تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 120 از 124 اولاول ... 2070110116117118119120121122123124 آخرآخر
نمايش نتايج 1,191 به 1,200 از 1233

نام تاپيک: سایپا 131

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام دوستان.من یه 131 با قیمت قطعی قبل عید اسم نوشتم که یکشنبه باید برم مبلغو تکمیل کنم.چون اولین ماشینم هست خواهش میکنم منو راهنمایی کنید:
    1-با توجه به اینکه خونمون پارکینگ نداره و باید تو کوچه بذارم ماشین رو(البته کوچمون امنه) بهتره ماشینو بفروشم و ماشین دست دو بگیرم یا همین رو سوار شم؟
    2-چه رنگی بهتر از همست؟با توجه به اینکه سفید خیلی زیاده.نوک مدادی به نظر شما خوبه؟
    اگر نکته دیگه ای برای وقت تحویل و ... به ذهنتون میرسه لطفا بگید.ممنون

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوستان.من یه 131 با قیمت قطعی قبل عید اسم نوشتم که یکشنبه باید برم مبلغو تکمیل کنم.چون اولین ماشینم هست خواهش میکنم منو راهنمایی کنید:
    1-با توجه به اینکه خونمون پارکینگ نداره و باید تو کوچه بذارم ماشین رو(البته کوچمون امنه) بهتره ماشینو بفروشم و ماشین دست دو بگیرم یا همین رو سوار شم؟
    2-چه رنگی بهتر از همست؟با توجه به اینکه سفید خیلی زیاده.نوک مدادی به نظر شما خوبه؟

به سلامتی مبارک باشد
    ماشین اگر بنا بر دزدیده شدن باشه هرچی باشه میدزدن . سعی کنید از چیزایی که جلب توجه میکنه خودداری کنید مثل پلاستیک های صندلی و سپرها رو بکنید . از نصب پخش و باند حرفه ایی خودداری کنید . دزدگیر خوب ببندید .
    خودروی صفر همیشه ارجعیت داره .
    رنگ سفید برای پراید از همه بهنر هست و بعد از اون نقره ایی و خاکستری ( خاکستریش هم قشنگه ولی توی آفتاب زیاد بمونه رنگش کدر میشه )
    نکته دیگه ایی نداره ماشین رو بهتون تحویل میدن زاپاسش هم نشون میدن و میگن به سلامت . دروپیکرش هم ۱۰۰٪ خوب بسته نمیشه که باید باهاش کنار بیاید الکی هزینه نکنید درست نمیشه ( تجربه شخصیم ) بنزینش هم یورو ۴ بریزید و برونیدش . ماشین خوبی هست و بدون خرابی کار راه بنداز و قطعات مفت

3. 3 کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sayasla's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

منم اوایل اسفند اولین ماشینم بود تحویل گرفتم. البته پژو 405 بود.
    منم تو شک بودم که چون اولین ماشینم بود دست دو بگیرم یا نو که نو گرفتم و خیلی راضیم. اوایلش اگه احتیاط کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد
    منم رنگ روشن دوست داشتم ولی همین چون زیاد بود خاکستری گرفتم. از رنگش هم خیلی راضیم. فقط اگه تیره میگیری زود به زود باید تمیز کنی.
    موقع تحویل حتما یکی که تجربه داره رو با خودت ببر که هم چک کنه ماشینو هم واسه کارهای اداریش.
    قفل فرمونو قفل پدال هم بگیر که شبها راحت بخوابی!
    من کارت طلائی ایران خودرو هم گرفتم ولی اگه نمیگرفتم احتمال زیاد بیمه بدنه میکردم ماشینو

5. این کاربر از sayasla بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    کرلجزس ( کرج )

پيش فرض

ماشین صفر میگیری بیمه بدنه یادت نره چون صفره تخفیف خوبی میدن

7. این کاربر از Mohammad 1985 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه behzad20000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    من مدارک ماشینم یه خورده دیر اومد تو مدارک یک برگه هم بود روش نوشته شده فاکتور فروش کارت نارنجی (المثنی) که نمایندگی گفت این بیمه ست که چون من بیمه بدنه رو انتخاب نکرده بودم گفت هدیه به خاطر تاخیر در تحویله حالا دو تا سوال دارم یکی اینکه من خودم بیمه البرز کردم این بیمه سایپا چطوره البته منهای شرایط روی کاغذ چون اونش خوبه نسبت به البرز
    دوم اینکه مدرک بیمم همین برگه است یا باید مدرک دیگه هم بهم تحویل می دادن؟
    ممنون
    Last edited by behzad20000; 05-05-2015 at 23:26.

آخر فروم باز atlas-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

سلام.
    درباره خودرو ها اطلاعاتی ندارم. چند وقتی دربارشون میخونم.
    داشتم توی نت درباره روغن موتور میخوندم که نوشتن باید برای پراید روغن با درجه کیفی SG بریزی. الان که دفترچه پراید رو بررسی میکنم، روغن توصیه شده SJ هست. (API:SJ SAE:20W50) صفحه 108.
    جریان چیه؟

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام بر دوستان عزیز
    من یک پراید 131 SX دارم که متاسفانه امروز ( بعد از یک هفته جون دادن ) باطریش تموم شد و دار فانی وداع گفت! من سر در نمیارم از باطری به فروشنده هم اعتمادی ندارم به نظرتون چه باطری ای برای این رخش بگیرم که خیلی خوب جواب بده و اوکی باشه و دست منو تو حنا نذاره!؟
    توضیح اینکه امپلی فایر و این چیزا ندارم! فقط یک جفت باند کواکسیال عقب ماشین انداختم با باندهای فابریک جلو + ضبط + کولر + دزدگیر... با این اوصاف به نظرتون باطری چند آمپر بگیرم که برای پراید مناسب باشه و الکی الکی به پیشنهاد فروشنده تو پاچمون نره!! فردا میخوام برم بگیرم لطفا راهنماییم کنید چند آمپر باشه و اگر برند و مدلی هم میشناسید که مطمئن هست معرفی کنید همونو بگیرم!

پیشاپیش سپاسگذارم برای پاسخ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    کرلجزس ( کرج )

پيش فرض

از همین باطریهای اوربیتال وان ساخت داخل بگیر خیلی هم عالیه اتمی هاش الکی پول برای برندهای چینی نده ( به اسم کره ایی میفروشن ) روی پراید 85 ما نزدیک سه ساله داره کار میکنه ! خودم برا پراید 94 که گرفتم میخوام یه 65 آمپر بندازم فعلا پدر باطری فابریکشو در بیارم ! با کولر و اینچیزا چون من سیستم و آمپلی هم دارم
    روغن هم برای پرایدهای یورو 4 حتما 10W40 و برای بقیه 20w50 بریزید

12. 2 کاربر از Mohammad 1985 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

از همین باطریهای اوربیتال وان ساخت داخل بگیر خیلی هم عالیه اتمی هاش الکی پول برای برندهای چینی نده ( به اسم کره ایی میفروشن ) روی پراید 85 ما نزدیک سه ساله داره کار میکنه ! خودم برا پراید 94 که گرفتم میخوام یه 65 آمپر بندازم فعلا پدر باطری فابریکشو در بیارم ! با کولر و اینچیزا چون من سیستم و آمپلی هم دارم
    روغن هم برای پرایدهای یورو 4 حتما 10W40 و برای بقیه 20w50 بریزید
    ممنونم ازت ، اين اوربيتال وان همون اسيدي هستش؟ از باتري هاي ايراني فقط صبا رو ميشناسم! حالا كدوم ميشه دقيقا و اينكه ٦٥ آمپر مناسبه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخر فروم باز atlas-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

سلام.
    درباره خودرو ها اطلاعاتی ندارم. چند وقتی دربارشون میخونم.
    داشتم توی نت درباره روغن موتور میخوندم که نوشتن باید برای پراید روغن با درجه کیفی SG بریزی. الان که دفترچه پراید رو بررسی میکنم، روغن توصیه شده SJ هست. (API:SJ SAE:20W50) صفحه 108.
    جریان چیه؟
    کسی در این زمینه اطلاعاتی نداره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •