تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 122 از 124 اولاول ... 2272112118119120121122123124 آخرآخر
نمايش نتايج 1,211 به 1,220 از 1234

نام تاپيک: تاپيك سوالات و مشكلات Smart TV Samsung

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با درود. چند روز پیش برای پاک کردن نمایشگر تلویزیون LED F8880، افشانه پاک کننده نمایشگر را بر روی خود نمایشگر پاشیدم و با دستمال مایکرفایبر به پاک کردن آن پرداختم تا اینکه از دیشب یک خط عمودی سرتاسری سپید بر روی نمایشگر دیده شد. میخواستم بدانم ایراد از چیست و هزینه ی بازسازی آن چند می شود؟
    Last edited by chaharnazm; 19-05-2019 at 15:29.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    شما در موقع پاک کردن پنل ممکن است که به پنل فشار غیر متعارف آورده باشید و با این کار ممکن است که به کابل روبان یا ریبون فشار آمده باشد که باید پشت تلویزیون باز شود .

مشکل مربوط به کابل روبان که به طور مستقیم به بالای صفحه پانل متصل است، و با فشار دادن بر روی کابل ممکن است خطوط را حذف کند.

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز
    شما در موقع پاک کردن پنل ممکن است که به پنل فشار غیر متعارف آورده باشید و با این کار ممکن است که به کابل روبان یا ریبون فشار آمده باشد که باید پشت تلویزیون باز شود .

مشکل مربوط به کابل روبان که به طور مستقیم به بالای صفحه پانل متصل است، و با فشار دادن بر روی کابل ممکن است خطوط را حذف کند.
    با سپاس از شما ولی نمایندگی سامسونگ گفته شاید آب از درزهای نمایشگر به درون آن رفته باید با دستگاهی که به تازگی از سامسونگ خریده ایم لایه لایه نمایشگرتان را باز کنیم و آنرا بررسی کنیم دست کم یک میلیون و اندی هزینه خواهد داشت. راهی که به من پیشنها داد این بود که سه روز یک پنکه جلوی نمایشگر روشن بگذارم و اگر درست نشد باید آنرا بفرستم سامسونگ.
    شما گفته ایشان را می پذیرید؟
    در یوتیوب پیدا شدن خطهای عمودی را وابسته به آسیب برد t-con میدانند. دیدگاه شما در این باره چیست؟
    Last edited by chaharnazm; 01-05-2019 at 05:46.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سپاس از شما ولی نمایندگی سامسونگ گفته شاید آب از درزهای نمایشگر به درون آن رفته باید با دستگاهی که به تازگی از سامسونگ خریده ایم لایه لایه نمایشگرتان را باز کنیم و آنرا بررسی کنیم دست کم یک میلیون و اندی هزینه خواهد داشت. راهی که به من پیشنها داد این بود که سه روز یک پنکه جلوی نمایشگر روشن بگذارم و اگر درست نشد باید آنرا بفرستم سامسونگ.
    شما گفته ایشان را می پذیرید؟
    در یوتیوب پیدا شدن خطهای عمودی را وابسته به آسیب برد t-con میدانند. دیدگاه شما در این باره چیست؟
    دوست عزیز
    برد t-con در زیر لبه پنل قرار دارد و اگر شما با افشانه روی پنل اسپری کرده باشید و با عث شده باشد که به داخل نفوذ کند این هم باعث این مشکل می شود. و از نظر من این است که باید پشت تلویزیون باز شده و برد و کابلهای متصل به آن را باید تمیز کرد و اگر به برد صدمه وارد نشده باشد مشکل حل خواهد شد.
    وگرنه شما اگر رطوبتی مانده را می توانید با سشوار با حرارت ملایم و با فاصله اقدام به خشک کردن آن بپردازید.
    هشدار: در صورتی که به این امور وارد نیستید از باز کردن و دست زدن به تلویزیون خودداری کنید چون ممکن است به پنل آسیب بزنید.
    Last edited by matinpour; 01-05-2019 at 18:32.

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز
    برد t-con در زیر لبه پنل قرار دارد و اگر شما با افشانه روی پنل اسپری کرده باشید و با عث شده باشد که به داخل نفوذ کند این هم باعث این مشکل می شود. و از نظر من این است که باید پشت تلویزیون باز شده و برد و کابلهای متصل به آن را باید تمیز کرد و اگر به برد صدمه وارد نشده باشد مشکل حل خواهد شد.
    وگرنه شما اگر رطوبتی مانده را می توانید با سشوار با حرارت ملایم و با فاصله اقدام به خشک کردن آن بپردازید.
    هشدار: در صورتی که به این امور وارد نیستید از باز کردن و دست زدن به تلویزیون خودداری کنید چون ممکن است به پنل آسیب بزنید.
    با سپاس، دشواری با روش خشک کردن با بادزن از میان رفت...

پروفشنال zadis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام دوستان من تی وی nu8000 خرید ولی نمیدونم چجوری میشه روی پای میز یا دیوار چسپوند آخه چهار جا داره که داخل پیچ نمیشه و یه جور دیگه ست و چهار چیز پلاستیکی کسی میتونه کمک کنه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by zadis; 03-05-2019 at 09:46.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام وقت بخیر
    بنده یک تلوزیون سامسونگ مدل 55NU7950 گرفتم مشکلی که با این تلوزیون دارم محدود شدن قسمت اسمارت به چند برنامه داخلی مثل فیلیمو / آیو و چند برنامه بیخود ایرانی دیگه هست.
    میدونم که این تلوزیون در اصل همون مدل 55MU7500 هست که سامسونگ ایران در قالب محصولات 2018 به خلق ا.. میفروشه ، میخواستم بدوم راهی هست تا دستگاه رو فلش کرد تا این برنامه های بیخود ایرانی حذف بشه و از HBO و سایر برنامه های مفید استفاده کرد؟
    ممنون میشم کمک کنید

پروفشنال zadis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام وقت بخیر
    بنده یک تلوزیون سامسونگ مدل 55NU7950 گرفتم مشکلی که با این تلوزیون دارم محدود شدن قسمت اسمارت به چند برنامه داخلی مثل فیلیمو / آیو و چند برنامه بیخود ایرانی دیگه هست.
    میدونم که این تلوزیون در اصل همون مدل 55MU7500 هست که سامسونگ ایران در قالب محصولات 2018 به خلق ا.. میفروشه ، میخواستم بدوم راهی هست تا دستگاه رو فلش کرد تا این برنامه های بیخود ایرانی حذف بشه و از HBO و سایر برنامه های مفید استفاده کرد؟
    ممنون میشم کمک کنید
    چجوری میخوای ن کاررو بکنی اخه اون شبکه ها فیلتر هستن حتی یوتیوب اخه وی پی ان من ندیدم رو تی وی ساموسنگ بشه وصل کرد
    ولی کلا میشه ریجن رو عوض کرد تموم برنامه ها هم مال هر جا بزاری مختص به همون کشور میاره

با این روش ببین
    http5555s://www.youtube.com/watch?v=oKDC1ugcVow

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان من تی وی nu8000 خرید ولی نمیدونم چجوری میشه روی پای میز یا دیوار چسپوند آخه چهار جا داره که داخل پیچ نمیشه و یه جور دیگه ست و چهار چیز پلاستیکی کسی میتونه کمک کنه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز
    آن که شبیه قرقره است آداپتور نصب روی دیوار است برای اینکه بدانید چگونه نصب می شود .
    به این سایت بروید و User Manual
    نسخه 02 (به زبان فارسی) را دانلود و مطالعه کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام
    دوستان اين مشكل به تازگى براى من پيش اومده جالبه كه هيچ تغييرى روى تلويزيون يا فرمت هاردها و .... نداده ام

من هاردهاى ١-٢ ترابايت وسترن ديجيتال به تلويزبون h6390 سامسونگ متصل مي كردم و هيچ مشكلى هم نداشتم

متاسفانه به تازگى
    هنگامى كه در حال سرچ روى ليست و فولدرهاى هارد هستم تا فيلمى را پيدا كنم

يك دفعه وقفه اى ايجاد ميشه و كل اتصال قطع ميشه و ميره روى صفحه اصلى خود تلويزيون

ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •