تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا شما ورزش بدنسازی و پرورش اندام کار میکنید؟

راي دهنده
412. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

301 73.06%
  • خیر

111 26.94%
صفحه 120 از 221 اولاول ... 2070110116117118119120121122123124130170220 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,191 به 1,200 از 2203

نام تاپيک: ◄◄ تاپـیـک جامــع بدنـسـازی و پرورش انـدام ►►

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام

من یک ماهی هست میرم باشگاه . خیلی لاغر هستم و برای افزایش وزن میرم

وزن 57 قد 183 هست

از نظر تغذیه هم غذا خوب میخورم و روزی 5 تا 6 بار غذا میخورم ولی چاق نمیشم

با مربی مشورت کردم و گفت بهتره از مکمل استفاده کنی و الان برام یه کراتین و یه گینر توصیه کرد و من هم گفتم برام بیاره و دیروز برام گینر را اورد که یه بسته پلاستیکی هست که 2.5 کیلو هست و روش کلی نوشته انگلیسی که بزرگترینش با قرمز نوشته waxylaod من که سر در نمیارم ولی میگفت اصله به نظرتون جنس خوبش را بارم اورده پولش هم شد 55000 تومن . کراتین را شنبه برام میاره که گفت 28 تومن میشه .

به نظرتون چیکار کنم ایا مصرف اینها بدنم را از این لاغری زیاد در میاره

بهم مشاوره بدید
    سلام دقیقا هم قد منی و منم خیلی لاغر هستم و هیچ وقت چاق نمیشم. البته دیگه 57 هم نیستم و وزنم رو دقیق نمیدونم
    البته تو کل زندگیم فقط یه بار به مدت 1 ماه یهو شدیدا چاق شدم و دوباره لاغر شدم

این مکمل ها هم فکر نکنم خیلی خوب باشه و بهترین راه همون غذا خوردن زیاده
    دلیل اینکه چاق نمیشی شاید اینه که مثلا یکی دو ماه خیلی غذا میخوری و باز یه مدت بینش فاصله می افته
    ولی به صورت کلی تقریبا غیر ممکنه کسی خیلی زیاد غذا بخوره اما چاق نشه

این بدن سازی که میری کجاست ؟
    من چندبار خواستم برم بدنسازی اما روم نشد با این هیکل برم. گفتم میرم اونجا همه هیکل های قوی دارن و من بینشون سوژه میشم

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

داداشي ببين چيزي دستگيرت ميشه ... اينو پشت سريوس مس نوشته ؟؟
    چي ميگه ؟

Drink ½ -1 serving of Serious Mass between
    meals to maintain positive nitrogen balance and support a
    high-calorie diet. POST-WORKOUT: Begin drinking ½ -1 serving
    of Serious Mass 30-45 minutes following exercise to support
    maximum recovery. BEFORE BED: Drink ½ -1 serving of Serious
    Mass about 45-60 minutes before bed to provide nutrients to
    recovering muscle throughout the night

شما به اين صورت مصرف كن: 1:يك يا نصف پيمانه بين وعده هاي غذاييت 2:يك يا نصف پيمانه بعد از تمرين 3: 45 تا 60 ديقيقه قبل از خواب

اون يك يا نصف پيمانه بستگي به خودت داره كه آيا ميخواي وزنت زودتر بياد بالا يا مثلا چند وقته تمرين ميكني.
    اون 45 تا 60ر دقيقه قبل از خواب هم تجربه ايه يه روز 45 دقيقه بخور يه روز 60 ببين كدوم بهتر جواب ميده.

3. این کاربر از h-blade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

سلام

من یک ماهی هست میرم باشگاه . خیلی لاغر هستم و برای افزایش وزن میرم

وزن 57 قد 183 هست

از نظر تغذیه هم غذا خوب میخورم و روزی 5 تا 6 بار غذا میخورم ولی چاق نمیشم

با مربی مشورت کردم و گفت بهتره از مکمل استفاده کنی و الان برام یه کراتین و یه گینر توصیه کرد و من هم گفتم برام بیاره و دیروز برام گینر را اورد که یه بسته پلاستیکی هست که 2.5 کیلو هست و روش کلی نوشته انگلیسی که بزرگترینش با قرمز نوشته waxylaod من که سر در نمیارم ولی میگفت اصله به نظرتون جنس خوبش را بارم اورده پولش هم شد 55000 تومن . کراتین را شنبه برام میاره که گفت 28 تومن میشه .

به نظرتون چیکار کنم ایا مصرف اینها بدنم را از این لاغری زیاد در میاره

بهم مشاوره بدید

دوست عزيز البته من مربي شما رو نميشناسم و نميخوام راجع به ايشون قضاوت كنم ولي مني كه تو اين رشته هستم ميدونم ما تو اين دوره زمونه مربي خوب خيلي كم دارين و خيلي از شبه مربي ها دنبال پول هستند و سلامتي مردم هم براشون ذره اي ارزش نداره.

ولي اگر نظر من رو بخواييد دوره رفتن با سابقه ي كم ورزشي شما اصلا مناسب نيست.
    تغزيه هم مقدارش مهم نيست مهم كيفيتشه.

اون مكمل ها رو هم نمخوام تو دلتون رو خالي كنم ولي خب مدل هاي تقلبي تقريبا 90 درصد بازار رو گرفتن ولي خب بايد نگاه كنيد به طرفتون يا از يه جاي مطمئن بگيرين.

مصرف اون ها هم بله بهتون وزن ميده اگر يه ماه ديگه ورزش كنيد و حداقل سابقتون رو به 2 ماه برسونيد و همچنين بعد از دو ماه با دوز پايين شروع كنيد.

5. این کاربر از h-blade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

سلام دقیقا هم قد منی و منم خیلی لاغر هستم و هیچ وقت چاق نمیشم. البته دیگه 57 هم نیستم و وزنم رو دقیق نمیدونم
    البته تو کل زندگیم فقط یه بار به مدت 1 ماه یهو شدیدا چاق شدم و دوباره لاغر شدم

این مکمل ها هم فکر نکنم خیلی خوب باشه و بهترین راه همون غذا خوردن زیاده
    دلیل اینکه چاق نمیشی شاید اینه که مثلا یکی دو ماه خیلی غذا میخوری و باز یه مدت بینش فاصله می افته
    ولی به صورت کلی تقریبا غیر ممکنه کسی خیلی زیاد غذا بخوره اما چاق نشه

این بدن سازی که میری کجاست ؟
    من چندبار خواستم برم بدنسازی اما روم نشد با این هیکل برم. گفتم میرم اونجا همه هیکل های قوی دارن و من بینشون سوژه میشم

من كساييو ميشناسم كه اومدن باشگاه 49 كيلو بودن و هيچ وقت هم سوژه نشدن الان هم دارن تو وزن هاي 75 و 70 مقام ميارن با زيباترين بدن ها.

7. 2 کاربر از h-blade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mr_khodaei2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

ممنون از نظرات همتون اگه امکان داره بیشتر راهنمایی کنید . قبلا پیش مشاور تغذیه رفتم و بهم برنامه هم داد که مدتی مصرف کردم ولی فرقی نکرد . من دیگه میخام این ورزشو ادامه بدم نه اینکه مسابقات برم نه ولی ترکش نکنم

من هم اولش روم نمیشد ولی وقتی رفتم دیدم خیلی ها دیگه هم مثل من هستن و میان

9. این کاربر از mr_khodaei2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

چه بحثا گرم شده،استفاده کردم
    ممنون از دوستایی که بقیرو دارن راهنمایی میکنن

من یه 1ماهو نیمه که دارم باشگاه میرم
    وزن:74kg
    قد:178cm
    میخوام از مکمل استفاده کنم
    از چه مکملی با چه مارکی استفاده کنم؟
    قیمتشم لطفا ذکر کنین

بعد من دوس دارم اطلاعاتم تو رشته بدنسازی زیادتر بشه،کلا دوس دارم هرکاریوشروع میکنم حداقل اطلاعات مقدماتی از اون رشته داشته باشم
    حالا بگذریم
    کسی مقاله ای سایتی چیزی سراغ نداره درباره انواع مکملا و تاثیرشون رو بدن به همراه فواید و مضراتش؟
    و البته علم تغذیه رو رشته بدنسازی،بیاد کامل چیزایی که باید بخوریمو نخوریمو بهمون بگه
    همینطور فلش حرکات بدنسازی؟اگه سایتی باشه یه دفعه کلی همه حرکاتو دانلود کنم خیلی خوبه

پیشاپیش ممنون
    درود دوست عزیز.
    نمیدونم حرفم برات منطقی هست یا نه ولی اوضاع بازار جوری است که هر مارکی اصلشو گیر اوردی اونو بگیر ولی انتخاب مکمل کاملا بستگی به بودجه ات داره.چه قدر میخوای هزینه کنی؟
    اگه مایلی که اطلاعاتت زیاد شه هفته نامه بدنسازی البرز و بشیر رو هر هفته بگیر بخون خیلی بهتره.البته کتاب های خوبی هم هست ولی توصیه ام همان هفته نامه هست.من به مدت 3-4 سال مدام هفته نامه های بدنسازی رو میخوندم.

11. این کاربر از davod_danger666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

به قول دوستمون 95درصد سريوس مس ها تقلبيه ولي اگه شما تهران هستيد ميتونيد از شركت آريا تن ورز پويا كه نمايندگي رسمي سايت بادي بيلدينگ تو ايرانه بگيريد كه 100 درصد مطمئنه.....

بعید میدونم که سرویس مس داشته باشند.من شنیدم فقط پروتیین وی و کراتین ترکیبی و امینو انرژی فقط مجوز دارند.مطمیینی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

آهان باشه ...

درباره گلوتامين هم ميخوام بدونم مكانيزم به چه صورته؟ چه كاري رو بدن انجام ميده ؟ لازم يا نه ؟
    کار گلوتامین تسریع کننده ریکاوری در بدن هست . وقتی که تمرین میکنیین عضلات تخزیب میشه و گلوتامین عضلات رو باسازی و ریکاوری میکنه.

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

بعید میدونم که سرویس مس داشته باشند.من شنیدم فقط پروتیین وی و کراتین ترکیبی و امینو انرژی فقط مجوز دارند.مطمیینی؟

نميدونم دقيق چون من خودم تهران نيستم و خودم چيزي از اونجا نگرفتم ولي اينو ميدونم كه هرچي بگيري مطمئن مطمئنه چون هر كي گرفته به شدت راضي بوده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

نميدونم دقيق چون من خودم تهران نيستم و خودم چيزي از اونجا نگرفتم ولي اينو ميدونم كه هرچي بگيري مطمئن مطمئنه چون هر كي گرفته به شدت راضي بوده.
    از لحاظ مطمیین بودن اره.دوستای من اصلشو مصرف کرده بودند بعد این مجوز دارهارو مصرف کردند تفاوتی ندیدند....ازشون پرسیدم اسم سرویس مس رو نیورده بودند.

16. این کاربر از davod_danger666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •