تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 125 از 176 اولاول ... 2575115121122123124125126127128129135175 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,241 به 1,250 از 1760

نام تاپيک: ◄◄◄راهنمایی برای خرید Hard Disk Drive►►►

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تبریز، شهر اولین ها

پيش فرض

سلام .

برای یک ترابایت از بین مدلهایی که نوشتید ، WD Blue با مدل نامبر WD10EZEX را انتخاب کنید .

سیگیت ، محصولات و مدلهای مختلفی تولید میکنه . اگر از برند سیگیت میخواهید انتخاب کنید مدل نامبر ST1000DM003 را بخرید .
    با تشکر از شما دوست عزیز

شما کدوم برند را برای مصارف خانگی و نرم افزارهای مهندسی برق پیشنهاد میدین، و یا اصلا تفاوتی از اون جهت نداره؟

د ر کل در همین رنج حدود 180 تومن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام بر اساتید
    یه هارد اکسترنال دارم
    western digital mybook essential usb3
    wdbacw0010hbk
    یک ترابایت
    هاردش خراب شده و سروصدا میکنه و اطلاعاتش مهم نیست
    میخام یه هارد بخرم بندازم توش که از باکس بتونم استفاده کنم
    ولی با 3 تا هارد مختلف که تست کردم جواب نگرفتم
    هارد سالم میزارم توش توی مدیدیت دیسک ویندوز ظرفیت رو درست نشون میده
    ولی نوع دیسک رو میزنه unknown
    اجازه نمیده initilize کنم و پارتیشن بندی و فرمت کنم
    access denied میده
    چیپ کنترولر ساخت symwave هست
    مدل برد 001-705089-4061
    REV AG
    چه هارد اینترنالی با این مدل باکس کامل سازگاره؟
    ماکزیمم تا چه ظرفیتی میتونم هارد توش بندازم؟ 2ترا؟ 3ترا؟ بیشتر؟
    راستی یه کابل ساتا که یک سرش نر باشه و همچنین کابل دوسر نری هم نیاز دارم آیا جایی سراغ دارین تو بازار تهران؟

با تشکر
    Last edited by ferysery; 04-06-2015 at 19:26.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با تشکر از شما دوست عزیز

شما کدوم برند را برای مصارف خانگی و نرم افزارهای مهندسی برق پیشنهاد میدین، و یا اصلا تفاوتی از اون جهت نداره؟

د ر کل در همین رنج حدود 180 تومن
    هر دو تولید کننده وسترن دیجیتال و سیگیت ، برای کاربردهایی که شما گفتید مدلهای مناسبی در لیست تولیدی خودشون دارند . برای کاربردهایی که شما گفتید WD Blue با مدل نامبر WD10EZEX و یا سیگیت با مدل نامبر ST1000DM003 مناسب هست .

از بین ایندو ، هر کدام که ارزانتر و گارانتی معتبرتری دارند همان را انتخاب کنید .

سلام بر اساتید
    یه هارد اکسترنال دارم
    western digital mybook essential usb3
    wdbacw0010hbk
    یک ترابایت
    هاردش خراب شده و سروصدا میکنه و اطلاعاتش مهم نیست
    میخام یه هارد بخرم بندازم توش که از باکس بتونم استفاده کنم
    ولی با 3 تا هارد مختلف که تست کردم جواب نگرفتم
    هارد سالم میزارم توش توی مدیدیت دیسک ویندوز ظرفیت رو درست نشون میده
    ولی نوع دیسک رو میزنه unknown
    اجازه نمیده initilize کنم و پارتیشن بندی و فرمت کنم
    access denied میده
    چیپ کنترولر ساخت symwave هست
    مدل برد 001-705089-4061
    REV AG
    چه هارد اینترنالی با این مدل باکس کامل سازگاره؟
    ماکزیمم تا چه ظرفیتی میتونم هارد توش بندازم؟ 2ترا؟ 3ترا؟ بیشتر؟
    راستی یه کابل ساتا که یک سرش نر باشه و همچنین کابل دوسر نری هم نیاز دارم آیا جایی سراغ دارین تو بازار تهران؟

با تشکر
    سلام .

مدلی که داشتید (my book essential) مشکل قطع و وصلی ناخواسته زمانیکه به USB3 سیستم وصل بشن دارن که مربوط به همین قسمت SATA to USB هم میشه . بخاطر این مسئله ، من پیشنهاد میکنم کلاً این باکس و تبدیل رو کنار بذارید و به این فکر نباشید که برای این باکس یه هارد دیسک اینترنال بخرید . یه هارد اکسترنال جدید بخرید منطقیتر هست و مشکل قطع و وصلی هم ندارن .

در مورد پیغام access denied فکر نمیکنید بخاطر مجوزهای دسترسی ویندوزتان باشه ؟ روی یه سیستم دیگه هم تست کنید و همچنین از نرم افزارهای مختلف مثل MiniTool Partition Wizard استفاده کنید .

در مورد اون کابل SATAـیکه میخواهید (عکس زیر) ، باید بگردید ولی بعید میدونم بتونید در بازار پیدا کنید . برای چه کاری میخواهید ؟ افزایش طول کابل SATA ؟ اگر همینطور هست سعی کنید کابل SATA با طول بلندتر پیدا کنید تا اینکه بخواهید این کابل رو بین دو کابل دیگه قرار بدین .

4. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام من یک هارد سه ترا بایت وسترن دیجیتال خریدم مدل WD30EZRX green موقع نصب هارد مادر برد بیش از 2 ترا بایت را نمیشناخت مادر برد را ارتقا دادم مادر برد جدید هارد را با ظرفیت 3 ترا بایت میشناسد ولی سرعت هارد خیلی کند شده است مشکل منبع تغذیه هم ندارم یکی از دوستان گفت که فیرم ور هارد مشکل دار شده است و باید دوباره نسخه جدید فیرم ور هارد را نصب کنم به سایت وسترن دیجیتال مراجعه کردم چیزی در مورد فیرم ور ونصب ان پیدا نکردم در این مورد از شما چند سوال داشتم
    1-ایا این مشکل فقط بخاطر فیرم ور است یا دلایل دیگر هم دارد
    2-در صورت مشکل فیرم ور از کجا میتوانم نرم افزار فیرم ور و برنامه نصب کننده ان را بدست بیاورم
    3-روش نصب فیرم ور چگونه است
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من یک هارد سه ترا بایت وسترن دیجیتال خریدم مدل WD30EZRX green موقع نصب هارد مادر برد بیش از 2 ترا بایت را نمیشناخت مادر برد را ارتقا دادم مادر برد جدید هارد را با ظرفیت 3 ترا بایت میشناسد ولی سرعت هارد خیلی کند شده است مشکل منبع تغذیه هم ندارم یکی از دوستان گفت که فیرم ور هارد مشکل دار شده است و باید دوباره نسخه جدید فیرم ور هارد را نصب کنم به سایت وسترن دیجیتال مراجعه کردم چیزی در مورد فیرم ور ونصب ان پیدا نکردم در این مورد از شما چند سوال داشتم
    1-ایا این مشکل فقط بخاطر فیرم ور است یا دلایل دیگر هم دارد
    2-در صورت مشکل فیرم ور از کجا میتوانم نرم افزار فیرم ور و برنامه نصب کننده ان را بدست بیاورم
    3-روش نصب فیرم ور چگونه است
    با تشکر
    سلام .

1 . كندي هارد ديسك دلايل متعددي داره و مشكل در Firmware يكي از دلايل آن هست .
    2 و 3 . در سايت سازنده ، Firmware و برنامه نصب كننده موجود نيست . اين هارد ديسك اساساً كند هست ولي اگر فكر ميكنيد سرعت آن بيش از حد كاهش داشته بهتر هست به گارانتي مراجعه كنيد .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سرعت این هارد خیلی خوب بود و الان خیلی پایین امده دارم اطلاعات هارد رو دارم کپی می گیرم در ببست و چهار ساعت حدود پنجاه گیگ کپی می کنه با این حساب حدود یک ماه طول میکشه کپی تمام بشه می خواستم بدونم ایا با پری فرمت و پارتیشن بندی مشکل حل میشه

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سرعت این هارد خیلی خوب بود و الان خیلی پایین امده دارم اطلاعات هارد رو دارم کپی می گیرم در ببست و چهار ساعت حدود پنجاه گیگ کپی می کنه با این حساب حدود یک ماه طول میکشه کپی تمام بشه می خواستم بدونم ایا با پری فرمت و پارتیشن بندی مشکل حل میشه
    مشكل با پارتيشن بندي و فرمت كردن مجدد برطرف نميشه . اگر گارانتي هست توصيه ميكنم بفرستيد گارانتي .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

درود
    دوستان عزیز لطف کنید هارد اینترنال لپتاپ معرفی کنید.لنوو z510 هارد خودش دیگه تو بایوس شناخته نمیشه و روشن نمیکنم صدای ریز پیوسته تیک میده . لطف کنید برند و مدلی بفرمایید که سری خراب نباشه مثل اینکه شماره سریالی داره هارد .
    اگه میشه چندتا مدل بگید در صورت نبودن تو بازار.
    هارد ادیتا adata خوبه؟
    صد صربه بهتره؟
    مدلی که میگید ساتا سه باشه و سرعت خوب رید و رایت.
    ببخشید چندتا پست دادم
    تو سایتی هم مدلی ندیدم خرید پستی برای صربه نخوردن و این مشکلات عاقلانه هست؟
    لطفا قیمت و گارانتی هم قید کتید ممنون
    ممنون
    Last edited by fk_u; 10-06-2015 at 16:23.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تبریز، شهر اولین ها

پيش فرض

هر دو تولید کننده وسترن دیجیتال و سیگیت ، برای کاربردهایی که شما گفتید مدلهای مناسبی در لیست تولیدی خودشون دارند . برای کاربردهایی که شما گفتید WD Blue با مدل نامبر WD10EZEX و یا سیگیت با مدل نامبر ST1000DM003 مناسب هست .

از بین ایندو ، هر کدام که ارزانتر و گارانتی معتبرتری دارند همان را انتخاب کنید .
    با سلام

پیرو مشاوره شما بزرگوار بنده قصد خرید WD Blue را داشتم که ظاهرا آخرین لحظه دیدم بعضی ها از WD Caviar Blue صحبت میکنن.

خواستم ببینم این دو سری متفاوت هست؟ تفاوت قیمت چقدره و کدوم بهتره.

سپاس

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام

پیرو مشاوره شما بزرگوار بنده قصد خرید WD Blue را داشتم که ظاهرا آخرین لحظه دیدم بعضی ها از WD Caviar Blue صحبت میکنن.

خواستم ببینم این دو سری متفاوت هست؟ تفاوت قیمت چقدره و کدوم بهتره.

سپاس
    سلام .

در واقع هردو یکی هستن . بیشتر به مدل نامبری که روی لیبل نوشته شده دقت کنید (WD10EZEX) .

12. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •