تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 122 از 176 اولاول ... 2272112118119120121122123124125126132172 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,211 به 1,220 از 1760

نام تاپيک: ◄◄◄راهنمایی برای خرید Hard Disk Drive►►►

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام ممنون میشم تو خرید هارد لپتاپ راهنماییم کنید
    مدل لپتاپم hp dv6 6199 هارد خودش 750 hgst همون هیتاچی فکر کنم ، بودش
    حجم هاردی هم که میخوام بگیرم 750 یا 1ترا هست ، بودجه هم حد اکثر 250 ت
    می خواستم یه هارد خوب و بروز بهم معرفی کنید ،
    من شهرستان هستم اینجا هم تتوشیبا فقط پیدا کردم ، قیمت 225 ت فوقش اینه که اگه مدل بهتری سراغ دارید از تهران سفارش میدم .
    میخوام از هارد برای طولانی مدت طولانی استفاده کنم منظورم اینه که بعدا اگه لپتاپ رو عوض کردم به عنوان اکسترنال ازش استفاده کنم
    و اینکه تفاوت سرعت 7200 با 5400 زیاده ، کلا چی پیشنهاد میکنید ؟سامسونگ ،وسترن،توشیبا،هیتاچی و .... ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

ببخشید ، اشتباه دوبار پست کردم .

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

من یه هارد ST3000DM001 رو سیستمم دارم که هم برای نصب نرم افزار و ویندوز و هم برای آرشیو ازش استفاده میکنم
    سرعت خوبی داره و خیلی کم صدا هست
    من چون میخوام همه ارشیوم یه جا باشه میخوام ببینم اگه پر شد چه مدلی رو میتونم جایگزینش کنم ؟
    مدل ST4000DM000 رو دیدم ولی متاسفانه 5400 دور و احتمال زیاد سرعتش از این کمتره ، منم چون ویندوز و بازی هم دارم فکر کنم کم بیاره
    میخواستم ببینم چه مدلی بگیرم ؟
    ممنون
    Last edited by MOHAMMAD2010; 26-05-2015 at 14:41.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من یه هارد ST3000DM001 رو سیستمم دارم که هم برای نصب نرم افزار و ویندوز و هم برای آرشیو ازش استفاده میکنم
    سرعت خوبی داره و خیلی کم صدا هست
    من چون میخوام همه ارشیوم یه جا باشه میخوام ببینم اگه پر شد چه مدلی رو میتونم جایگزینش کنم ؟
    مدل ST4000DM000 رو دیدم ولی متاسفانه 5400 دور و احتمال زیاد سرعتش از این کمتره ، منم چون ویندوز و بازی هم دارم فکر کنم کم بیاره
    میخواستم ببینم چه مدلی بگیرم ؟
    ممنون
    ‌هارد ديسك ترابايتي سيگيت يعني ST4000DM000د، 5900rpm هست ولي با اينحال پرفورمنس خوبي داره و مشكلي از بابت نصب و اجراي ويندوز و نرم افزارها نخواهيد داشت .

5. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

‌هارد ديسك ترابايتي سيگيت يعني ST4000DM000د، 5900rpm هست ولي با اينحال پرفورمنس خوبي داره و مشكلي از بابت نصب و اجراي ويندوز و نرم افزارها نخواهيد داشت .
    یعنی به نسبت هارد الانم کندی سرعتی حس نمیکنم ؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یعنی به نسبت هارد الانم کندی سرعتی حس نمیکنم ؟
    اگر دقيق باشيد متوجه كندتر بودن مدلهاي چهارترابايتي سيگيت در مقايسه با سه ترابايتي كه داريد ميشيد . ولي همانطوريكه گفتم اين مدل با وجود 5900rpm بازهم پرفورمنس مناسبي داره . حتي مدلهاي هايبريدي چهار ترابايتي هم 5900rpm هست . به هر حال اگر اين مسئله سرعت و پرفورمنس براي شما خيلي مهم هست ميتونيد WD Black چهارترابايتي انتخاب كنيد كه حدوداً 780 هزار تومن هست .

8. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

اگر دقيق باشيد متوجه كندتر بودن مدلهاي چهارترابايتي سيگيت در مقايسه با سه ترابايتي كه داريد ميشيد . ولي همانطوريكه گفتم اين مدل با وجود 5900rpm بازهم پرفورمنس مناسبي داره . حتي مدلهاي هايبريدي چهار ترابايتي هم 5900rpm هست . به هر حال اگر اين مسئله سرعت و پرفورمنس براي شما خيلي مهم هست ميتونيد WD Black چهارترابايتي انتخاب كنيد كه حدوداً 780 هزار تومن هست .
    نه دیگه سری بلک خیلی گرون هست
    اخه من قبلا 1 ترابیات از همین سری سیگیت رو داشتم بعد 3 ترا رو گرفتم
    تو سایت ها که نگاه کردم دیدم این 3 ترا رو از اون 1 ترا کند تر زدن ولی در عمل من هیچ کندی نسبت به اون 1 ترا حس نمیکنم ، حتی صدای این 3 ترا به نسبت اون 1 ترا کمتر هم هست !
    حالا میخواستم بدونم اگه اینم مثل همونه و فقط در بنچ مارک ها با هم تفاوت دارن که خوبه ولی اگه در عمل هم کند تر میشه که یه فکر دیگه کنم
    ممنون از شما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

درود
    هارد برای لنوو z510 یک ترا چه برندی خوبه فکر کنم سیگیت بود که دیگه الان توسط لپتاپ نمیشناسه
    از اولش فکر کنم گاهی لپتاپ هنگ میکرد مشکل دار بود . کلا سیگیت جالب هست؟
    با چه دوری بگیرم؟ 7200 بگیرم لپتاپ ساپورت میکنه ؟ صدا هارد بیشتر میشه با دور بالا؟
    هارد ssd چه برندی خوبه؟ تو ssd سرعت رید و رایتش چند باشه خوبه که سرعتش بهاگتر از هارد باشه؟ امکان داره بعصی مدل سرعتش از هارد کمتر باشه؟
    سوال کردم هارد یک ترا سامسونگ 197 تومن بود گفت adata داره؟
    گفتم تا گرون نشده بگیرم. سامسونگ بنطرم خوب نیس ؟
    قیمت ssd هم 250 گیگ 475 گفت ؟همین قیمت هس گفتم تو پاچم نره.
    قیمت جدید دارید بفرمایید گفت ssd حجم بیشتر میخاین تهران سفارش بدن که بازارش فعلا بسته هست جریان چیه؟ چرا بازار بسته هس؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید تا زود بگیرم
    ممنونم

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

درود
    هارد برای لنوو z510 یک ترا چه برندی خوبه فکر کنم سیگیت بود که دیگه الان توسط لپتاپ نمیشناسه
    از اولش فکر کنم گاهی لپتاپ هنگ میکرد مشکل دار بود . کلا سیگیت جالب هست؟
    با چه دوری بگیرم؟ 7200 بگیرم لپتاپ ساپورت میکنه ؟ صدا هارد بیشتر میشه با دور بالا؟
    هارد ssd چه برندی خوبه؟ تو ssd سرعت رید و رایتش چند باشه خوبه که سرعتش بهاگتر از هارد باشه؟ امکان داره بعصی مدل سرعتش از هارد کمتر باشه؟
    سوال کردم هارد یک ترا سامسونگ 197 تومن بود گفت adata داره؟
    گفتم تا گرون نشده بگیرم. سامسونگ بنطرم خوب نیس ؟
    قیمت ssd هم 250 گیگ 475 گفت ؟همین قیمت هس گفتم تو پاچم نره.
    قیمت جدید دارید بفرمایید گفت ssd حجم بیشتر میخاین تهران سفارش بدن که بازارش فعلا بسته هست جریان چیه؟ چرا بازار بسته هس؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید تا زود بگیرم
    ممنونم
    اون هارد خودش که میگید سیگیت بوده، در واقع سامسونگ هست و این مدل (ST1000LM024) خیلی مشکلات داشته تا حالا. پس این مدل رو دیگه تهیه نکنین.
    اگر بودجه شما میره سه SSD در خریدش یک لحظه شک نکنین. سرعتش ( نه فقط سرعت کپی و پیست) چند صد برابر هارد معمولی هست که این باعث افزایش سرعت لود شدن ویندوز و برنامه ها میشه. همچنین SSD در برابر شک و ضربه مقاوم هست و دیگه موقع تکون دادن لپتاپ نگرانی نخواهید داشت.
    برای خرید SSD هم سعی کنین حتما این مدل تهیه کنین:
    Samsung 850 EVO
    برای ۲۵۶ حدود ۴۸۰ و برای ۱۲۰ گیگ حدود ۲۹۰ تومن هست.
    سایتی برای خرید خواستید پیام بدید.

12. این کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

درود
    ممنون از جوابتون.
    جابجا میکردم ولی با ماشین و اینکه تو یسال خراب شد. اولا فکر کنم مشکل داشت متوجه نشدم از هارد هست توجه نکردم گارانتی فکر کنم تموم شد گارانتی ویستا بود عوص میکرد؟ روشن میکنم صدای تیک تیک مدام میده درست میشه؟
    اطلاعاتم رفت؟
    با مبدل وصل کنم با ویندوز بعدا نمیتونم شناساییش کنم ؟ صداش که میگه مشکل فیزیکی داره درسته؟ سوال بدی پرسیدم.
    Ssd سامسونگ خوبه؟
    مدل پرو بهتر نیس؟
    250چقدر حجم داره دقیق؟
    برای ویندوز و برنامه اینا همین قدر بسه؟
    قیمت 500چنده؟
    مدل پرو سامسونگ گرونتر بود
    این مدل گفتید سرعت رید و رایتش کم باشه نسبت به پرو بازم از هارد سرعتش بهتره؟ محسوسه؟
    از هارد داخلی بگیرم چه مدلی و برندی بگیرم ؟
    Adata داشت خوبه؟
    میترسم اس اس دی هم چیزی بشه گارانتی داره؟ سامسونگ هاردش بده لس اس دیش قابل اعتماده؟ برند دیگه بهتر نیس؟
    یسوال اینکه خودم میتونم عوص کنم؟ باید خودم بالا سرشون باشم البته شرکت معتبری هس و خب هر چی بره تعمیر دیگه مثل اول نمیشه.
    گفتم هارد بگیرم برای اینکه ssdبالا هس قیمتش حس میکنم لنوو ارزش خرج نداره ولی اگه ارزش داره و گفتید که بهتره خب بگیریم. هارد کلا تو لپتاپ قابل اعتماد نیس؟ خوش شانسم ولی این نیدونم چی شد [emoji2]
    ببخشید اگه سایتی قیمت خوب و معتبر هست مسج میکنید مرسی
    پست بشه هارد یا اس اس دی ضربه ای نمیخوره جنس؟ خرابی بعدا چیزی
    بخاطر سوخت و ... امکان گرون شدن قطعات و .. هم هست ؟ گفتم زود بگیرم
    اخرین سوالم را بکنم بنطرتون خودم وصل کنم مشکلی پیش میاد تو باز و بست ؟ بدم شرکت فروشنده بهتره؟ یا اگه از سایت بخرم محبورم خودم ببندم و اینکه پیچگوشتی سایز لپتاپ که بدنه صربه نزنه از کجا باید گرفت ؟ کلا پیچگوشتی لپتاپ و موبایل کجا ها دارن؟ تهران نیستم
    شرمنده سوال زیاد دارم و مرسی
    ممنون از شما و همه دوستان
    Last edited by fk_u; 26-05-2015 at 23:45.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •