تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 123 از 225 اولاول ... 2373113119120121122123124125126127133173223 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,221 به 1,230 از 2247

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال 01110362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tabarestan-Tehran

پيش فرض

مشکل اینه که فقط درصد کمی به مودم های CAT بالای 6 دسترسی دارن تا اون سرعتای عجیب غریب 100 -200 مگو بگیرن مثلا همین نت همراه به جز بسته های نامحدود به نظر من امتیاز دیگه ای نداره
    سلام کدوم اپراتور نامحدود میده الان ؟
    باطرح منصفانه و ... ؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

الان من گیج شدم، دوستانی که VDSL گرفتن چه تعرفه هایی دارن توی پنلشون ؟!
    ظاهرا با پیگیری و اصرار میشه بسته هایی که تو سایت مخابرات تهران هست رو خریداری کرد.به سایت مخابرات تهران مراجعه کنید قسمت تعرفه های VDSL.
    این سه بسته که تو پنل کاربری هست رو فکر کنم اگه کسی خیلی در جریان نباشه و پیگیری نکنه بهش بفروشن.

Sent from my G8342 using Tapatalk

3. 2 کاربر از Caspian swan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

باطرح منصفانه و ... ؟!
    نامحدود ساعتی منظوره

5. این کاربر از Caspian swan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

ظاهرا با پیگیری و اصرار میشه بسته هایی که تو سایت مخابرات تهران هست رو خریداری کرد.به سایت مخابرات تهران مراجعه کنید قسمت تعرفه های VDSL.
    این سه بسته که تو پنل کاربری هست رو فکر کنم اگه کسی خیلی در جریان نباشه و پیگیری نکنه بهش بفروشن.

چه جوری باید پیگیری کرد من که در قم هستم همین بسته 40 گیگی تا 130 گیگی ارایه کردن!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

باطرح منصفانه و ... ؟!
    سلام
    همرا اول و ایرانسل شبانه نامحدود دارن

8. 2 کاربر از شهرنوش.انوار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

برای من هم vdsl اصلأ صرفه اقتصادی نداره خیلی گرونه ، به نظرم اگر قیمتا همین بمونه شکست اقتصادی میخورن
    قیمت vdsl هیچ فرقی با adsl نداره و شما با همون هزینه ای که برای adsl میدادی برای vdsl میدی .ورشکست شن؟ شما یه سر برو مخابرات ببین چه خبره من خودم دیروز که رفتنم درخواست بدم نفر 10 بوذم حالا شما این در نظر بگیر که یه عده هم به خاطر کرونا دارن غیر حضوری درخواست میدن .در ضمن دوستان توجه داشته باشن شما مثلا اگر سرعت 20 vdsl بگیری سرعت بازه ممکنه تا 30 یا 50 هم بره .
    ولی برای درخواست من شدیدا پیشنهاد می کنم خودتون حضوری مراجعه کنید و درخواست بدین چون وقتی حضوری برین همون جا سرویس مورد نظرتون هم درخواست میدین ولی اگر غیر حضوری درخواست بدین ممکنه یکی از اون 3 سرویس مزخرف بهتون بندازن .
    مودم هم اگر از نظر مالی دستتون باز هست پیشنهاد میکنم از بیرون خودتون تهیه کنید. هر چند دیروز که من مخابرات بودم اینقدر درخواست داشتن که اصلا مودم تمام کرده بودن و به کاربرها میگفتن مودم ندارین و باید خودتون از بیرون تهیه کنید.

10. 3 کاربر از hosein_artist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

یکی از دوستان هم گفته بودن اینترنت ثابت به درد نمیخوره و اینترنت همراه بهتره شما اگر یه سرویس همراه میشناسی که هر گیگ را ارزونتر از اینترنت ثابت بده به من معرفی کنید .تنها نت همراه که خوب همون بسته شبانه 1ماهه همراه اول با 450 گیگ دانلود هست که اونم به دلیل محدودیت زمانی قابل مقایسه با نت ثابت نیست .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

قیمت vdsl هیچ فرقی با adsl نداره و شما با همون هزینه ای که برای adsl میدادی برای vdsl میدی .ورشکست شن؟ شما یه سر برو مخابرات ببین چه خبره من خودم دیروز که رفتنم درخواست بدم نفر 10 بوذم حالا شما این در نظر بگیر که یه عده هم به خاطر کرونا دارن غیر حضوری درخواست میدن .در ضمن دوستان توجه داشته باشن شما مثلا اگر سرعت 20 vdsl بگیری سرعت بازه ممکنه تا 30 یا 50 هم بره .
    ولی برای درخواست من شدیدا پیشنهاد می کنم خودتون حضوری مراجعه کنید و درخواست بدین چون وقتی حضوری برین همون جا سرویس مورد نظرتون هم درخواست میدین ولی اگر غیر حضوری درخواست بدین ممکنه یکی از اون 3 سرویس مزخرف بهتون بندازن .
    مودم هم اگر از نظر مالی دستتون باز هست پیشنهاد میکنم از بیرون خودتون تهیه کنید. هر چند دیروز که من مخابرات بودم اینقدر درخواست داشتن که اصلا مودم تمام کرده بودن و به کاربرها میگفتن مودم ندارین و باید خودتون از بیرون تهیه کنید.
    پس من مخابرات برم تعرفه هاش فرق می کنه ! دستت درد نکنه داداش

پروفشنال 01110362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tabarestan-Tehran

پيش فرض

برا خیلی ها مثل خودم زده به محض آماده شدن امکانات اعلام خواهد شد.
    مرکز مزخرف هجرت .
    نمیدونم حالا حضوری برم داستان فرق میکنه یا نه !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

باهاتون تماس گرفتن و تغییر رو اعلام کردن؟ الان تو پنل نوشته زوج سیم VDSL ?

بله تماس گرفتند گفتند نصف روز قطع میشه اما با کمال تعجب فقط ده دقیقه قطع شد
    تو پنل هم نوشته زوج سیم VDSL

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •