامي بده مبني بر اينكه لينكها پيدا نشده كه داراي دو دكمه هست continue و Edit Link

در هر صورت اونطوري كه من متوجه شدم وجود اون فايل براي به حروف نويسي مبلغ فاكتور مورد نياز هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

لطفادرخصوص کاربرد سناریوها دراکسل راهنمایی فرمایید.

داره خودمونی میشه maj87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام

اين فايل شما داراي يه لينك هست به يك فايل xla كه از جمله فايلهايي هستند كه بطور اتوماتيك با بازشدن اكسل اجرا شده و توابع vba نوشته شده در اونا لود ميشه

احتمال ميدم كه شما اينو از جاي ديگه كپي كرده باشي ولي اون فايل xla رو كه مورد نيازش هست را در دسترس نداري كه در اين صورت معمولا بايد هنگام ورود هم پيغامي بده مبني بر اينكه لينكها پيدا نشده كه داراي دو دكمه هست continue و edit link

در هر صورت اونطوري كه من متوجه شدم وجود اون فايل براي به حروف نويسي مبلغ فاكتور مورد نياز هست
    وقتی فایل اکسل باز می کنم هیچ پیغامی نمیده

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

لطفادرخصوص کاربرد سناریوها دراکسل راهنمایی فرمایید.
    من كه چنين چيزي نشنيدم

ممكنه عنواني كه بيان ميكنيد به يه عنوان ديگه معروفيت داشته باشه

عنوان انگليسي اونو بذاريد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •