تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 124 از 171 اولاول ... 2474114120121122123124125126127128134 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,231 به 1,240 از 1701

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های 2012 LG

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام. من مدل 42LS57000 رو به قیمت 2400 گرفتم. روز اول با زیرنویس فارسی مشکل داشت. یعنی اگر کنار هر فایل فیلمی زیرنویس فارسی داشت تلویزیون هنگ می کرد و مجبور میشدم خاموش روشنش کنم. بعد فایل آپدیت رو از سایت LG ایران گرفتم و به ورژن 4.10.08 آپدیت شد. مشکلش حل شد. تغییرات خاصی هم مشاهده نکردم جز اینکه کمی تنظیمات پیشفرض حالت "درخشان" بهتر از قبل شده بود.
    البته خود تلویزیون گفت که ورژن 4.10.09 هم واسه آپدیت هست که تو سایت LG ایران نبود و تو سایت LG سنگاپور پیداش کردم.
    کسی میدونه چه امکانات خاصی تو ورژن 4 اضافه یا کم شده؟
    Last edited by mosi-comp; 19-02-2013 at 11:29.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام بچه ها

گیر کردم بین مدل 66100 و 67100 و 64100 ؟
    برام کیفیت تصویرخیلی خیلی مهم بعدش سه بعدی!!!!!
    قیمت ها هم کشیده بالا
    دوست داشتم 47 بگیرم الان مجبورم 42 بگیرم با این وضعیت قیمت!
    به نظر شما صبر کنم تا ارزون شه یا معطل نکنم الان بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز

من تو این گرونیا تجربه خرید کل وسایل خونه از جمله LED رو دارم. به نظر من تو این بازار ملتهب و بی صاحاب ما امروز خرید کنی بهتر از فرداست. من تجربه خرید پنجشنبه هفته پیش 42LS57000 رو واست بگم که بفهمی چی میگم.

چهارشنبه شب رفتم جمهوری قیمت گرفتم 2319 ولی گفت الان موجود ندارم یکشنبه میارم و به زور میخواست فاکتور کنه که قبول نکردم. پنجشنبه صبح رفتم امین حضور هر کس نداشت میگفت 2319 و اونهایی که داشتن میدادن 2450 و 2480
    بعد رفتم پیش آشنامون واسم گشت فقط یه جا اونم فقط یه دونه داشت و 2400 بم دادش. فرداش که نصاب اومد گفت قیمت لیستش 2426ه.
    من از این آشنامون پرسیدم جریان این 2319ها چیه؟ گفت یا ویترینش رو میخواد جمع کنه بت بده یا میخواد نخری که بعداً اگر اومد از خودش بخری!
    داداش هر چی زودتر بخری بهتره. چون حتی اگر گرون هم نشه ممکنه مدلی رو که تو میخوام تموم بشه. اگر هم سه بعدی واست مهم نیست این مدلی رو که من گرفتم بگیر. (البته اگر بتونی گیر بیاری چون مدل پرفروشیه)
    Last edited by mosi-comp; 19-02-2013 at 12:17.

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام. من مدل 42LS57000 رو به قیمت 2400 گرفتم. روز اول با زیرنویس فارسی مشکل داشت. یعنی اگر کنار هر فایل فیلمی زیرنویس فارسی داشت تلویزیون هنگ می کرد و مجبور میشدم خاموش روشنش کنم. بعد فایل آپدیت رو از سایت LG ایران گرفتم و به ورژن 4.10.08 آپدیت شد. مشکلش حل شد. تغییرات خاصی هم مشاهده نکردم جز اینکه کمی تنظیمات پیشفرض حالت "درخشان" بهتر از قبل شده بود.
    البته خود تلویزیون گفت که ورژن 4.10.09 هم واسه آپدیت هست که تو سایت LG ایران نبود و تو سایت LG سنگاپور پیداش کردم.
    ببینید از آپدیت نباید انتظار شق القمر داشت. همین که باگ های نرم افرازی رو برطرف کنند کافیه.

4. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

ببینید از آپدیت نباید انتظار شق القمر داشت. همین که باگ های نرم افرازی رو برطرف کنند کافیه.
    میدونم دوست من که آپدیت شق القمر نمیکنه. چون اصولاً قانون آپدیت اینه که Customer Experience رو تغییر نده. سوالم از این بابت بود که چند پست قبل یکی از دوستان گفته بود که با آپدیت خاصیت چند زبانی فایل صدا در حالت DLNA از بین رفته!

6. این کاربر از mosi-comp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام دوست عزیز

من تو این گرونیا تجربه خرید کل وسایل خونه از جمله LED رو دارم. به نظر من تو این بازار ملتهب و بی صاحاب ما امروز خرید کنی بهتر از فرداست. من تجربه خرید پنجشنبه هفته پیش 42LS57000 رو واست بگم که بفهمی چی میگم.

چهارشنبه شب رفتم جمهوری قیمت گرفتم 2319 ولی گفت الان موجود ندارم یکشنبه میارم و به زور میخواست فاکتور کنه که قبول نکردم. پنجشنبه صبح رفتم امین حضور هر کس نداشت میگفت 2319 و اونهایی که داشتن میدادن 2450 و 2480
    بعد رفتم پیش آشنامون واسم گشت فقط یه جا اونم فقط یه دونه داشت و 2400 بم دادش. فرداش که نصاب اومد گفت قیمت لیستش 2426ه.
    من از این آشنامون پرسیدم جریان این 2319ها چیه؟ گفت یا ویترینش رو میخواد جمع کنه بت بده یا میخواد نخری که بعداً اگر اومد از خودش بخری!
    داداش هر چی زودتر بخری بهتره. چون حتی اگر گرون هم نشه ممکنه مدلی رو که تو میخوام تموم بشه. اگر هم سه بعدی واست مهم نیست این مدلی رو که من گرفتم بگیر. (البته اگر بتونی گیر بیاری چون مدل پرفروشیه)
    میشه بگی چه جور ledهست؟مشخصاتش و امکاناتش؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_82111's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

قابلیت چند صدایی و نشون دادن زیرنویس داخلی با DLNA در ورژن 4 حذف شده ولی پخش فایل ها در ورژن 4 خیلی بهتر شده و همچنین ورژن 4 زیرنویس یونیکد رو هم نشون میده که ورژن 3 این قابلیت رو نداشت و باید زیرنویس رو به انسی تغییر میدادی....
    یه تغییراتی هم تو منو تنظیمات ایجاد شده.... در کل ورژن 4 بهتره....

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_82111's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام بچه ها

گیر کردم بین مدل 66100 و 67100 و 64100 ؟
    برام کیفیت تصویرخیلی خیلی مهم بعدش سه بعدی!!!!!
    قیمت ها هم کشیده بالا
    دوست داشتم 47 بگیرم الان مجبورم 42 بگیرم با این وضعیت قیمت!
    به نظر شما صبر کنم تا ارزون شه یا معطل نکنم الان بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگه میتونی 47 بخر چون 42 کوچیکه و امکان داره پشیمون بشی......

10. 3 کاربر از amir_82111 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

میشه بگی چه جور ledهست؟مشخصاتش و امکاناتش؟
    فکر میکنم مدل LS57000 آخرین مدل موجود در ایران بین تلویزیون های غیر سه بعدی باشه. backlight LED و هوشمنده. به اینترنت و شبکه وصل میشه. فرمویرش با سری LM 6 و 7 یکیه. تو لینک زیر کامل مشخصاتش رو نوشته:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما تو خونه یه مدل LED سونی هم داریم KDL-EX710 که دو سال پیش گرفتیم. این مدل الجی واقعاً ازش سره. هم از لحاظ امکانات که اصلاً سونی حرفی واسه گفتن نداره هم کیفیت تصویر که به طور محسوسی بالاتره. البته این جدیدتره دیگه.
    من خودم زیاد فیلم میبینم ولی فعلاً احساس می کنم تکنولوژی سه بعدی تو تلویزیون ها به اون حد از بلوغ نرسیده که بخوام واسش انقدر هزینه کنم. هنوز خیلی راه برای تکامل داره. به خاطر همین این مدل رو گرفتم.
    راستی قیمت 42 اینچش 2400 و 47ش 3450 تومنه.

12. این کاربر از mosi-comp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ahma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

مثل اينكه LS57000 طلا شده فروشندگاه يا ندارند يا مي خواهند سه بعد ي ها را به زور رد كنند.

آخر فروم باز =CYBER='s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    پشت مانیتور !!! :D

پيش فرض

دوستان بهترین مدل اسمارت و معمولی تو اندازه 55" رو لطف می کنید معرفی کنید . 3D

اگر قیمت حدودی هم داشتید خوب میشه
    Last edited by =CYBER=; 22-02-2013 at 12:03.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •